«  11 август 2018, събота (33 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
18:45  Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    2:1 (0:0)  /Диема спорт/ Video
21:00  Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                        1:2 (0:0)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
18:00  Кариана (Ерден) - ЦСКА 1948 (София)                       0:1 (0:0) Video
18:00  Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово)          1:0 (0:0) Video
18:00  Несебър (Несебър) - Царско село 2015 (София)              0:2 (0:0) Video
19:00  Локомотив (Горна Оряховица) - Добруджа 1919 (Добрич)      1:1 (1:0) Video
19:00  Черноморец (Балчик) - Монтана 1921 (Монтана)              0:0 Video
20:00  Пирин (Благоевград) - Поморие (Поморие)                   0:2 (0:1) Video

Югозападна Трета лига
18:00  Септември (Симитли) - Балкан 1929 (Ботевград)             0:2 (0:0) 
18:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)       1:1 (0:1) 
18:00  Банско (Банско) - Германея (Сапарева баня)                1:2 (1:0) 
18:00  Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник)                    2:1 (0:0) 
18:00  Чавдар (Етрополе) - Спортист 2009 (Своге)                 3:1 (1:1) 
18:00  Надежда (Доброславци) - Беласица (Петрич)                 2:1 (0:1) Video
18:00  Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 1941 (Разлог)                 0:5 (0:1) 
18:00  Оборище (Панагюрище) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     4:1 (2:1) 
18:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)            3:2 (1:2) 

Югоизточна Трета лига
18:00  Марица 1921 (Пловдив) - Миньор (Раднево)                  1:0 (1:0) 
18:00  Хасково 1957 (Хасково) - Гигант (Съединение)              2:1 (1:1) 
18:00  Загорец (Нова Загора) - Созопол (Созопол)                 2:0 (1:0) 
18:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     2:2 (2:1) 
18:00  Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)            3:1 (1:1) 
18:00  Садово (Садово) - Атлетик (Куклен)                        1:3 (1:0) 
18:00  Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                3:1 (2:1) 
18:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)       3:0 (3:0) 

Приятелски срещи: Лято-есен
18:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           1:2 (0:1) 
18:00  Девня 2005 (Девня) - Спартак 1918 (Варна)                 0:3 (0:0) 
18:00  Калиакра (Каварна) - Хитрино (Хитрино)                    3:4 
19:43  Левски (София) - Милан (Милано, Италия, 1)                анулиран  /bTV Action/ 

Елитна група (U-19)
18:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)         2:0 (0:0) 
18:00  Левски (София) - Септември (София)                        0:4 (0:2) 
18:00  ЦСКА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                   1:1 (0:0) 
18:00  Черно море (Варна) - Янтра 1919 (Габрово)                 5:0 (2:0)