Деца (род.2003-04):
Елитна група (U-15): Югоизточна зона 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец 1919 (Бургас)           10   10   0   0   29:4    30
 2. Ботев (Пловдив)                    10    8   1   1   28:5    25
 3. Берое (Стара Загора)               10    6   2   2   22:10   20
 4. Локомотив 1926 (Пловдив)           10    5   3   2   14:10   18
 5. Верея (Стара Загора)               10    5   1   4   19:16   16
-------------------------------------------------------------------
 6. Спартак-С 94 (Пловдив)             10    4   2   4   16:15   14
 7. Левски (Карлово)                   10    3   2   5   15:21   11
 8. Сините камъни 2013 (Сливен)        10    3   1   6   23:23   10
 9. Асеновец 2005 (Асеновград)         10    2   1   7   10:21    7
10. Нефтохимик 1962 (Бургас)           10    1   2   7    9:35    5
11. Брестник 1948 (Пловдив)            10    0   1   9    6:31    1

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Асеновец 2005 (Асеновград) - ст."Шипка", Асеновград;
    - Берое (Стара Загора) - ст."Берое" - изкуствен терен, Стара Загора;
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Брестник 1948 (Пловдив) - ст."Беркут", Брестник;
    - Верея (Стара Загора) - ст."Трейс арена" - изкуствен терен, кв.Кольо Ганчев, Стара Загора;
    - Левски (Карлово) - ст."Васил Левски", Карлово;
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив", Пловдив;
    - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Градски стадион, Българово;
    - Сините камъни (Сливен) - в кв.Речица, Сливен;
    - Спартак-С 94 (Пловдив) - ст."Тодор Диев", Пловдив;
    - Черноморец 1919 (Бургас) - ст."Черноморец", Бургас.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       5:0 
9 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Левски (Карлово)                   3:1 
Брестник 1948 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)            1:2 
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)       3:0 
9 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Сините камъни 2013 (Сливен) - Ботев (Пловдив)             1:2 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                2:0 
16 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)           1:4 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Берое (Стара Загора)         0:3 
16 септември 2017, събота, 13:00 ч:
Левски (Карлово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               7:2 
17 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Сините камъни 2013 (Сливен) - Спартак-С 94 (Пловдив)      1:2 
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  1:4 
Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)        5:1 
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                0:2 
23 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)           2:1 
24 септември 2017, неделя, 11:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:1 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                    4:0 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)    4:1 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)             0:1 
30 септември 2017, събота, 13:00 ч:
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Черноморец 1919 (Бургас)               0:4 
1 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)      5:0 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Карлово)               1:0 
7 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    2:2 
7 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен)     2:8 
8 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)         2:2 
Верея (Стара Загора)                                      почива

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     0:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)          2:1 
14 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Верея (Стара Загора)                   1:1 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Черноморец 1919 (Бургас)    1:2 
15 октомври 2017, неделя, 13:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           2:0 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)         3:1 
21 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         2:0 
21 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен)    2:2 
21 октомври 2017, събота, 13:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            0:2 
22 октомври 2017, неделя, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                0:3 
Левски (Карлово)                                          почива

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (Карлово)                        3:0 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Верея (Стара Загора)        0:4 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:1 
28 октомври 2017, събота, 13:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)           0:1 
2 ноември 2017, четвъртък, 13:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Брестник 1948 (Пловдив)        2:2 
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:1 
4 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 0:4 
Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       5:0 
4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           2:2 
Верея (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)             1:2 
Сините камъни 2013 (Сливен)                               почива

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              4:0 
11 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               2:3 
11 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Сините камъни 2013 (Сливен) - Левски (Карлово)            5:1 
11 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)        0:3 
12 ноември 2017, неделя, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)       0:5 
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)        1:0 
18 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           4:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сините камъни 2013 (Сливен)  2:0 
18 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                1:0 
21 ноември 2017, вторник, 15:00 ч:
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 1:1 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           XII кръг

пролет 2018:
Ботев (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен)              - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)        - 
Левски (Карлово) - Берое (Стара Загора)                    - 
Верея (Стара Загора) - Брестник 1948 (Пловдив)             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)        - 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           XIII кръг

Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Верея (Стара Загора)            - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски (Карлово)                - 
Берое (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)          - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен)       - 
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           XIV кръг

Ботев (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                   - 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Берое (Стара Загора)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)      - 
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)                 - 
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XV кръг

Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (Карлово)                - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сините камъни 2013 (Сливен)     - 
Берое (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           XVI кръг

Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Брестник 1948 (Пловдив)      - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец 1919 (Бургас)      - 
Левски (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив)                - 
Верея (Стара Загора)                                      почива

                           XVII кръг

Верея (Стара Загора) - Левски (Карлово)                    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Сините камъни 2013 (Сливен)     - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)           - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)            - 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           XVIII кръг

Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 - 
Берое (Стара Загора) - Брестник 1948 (Пловдив)             - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)          - 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив)     - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея (Стара Загора)          - 
Левски (Карлово)                                          почива

                           XIX кръг

Левски (Карлово) - Ботев (Пловдив)                         - 
Верея (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)         - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)          - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора)            - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           XX кръг

Ботев (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                  - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)        - 
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)              - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)              - 
Сините камъни 2013 (Сливен)                               почива

                           XXI кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)               - 
Левски (Карлово) - Сините камъни 2013 (Сливен)             - 
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)                - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Брестник 1948 (Пловдив)         - 
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XXII кръг

Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)                 - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Верея (Стара Загора)            - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (Карлово)                  - 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград)   - 
Берое (Стара Загора)                                      почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец 1919 (Бургас) XXX 1:0 -:- 3:0 -:- 3:1 -:- -:- 3:1 5:0 -:- 2. Ботев (Пловдив) -:- XXX -:- 2:0 4:0 -:- 3:0 -:- 4:0 -:- -:- 3. Берое (Стара Загора) 0:1 2:2 XXX -:- 2:3 -:- 3:1 5:1 -:- 2:0 -:- 4. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- -:- 2:2 XXX 2:1 -:- 1:0 2:2 -:- -:- 1:0 5. Верея (Стара Загора) 1:4 -:- -:- -:- XXX 1:2 -:- -:- 2:0 4:0 -:- 6. Спартак-С 94 (Пловдив) -:- 1:4 0:1 0:1 -:- XXX -:- -:- 5:0 -:- 2:1 7. Левски (Карлово) 0:4 -:- -:- -:- 1:1 1:1 XXX -:- 2:1 7:2 -:- 8. Сините камъни 2013 (Сливен) 1:2 1:2 -:- -:- 0:4 1:2 5:1 XXX -:- 4:1 -:- 9. Асеновец 2005 (Асеновград) -:- -:- 0:3 0:0 -:- -:- -:- 2:0 XXX -:- 5:0 10. Нефтохимик 1962 (Бургас) -:- 0:3 -:- 0:5 -:- 2:2 -:- -:- 2:1 XXX 2:2 11. Брестник 1948 (Пловдив) 0:3 0:4 0:2 -:- 1:2 -:- 0:2 2:8 -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре