Деца подготвителна група (род.2005) - Футбол 11:
Велико Търново - Зонална група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                     14   12   1   1   52:3    37
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Спартак 1919 (Плевен)              14   10   2   2   39:12   32
 3. Етър ВТ (Велико Търново)           14    8   4   2   41:12   28
 4. Ботев (Враца)                      14    6   3   5   38:23   21
 5. Локомотив (Горна Оряховица)        14    6   0   8   23:32   18
 6. Янтра 1919 (Габрово)               14    3   3   8   15:35   12
 7. Монтана 1921 (Монтана)             14    2   1  11   10:65    7
 8. Спартак (Плевен)                   14    1   2  11   11:47    5

                           I кръг

14 септември 2017, четвъртък, 14:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      2:1 
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                 отложен 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)      3:0 
2 декември 2017, събота, 13:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                 1:0 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           II кръг

21 септември 2017, четвъртък, 14:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    0:1 
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            отложен 
Спартак 1919 (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)              4:1 
16 ноември 2017, четвъртък, 12:30 ч:
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            0:1 
Спартак (Плевен)                                          почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           III кръг

28 септември 2017, четвъртък, 14:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Спартак 1919 (Плевен)                    1:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)               1:3 
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)                 0:2 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           IV кръг

5 октомври 2017, четвъртък, 13:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)               6:0 
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)       6:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                     0:5 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           V кръг

12 октомври 2017, четвъртък, 13:30 ч:
Спартак (Плевен) - Ботев (Враца)                          2:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново)         1:4 
12 октомври 2017, четвъртък, 14:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)        2:1 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           VI кръг

16 октомври 2017, понеделник, 13:30 ч:
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    6:0 
19 октомври 2017, четвъртък, 13:30 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Спартак (Плевен)                  4:0 
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              5:0 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           VII кръг

26 октомври 2017, четвъртък, 13:30 ч:
Спартак (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)                   3:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1919 (Плевен)            0:7 
30 октомври 2017, понеделник, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                  3:3 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           VIII кръг

2 ноември 2017, четвъртък, 13:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)          0:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)             3:2 
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                         3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Враца)                                             почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           IX кръг

9 ноември 2017, четвъртък, 13:00 ч:
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)            2:3 
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                   0:4 
Ботев (Враца) - Спартак 1919 (Плевен)                     1:1 
10 ноември 2017, петък, 11:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 1919 (Габрово)           1:0 

                           II кръг - отложен мач

16 ноември 2017, четвъртък, 12:30 ч:
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            0:1 

                           I кръг - отложен мач

2 декември 2017, събота, 13:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                 1:0 

                           XII кръг - изтеглен мач

15 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Литекс (Ловеч)                    0:3 

                           X кръг

22 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра 1919 (Габрово)                      отложен 
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 отложен 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      отложен 
29 май 2018, вторник, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра 1919 (Габрово)                      4:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 0:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      0:2 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           XI кръг

29 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)    1:3 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                            7:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак 1919 (Плевен)              0:2 
Спартак (Плевен)                                          почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           XII кръг

15 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Литекс (Ловеч)                    0:3 
5 април 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Литекс (Ловеч)                    изтеглен 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)               3:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)                 3:1 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           XIII кръг

12 април 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)               0:5 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)       0:1 
Литекс (Ловеч) - Янтра 1919 (Габрово)                     5:0 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           XIV кръг

19 април 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        5:3 
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)                          7:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)        10:0 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           XV кръг

26 април 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    0:6 
Спартак (Плевен) - Спартак 1919 (Плевен)                  0:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              0:2 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           XVI кръг

3 май 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                   1:1 
Спартак 1919 (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)            8:2 
4 май 2018, петък, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                  2:4 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XVII кръг

10 май 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1919 (Плевен)          3:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 1919 (Габрово)             0:0 
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)                         1:4 
Ботев (Враца)                                             почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XVIII кръг

17 май 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            5:1 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                  11:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)           2:2 
Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Враца)                     1:0 

                           X кръг - отложени мачове

29 май 2018, вторник, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра 1919 (Габрово)                      4:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 0:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      0:2 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Литекс (Ловеч) XXX 1:2 1:0 7:0 5:0 5:0 11:0 3:0* 2. Спартак 1919 (Плевен) 0:3 XXX 0:0 1:0 6:1 4:1 8:2 4:0 3. Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 3:1 XXX 3:3 0:1 1:0 10:0 6:0 4. Ботев (Враца) 0:1 1:1 2:4 XXX 3:1 4:0 6:0 7:0 5. Локомотив (Горна Оряховица) 0:2 0:1 1:3 1:3 XXX 2:1 3:0 5:1 6. Янтра 1919 (Габрово) 0:5 0:2 2:2 2:1 5:3 XXX 3:2 1:1 7. Монтана 1921 (Монтана) 0:4 0:7 1:4 0:6 0:2 0:0 XXX 3:1 8. Спартак (Плевен) 1:4 0:2 0:5 2:2 2:3 3:0 0:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре