«  16 май 2018, сряда (54 мача)  »

Първа професионална лига - Втора фаза, Финал за 7-мо място
19:00  Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)             2:1 (0:0)  /Диема спорт/ 

Североизточна Трета лига
17:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)               9:0 (4:0) 
17:00  Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)         3:0 (1:0) 
17:00  Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                 2:2 (1:0) 
17:00  Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)                     2:1 (0:0) 

Северозападна Трета лига
18:00  Партизан (Червен бряг) - Кариана (Ерден)                  0:4 (0:3) 

"А" ОФГ Добрич - западна подгрупа
18:00  Стрела 2004 (Орляк) - Спартак (Зърнево)                   1:5 

"Б" ОФГ Монтана
18:00  Локомотив (Долно Церовене) - Динамо (Мадан)               5:2 

"А" ОФГ Перник - подгрупа А1
18:00  Ботев (Друган) - Витоша 2013 (Долна Диканя)               1:5 
18:00  Бенковски (Копаница) - Спортист (Драгичево)               0:3 
18:00  Китка (Витановци) - Чорни 1920 (Брезник)                  0:3 
18:00  Енергетик (Перник) - Легия (София)                        5:4 (0:3) 

"А" ОФГ Перник - подгрупа А2
18:00  Черногорец 1946 (Ноевци) - Пирин (Земен)                  3:0 
18:00  Левски (Егълница) - Студена (Студена)                     1:2 
18:00  Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Верила (Дрен)           3:0 

"А" ОФГ Разград - източна подгрупа
18:00  Академик (Веселец) - Левски (Подайва)                     3:0 
18:00  Стрела (Тодорово) - Златен лист (Точилари)                1:3 
18:00  Стара сила (Старо селище) - Челси (Брестовене)            3:0 

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
18:30  Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Житен (Житен)            1:3 
20:00  Мрамор (Мрамор) - Въстаник 26 (Войнеговци)                2:0 

"А" ОФГ Шумен - северна подгрупа
18:00  Победа 2016 (Пристое) - Мълния (Климент)                  1:3 (0:2) 
18:00  Зенит (Черноглавци) - Вихър 1969 (Боян)                   4:1 (2:0) 
18:00  Никола Козлево (Никола Козлево) - Габър 2015 (Габрица)    3:0 сл. 
18:00  Ясен 2007 (Ясенково) - Борци (Борци)                      5:0 (1:0) 
18:00  Звезда (Студеница) - Лудогорец 2017 (Каолиново)           0:2 (0:1) 
18:00  Дъбрава (Осеновец) - Капитана (Капитан Петко)             3:0 сл. 

"А" ОФГ Шумен - южна подгрупа
18:00  Устрем (Трем) - Балкан 1965 (Градище)                     1:1 

"Б" ОФГ Ямбол
18:00  Бакаджик (Чарган) - Априлец 2017 (Бояджик)                4:2 

Приятелски срещи: Зима-пролет
18:00  Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           5:1 

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
15:00  ЦСКА (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                     4:0 

ЮМВ: Благоевград - Областна група
11:00  Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Гоце Делчев)              3:4 
11:00  Малеш 1940 (Микрево) - Места (Хаджидимово)                1:1 

Деца: Варна - Междуобластна група
16:00  Суворово 1 (Суворово) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)      3:1 

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
20:00  Шампиони 2014 (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)          3:1 

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
16:00  Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)     10:1 
16:00  Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                      3:0 
16:00  Янтра 1919 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)            5:0 
16:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Първа атомна (Козлодуй)        6:0 

Деца: Перник - Междуобластна група
18:30  Марек 1915 (Дупница) - Аякс (Дивотино)                    4:2 

Деца: Плевен - Междуобластна група - западна подгрупа
11:00  Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                  0:2 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
17:00  Хасково (Хасково) - Ботев 2002 (Пловдив)                  4:1 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
11:00  Ботев (Пловдив) - Левски (Карлово)                       13:0 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
11:00  Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)            1:0 
12:30  Ботев (Пловдив) - Левски (Карлово)                        7:0 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
11:00  Брестник 1948 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)               4:3 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
14:00  Спортист 13 (София) - Септември (София)                   1:2 

Деца "Б": София (столица) - Областна група
15:30  Национал (София) - Чавдар (Етрополе)                      2:1 
17:00  ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          0:0 
18:00  Н спорт (София) - Царско село 2015 (София)                3:1 

ЮМВ: София - Междуобластна група
17:00  Струмска слава 1927 (Радомир) - Металург 1957 (Перник)    3:10 

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
10:00  Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               5:1 

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
10:00  Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)             15:0 

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
12:00  Хасково (Хасково) - Арсенал (Казанлък)                    8:0 
12:00  Респект (Хасково) - Миньор (Раднево)                     10:1