Деца (род.2003-04):
Елитна група (U-15): Североизточна зона 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

23 септември 2017, събота, 14:00 ч / III кръг:
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)       - 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Аристон (Русе)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик)                 - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Добруджа 1919 (Добрич)              2    2   0   0   18:0     6
 2. Лудогорец 1945 (Разград)            2    2   0   0    9:1     6
 3. Черно море (Варна)                  2    1   1   0   21:2     4
-------------------------------------------------------------------
 4. Спартак 1918 (Варна)                2    1   0   1    3:2     3
 5. Дунав 2010 (Русе)                   2    1   0   1    4:6     3
 6. Аристон (Русе)                      2    0   1   1    3:7     1
 7. Светкавица Търговище (Търговище)    2    0   0   2    2:7     0
 8. Черноморец (Балчик)                 2    0   0   2    0:35    0

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Аристон (Русе) - ст."Локомотив", Русе;
    - Добруджа 1919 (Добрич) - ст."Дружба", Добрич;
    - Дунав 2010 (Русе) - ст.на РУ "Ангел Кънчев", Русе;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли", Разград;
    - Светкавица Търговище (Търговище) - ст."Димитър Бурков", Търговище;
    - Спартак 1918 (Варна) - ст."Локомотив", Варна;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Черноморец (Балчик) - Градски стадион, Балчик.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)      4:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Аристон (Русе)                 5:1 
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             2:0 
10 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                 19:0 сл. * 
* - прекратен на полувремето при 16:0, гостите не излизат за второто
    полувреме.

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:4 
16 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   0:3 
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)              0:16 
Аристон (Русе) - Черно море (Варна)                       2:2 

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)       - 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Аристон (Русе)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик)                 - 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик)     - 
Аристон (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                      - 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                 - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)      - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)          - 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Черноморец (Балчик) - Аристон (Русе)                       - 

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Аристон (Русе)          - 
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец (Балчик)                    - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)            - 
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)         - 
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                  - 
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 (Разград)             - 
Аристон (Русе) - Дунав 2010 (Русе)                         - 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)       - 
Аристон (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)                  - 
Черноморец (Балчик) - Черно море (Варна)                   - 
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)              - 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)    - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)               - 
Черно море (Варна) - Аристон (Русе)                        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               - 

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград)       - 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     - 
Аристон (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                    - 
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна)                 - 

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)     - 
Спартак 1918 (Варна) - Аристон (Русе)                      - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                 - 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 

                           XII кръг

пролет 2018:
Светкавица Търговище (Търговище) - Черно море (Варна)      - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)          - 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Аристон (Русе) - Черноморец (Балчик)                       - 

                           XIII кръг

Аристон (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)          - 
Черноморец (Балчик) - Дунав 2010 (Русе)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)                - 

                           XIV кръг

Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)         - 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец (Балчик)             - 
Дунав 2010 (Русе) - Аристон (Русе)                         - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Добруджа 1919 (Добрич) XXX -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- 2. Лудогорец 1945 (Разград) -:- XXX -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- 3. Черно море (Варна) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 19:0* 4. Спартак 1918 (Варна) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 5. Дунав 2010 (Русе) -:- 0:4 -:- -:- XXX -:- 4:2 -:- 6. Аристон (Русе) -:- -:- 2:2 -:- -:- XXX -:- -:- 7. Светкавица Търговище (Търговище) -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- XXX -:- 8. Черноморец (Балчик) 0:16 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре