«  18 април 2018, сряда (66 мача)  »

Първа професионална лига - Втора фаза, Първа шестица
15:00  Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    2:2 (0:1)  /Нова спорт/ 
18:00  ЦСКА (София) - Левски (София)                             2:2 (2:0)  /Диема спорт/ 
20:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           7:0 (3:0)  /Диема спорт/ 

Втора професионална лига
17:00  Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир)       4:0 (3:0) 
17:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)              0:1 (0:1) 

Североизточна Трета лига
15:30  Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     5:1 (3:0) 
16:00  Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                0:3 (0:1) 
16:00  Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)             6:0 (3:0) 
16:00  Калиакра (Каварна) - Кубрат 2016 (Кубрат)                 3:1 (2:0) 
16:00  Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна)              1:0 (0:0) 

Югоизточна Трета лига
17:00  Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)             3:0 сл. 
17:00  Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)           3:1 (2:1) 
17:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)             1:0 (1:0) 
17:00  Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)          3:2 (1:1) 
17:00  Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково)                      0:3 (0:2) 
17:00  Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)               3:4 (0:3) 
17:00  Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)            0:1 (0:0) 
17:00  Арда (Кърджали) - Гигант (Съединение)                     6:0 (2:0) 
18:30  Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)    2:2 (1:1) 

"Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
16:00  Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица)              3:3 

"Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места"
16:00  Плетена (Плетена) - Буйна Места ММ (Мосомище)             3:0 
16:00  Юнак 2015 (Баня) - Корница (Корница)                      4:3 
16:00  Барселона (Борово) - Пирин (Брезница)                     1:1 
16:00  Родопа (Рибново) - Слащен 2007 (Слащен)                   3:1 
16:00  Единство 2005 (Дъбница) - Дебрен (Дебрен)                 0:1 

"А" ОФГ Пловдив
17:30  Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница)               2:0 
17:30  Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем)                    1:1 
17:30  Момино (Момино село) - Вихър (Войводиново)                3:1 
17:30  Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим)                    3:0 
17:30  Вихър (Войсил) - Вихър (Строево)                          0:2 
17:30  Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия 06 (Стамболийски)   0:3 

Купа на Аматьорската футболна лига - 1/2 финали
17:00  Кариана (Ерден) - ЦСКА 1948 (София)                       1:0 (1:0) 

Елитна група (U-19)
15:30  Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  1:5 (0:3) 
15:30  Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     3:0 (2:0) 
15:30  Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             2:2 (1:1) 

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
14:00  ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)                   10:0 
16:00  Спортист 2009 (Своге) - Славия 1913 (София)               1:2 
16:00  Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски (София)            0:12 
16:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)                2:6 
16:00  Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       1:1 
16:00  ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                     6:0 

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
16:00  Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)                2:0 

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
11:00  Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                 3:0 
17:00  Несебър (Несебър) - Ямбол 1915 (Ямбол)                    3:0 

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
11:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)          2:1 

ЮСВ: Варна - Зонална група
16:00  Велики Преслав (Велики Преслав) - Хитрино (Хитрино)       3:4 
16:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        4:0 
16:00  Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)                       4:3 

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
16:00  Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        5:2 
16:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Изгрев 93 (Царевец)            4:3 
16:00  Първа атомна (Козлодуй) - Янтра (Полски Тръмбеш)          3:5 
16:00  Чардафон 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)               1:2 

Деца: Видин - Областна група - подгрупа "Дунав"
12:30  Славия (Ново село) - Бдин 1923 (Видин)                    0:12 
14:00  Пегас спорт (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                   1:5 
16:00  Славия (Ново село) - Ботев (Грамада)                      0:4 

Деца: Перник - Междуобластна група
17:15  Миньор 2014 (Бобов дол) - Марек 1915 (Дупница)            0:4 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
12:00  Родопа Смолян (Смолян) - Орлета (Пазарджик)               7:0 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
15:30  Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Паталеница)             2:1 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
15:00  Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                 1:0 
16:00  Септември (Симитли) - Левски Раковски (София)             0:3 
17:00  ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                1:4 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
12:00  Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  0:0 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
12:00  Ботев 57 СОУ (София) - Олимпиец (София)                  17:0 

Деца: София - Областна група
15:00  Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                    7:0 

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
10:30  Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 0:6 

Международни приятелски срещи за юноши (до 16 г.) 2018
19:00  Ирландия (юн.мл."Б") - България (юн.мл."Б")               2:0 (1:0)