Деца (род.2003-04):
Елитна група (U-15): Югозападна зона 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     32   28   1   3  179:16   85     Републиканско [2 0 0  6:1  6]
 2. ЦСКА (София)                       32   28   1   3  185:20   85     Републиканско [0 0 2  1:6  0]
 3. ДИТ Спорт (София)                  32   27   1   4  143:21   82     Републиканско
 4. Национал (София)                   32   23   2   7  155:39   71     Републиканско
 5. Славия 1913 (София)                32   21   3   8  107:31   66     Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 6. Пирин (Благоевград)                32   19   6   7   71:31   63                  
 7. Локомотив 1929 (София)             32   16   6  10   90:46   54                  
 8. Чавдар (Етрополе)                  32   15   5  12   67:68   50                  
 9. Септември (София)                  32   12   5  15   68:77   41                  
10. Спортист 2009 (Своге)              32   10   5  17   60:73   35                  
11. Левски Раковски (София)            32   10   2  20   43:83   32                   [3 0 1  5:3  9]
12. Царско село 2015 (София)           32   10   2  20   55:98   32                   [2 0 2  6:4  6]
13. Миньор (Перник)                    32    9   5  18   42:99   32                   [1 0 3  4:8  3]
14. Хебър 1918 (Пазарджик)             32    8   1  23   32:141  25                  
15. Витоша (Бистрица)                  32    3   0  29   18:145   9                  
16. Струмска слава 1927 (Радомир)      32    1   0  31    9:297   3                  
17. Велбъжд (Кюстендил)                32    8   3  21   36:75   27 [*]              

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Велбъжд (Кюстендил) - ст."Странджата", Кюстендил;
    - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - ДИТ Спорт (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен, София;
    - Левски Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив", София;
    - Миньор (Перник) - ст."Звезда", кв.Димова махала, Перник;
    - Национал (София) - ст."НСА", София;
    - Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен, София;
    - Спортист 2009 (Своге) - Градски стадион, Своге;
    - Струмска слава 1927 (Радомир) - Градски стадион, Радомир;
    - Хебър 1918 (Пазарджхик) - в Главиница;
    - Царско село 2015 (София) - комплекс "Царско село", София;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе.
  - На полусезона Велбъжд (Кюстендил) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

2 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               0:3 
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  5:0 
Национал (София) - Септември (София)                     10:1 
Чавдар (Етрополе) - Спортист 2009 (Своге)                 2:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)    4:0 
2 септември 2017, събота, 15:30 ч:
в Панчарево, комплекс "Панчарево":
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                  11:1 (6:1) 
6 септември 2017, сряда, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                 1:2 
6 септември 2017, сряда, 15:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        0:3 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           II кръг

8 септември 2017, петък, 16:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                   7:0 
9 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        0:2 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      7:0 
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     0:3 
Миньор (Перник) - Национал (София)                        0:3 
Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          0:1 
9 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Хебър 1918 (Пазарджик)            8:0 
9 септември 2017, събота, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              1:4 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           III кръг

13 септември 2017, сряда, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Велбъжд (Кюстендил)              5:1 
Национал (София) - Левски Раковски (София)                8:1 
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Миньор (Перник)                      10:1 
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   3:1 
в Панчарево, комплекс "Панчарево":
ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:4 (0:2) 
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   2:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София)         1:8 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)     0:7 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           IV кръг

16 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 13:0 
Славия 1913 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)             10:0 
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        4:2 
Септември (София) - ЦСКА (София)                          0:7 
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)                     0:1 
Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:3 
Велбъжд (Кюстендил) - Национал (София)                    2:1 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                1:5 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива

                           V кръг

22 септември 2017, петък, 11:00 ч:
в Сарая:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София)                   0:9 
23 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Национал (София) - Витоша (Бистрица)                      8:0 
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   5:0 
в Панчарево, комплекс "Панчарево":
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            4:0 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     0:3 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Славия 1913 (София)       0:12 
Спортист 2009 (Своге) - Царско село 2015 (София)          5:1 
23 септември 2017, събота, 12:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Левски Раковски (София)             2:1 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           VI кръг

29 септември 2017, петък, 14:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)                 0:0 
30 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Спортист 2009 (Своге)               3:2 
Левски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)           16:0 
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                5:1 
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                       1:3 
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    0:7 
Витоша (Бистрица) - ДИТ Спорт (София)                     0:4 
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 4:6 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           VII кръг

4 октомври 2017, сряда, 11:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                отложен 
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица)                   3:1 
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        отложен 
Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София)               2:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                  отложен 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)         0:6 
Спортист 2009 (Своге) - Левски (София)                    0:5 
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            0:7 
11 октомври 2017, сряда, 11:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                3:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                  2:2 
11 октомври 2017, сряда, 12:00 ч:
в Панчарево, комплекс "Панчарево":
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        5:2 
Национал (София)                                          почива

                           VIII кръг

7 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                10:0 
Септември (София) - Спортист 2009 (Своге)                 1:2 
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)           6:1 
Левски Раковски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)          3:0 
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)                          0:10 
Локомотив 1929 (София) - Пирин (Благоевград)              1:2 
Национал (София) - ДИТ Спорт (София)                      0:1 
7 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                   3:0 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           VII кръг - отложени мачове

11 октомври 2017, сряда, 11:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                3:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                  2:2 
11 октомври 2017, сряда, 12:00 ч:
в Панчарево, комплекс "Панчарево":
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        5:2 

                           IX кръг

14 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Национал (София)                    0:0 
в Панчарево, комплекс "Панчарево":
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     4:1 
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица)                     5:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски Раковски (София)   0:1 
Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник)                   2:2 
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              3:1 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:4 
14 октомври 2017, събота, 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)              0:4 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           X кръг

21 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   0:3 
Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София)                1:4 
Левски Раковски (София) - Спортист 2009 (Своге)           2:2 
Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик)                0:2 
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                3:3 
Национал (София) - ЦСКА (София)                           3:4 
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Пирин (Благоевград)                   2:1 
21 октомври 2017, събота, 14:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)       7:0 
Левски (София)                                            почива

                           XI кръг

25 октомври 2017, сряда, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          отложен 
Чавдар (Етрополе) - Национал (София)                      отложен 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1929 (София)           0:3 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица)         0:2 
Спортист 2009 (Своге) - Велбъжд (Кюстендил)               3:3 
Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)        0:2 
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     отложен 
Левски (София) - Септември (София)                        отложен 
31 октомври 2017, вторник, 13:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        6:0 (3:0) 
1 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          0:3 
2 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Национал (София)                      0:6 
15 ноември 2017, сряда, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     6:0 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XII кръг

28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Спортист 2009 (Своге)                 0:5 
28 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Миньор (Перник) - Левски (София)                          0:5 
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)             1:3 
Велбъжд (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)            2:1 
Национал (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                10:0 
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     6:0 
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                        0:2 
28 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)   16:1 
Септември (София)                                         почива

                           XI кръг - отложени мачове

31 октомври 2017, вторник, 13:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        6:0 (3:0) 
1 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          0:3 
2 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Национал (София)                      0:6 

                           XIII кръг

2 ноември 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 2:0 
4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград)                   0:2 
Хебър 1918 (Пазарджик) - ДИТ Спорт (София)                0:8 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Национал (София)          0:8 
Спортист 2009 (Своге) - Локомотив 1929 (София)            2:2 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              2:0 
Левски (София) - Левски Раковски (София)                  6:0 
Септември (София) - Миньор (Перник)                       0:1 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XIV кръг

9 ноември 2017, четвъртък, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          9:0 (4:0) 
11 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Славия 1913 (София)                   0:7 
11 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Левски Раковски (София) - Септември (София)               1:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      1:4 
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         2:1 
Национал (София) - Спортист 2009 (Своге)                  4:0 
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)        16:0 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)              4:1 
Миньор (Перник)                                           почива

                           XI кръг - отложен мач

15 ноември 2017, сряда, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     6:0 

                           XV кръг

18 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски":
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА (София)                     0:9 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград)       0:7 
Спортист 2009 (Своге) - ДИТ Спорт (София)                 0:5 
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               2:6 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              1:1 
Левски (София) - Витоша (Бистрица)                        7:1 
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   0:0 
Миньор (Перник) - Левски Раковски (София)                 0:2 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XVI кръг

24 ноември 2017, петък, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   0:3 
25 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник)                     2:0 
Витоша (Бистрица) - Септември (София)                     1:3 
Национал (София) - Славия 1913 (София)                    2:1 
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              8:0 
Пирин (Благоевград) - Спортист 2009 (Своге)               4:1 
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)               10:1 
25 ноември 2017, събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)             17:0 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           XVII кръг

2 декември 2017, събота, 11:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе)         0:7 
Спортист 2009 (Своге) - ЦСКА (София)                      0:5 
Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)            1:1 
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   2:1 
Левски (София) - Национал (София)                         4:0 
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                2:0 
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица)                       1:0 
2 декември 2017, събота, 12:30 ч:
в София, ст."Бонсист":
Левски Раковски (София) - Велбъжд (Кюстендил)             1:2 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                 0:0 
в Етрополе:
Спортист 2009 (Своге) - Чавдар (Етрополе)                 1:2 
24 февруари 2018, събота, 11:00 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               3:0 
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                        2:0 
в Дрен:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)    0:4 
25 февруари 2018, неделя, 18:00 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   0:6 
28 февруари 2018, сряда, 11:00 ч:
Септември (София) - Национал (София)                      отложен 
28 февруари 2018, сряда, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                  отложен 
5 март 2018, понеделник, 13:00 ч:
Септември (София) - Национал (София)                      0:4 
5 март 2018, понеделник, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                  2:2 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XIX кръг

3 март 2018, събота, 11:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спортист 2009 (Своге)            отложен 
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              отложен 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        отложен 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      отложен 
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     отложен 
Национал (София) - Миньор (Перник)                        отложен 
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          отложен 
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:0 сл. 
13 март 2018, вторник, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        2:0 
13 март 2018, вторник, 15:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спортист 2009 (Своге)            2:1 
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              2:1 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      2:0 
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     4:1 
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          2:0 
13 март 2018, вторник, 19:00 ч:
Национал (София) - Миньор (Перник)                       12:0 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           XVIII кръг - отложени мачове

5 март 2018, понеделник, 13:00 ч:
Септември (София) - Национал (София)                      0:4 
5 март 2018, понеделник, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                  2:2 

                           XX кръг

9 март 2018, петък, 11:00 ч:
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   1:1 
10 март 2018, събота, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)              0:3 сл. 
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
Левски Раковски (София) - Национал (София)                2:4 
Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София)                       0:3 
Левски (София) - ЦСКА (София)                             2:0 
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   2:0 
Царско село 2015 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)         1:2 
Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)     9:0 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XIX кръг - отложени мачове

13 март 2018, вторник, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        2:0 
13 март 2018, вторник, 15:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спортист 2009 (Своге)            2:1 
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              2:1 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      2:0 
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     4:1 
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          2:0 
13 март 2018, вторник, 19:00 ч:
Национал (София) - Миньор (Перник)                       12:0 

                           XXI кръг

15 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                8:1 
16 март 2018, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          7:1 
17 март 2018, събота, 11:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Царско село 2015 (София)  0:3 
в Сарая:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София)              1:2 
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        0:0 
ДИТ Спорт (София) - Левски Раковски (София)               3:1 
Национал (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    3:0 сл. 
17 март 2018, събота, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)                     2:0 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива

                           XXII кръг

21 март 2018, сряда, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Национал (София)                      1:7 
Велбъжд (Кюстендил) - ДИТ Спорт (София)                   0:3 сл. 
Левски Раковски (София) - Пирин (Благоевград)             2:1 
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                            0:7 
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     2:2 
Славия 1913 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)      14:0 
Царско село 2015 (София) - Спортист 2009 (Своге)          0:1 
21 март 2018, сряда, 13:00 ч:
Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   9:0 (5:0) 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XXIII кръг

24 март 2018, събота, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Славия 1913 (София)               отложен 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски (София)            отложен 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)                отложен 
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       отложен 
Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)                 3:0 сл. 
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                     отложен 
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                 отложен 
24 март 2018, събота, 18:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)                    отложен 
28 март 2018, сряда, 17:30 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                 1:3 
18 април 2018, сряда, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)                   10:0 
18 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Славия 1913 (София)               1:2 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски (София)            0:12 
в Сарая:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)                2:6 
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       1:1 
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                     6:0 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XXIV кръг

31 март 2018, събота, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                1:3 
Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград)                   0:7 
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                        0:3 сл. 
Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               1:2 
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  3:1 
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)        13:0 
Левски (София) - Спортист 2009 (Своге)                    8:0 
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)            0:1 
Национал (София)                                          почива

                           XXV кръг

4 април 2018, сряда, 11:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 0:6 
Спортист 2009 (Своге) - Септември (София)                 отложен 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)           1:9 
във Величково:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски Раковски (София)          1:0 
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:0 сл. 
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)              2:1 
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Национал (София)                      6:0 
4 април 2018, сряда, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)                         15:0 (9:0) 
11 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Септември (София)                 0:1 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XXVI кръг

14 април 2018, събота, 11:00 ч:
Национал (София) - Пирин (Благоевград)                    4:1 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                     0:1 
Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе)                     0:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик)              0:3 сл. 
Левски Раковски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)   9:1 
Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                   1:0 
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              4:0 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      1:2 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XXIII кръг - отложени мачове

18 април 2018, сряда, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)                   10:0 
18 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Славия 1913 (София)               1:2 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски (София)            0:12 
в Сарая:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)                2:6 
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       1:1 
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                     6:0 

                           XXVII кръг

21 април 2018, събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   2:1 
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                2:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)       3:0 сл. 
във Величково:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                3:0 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                0:0 
Пирин (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)                   0:1 
21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Левски Раковски (София)           2:1 
21 април 2018, събота, 18:00 ч:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           3:2 
Левски (София)                                            почива

                           XXVIII кръг

25 април 2018, сряда, 11:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          1:4 
Национал (София) - Чавдар (Етрополе)                      6:0 
Локомотив 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)           7:0 
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир)         6:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 2009 (Своге)               0:3 сл. 
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        1:0 
Миньор (Перник) - Славия 1913 (София)                     1:8 
Септември (София) - Левски (София)                        1:10 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XXIX кръг

28 април 2018, събота, 10:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Витоша (Бистрица)                 1:0 
28 април 2018, събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Миньор (Перник)                          9:0 
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             5:0 
Царско село 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил)            3:0 сл. 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив 1929 (София)    0:4 
в Сарая:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Национал (София)                 0:3 
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                     1:6 
29 април 2018, неделя, 17:30 ч:
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                        0:0 
Септември (София)                                         почива

                           XXX кръг

5 май 2018, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)                   1:0 
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                7:0 
Национал (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)         22:0 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              1:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Славия 1913 (София)                 0:3 сл. 
Левски Раковски (София) - Левски (София)                  1:8 
Миньор (Перник) - Септември (София)                       1:1 
5 май 2018, събота, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Спортист 2009 (Своге)            2:0 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XXXI кръг

12 май 2018, събота, 11:00 ч:
Септември (София) - Левски Раковски (София)               4:0 
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      3:0 сл. 
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица)                   4:0 
Спортист 2009 (Своге) - Национал (София)                  0:4 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ДИТ Спорт (София)         0:10 
в Сарая:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)              0:2 
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          0:5 
12 май 2018, събота, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         2:3 
Миньор (Перник)                                           почива

                           XXXII кръг

16 май 2018, сряда, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                     4:0 
18 май 2018, петък, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Левски (София)                        0:6 
19 май 2018, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)      13:0 
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Спортист 2009 (Своге)                 2:2 
Национал (София) - Царско село 2015 (София)               0:0 
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              1:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   0:3 сл. 
Левски Раковски (София) - Миньор (Перник)                 0:3 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXXIII кръг

23 май 2018, сряда, 16:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - ЦСКА (София)              0:14 
25 май 2018, петък, 11:00 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   3:0 
26 май 2018, събота, 11:00 ч:
Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                     3:0 сл. 
Септември (София) - Витоша (Бистрица)                     5:0 
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    0:4 
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)              0:8 
във Величково:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)                1:3 
26 май 2018, събота, 14:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Пирин (Благоевград)               0:2 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           XXXIV кръг

29 май 2018, вторник, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                3:0 
30 май 2018, сряда, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир)        10:0 
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Спортист 2009 (Своге)                      7:0 
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)            3:2 
Национал (София) - Левски (София)                         4:3 
в Бистрица:
Витоша (Бистрица) - Миньор (Перник)                       0:3 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски Раковски (София)             0:3 сл. 
30 май 2018, сряда, 18:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                   2:1 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 2:0 2:0 4:0 1:2 7:0 3:0 4:2 6:0 8:0 6:0 10:0 9:0 9:0 7:1 16:0 3:0* 2. ЦСКА (София) 1:4 XXX 0:3 3:2 2:0 0:0 4:1 9:0 7:1 7:0 10:0 11:1 4:0 4:0 15:0 17:0 5:2 3. ДИТ Спорт (София) 0:3 1:4 XXX 6:0 2:1 2:1 3:1 6:0 4:1 2:2 3:1 8:0 10:1 7:0 6:0 16:0 5:0 4. Национал (София) 4:3 3:4 0:1 XXX 2:1 4:1 1:3 6:0 10:1 4:0 8:1 0:0 12:0 10:0 8:0 22:0 3:0* 5. Славия 1913 (София) 1:4 0:2 2:1 0:4 XXX 0:0 1:1 2:0 2:1 3:2 5:0 0:1 6:0 10:0 4:0 14:0 2:0 6. Пирин (Благоевград) 2:0 0:2 0:1 0:0 1:2 XXX 2:1 1:0 3:1 4:1 2:1 3:2 2:0 4:1 3:1 13:0 3:0* 7. Локомотив 1929 (София) 0:3 0:1 1:3 4:6 1:1 1:2 XXX 3:3 3:0 2:0 2:0 2:1 5:0 7:0 8:1 16:1 5:1 8. Чавдар (Етрополе) 0:0 0:5 1:6 0:6 2:1 0:2 0:0 XXX 0:3 2:0 2:1 2:1 1:1 10:1 5:0 10:0 3:0* 9. Септември (София) 1:10 0:7 0:3 0:4 0:3 1:1 2:0 2:2 XXX 1:2 4:0 4:0 0:1 5:1 5:0 13:0 0:0 10. Спортист 2009 (Своге) 0:5 0:5 0:5 0:4 1:2 0:2 2:2 1:2 0:1 XXX 2:1 5:1 2:2 8:0 1:0 9:0 3:3 11. Левски Раковски (София) 1:8 0:7 0:3 2:4 1:3 2:1 0:1 1:2 1:1 2:2 XXX 1:0 0:3 3:0 3:0 9:1 1:2 12. Царско село 2015 (София) 0:6 0:6 0:8 2:6 0:7 1:1 2:3 1:4 3:1 0:1 0:2 XXX 2:0 1:2 2:0 13:0 3:0* 13. Миньор (Перник) 0:5 0:7 0:3 0:3 1:8 0:1 2:2 1:3 1:1 1:0 0:2 1:4 XXX 3:1 1:0 6:1 3:0* 14. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:9 0:9 0:8 0:3 1:2 0:2 0:3 1:3 2:6 2:1 1:0 1:8 2:2 XXX 3:0 4:0 0:4 15. Витоша (Бистрица) 0:6 0:10 0:4 1:7 0:7 0:7 1:5 0:1 1:3 0:5 0:3 1:2 0:3 0:2 XXX 6:2 3:0* 16. Струмска слава 1927 (Радомир) 0:12 0:14 0:10 0:8 0:12 0:7 0:4 0:7 0:6 0:7 0:1 0:3 1:9 0:4 0:2 XXX 3:0* 17. Велбъжд (Кюстендил) 1:4 0:3* 0:3* 2:1 0:3* 0:0 0:3* 3:0 0:3* 0:3* 0:3* 2:1 2:0 0:3* 7:0 7:0 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре