Юноши младша възраст (род.2002):
Купа на БФС 2017/18


Квалификации

Регламент
  - 
  

Представители на ЗС

Североизточна България: Добруджа 1919 (Добрич); Лудогорец 1945 (Разград); Черно море (Варна)
Северозападна България: Ботев (Враца); Етър ВТ (Велико Търново); Янтра Габрово (Габрово)
Югозападна България: Витоша (Бистрица); Левски (София); Левски Раковски (София); Локомотив 1929 (София); Пирин (Благоевград)
Югоизточна България: Берое (Стара Загора); Ботев (Пловдив); Локомотив 1926 (Пловдив); Сливен 2000 (Сливен); Черноморец 1919 (Бургас)

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от квалификациите посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Област Варна

Черно море (Варна) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Добрич

Добруджа 1919 (Добрич) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Шумен

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Търговище

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Русе

Дунав 2010 (Русе) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Силистра

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Разград

Лудогорец 1945 (Разград) единствен от областта подава заявка за участие.

Североизточна България

                           Финали

21 септември 2017, четвъртък, 16:30 ч:
в Търговище:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    1:0 
Добруджа 1919 II (Добрич)                                 почива
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

нагоре

Северозападна България (ЗС Велико Търново)

Област Велико Търново

                           Финал

25 септември 2017, понеделник:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    1:1; при дузпите: 4:2 

Област Габрово

Янтра Габрово (Габрово) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Плевен

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Ловеч

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Враца

Ботев (Враца) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Монтана

Монтана 1921 (Монтана) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Видин

Ружинци (Ружинци) единствен от областта подава заявка за участие.

Поток Велико Търново/Габрово/Плевен/Ловеч

Области Плевен и Ловеч нямат представители, в следствие на което представителите на области Велико Търново и Габрово се класират директно за националната фаза на турнира.

Поток Враца/Монтана/Видин

                           Първи кръг

27 септември 2017, сряда:
Ружинци (Ружинци) - Ботев (Враца)                         2:6 
Отбор от Област Монтана                                   почива

                           Финал

3 октомври 2017, вторник, 16:00 ч:
в Ерден:
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    2:1 

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Област София (столица)

                           Първи кръг

14 септември 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Спортист 13 (София) - Ферион (София)                     11:0 
Левски Раковски (София)                                   почива
Септември (София)                                         почива
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива
Локомотив 1929 (София)                                    почива
Витоша (Бистрица)                                         почива
Левски (София)                                            почива
ЦСКА (София)                                              почива
ДИТ Спорт (София)                                         почива
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           Финали

20 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Левски Раковски (София) - Септември (София)               1:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             0:6 
Витоша (Бистрица) - Спортист 13 (София)                  11:1 
Левски (София) - ЦСКА (София)                             2:0 
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     3:3; при дузпите: 5:3 

Област Пазарджик

                           Финал

Хебър 1918 (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)              -1- 

Югозападна България

                           Финали

3 октомври 2017, вторник, 15:00 ч:
Левски (София) - Металург 1957 (Перник)                   9:1 (4:0) 
4 октомври 2017, сряда, 12:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                   5:3 
4 октомври 2017, сряда, 13:30 ч:
Пирин (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)                   5:1 
5 октомври 2017, четвъртък, 13:30 ч:
Левски Раковски (София) - Миньор (Перник)                 3:0 
5 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)           2:1 

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Област Смолян

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Хасково

                           Финал

19 септември 2017, вторник:
Асти АБ (Хасково) - Хасково (Хасково)                     5:1 

Област Кърджали

Арда 1924 (Кърджали) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Стара Загора

                           Финал

14 септември 2017, четвъртък, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               4:1 

Област Сливен

Сливен 2000 (Сливен) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Бургас

                           Първи кръг

31 август 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     3:0 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива
Бургас спорт (Бургас)                                     почива

                           1/2 финали

6 септември 2017, сряда, 11:00 ч:
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              0:5 
Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)          3:2 

                           Финал

12 септември 2017, вторник, 11:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)       0:1 

Област Ямбол

Няма желаещи да участват отбори от областта.

нагоре



Финална фаза

1/8 финали

Локомотив 1926 (Пловдив)01 Добруджа 1919 (Добрич)00
Ботев (Враца)12 Берое (Стара Загора)54
Сливен 2000 (Сливен)00 Левски Раковски (София)31
Лудогорец 1945 (Разград)01 Ботев (Пловдив)34
Локомотив 1929 (София)31 Левски (София)34
Витоша (Бистрица)02 Етър ВТ (Велико Търново)23
Пирин (Благоевград)65 Янтра Габрово (Габрово)00
Черноморец 1919 (Бургас)01 Черно море (Варна)22

1/4 финали

Локомотив 1926 (Пловдив) Берое (Стара Загора)
Левски Раковски (София) Ботев (Пловдив)
Левски (София) Етър ВТ (Велико Търново)
Пирин (Благоевград) Черно море (Варна)


1/8 финали

Жребий: 11 октомври 2017 г., сряда, 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           Първи срещи

25 октомври 2017, сряда, 11:00 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)         1:0 (0:0) 
  [1:0 Никола Маринов 67']
във Враца, ст."Христо Ботев":
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                      2:4 (1:2) 
  [1:0 Денис Русинов 20', 1:1 Христо Пенев 30', 1:3 Димитър Спасов 35',45';
   1:4 Велизар Желязков, 2:4 Валентин Георгиев 75']
в Бургас, ст."Черноморец":
Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море (Варна)             1:2 (1:1) 
  [1:0 Стефан Петков (вр) 20'-аг, 1:1 Паоло Пасков 30', 1:2 Джан Хасан 56']
  [ид: Драгомир Радев (Чм) 50']
25 октомври 2017, сряда, 14:00 ч:
в Сливен, ст."Хаджи Димитър":
Сливен 2000 (Сливен) - Левски Раковски (София)            0:1 (0:0) 
  [0:1 Алек Кръстев 65']
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - Янтра Габрово (Габрово)             5:0 (2:0) 
  [1:0 Константин Вакъвчиев 1п, 2:0 Иван Тасев 1п, 3:0 Денис Филипов 2п,
   4:0 Здравко Корчев 2п, 5:0 Християн Анастасов 2п-д]
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново)              2:3 (1:1) 
  [1:0 Ивайло Петров 1п, 1:1 Владимир Георгиев 1п, 1:2 Димитър Митев 2п,
   1:3 Стелиян Добрев 2п, 2:3 Николай Орозов 75']
  [чк: Филип Иванов (В) 20']
8 ноември 2017, сряда, 11:00 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                1:4 (0:1) 
  [0:3 Станислав Шопов 15'-псу,51',59'-псу; 0:4 Петър Итов 61', 1:4 Хидает Хюсеин 63'-псу]
8 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
в София, ст."Локомотив":
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   1:4 (1:2) 
  [1:0 Стоил Панталеев 10', 1:1 Хари Денков 20'-д, 1:2 Радослав Гайдев 30',
   1:4 Тодор Найдин 50',75']

                           Срещи реванш

8 ноември 2017, сряда, 11:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:0; общ резултат: 0:1 
8 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
в София, ст."Раковски":
Левски Раковски (София) - Сливен 2000 (Сливен)            3:0 (2:0); общ резултат: 4:0 
  [1:0 Георги Вълков 9', 2:0 Итън Стоилов 40', 3:0 Николай Замфиров 80']
в Стара Загра, комплекс "Берое" /ст."Локомотив"/:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                      5:1 (3:1); общ резултат: 9:3 
  [1:0 Никола Маринов 5', 1:1 Валентин Георгиев 10', 3:1 Никола Маринов 1п,1п;
   4:1 Христо Пенев 2п, 5:1 Георги Маджаров 2п]
в Габрово, ст."Христо Ботев":
Янтра Габрово (Габрово) - Пирин (Благоевград)             0:6 (0:2); общ резултат: 0:11 
  [0:1 Атанас Гълъбов 1п, 0:2 Христо Георгиев 1п, 0:3 Даниел Топузов 2п,
   0:5 Здравко Корчев 2п,2п; 0:6 Соти Везенков 2п]
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас)             2:0 (0:0); общ резултат: 4:1 
  [1:0 Джан Хасан 47', 2:0 Драгомир Радев 57'-д]
в Дебелец:
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)              2:0 (1:0); общ резултат: 5:2 
  [1:0 Димитър Митев 22', 2:0 Кристиян Иванов 44']
15 ноември 2017, сряда, 11:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                3:0 (2:0); общ резултат: 7:1 
  [1:0 Иво Казаков 19'-псу, 3:0 Георги Трифонов 35',50']
15 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов" - помощен терен:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   3:3 (0:0); общ резултат: 7:4 
  [1:0 Тодор Найдин 41', 2:0 Симеон Игнатов 42', 2:1 Кирил Сашов 45',
   2:2 Иван Петков 48', 2:3 Кирил Сашов 60', 3:3 Хари Денков 65'-псу]

нагоре


1/4 финали

Жребий: 14 ноември 2017 г., вторник, 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           Първи срещи

22 ноември 2017, сряда, 11:00 ч:
в Рилци:
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)                   - 
22 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
в София, ст."Раковски":
Левски Раковски (София) - Ботев (Пловдив)                  - 
в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов":
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                  - 

                           Срещи реванш

29 ноември 2017, сряда, 11:00 ч:
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)                   - 
29 ноември 2017, сряда, 13:00 ч:
в Стара Загора, комплекс "Берое" ("Локомотив"):
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Левски Раковски (София)                  - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                  - 

нагоре


1/2 финали


нагоре


Финал


нагоре