Деца (род.2003-04):
Елитна група (U-15): Югоизточна зона 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

23 септември 2017, събота, 10:30 ч / III кръг:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   - 
Берое (Стара Загора) - Сините камъни (Сливен)              - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                 - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)            - 
24 септември 2017, неделя, 10:30 ч / III кръг:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак-С 94 (Пловдив)              2    2   0   0    7:1     6
  . Черноморец 1919 (Бургас)            2    2   0   0    7:1     6
 3. Берое (Стара Загора)                2    2   0   0    6:1     6
 4. Ботев (Пловдив)                     2    2   0   0    4:1     6
 5. Левски (Карлово)                    2    1   0   1    8:5     3
-------------------------------------------------------------------
 6. Верея (Стара Загора)                2    1   0   1    3:5     3
 7. Брестник 1948 (Пловдив)             1    0   0   1    1:2     0
 8. Сините камъни (Сливен)              2    0   0   2    2:4     0
 9. Нефтохимик 1962 (Бургас)            1    0   0   1    2:7     0
10. Локомотив 1926 (Пловдив)            2    0   0   2    0:5     0
11. Асеновец 2005 (Асеновград)          2    0   0   2    0:8     0

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Асеновец 2005 (Асеновград) - ст."Шипка", Асеновград;
    - Берое (Стара Загора) - ст."Берое" - изкуствен терен, Стара Загора;
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Брестник 1948 (Пловдив) - ст."Беркут", Брестник;
    - Верея (Стара Загора) - ст."Трейс арена" - изкуствен терен, кв.Кольо Ганчев, Стара Загора;
    - Левски (Карлово) - ст."Васил Левски", Карлово;
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив", Пловдив;
    - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Градски стадион, Българово;
    - Сините камъни (Сливен) - в кв.Речица, Сливен;
    - Спартак-С 94 (Пловдив) - ст."Тодор Диев", Пловдив;
    - Черноморец 1919 (Бургас) - ст."Черноморец", Бургас.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       5:0 
9 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Левски (Карлово)                   3:1 
Брестник 1948 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)            1:2 
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)       3:0 
9 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Сините камъни (Сливен) - Ботев (Пловдив)                  1:2 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                2:0 
16 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)           1:4 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Берое (Стара Загора)         0:3 
16 септември 2017, събота, 13:00 ч:
Левски (Карлово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               7:2 
17 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Сините камъни (Сливен) - Спартак-С 94 (Пловдив)           1:2 
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   - 
Берое (Стара Загора) - Сините камъни (Сливен)              - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                 - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)            - 
24 септември 2017, неделя, 10:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)       - 
30 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                     - 
Сините камъни (Сливен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)              - 
30 септември 2017, събота, 13:00 ч:
Левски (Карлово) - Черноморец 1919 (Бургас)                - 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Карлово)                - 
7 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
7 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Сините камъни (Сливен)           - 
7 октомври 2017, събота, 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
8 октомври 2017, неделя, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)          - 
Верея (Стара Загора)                                      почива

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)      - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)           - 
14 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Левски (Карлово) - Верея (Стара Загора)                    - 
Сините камъни (Сливен) - Черноморец 1919 (Бургас)          - 
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)             - 
21 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сините камъни (Сливен)          - 
Верея (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)          - 
21 октомври 2017, събота, 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)          - 
22 октомври 2017, неделя, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                 - 
Левски (Карлово)                                          почива

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (Карлово)                         - 
Сините камъни (Сливен) - Верея (Стара Загора)              - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
28 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)            - 
29 октомври 2017, неделя, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Брестник 1948 (Пловдив)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
Верея (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)              - 
Сините камъни (Сливен)                                    почива

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)                - 
11 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Сините камъни (Сливен) - Левски (Карлово)                  - 
11 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)         - 
12 ноември 2017, неделя, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)         - 
Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  - 
18 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
18 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сините камъни (Сливен)        - 
18 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                 - 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           XII кръг

пролет 2018:
Ботев (Пловдив) - Сините камъни (Сливен)                   - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)        - 
Левски (Карлово) - Берое (Стара Загора)                    - 
Верея (Стара Загора) - Брестник 1948 (Пловдив)             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)        - 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           XIII кръг

Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Верея (Стара Загора)            - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски (Карлово)                - 
Берое (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)          - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Сините камъни (Сливен)            - 
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           XIV кръг

Ботев (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                   - 
Сините камъни (Сливен) - Берое (Стара Загора)              - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)      - 
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)                 - 
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XV кръг

Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (Карлово)                - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сините камъни (Сливен)          - 
Берое (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           XVI кръг

Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
Сините камъни (Сливен) - Брестник 1948 (Пловдив)           - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец 1919 (Бургас)      - 
Левски (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив)                - 
Верея (Стара Загора)                                      почива

                           XVII кръг

Верея (Стара Загора) - Левски (Карлово)                    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Сините камъни (Сливен)          - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)           - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)            - 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           XVIII кръг

Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 - 
Берое (Стара Загора) - Брестник 1948 (Пловдив)             - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)          - 
Сините камъни (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея (Стара Загора)          - 
Левски (Карлово)                                          почива

                           XIX кръг

Левски (Карлово) - Ботев (Пловдив)                         - 
Верея (Стара Загора) - Сините камъни (Сливен)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)          - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора)            - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           XX кръг

Ботев (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                  - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)        - 
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)              - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)              - 
Сините камъни (Сливен)                                    почива

                           XXI кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)               - 
Левски (Карлово) - Сините камъни (Сливен)                  - 
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)                - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Брестник 1948 (Пловдив)         - 
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XXII кръг

Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)                 - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Верея (Стара Загора)            - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (Карлово)                  - 
Сините камъни (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград)        - 
Берое (Стара Загора)                                      почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак-С 94 (Пловдив) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:0 2. Черноморец 1919 (Бургас) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- 3. Берое (Стара Загора) -:- -:- XXX -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Ботев (Пловдив) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- 5. Левски (Карлово) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 7:2 -:- -:- 6. Верея (Стара Загора) -:- 1:4 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 7. Брестник 1948 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 XXX -:- -:- -:- -:- 8. Сините камъни (Сливен) 1:2 -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 9. Нефтохимик 1962 (Бургас) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 10. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 11. Асеновец 2005 (Асеновград) -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре