«  15 септември 2018, събота (124 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
14:45  Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)              2:4 (1:3)  /Нова спорт/ Video
17:30  Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  1:0 (0:0)  /Диема спорт/ Video
20:00  ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         3:1 (2:1)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
17:00  Несебър (Несебър) - Кариана (Ерден)                       1:1 (0:1) 
17:00  Локомотив 1929 (София) - Арда 1924 (Кърджали)             0:3 (0:1) 
18:00  Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово)            1:2 (1:0) 
18:00  Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)      1:1 (0:1) 
19:00  Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)       3:0 (2:0) 
19:00  Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)                   0:3 (0:1) 

Североизточна Трета лига - Първа фаза
17:00  Калиакра (Каварна) - Тополи 2010 (Тополи)                 2:2 
17:00  Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                 6:1 (2:0) 

Югозападна Трета лига
17:00  Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            1:2 
17:00  Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско)                       1:4 (1:1) Video
17:00  Надежда (Доброславци) - Хебър 1918 (Пазарджик)            0:3 (0:1) 
17:00  Велбъжд (Кюстендил) - Септември (Симитли)                 0:0 
17:00  Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница)         1:1 
17:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)        1:0 
17:00  Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)                    1:1 (1:1) 
17:00  Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)    1:0 (1:0) Video
17:00  Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич)                   0:0 Video

Югоизточна Трета лига
17:00  Миньор (Раднево) - Сокол (Марково)                        3:0 
17:00  Атлетик (Куклен) - Черноморец 1919 (Бургас)               2:0 
17:00  Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)        2:0 (0:0) 
17:00  Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       3:0 
17:00  Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            2:1 
17:00  Марица 1921 (Пловдив) - Садово (Садово)                   2:0 (2:0) 
17:00  Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        6:1 
18:00  Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              2:1 

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
17:00  Звезденбург (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас)            8:0 
17:00  Равнец 2011 (Равнец) - Банево (кв.Банево, Бургас)         3:1 

"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
17:00  Светкавица (Михалци) - Бенковски (Българско Сливово)       - 
17:00  Спортист (Върбовка) - Устрем (Масларево)                   - 
17:00  Атлетик (Свищов) - Морава (Морава)                         - 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
17:00  Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Спортист (Козаревец)           - 
17:00  Вихър (Добри дял) - Росица (Поликраище)                    - 
17:00  Олимпиакос 2018 (Никюп) - Победа (Кесарево)                - 
17:00  Владислав (Джулюница) - Юнак (Мерданя)                     - 

"А" ОГ Враца
17:00  Монолит (Манастирище) - Околчица (Моравица)                - 
17:00  Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин)                     - 
17:00  Ботев (Рогозен) - Септември 98 (Гложене)                   - 
17:00  Ботевъ (Брусен) - Манастирище (Манастирище)                - 
17:00  Ботев (Криводол) - Миньор 2017 (Згориград)                 - 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
17:00  Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Албена 97 (Оброчище)            - 
17:00  Добр.спортист (Ст.Караджа) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)    - 
17:00  Лозенец 2015 (Лозенец) - Орловец 2008 (Победа)             - 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
17:00  Вихър (Жегларци) - Спортист (Стефаново)                    - 
17:00  Сокол 2012 (Соколово) - Спартак (Зърнево)                  - 
17:00  Заря 2006 (Крушари) - Вихър 2013 (Бранище)                 - 

"А" ОГ Монтана
17:00  Син стрел (Крапчене) - Шурданица (Георги Дамяново)         - 
17:00  Вихър 23 (Николово) - Расово (Расово)                      - 
17:00  Вихър (Бързия) - Пъстренец (Долно Белотинци)               - 
17:00  Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Монтана)          - 

"А" ОГ Пазарджик
17:00  Родопи 1921 (Козарско) - Величково (Величково)            2:4 
17:00  Марица (Белово) - Балкан (Варвара)                        1:1 
17:00  Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     0:3 

"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
17:00  Виноградец 2014 (Виноградец) - Лесичово (Лесичово)         - 
17:00  Спартак (Бошуля) - Спартак (Щърково)                       - 

"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
17:00  Милеви скали (Семчиново) - Левски (Ракитово)               - 
17:00  Батак (Батак) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)         - 

"А" ОГ Перник - подгрупа 1
17:00  Вихър (Еловдол) - Пирин (Земен)                            - 
17:00  Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Дружба (Мещица)          - 

"А" ОГ Перник - подгрупа 2
17:00  Балкан (Банище) - Витоша 2013 (Долна Диканя)               - 
17:00  Бенковски (Копаница) - Енергетик (Перник)                  - 

"А" ОГ Плевен
17:00  Вихър (Гулянци) - Мизия 2005 (Кнежа)                       - 
17:00  Войвода (Драгаш войвода) - Обнова (Обнова)                 - 
17:00  Устрем (Крета) - Ситомир (Никопол)                         - 
17:00  Левски (Брест) - Гигант (Белене)                           - 
17:00  Ботев (Трънчовица) - Ювентус (Малчика)                     - 

"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
17:00  Виная (Згалево) - Ботев 2014 (Българене)                   - 
17:00  Обнова II (Обнова) - Чавдар (Бръшляница)                   - 
17:00  Бойчинов (Коиловци) - Кайлъка (Плевен)                     - 
17:00  Ботев (Вълчитрън) - Славия (Новачене)                      - 

"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
17:00  Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ясен (Ясен)            - 

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
17:00  Спартак (Койнаре) - Лавров (Горни Дъбник)                  - 

"А" ОГ Пловдив
17:00  Марица (Цалапица) - Момино (Момино село)                  3:1 
17:00  Житница (Житница) - Кричим (Кричим)                       0:0 
17:00  Вихър (Белозем) - Марица (Милево)                         0:3 сл. 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
17:00  Светкавица (Манолско Конаре) - Траките 2007 (Скутаре)     1:3 

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
17:00  Брестник 1948 (Пловдив) - Бенковски (Куртово Конаре)       - 
17:00  Марица 1921 II (Пловдив) - Белащица (Белащица)             - 

"А" ОГ Разград
17:00  Бели Лом (Дряновец) - Академик (Веселец)                   - 
17:00  Светкавица (Медовене) - Челси (Брестовене)                 - 
17:00  Вихър (Лозница) - Ураган (Гецово)                          - 
17:00  Миньор (Сеново) - Стрела (Тодорово)                        - 
17:00  Победа (Богданци) - Стара сила (Старо селище)              - 
17:00  Белите орли (Лозница) - Спортист (Пороище)                 - 

"А" ОГ София - източна подгрупа
11:30  Звездец (Горна Малина) - Пирдоп (Пирдоп)                  1:0 
17:00  Левски 2007 (Долна баня) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)    0:2 
17:00  Ракитин (Трудовец) - Спортист (Нови хан)                  2:0 

"А" ОГ София - западна подгрупа
11:30  Зенит (Церово) - Искър 2005 (гара Лакатник)                - 
11:30  Правец (Правец) - Ком 98 (Годеч)                           - 
11:30  Искра (Искрец) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)          - 
11:30  Драгоман (Драгоман) - Спортист 2006 (Драговищица)          - 
17:00  Козаро (Скравена) - Петърч (Петърч)                        - 

"А" ОГ Стара Загора
17:00  Минерал (Овощник) - Бузлуджа (Енина)                       - 
17:00  Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                           - 
17:00  Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране)     - 
17:00  Левски (Оризово) - Левски (Сърнево)                        - 

"А" ОГ Хасково
17:00  Хеброс 1921 (Харманли) - Извор (Горски извор)             3:1 
17:00  Раковски (Ивайловград) - Герганин извор (Бисер)           0:1 
17:00  Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Хасково (Хасково)    1:4 

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
17:00  Зенит (Черноглавци) - Никола Козлево (Никола Козлево)     3:8 (3:3) 
17:00  Победа 2016 (Пристое) - Ясен 2007 (Ясенково)              3:1 (2:0) 
17:00  Динамо 2018 (Черна) - Лудогорец 1948 (Хърсово)            1:1 (1:0) 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
17:00  Заря 1963 (Звегор) - Герой (Зайчино ореше)                0:2 (0:2) 
17:00  Стан (Стан) - Балкан 1965 (Градище)                       9:0 (4:0) 
17:00  Чавдар 2016 (кв.Дивдядово) - Локомотив 2008 (Каспичан)    5:1 (2:0) 
17:00  Върбица (Върбица) - Устрем (Трем)                         3:0 сл. 

"А" ОГ Ямбол
17:00  Межда (Межда) - Ямбол 1915 (Ямбол)                         - 
17:00  Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово)                         - 

"Б" ОГ Ямбол
17:00  Изгрев (Меден кладенец) - Априлец 2017 (Бояджик)           - 
17:00  Воденичане 2017 (Воденичане) - Ударник (Иречеково)         - 

Елитна група (U-19)
17:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   0:1 

Елитна група (U-17)
17:00  Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     3:1 

Елитна група (U-15)
15:00  Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     4:0 
16:00  Спартак 1919 (Плевен) - Левски (София)                    1:0 

Деца: София (столица) - Зонална група
11:30  Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София)               0:2 
11:30  Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик)                1:4 
11:30  Национал (София) - Чавдар (Етрополе)                      2:0 
11:30  Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)           0:17 
11:30  Локомотив 1929 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)         2:1 
11:30  Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              4:3 
11:30  ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София)              2:1 
11:30  Ботев 57 СОУ (София) - Пирин (Благоевград)                2:3