Деца (род.2003-04):
Елитна група (U-15): Северозападна зона 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

21 септември 2017, четвъртък, 16:00 ч / II кръг:
Видин (Видин) - Спартак (Плевен)                          1:3 
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин 1923 (Видин)                2:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    5:2 
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            отложен 
Спартак 1919 (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)              4:1 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак 1919 (Плевен)               2    2   0   0   12:2     6
 2. Бдин 1923 (Видин)                   2    1   1   0   14:2     4
 3. Етър ВТ (Велико Търново)            2    1   0   1    5:3     3 [1 0 1  5:3  3]
-------------------------------------------------------------------
 4. Литекс (Ловеч)                      1    1   0   0    1:0     3 [1 0 0  1:0  3]
 5. Ботев (Враца)                       1    1   0   0    6:0     3 [0 0 0  0:0  0, +6 обща ГР]
 6. Спартак (Плевен)                    2    1   0   1    3:13    3 [0 0 0  0:0  0, -10 обща ГР]
 7. Локомотив (Горна Оряховица)         2    1   0   1    4:5     3 [0 0 1  2:5  0]
 8. Монтана 1921 (Монтана)              2    0   1   1    2:4     1
 9. Видин (Видин)                       2    0   0   2    2:11    0
10. Янтра 1919 (Габрово)                2    0   0   2    1:10    0

                           I кръг

14 септември 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Видин (Видин)                     8:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      0:6 
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                 1:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)      2:0 
Бдин 1923 (Видин) - Спартак (Плевен)                     12:0 

                           II кръг

21 септември 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Видин (Видин) - Спартак (Плевен)                          1:3 
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин 1923 (Видин)                2:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    5:2 
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            отложен 
Спартак 1919 (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)              4:1 

                           III кръг

28 септември 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Видин (Видин)                       - 
Литекс (Ловеч) - Спартак 1919 (Плевен)                     - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)                - 
Бдин 1923 (Видин) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)                  - 

                           IV кръг

5 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Видин (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                     - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)                - 
Ботев (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                          - 
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)        - 
Янтра 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                      - 

                           V кръг

12 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Видин (Видин)                             - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)         - 
Бдин 1923 (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)                  - 
Спартак (Плевен) - Ботев (Враца)                           - 
Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново)          - 

                           VI кръг

19 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Видин (Видин) - Етър ВТ (Велико Търново)                   - 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                     - 
Спартак 1919 (Плевен) - Спартак (Плевен)                   - 
Янтра 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                   - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)               - 

                           VII кръг

26 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Видин (Видин)                - 
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч)                         - 
Спартак (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)                    - 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1919 (Плевен)             - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                   - 

                           VIII кръг

2 ноември 2017, четвъртък, 14:30 ч:
Видин (Видин) - Ботев (Враца)                              - 
Спартак 1919 (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)           - 
Янтра 1919 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин 1923 (Видин)            - 

                           IX кръг

9 ноември 2017, четвъртък, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Видин (Видин)                          - 
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                    - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 1919 (Габрово)            - 
Ботев (Враца) - Спартак 1919 (Плевен)                      - 

                           X кръг

пролет 2018:
Видин (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)                      - 
Ботев (Враца) - Янтра 1919 (Габрово)                       - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                  - 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                       - 

                           XI кръг

Спартак (Плевен) - Видин (Видин)                           - 
Бдин 1923 (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)     - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                             - 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак 1919 (Плевен)               - 

                           XII кръг

Видин (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)                       - 
Спартак 1919 (Плевен) - Литекс (Ловеч)                     - 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)                - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)               - 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)                  - 

                           XIII кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Видин (Видин)                     - 
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)                - 
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Враца)                          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)        - 
Литекс (Ловеч) - Янтра 1919 (Габрово)                      - 

                           XIV кръг

Видин (Видин) - Литекс (Ловеч)                             - 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 
Спартак 1919 (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                  - 
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)                           - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)          - 

                           XV кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Видин (Видин)                   - 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                     - 
Спартак (Плевен) - Спартак 1919 (Плевен)                   - 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)               - 

                           XVI кръг

Видин (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)                - 
Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин)                         - 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                    - 
Спартак 1919 (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)             - 
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                   - 

                           XVII кръг

Ботев (Враца) - Видин (Видин)                              - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1919 (Плевен)           - 
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 1919 (Габрово)              - 
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)                          - 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 

                           XVIII кръг

Видин (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)             - 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Янтра 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Враца)                      - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 1919 (Плевен) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8:1 4:1 2. Бдин 1923 (Видин) -:- XXX -:- -:- -:- 12:0 -:- -:- -:- -:- 3. Етър ВТ (Велико Търново) -:- -:- XXX -:- -:- -:- 5:2 -:- -:- -:- 4. Литекс (Ловеч) -:- -:- 1:0 XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Ботев (Враца) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 6. Спартак (Плевен) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 7. Локомотив (Горна Оряховица) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 2:0 -:- -:- 8. Монтана 1921 (Монтана) -:- 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 9. Видин (Видин) -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- XXX -:- 10. Янтра 1919 (Габрово) -:- -:- -:- -:- 0:6 -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре