«  17 май 2018, четвъртък (47 мача)  »

Първа професионална лига - Втора фаза, Финал за 11-мо място
20:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)              2:0 (0:0)  /Диема спорт/ 

Първа професионална лига - Втора фаза, Финал за 13-то място
17:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград)    0:1 (0:0)  /Диема спорт/ 

"А" ОФГ Перник - подгрупа А1
18:00  Партизан 1946 (Ярджиловци) - Ерма (Трън)                  2:2 

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
17:00  Академик 1947 (София) - Урвич (Панчарево)                 0:3 

Елитна група (U-17)
17:30  Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                     0:4 (0:2) 

Елитна група (U-15) - Северозападна зона
15:30  Видин (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                         0:6 
15:30  Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            7:1 
15:30  Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                   1:0 
15:30  Янтра 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)           1:2 
15:30  Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Враца)                     1:3 

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
10:00  Ямбол 2004 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)                3:2 

ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         6:1 

Деца: Варна - Зонална група
11:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         0:2 

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
15:30  Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          7:0 

Деца: Велико Търново - Зонална група
14:00  Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          3:3 

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
14:00  Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            5:1 
14:00  Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                  11:0 
14:00  Янтра 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)           2:2 
14:00  Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Враца)                     1:0 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
13:00  Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)            1:2 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
17:00  Ботев 57 СОУ (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)      6:0 
17:00  Царско село 2015 (София) - Барокко (София)                3:0 сл. 
17:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София)                   1:8 
17:00  Вихрен 1925 (Сандански) - ДИТ Спорт (София)               3:0 сл. 
17:00  Левски Раковски (София) - Оборище (Панагюрище)            отложен 
17:00  ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      4:3 
17:00  Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)                   1:2 
17:00  Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)              0:1 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
17:00  ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:1 (0:1) 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
13:00  Елит София (София) - Младост 2015 (София)                 2:1 

Деца "Б": София (столица) - Областна група
10:00  Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   0:3 
16:00  Славия 1913 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                0:0 
19:00  Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София)               1:6 

ЮМВ: София - Междуобластна група
17:00  Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)           2:4 
17:00  Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)      1:0 
17:00  Ком 98 (Годеч) - ФК Рилски спортист (Самоков)             8:2 
17:00  ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Спортист 2009 (Своге)       4:1 

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
15:00  Чирпан (Чирпан) - Мъглиж (Мъглиж)                         3:0 
15:00  Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               0:2 
15:00  ПССГ Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)               0:20 
15:00  Ботев (Гълъбово) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:0 
15:00  Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 1:1 

Деца: Ямбол - Областна група
17:00  Ямбол 2004 (Ямбол) - Стралджа 2015 (Стралджа)             0:5 
17:00  Ямбол 1915 (Ямбол) - Балкан (Лозенец)                     3:3 
17:00  Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Тракиец (Кукорево)      0:3 сл. 
17:00  Тунджа 2006 (Тенево) - Елхово (Елхово)                    8:1 

Международни приятелски срещи за юноши (до 18 г.) 2018
12:00  Македония (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б")              2:2 (0:2)