Деца подготвителна група (род.2005) - Футбол 11:
Търговище - Областна група 2017/18


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Боровец 2002 (Търговище)           14   10   3   1   37:12   33
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Въбел (кв.Въбел, Търговище)        14    8   3   3   36:26   27
 3. Светкавица (Кралево)               14    7   3   4   39:19   24
 4. Балкан (Разбойна)                  14    6   5   3   29:25   23
 5. Здравец (Здравец)                  14    5   2   7   22:25   17
 6. Биоелит (Момино)                   14    3   6   5   34:42   15
 7. Бенковски (Подгорица)              14    2   4   8   18:34   10
 8. Единство (Търговище)               14    1   2  11   19:51    5

                           I кръг

6 октомври 2017, петък, 15:00 ч:
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Балкан (Разбойна)           3:0 
Биоелит (Момино) - Светкавица (Кралево)                   2:2 
Боровец 2002 (Търговище) - Единство (Търговище)           4:1 
Здравец (Здравец) - Бенковски (Подгорица)                 3:1 

                           II кръг

13 октомври 2017, петък, 15:00 ч:
Балкан (Разбойна) - Бенковски (Подгорица)                 2:1 
Единство (Търговище) - Здравец (Здравец)                  3:3 
Светкавица (Кралево) - Боровец 2002 (Търговище)           2:3 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Биоелит (Момино)            5:2 

                           III кръг

20 октомври 2017, петък, 15:00 ч:
Биоелит (Момино) - Балкан (Разбойна)                      1:1 
Боровец 2002 (Търговище) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)    2:2 
Здравец (Здравец) - Светкавица (Кралево)                  1:0 
Бенковски (Подгорица) - Единство (Търговище)              4:2 

                           IV кръг

27 октомври 2017, петък, 15:00 ч:
Балкан (Разбойна) - Единство (Търговище)                  4:0 
Светкавица (Кралево) - Бенковски (Подгорица)              5:1 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Здравец (Здравец)           3:1 
Биоелит (Момино) - Боровец 2002 (Търговище)               2:2 

                           V кръг

3 ноември 2017, петък, 14:00 ч:
Боровец 2002 (Търговище) - Балкан (Разбойна)              4:1 
Здравец (Здравец) - Биоелит (Момино)                      2:1 
Бенковски (Подгорица) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)       2:4 
Единство (Търговище) - Светкавица (Кралево)               2:3 

                           VI кръг

10 ноември 2017, петък, 14:00 ч:
Балкан (Разбойна) - Светкавица (Кралево)                  3:2 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Единство (Търговище)        5:3 
Биоелит (Момино) - Бенковски (Подгорица)                  0:0 
Боровец 2002 (Търговище) - Здравец (Здравец)              3:0 

                           VII кръг

17 ноември 2017, петък, 14:00 ч:
Здравец (Здравец) - Балкан (Разбойна)                     1:1 
Бенковски (Подгорица) - Боровец 2002 (Търговище)          0:2 
Единство (Търговище) - Биоелит (Момино)                   2:2 
Светкавица (Кралево) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)        3:1 

                           VIII кръг

6 април 2018, петък, 16:00 ч:
Балкан (Разбойна) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           3:3 
Светкавица (Кралево) - Биоелит (Момино)                  13:2 
Единство (Търговище) - Боровец 2002 (Търговище)           0:3 
Бенковски (Подгорица) - Здравец (Здравец)                 1:3 

                           IX кръг

13 април 2018, петък, 16:00 ч:
Бенковски (Подгорица) - Балкан (Разбойна)                 0:3 
Здравец (Здравец) - Единство (Търговище)                  4:0 
Боровец 2002 (Търговище) - Светкавица (Кралево)           0:2 
Биоелит (Момино) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)            4:5 

                           X кръг

20 април 2018, петък, 16:00 ч:
Балкан (Разбойна) - Биоелит (Момино)                      3:3 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Боровец 2002 (Търговище)    0:2 
Светкавица (Кралево) - Здравец (Здравец)                  1:0 
Единство (Търговище) - Бенковски (Подгорица)              3:4 

                           XI кръг

27 април 2018, петък, 16:00 ч:
Единство (Търговище) - Балкан (Разбойна)                  0:3 
Бенковски (Подгорица) - Светкавица (Кралево)              0:0 
Здравец (Здравец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           0:1 
Боровец 2002 (Търговище) - Биоелит (Момино)               3:0 

                           XII кръг

4 май 2018, петък, 17:00 ч:
Балкан (Разбойна) - Боровец 2002 (Търговище)              0:3 
Биоелит (Момино) - Здравец (Здравец)                      3:2 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Бенковски (Подгорица)       2:2 
Светкавица (Кралево) - Единство (Търговище)               3:0 

                           XIII кръг

11 май 2018, петък, 17:00 ч:
Светкавица (Кралево) - Балкан (Разбойна)                  2:2 
Единство (Търговище) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)        1:0 
Бенковски (Подгорица) - Биоелит (Момино)                  0:3 
Здравец (Здравец) - Боровец 2002 (Търговище)              0:4 

                           XIV кръг

18 май 2018, петък, 17:00 ч:
Балкан (Разбойна) - Здравец (Здравец)                     3:2 
Боровец 2002 (Търговище) - Бенковски (Подгорица)          2:2 
Биоелит (Момино) - Единство (Търговище)                   9:2 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Светкавица (Кралево)        2:1 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Боровец 2002 (Търговище) XXX 2:2 0:2 4:1 3:0 3:0 2:2 4:1 2. Въбел (кв.Въбел, Търговище) 0:2 XXX 2:1 3:0 3:1 5:2 2:2 5:3 3. Светкавица (Кралево) 2:3 3:1 XXX 2:2 1:0 13:2 5:1 3:0 4. Балкан (Разбойна) 0:3 3:3 3:2 XXX 3:2 3:3 2:1 4:0 5. Здравец (Здравец) 0:4 0:1 1:0 1:1 XXX 2:1 3:1 4:0 6. Биоелит (Момино) 2:2 4:5 2:2 1:1 3:2 XXX 0:0 9:2 7. Бенковски (Подгорица) 0:2 2:4 0:0 0:3 1:3 0:3 XXX 4:2 8. Единство (Търговище) 0:3 1:0 2:3 0:3 3:3 2:2 3:4 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Група "B"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноломец 1919 (Попово)            5    5   0   0   16:4    15
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Спортист (Ковачевец)                5    2   2   1   12:10    8 [0 1 0  2:2  1, +2 обща ГР]
 3. Любляна (Люблен)                    5    2   2   1    9:10    8 [0 1 0  2:2  1, -1 обща ГР]
 4. Урожай (Гърчиново)                  5    1   2   2    7:9     5
 5. Хан Кардам (Кардам)                 5    0   2   3    5:10    2 [0 1 0  2:2  1, -5 обща ГР]
 6. Искра (Голямо градище)              5    0   2   3    5:11    2 [0 1 0  2:2  1, -6 обща ГР]

Бележки
  - Мачовете се играят в отделни турнирии (от по 6-9 мача всеки) на неутрален терен.

                           I кръг

8 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Любляна (Люблен) - Черноломец 1919 (Попово)               1:4 
Урожай (Гърчиново) - Спортист (Ковачевец)                 3:3 
8 октомври 2017, неделя, 11:10 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Искра (Голямо градище)              2:2 

                           II кръг

8 октомври 2017, неделя, 11:10 ч:
Любляна (Люблен) - Урожай (Гърчиново)                     2:1 
8 октомври 2017, неделя, 12:20 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Искра (Голямо градище)         3:0 
Спортист (Ковачевец) - Хан Кардам (Кардам)                3:2 

                           III кръг

8 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Урожай (Гърчиново) - Черноломец 1919 (Попово)             1:3 
Хан Кардам (Кардам) - Любляна (Люблен)                    1:1 
8 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Искра (Голямо градище) - Спортист (Ковачевец)             0:2 

                           IV кръг

22 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Спортист (Ковачевец)           3:2 
Любляна (Люблен) - Искра (Голямо градище)                 3:2 
22 октомври 2017, неделя, 11:10 ч:
Урожай (Гърчиново) - Хан Кардам (Кардам)                  1:0 

                           V кръг

22 октомври 2017, неделя, 11:10 ч:
Спортист (Ковачевец) - Любляна (Люблен)                   2:2 
22 октомври 2017, неделя, 12:20 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Черноломец 1919 (Попово)            0:3 
Искра (Голямо градище) - Урожай (Гърчиново)               1:1 

                           VI кръг

пролет 2018:
Черноломец 1919 (Попово) - Любляна (Люблен)                - 
Спортист (Ковачевец) - Урожай (Гърчиново)                  - 
Искра (Голямо градище) - Хан Кардам (Кардам)               - 

                           VII кръг

Искра (Голямо градище) - Черноломец 1919 (Попово)          - 
Хан Кардам (Кардам) - Спортист (Ковачевец)                 - 
Урожай (Гърчиново) - Любляна (Люблен)                      - 

                           VIII кръг

Черноломец 1919 (Попово) - Урожай (Гърчиново)              - 
Любляна (Люблен) - Хан Кардам (Кардам)                     - 
Спортист (Ковачевец) - Искра (Голямо градище)              - 

                           IX кръг

Спортист (Ковачевец) - Черноломец 1919 (Попово)            - 
Искра (Голямо градище) - Любляна (Люблен)                  - 
Хан Кардам (Кардам) - Урожай (Гърчиново)                   - 

                           X кръг

Черноломец 1919 (Попово) - Хан Кардам (Кардам)             - 
Урожай (Гърчиново) - Искра (Голямо градище)                - 
Любляна (Люблен) - Спортист (Ковачевец)                    - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Черноломец 1919 (Попово) XXX 3:2 -:- -:- -:- 3:0 2. Спортист (Ковачевец) -:- XXX 2:2 -:- 3:2 -:- 3. Любляна (Люблен) 1:4 -:- XXX 2:1 -:- 3:2 4. Урожай (Гърчиново) 1:3 3:3 -:- XXX 1:0 -:- 5. Хан Кардам (Кардам) 0:3 -:- 1:1 -:- XXX 2:2 6. Искра (Голямо градище) -:- 0:2 -:- 1:1 -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "C"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Омуртаг)                    6    5   1   0   22:6    16
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Тузлушка слава (Антоново)           6    4   1   1   19:12   13
 3. Светлина (Черковна)                 6    0   2   4    6:16    2 [0 2 0  3:3  2, -10 обща ГР]
 4. Орел (Разделци)                     6    0   2   4    8:21    2 [0 2 0  3:3  2, -13 обща ГР]

Бележки
  - Мачовете се играят в отделни турнирии (от по 4 мача всеки) на неутрален терен.

                           I кръг

7 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Светлина (Черковна) - Левски (Омуртаг)                    1:3 
7 октомври 2017, събота, 11:10 ч:
Орел (Разделци) - Тузлушка слава (Антоново)               2:4 

                           II кръг

7 октомври 2017, събота, 12:20 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Светлина (Черковна)           3:0 
7 октомври 2017, събота, 13:30 ч:
Левски (Омуртаг) - Орел (Разделци)                        5:0 

                           III кръг

21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Светлина (Черковна) - Орел (Разделци)                     1:1 
21 октомври 2017, събота, 11:10 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)              2:2 

                           IV кръг

21 октомври 2017, събота, 12:20 ч:
Левски (Омуртаг) - Светлина (Черковна)                    4:0 
21 октомври 2017, събота, 13:30 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Орел (Разделци)               5:2 

                           V кръг

28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Светлина (Черковна) - Тузлушка слава (Антоново)           2:3 
28 октомври 2017, събота, 11:10 ч:
Орел (Разделци) - Левски (Омуртаг)                        1:4 

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 12:20 ч:
Орел (Разделци) - Светлина (Черковна)                     2:2 
28 октомври 2017, събота, 13:30 ч:
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              4:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Левски (Омуртаг) XXX 4:2 4:0 5:0 2. Тузлушка слава (Антоново) 2:2 XXX 3:0 5:2 3. Светлина (Черковна) 1:3 2:3 XXX 1:1 4. Орел (Разделци) 1:4 2:4 2:2 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре