Деца (род.2003-04):
Елитна група (U-15): Северозападна зона 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                     18   16   2   0   70:5    50  Републиканско
 2. Етър ВТ (Велико Търново)           18   15   0   3   62:14   45  Републиканско
 3. Локомотив (Горна Оряховица)        18   11   3   4   58:19   36  Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 4. Бдин 1923 (Видин)                  18    9   5   4   53:24   32               
 5. Монтана 1921 (Монтана)             18    8   5   5   36:19   29               
 6. Ботев (Враца)                      18    9   0   9   39:29   27               
 7. Спартак (Плевен)                   18    5   2  11   29:60   17               
 8. Спартак 1919 (Плевен)              18    4   2  12   28:56   14               
 9. Янтра 1919 (Габрово)               18    3   1  14   24:61   10               
10. Видин (Видин)                      18    0   0  18   11:123   0               

                           I кръг

14 септември 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Видин (Видин)                     8:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      0:6 
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                 1:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)      2:0 
Бдин 1923 (Видин) - Спартак (Плевен)                     12:0 

                           II кръг

21 септември 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Видин (Видин) - Спартак (Плевен)                          1:3 
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин 1923 (Видин)                2:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    5:2 
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            отложен 
Спартак 1919 (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)              5:1 
16 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            0:3 

                           III кръг

28 септември 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Видин (Видин)                      2:0 
Литекс (Ловеч) - Спартак 1919 (Плевен)                    9:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)               2:1 
Бдин 1923 (Видин) - Етър ВТ (Велико Търново)              0:7 
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)                 0:1 

                           IV кръг

5 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Видин (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                    0:3 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)               5:0 
Ботев (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                         0:1 
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)       0:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                     0:6 

                           V кръг

12 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Видин (Видин)                            3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Бдин 1923 (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)                 4:0 
Спартак (Плевен) - Ботев (Враца)                          0:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново)         3:2 
12 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)        1:0 

                           VI кръг

16 октомври 2017, понеделник, 15:00 ч:
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    2:1 
19 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Видин (Видин) - Етър ВТ (Велико Търново)                  0:12 
Спартак 1919 (Плевен) - Спартак (Плевен)                  0:3 
Янтра 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                  2:8 
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              1:0 

                           VII кръг

26 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Видин (Видин)               9:0 
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч)                        1:1 
Спартак (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)                   2:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1919 (Плевен)            1:1 
30 октомври 2017, понеделник, 14:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                  1:0 

                           VIII кръг

2 ноември 2017, четвъртък, 14:30 ч:
Видин (Видин) - Ботев (Враца)                             0:3 
Спартак 1919 (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)          1:5 
Янтра 1919 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)             0:3 
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                         3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин 1923 (Видин)           1:0 

                           IX кръг

9 ноември 2017, четвъртък, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Видин (Видин)                         5:1 
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)            1:3 
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                   0:1 
Ботев (Враца) - Спартак 1919 (Плевен)                     4:1 
10 ноември 2017, петък, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 1919 (Габрово)           4:1 

                           II кръг - отложен мач

16 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            0:3 

                           XII кръг - изтеглен мач

15 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Литекс (Ловеч)                    1:1 

                           X кръг

22 март 2018, четвъртък, 15:30 ч:
Видин (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)                     отложен 
Ботев (Враца) - Янтра 1919 (Габрово)                      отложен 
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 отложен 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      отложен 
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                      отложен 
29 май 2018, вторник, 15:30 ч:
Видин (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)                     2:6 
Ботев (Враца) - Янтра 1919 (Габрово)                      4:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 0:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      3:3 
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                      2:2 

                           XI кръг

29 март 2018, четвъртък, 15:30 ч:
Спартак (Плевен) - Видин (Видин)                          5:2 
Бдин 1923 (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                1:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)    1:2 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                            5:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак 1919 (Плевен)              1:2 

                           XII кръг

15 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Литекс (Ловеч)                    1:1 
5 април 2018, четвъртък, 15:30 ч:
Видин (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)                      2:10 
Спартак 1919 (Плевен) - Литекс (Ловеч)                    изтеглен 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)               0:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)              1:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)                 0:0 

                           XIII кръг

12 април 2018, четвъртък, 15:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Видин (Видин)                    8:0 
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)               2:5 
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Враца)                         2:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)       6:1 
Литекс (Ловеч) - Янтра 1919 (Габрово)                     6:0 

                           XIV кръг

19 април 2018, четвъртък, 15:30 ч:
Видин (Видин) - Литекс (Ловеч)                            0:14 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        1:1 
Спартак 1919 (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                 0:3 
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)                          3:1 
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)         2:0 

                           XV кръг

26 април 2018, четвъртък, 15:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Видин (Видин)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    3:2 
Спартак (Плевен) - Спартак 1919 (Плевен)                  6:1 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)                  3:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              0:1 

                           XVI кръг

3 май 2018, четвъртък, 15:30 ч:
Видин (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)               1:15 
Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин)                        4:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                   5:2 
Спартак 1919 (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)            0:3 
4 май 2018, петък, 15:30 ч:
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                  0:5 

                           XVII кръг

10 май 2018, четвъртък, 15:30 ч:
Ботев (Враца) - Видин (Видин)                             8:1 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1919 (Плевен)          1:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 1919 (Габрово)             4:0 
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)                         1:8 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)           1:1 

                           XVIII кръг

17 май 2018, четвъртък, 15:30 ч:
Видин (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                         0:6 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            7:1 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                   1:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)           1:2 
Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Враца)                     1:3 

                           X кръг - отложени мачове

29 май 2018, вторник, 15:30 ч:
Видин (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)                     2:6 
Ботев (Враца) - Янтра 1919 (Габрово)                      4:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 0:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      3:3 
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                      2:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Литекс (Ловеч) XXX 1:0 1:0 4:2 1:0 5:0 3:0* 9:0 6:0 3:0* 2. Етър ВТ (Велико Търново) 0:2 XXX 5:2 1:0 2:0 1:0 5:0 1:0 4:1 3:0* 3. Локомотив (Горна Оряховица) 0:1 1:2 XXX 1:0 2:0 2:1 7:1 6:1 1:0 9:0 4. Бдин 1923 (Видин) 1:1 0:7 1:1 XXX 1:1 2:1 12:0 4:0 3:0 5:1 5. Монтана 1921 (Монтана) 0:1 3:2 3:3 2:2 XXX 3:2 0:0 1:1 4:0 8:0 6. Ботев (Враца) 0:3 0:5 0:2 0:1 2:1 XXX 3:1 4:1 4:0 8:1 7. Спартак (Плевен) 1:8 2:5 1:3 2:2 0:1 0:2 XXX 6:1 2:0 5:2 8. Спартак 1919 (Плевен) 1:1 1:5 0:2 0:3 0:3 1:3 0:3 XXX 5:1 8:1 9. Янтра 1919 (Габрово) 0:6 1:2 1:1 2:8 0:3 0:6 5:2 1:2 XXX 2:0 10. Видин (Видин) 0:14 0:12 1:15 0:6 0:3 0:3 1:3 2:6 2:10 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре