Деца подготвителна група (род.2006) - Футбол 11:
« Велико Търново - Зонална група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

18 април 2019 г., четвъртък, 14:30 ч / XIV кръг:
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)        - 
Ботев (Враца) - Пегас спорт (Видин)                        - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                       9    8   0   1   32:5    24 [1 0 0  2:1  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Литекс (Ловеч)                      9    8   0   1   35:6    24 [0 0 1  1:2  0]
 3. Спартак 1919 (Плевен)               9    2   3   4   11:17    9 [0 1 0  0:0  1, -6 обща ГР]
 4. Локомотив (Горна Оряховица)         9    2   3   4   11:19    9 [0 1 0  0:0  1, -8 обща ГР]
 5. Бдин 1923 (Видин)                   7    2   2   3   10:15    8
 6. Монтана 1921 (Монтана)              9    1   1   7    8:33    4
 7. Пегас спорт (Видин)                 6    0   3   3    5:17    3

Бележки
  - Пегас спорт (Видин) играе домакинските си мачове в Дреновец.

                           I кръг

13 септември 2018 г., четвъртък, 14:30 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Враца)                     2:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин 1923 (Видин)           3:3 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Пегас спорт (Видин)                                       почива

                           II кръг

20 септември 2018 г., четвъртък, 14:30 ч:
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    6:0 
Литекс (Ловеч) - Спартак 1919 (Плевен)                    5:0 
Пегас спорт (Видин)                                       почива
Бдин 1923 (Видин)                                         почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           III кръг

27 септември 2018 г., четвъртък, 14:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                   1:5 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)               0:2 
Пегас спорт (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                   1:2 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           IV кръг

4 октомври 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              3:0 
Спартак 1919 (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)            4:0 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива
Пегас спорт (Видин)                                       почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           V кръг

11 октомври 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)       0:0 
Пегас спорт (Видин) - Ботев (Враца)                       1:7 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           VI кръг

18 октомври 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Ботев (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                         6:0 
Литекс (Ловеч) - Пегас спорт (Видин)                      6:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      2:4 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           VII кръг

25 октомври 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Пегас спорт (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)               1:1 
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч)                        0:2 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           VIII кръг

1 ноември 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                 1:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Пегас спорт (Видин)              0:0 
Ботев (Враца)                                             почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           IX кръг

8 ноември 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Пегас спорт (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)         1:1 
Бдин 1923 (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                3:0 
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            2:1 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           X кръг

21 март 2019 г., четвъртък, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Спартак 1919 (Плевен)                     1:0 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)           1:2 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Пегас спорт (Видин)                                       почива

                           XI кръг

28 март 2019 г., четвъртък, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    0:4 
Спартак 1919 (Плевен) - Литекс (Ловеч)                    1:4 
Пегас спорт (Видин)                                       почива
Бдин 1923 (Видин)                                         почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XII кръг

4 април 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                   5:1 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)               3:1 
Бдин 1923 (Видин) - Пегас спорт (Видин)                   отложен 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           XIII кръг

11 април 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              0:4 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1919 (Плевен)            4:2 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива
Пегас спорт (Видин)                                       почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           XIV кръг

18 април 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)        - 
Ботев (Враца) - Пегас спорт (Видин)                        - 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           XV кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Враца)                          - 
Пегас спорт (Видин) - Литекс (Ловеч)                       - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           XVI кръг

2 май 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Пегас спорт (Видин)                - 
Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин)                         - 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           XVII кръг

9 май 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)                  - 
Пегас спорт (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
Ботев (Враца)                                             почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XVIII кръг

16 май 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Пегас спорт (Видин)          - 
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин 1923 (Видин)                 - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                             - 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Враца) XXX 2:1 1:0 3:1 6:0 6:0 -:- 2. Литекс (Ловеч) -:- XXX 5:0 3:0 -:- 5:1 6:1 3. Спартак 1919 (Плевен) 2:1 1:4 XXX -:- 1:1 4:0 -:- 4. Локомотив (Горна Оряховица) 0:2 0:4 0:0 XXX 3:3 -:- -:- 5. Бдин 1923 (Видин) -:- 0:2 -:- 1:2 XXX 3:0 -:- 6. Монтана 1921 (Монтана) 0:4 1:5 4:2 2:4 -:- XXX 0:0 7. Пегас спорт (Видин) 1:7 -:- 1:1 1:1 1:2 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре