Деца (род.2003-04):
Елитна група (U-15): Югозападна зона 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

23 септември 2017, събота, 11:00 ч / V кръг:
Национал (София) - Витоша (Бистрица)                       - 
ДИТ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Пирин (Благоевград) - Левски Раковски (София)              - 
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                             - 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                      - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София)                    - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Славия 1913 (София)        - 
Спортист 2009 (Своге) - Царско село 2015 (София)           - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                      4    4   0   0   18:3    12
 2. Локомотив 1929 (София)              4    4   0   0   16:2    12
 3. Национал (София)                    4    3   0   1   22:4     9
 4. ЦСКА (София)                        4    3   0   1   21:5     9
 5. ДИТ Спорт (София)                   4    3   0   1   16:4     9
-------------------------------------------------------------------
 6. Чавдар (Етрополе)                   4    3   0   1   10:6     9
 7. Славия 1913 (София)                 4    2   0   2   13:5     6 [1 0 0  2:1  3]
 8. Спортист 2009 (Своге)               3    2   0   1   15:2     6 [0 0 0  0:0  0, +13 обща ГР]
 9. Царско село 2015 (София)            4    2   0   2   23:16    6 [0 0 0  0:0  0, +7 обща ГР]
10. Велбъжд (Кюстендил)                 3    2   0   1   10:6     6 [0 0 0  0:0  0, +4 обща ГР]
11. Пирин (Благоевград)                 4    2   0   2    5:10    6 [0 0 1  1:2  0]
12. Левски Раковски (София)             4    1   0   3    4:12    3
13. Хебър 1918 (Пазарджик)              4    1   0   3    5:26    3
14. Витоша (Бистрица)                   3    0   0   3    1:15    0
15. Миньор (Перник)                     4    0   0   4    1:19    0
16. Септември (София)                   4    0   0   4    2:23    0
17. Струмска слава 1927 (Радомир)       3    0   0   3    0:24    0

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Велбъжд (Кюстендил) - ст."Странджата", Кюстендил;
    - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - ДИТ Спорт (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен, София;
    - Левски Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив", София;
    - Миньор (Перник) - ст."Звезда", кв.Димова махала, Перник;
    - Национал (София) - ст."НСА", София;
    - Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен, София;
    - Спортист 2009 (Своге) - Градски стадион, Своге;
    - Струмска слава 1927 (Радомир) - Градски стадион, Радомир;
    - Хебър 1918 (Пазарджхик) - в Главиница;
    - Царско село 2015 (София) - комплекс "Царско село", София;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе.

                           I кръг

2 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               0:3 
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  5:0 
Национал (София) - Септември (София)                     10:1 
Чавдар (Етрополе) - Спортист 2009 (Своге)                 2:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)    4:0 
2 септември 2017, събота, 15:30 ч:
в Панчарево, комплекс "Панчарево":
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                  11:1 (6:1) 
6 септември 2017, сряда, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                 1:2 
6 септември 2017, сряда, 15:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        0:3 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           II кръг

8 септември 2017, петък, 16:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                   7:0 
9 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        0:2 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      7:0 
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     0:3 
Миньор (Перник) - Национал (София)                        0:3 
Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          0:1 
9 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Хебър 1918 (Пазарджик)            8:0 
9 септември 2017, събота, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              1:4 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           III кръг

13 септември 2017, сряда, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Велбъжд (Кюстендил)              5:1 
Национал (София) - Левски Раковски (София)                8:1 
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Миньор (Перник)                      10:1 
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   3:1 
в Панчарево, комплекс "Панчарево":
ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:4 (0:2) 
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   2:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София)         1:8 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)     0:7 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           IV кръг

16 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 13:0 
Славия 1913 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)             10:0 
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        4:2 
Септември (София) - ЦСКА (София)                          0:7 
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)                     0:1 
Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:3 
Велбъжд (Кюстендил) - Национал (София)                    2:1 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                1:5 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива

                           V кръг

23 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Национал (София) - Витоша (Бистрица)                       - 
ДИТ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Пирин (Благоевград) - Левски Раковски (София)              - 
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                             - 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                      - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София)                    - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Славия 1913 (София)        - 
Спортист 2009 (Своге) - Царско село 2015 (София)           - 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           VI кръг

30 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Спортист 2009 (Своге)                - 
Левски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)             - 
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                        - 
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                     - 
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)                  - 
Витоша (Бистрица) - ДИТ Спорт (София)                      - 
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                  - 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           VII кръг

4 октомври 2017, сряда, 11:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица)                    - 
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                         - 
Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София)                - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                   - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)          - 
Спортист 2009 (Своге) - Левски (София)                     - 
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)             - 
Национал (София)                                          почива

                           VIII кръг

7 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                  - 
Септември (София) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)            - 
Левски Раковски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)           - 
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)                           - 
Локомотив 1929 (София) - Пирин (Благоевград)               - 
Национал (София) - ДИТ Спорт (София)                       - 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           IX кръг

14 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Национал (София)                     - 
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                      - 
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица)                      - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)               - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски Раковски (София)    - 
Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник)                    - 
Царско село 2015 (София) - Септември (София)               - 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       - 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           X кръг

21 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                    - 
Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София)                 - 
Левски Раковски (София) - Спортист 2009 (Своге)            - 
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                 - 
Национал (София) - ЦСКА (София)                            - 
ДИТ Спорт (София) - Пирин (Благоевград)                    - 
Левски (София)                                            почива

                           XI кръг

25 октомври 2017, сряда, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                           - 
Чавдар (Етрополе) - Национал (София)                       - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1929 (София)            - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица)          - 
Спортист 2009 (Своге) - Велбъжд (Кюстендил)                - 
Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)         - 
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                      - 
Левски (София) - Септември (София)                         - 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XII кръг

28 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Миньор (Перник) - Левски (София)                           - 
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)              - 
Велбъжд (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)             - 
Витоша (Бистрица) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Национал (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  - 
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                      - 
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                         - 
Септември (София)                                         почива

                           XIII кръг

4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград)                    - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - ДИТ Спорт (София)                 - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Национал (София)           - 
Спортист 2009 (Своге) - Локомотив 1929 (София)             - 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)               - 
Славия 1913 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
Левски (София) - Левски Раковски (София)                   - 
Септември (София) - Миньор (Перник)                        - 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XIV кръг

11 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Левски Раковски (София) - Септември (София)                - 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                       - 
Витоша (Бистрица) - Славия 1913 (София)                    - 
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)          - 
Национал (София) - Спортист 2009 (Своге)                   - 
ДИТ Спорт (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                           - 
Миньор (Перник)                                           почива

                           XV кръг

18 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА (София)                      - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград)        - 
Спортист 2009 (Своге) - ДИТ Спорт (София)                  - 
Царско село 2015 (София) - Национал (София)                - 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)               - 
Левски (София) - Витоша (Бистрица)                         - 
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Миньор (Перник) - Левски Раковски (София)                  - 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XVI кръг

25 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник)                      - 
Витоша (Бистрица) - Септември (София)                      - 
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                    - 
Национал (София) - Славия 1913 (София)                     - 
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)               - 
Пирин (Благоевград) - Спортист 2009 (Своге)                - 
ЦСКА (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)               - 
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           XVII кръг

2 декември 2017, събота, 11:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе)          - 
Спортист 2009 (Своге) - ЦСКА (София)                       - 
Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)             - 
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                    - 
Левски (София) - Национал (София)                          - 
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица)                        - 
Левски Раковски (София) - Велбъжд (Кюстендил)              - 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

                           XVIII кръг

пролет 2018:
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица)                - 
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                   - 
Септември (София) - Национал (София)                       - 
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                         - 
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                  - 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                    - 
Спортист 2009 (Своге) - Чавдар (Етрополе)                  - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)     - 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XIX кръг

Хебър 1918 (Пазарджик) - Спортист 2009 (Своге)             - 
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)               - 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         - 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                       - 
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                      - 
Национал (София) - Миньор (Перник)                         - 
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)           - 
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           XX кръг

Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)               - 
Левски Раковски (София) - Национал (София)                 - 
Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София)                        - 
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                    - 
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Царско село 2015 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)          - 
Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XXI кръг

Струмска слава 1927 (Радомир) - Царско село 2015 (София)   - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София)               - 
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                         - 
ЦСКА (София) - Септември (София)                           - 
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)                      - 
ДИТ Спорт (София) - Левски Раковски (София)                - 
Национал (София) - Велбъжд (Кюстендил)                     - 
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                 - 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива

                           XXII кръг

Витоша (Бистрица) - Национал (София)                       - 
Велбъжд (Кюстендил) - ДИТ Спорт (София)                    - 
Левски Раковски (София) - Пирин (Благоевград)              - 
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                             - 
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                      - 
Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                    - 
Славия 1913 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Царско село 2015 (София) - Спортист 2009 (Своге)           - 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XXIII кръг

Спортист 2009 (Своге) - Славия 1913 (София)                - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски (София)             - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)                 - 
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                        - 
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)                     - 
Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                      - 
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                  - 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XXIV кръг

Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                 - 
Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград)                    - 
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                         - 
Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)                - 
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   - 
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Левски (София) - Спортист 2009 (Своге)                     - 
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)             - 
Национал (София)                                          почива

                           XXV кръг

Царско село 2015 (София) - Левски (София)                  - 
Спортист 2009 (Своге) - Септември (София)                  - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)            - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски Раковски (София)           - 
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)                           - 
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)               - 
ДИТ Спорт (София) - Национал (София)                       - 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XXVI кръг

Национал (София) - Пирин (Благоевград)                     - 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                      - 
Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе)                      - 
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
Левски Раковски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)    - 
Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                    - 
Септември (София) - Царско село 2015 (София)               - 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XXVII кръг

Славия 1913 (София) - Септември (София)                    - 
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                 - 
Спортист 2009 (Своге) - Левски Раковски (София)            - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)        - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                 - 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                 - 
ЦСКА (София) - Национал (София)                            - 
Пирин (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)                    - 
Левски (София)                                            почива

                           XXVIII кръг

ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                           - 
Национал (София) - Чавдар (Етрополе)                       - 
Локомотив 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)            - 
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 2009 (Своге)                - 
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)         - 
Миньор (Перник) - Славия 1913 (София)                      - 
Септември (София) - Левски (София)                         - 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XXIX кръг

Левски (София) - Миньор (Перник)                           - 
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)              - 
Царско село 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
Спортист 2009 (Своге) - Витоша (Бистрица)                  - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив 1929 (София)     - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Национал (София)                  - 
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                      - 
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                         - 
Септември (София)                                         почива

                           XXX кръг

Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)                    - 
ДИТ Спорт (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Национал (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)           - 
Локомотив 1929 (София) - Спортист 2009 (Своге)             - 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)               - 
Велбъжд (Кюстендил) - Славия 1913 (София)                  - 
Левски Раковски (София) - Левски (София)                   - 
Миньор (Перник) - Септември (София)                        - 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XXXI кръг

Септември (София) - Левски Раковски (София)                - 
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                       - 
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица)                    - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Спортист 2009 (Своге) - Национал (София)                   - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ДИТ Спорт (София)          - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)               - 
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                           - 
Миньор (Перник)                                           почива

                           XXXII кръг

ЦСКА (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                      - 
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
ДИТ Спорт (София) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
Национал (София) - Царско село 2015 (София)                - 
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)               - 
Витоша (Бистрица) - Левски (София)                         - 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                    - 
Левски Раковски (София) - Миньор (Перник)                  - 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXXIII кръг

Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                      - 
Септември (София) - Витоша (Бистрица)                      - 
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Славия 1913 (София) - Национал (София)                     - 
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)               - 
Спортист 2009 (Своге) - Пирин (Благоевград)                - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ЦСКА (София)               - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)                 - 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           XXXIV кръг

Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
ЦСКА (София) - Спортист 2009 (Своге)                       - 
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)             - 
ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                    - 
Национал (София) - Левски (София)                          - 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                 - 
Витоша (Бистрица) - Миньор (Перник)                        - 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски Раковски (София)              - 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX -:- -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- -:- -:- 7:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Локомотив 1929 (София) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- 3. Национал (София) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8:1 -:- -:- -:- 10:1 -:- 4. ЦСКА (София) 1:4 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 11:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. ДИТ Спорт (София) 0:3 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10:1 -:- -:- 6. Чавдар (Етрополе) -:- -:- -:- -:- -:- XXX 2:1 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Славия 1913 (София) -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 10:0 -:- -:- -:- -:- 8. Спортист 2009 (Своге) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 8:0 -:- -:- -:- -:- 9. Царско село 2015 (София) -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 13:0 10. Велбъжд (Кюстендил) -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 7:0 -:- -:- -:- 11. Пирин (Благоевград) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- 12. Левски Раковски (София) -:- 0:1 -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 13. Хебър 1918 (Пазарджик) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:8 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 4:0 14. Витоша (Бистрица) -:- 1:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:3 -:- XXX -:- -:- -:- 15. Миньор (Перник) -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 16. Септември (София) -:- -:- -:- 0:7 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 17. Струмска слава 1927 (Радомир) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:7 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре