«  16 септември 2018, неделя (243 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
17:45  Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     0:0  /Диема спорт/ Video
20:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 1:0 (1:0)  /Диема спорт/ Video

Североизточна Трета лига - Първа фаза
17:00  Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        7:0 (1:0) 
17:00  Устрем Д (Дончево) - Септември 98 (Тервел)                0:2 (0:1) 
17:00  Волов (Шумен) - Кубрат 2016 (Кубрат)                      1:1 (0:0) 
17:00  Локомотив (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)       0:2 (0:0) 

Северозападна Трета лига
17:00  Първа атомна (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)            4:0 (0:0) 
17:00  Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                     1:1 (0:0) 
17:00  Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 отложен 
17:00  Янтра Габрово (Габрово) - Ботев (Луковит)                 2:2 (0:1) 
17:00  ОФК Локомотив (Мездра) - Партизан (Червен бряг)           1:0 (0:0) 
17:00  Бдин 1923 (Видин) - Локомотив 1927 (Дряново)              6:1 (5:0) 
17:00  Вихър (Славяново) - Спартак (Плевен)                      1:0 (0:0) 
17:00  Ком (Берковица) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  3:0 (1:0) 

Югоизточна Трета лига
17:00  Хасково 1957 (Хасково) - Розова долина (Казанлък)         3:0 

"А" ОГ Благоевград
17:00  Ураган 1970 (Горно Драглище) - Стрела 2003 (Вълкосел)     2:1 
17:00  Авангард (Бачево) - Миньор 2016 (Елешница)                3:1 
17:00  Белица 2015 (Белица) - Пирин 1941 II (Разлог)             2:1 
17:00  Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            1:0 
17:00  Левски 2008 (Крупник) - Малеш (Микрево)                   1:2 
17:00  Места (Хаджидимово) - Планинец (Годлево)                  6:1 

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
17:00  Рилци 2006 (Рилци) - Еделвайс Цветанов (Поленица)         5:3 
17:00  Изтребител (Ново Делчево) - Спортист (Струма)             3:3 
17:00  Спартак (Склаве) - Левуново 2014 (Левуново)               3:1 
17:00  Бистрица (Катунци) - Долно Осеново (Долно Осеново)        6:1 
17:00  Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница)                     4:2 
17:00  Ветрен (Полена) - Градешница (Долна Градешница)           3:2 

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
17:00  Калабак (Самуилово) - Огражден 1955 (Първомай)            6:3 

"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад
11:00  Буйна Места ММ (Мосомище) - Балкан (Добринище)            2:0 
11:00  Барселона (Борово) - Юнак 2015 (Баня)                     5:1 
11:00  Корница (Корница) - Краище 2018 (Краище)                  3:1 
11:00  Садово (Садово) - Ореляк 1974 (Лъжница)                   2:1 

"А" ОГ Бургас
17:00  Балкан 1980 (Планиница) - Бяла река 1 (Зайчар)            0:1 (0:0) 
17:00  Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ропотамо (Приморско)    4:3 
17:00  Черноморски спортист (Обзор) - Вихър (Айтос)              1:0 
17:00  Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас)           2:3 
17:00  Камено (Камено) - Равда (Равда)                           4:5 

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
17:00  Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Устрем (Тънково)       0:3 
17:00  Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Каблешково 2018 (Кабл.)      6:2 
17:00  Сокол (Порой) - Черноморец Бургас (Бургас)                0:7 

"А" ОГ Варна
17:00  Белослав 1918 (Белослав) - Провадия (Провадия)            3:2 
17:00  Аксаково 1948 (Аксаково) - Девня 2005 (Девня)             0:2 
17:00  Черноморец 2003 (Бяла) - Бозвелийско (Бозвелийско)        6:0 
17:00  Суворово 1920 (Суворово) - Камчиец 1945 (Дългопол)        0:0 
17:00  Атлетик (Провадия) - Устрем (Караманите)                  4:2 

"А" ОГ Велико Търново
17:00  Левски (Лясковец) - Земеделец 93 (Козловец)               2:3 
17:00  Левски 1986 (Стражица) - Пробив 2015 (Овча могила)        6:0 сл. 
17:00  Чумерна (Елена) - Лато (Алеково)                          3:1 
17:00  Изгрев 93 (Царевец) - Лозен 2006 (Сухиндол)               3:0 
17:00  Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква)                     отложен 

"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
17:00  Недан (Недан) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      отложен 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
17:00  Рудановски 1922 (Константин) - Ботев (Горско ново село)   4:1 
17:00  Янтра (Драганово) - Ботев (Дебелец)                       2:0 

"А" ОГ Видин
17:00  Тимок (Брегово) - Пластик (Старопатица)                   2:1 

"А" ОГ Враца
17:00  Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин)                    0:2 

"Б" ОГ Враца
17:00  Милин камък (Баница) - Строител (Кунино)                  анулиран 
17:00  Торпедо 2004 (Борован) - Ботев 2013 (Попица)              1:3 
17:00  Балкански (Михайлово) - Огоста II (Хайредин)              3:2 
17:00  Ураган 33 (Софрониево) - Любимец (Търнава)                5:1 

"А" ОГ Габрово
17:00  Вихър 1962 (Ряховците) - Балкан (Плачковци)               0:3 
17:00  Янтра 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)              3:2 
17:00  Дан Колов (Сенник) - Чардафон 1919 (Габрово)              5:1 
17:00  Юнак 2006 (Кормянско) - Стрела 2006 (Шумата)              5:2 
17:00  Севлиево II (Севлиево) - Видима (Душево)                 16:2 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
17:00  Дружба (Люляково) - Христо Ботев (Стожер)                 1:3 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
17:00  Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски)             8:0 
17:00  Дружба Б (Безмер) - Стрела 2004 (Орляк)                   3:0 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
10:30  Кюстендил (Кюстендил) - Славия (Граница)                  7:0 
10:30  Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът)               6:1 
10:30  Ботев (Лозно) - Осогово (Багренци)                        2:2 
17:00  Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Елешница (Ваксево)      3:1 
17:00  Копие (Копиловци) - Ябълково (Ябълково)                   6:0 
17:00  Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик)               1:3 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
11:30  Ботев 2009 (Джерман) - Марек 1919 (Дупница)               1:3 
17:00  Левски (Кочериново) - Славия 2000 (Яхиново)               1:2 

"А" ОГ Ловеч
17:00  Чавдар (Троян) - Изгрев (Ябланица)                        3:3 

"А" ОГ Монтана
14:00  Ботев 1930 (Кобиляк) - Миньор Кипровец (Чипровци)         1:2 
17:00  Озирово (Долно Озирово) - Вършец 2012 (Вършец)            1:4 

"Б" ОГ Монтана
17:00  Железна (Железна) - Спортист (Благово)                    1:3 
17:00  Липен (Липен) - Балкан (Говежда)                          5:1 
17:00  Дунав Цибър (Долни Цибър) - Динамо (Мадан)                3:0 сл. 
17:00  Порто (Портитовци) - Хайдут 2014 (Ерден)                  3:0 
17:00  Локомотив (Долно Церовене) - Селияк (Стубел)              3:2 

"А" ОГ Пазарджик
17:00  Вихър (Ветрен) - Ботев (Момина клисура)                   6:0 
17:00  Чепинец (Велинград) - Левски (Паталеница)                 2:1 
17:00  Оборище II (Панагюрище) - Локомотив 2011 (Септември)      2:0 
17:00  Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                   2:0 
17:00  Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница)           1:2 

"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
17:00  Карабунар (Карабунар) - Миньор (Елшица)                   0:3 
17:00  Барикади (Стрелча) - Юнак (Ивайло)                        1:0 
17:00  Тракиец (Исперихово) - Шипка (Драгор)                     1:6 

"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
14:00  Бенковски 2006 (Црънча) - Тракия 2017 (Звъничево)         0:3 сл. 
17:00  Братаница (Братаница) - Родопи (Дебръщица)                2:1 
17:00  Лозен (Лозен) - Атлетик (Мокрище)                         7:2 
17:00  Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (КД)                2:1 

"А" ОГ Перник - подгрупа 1
10:30  Ботев (Друган) - Легия (Рударци)                          3:3  /анулиран/ 
17:00  Студена (Студена) - Металург 1957 (Перник)                0:3 
17:00  Партизан 1946 (Ярджиловци) - Чорни 1920 (Брезник)         анулиран 

"А" ОГ Перник - подгрупа 2
10:30  Китка (Витановци) - Черногорец 1946 (Ноевци)              1:1 
10:30  Буря (Кошарево) - Светля 2000 (Светля)                    отложен 
17:00  Спортист (Драгичево) - Ерма (Трън)                        3:1 

"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
11:00  Космос (Гривица) - Победа (Градище)                       6:0 

"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
17:00  Свобода (Милковица) - Искър (Ореховица)                   3:3 
17:00  Дунавска чайка (Сомовит) - Бенковски (Опанец)             0:2 
17:00  Ботев (Ленково) - Единство (Долни Дъбник)                 5:2 
17:00  Спартак (Божурица) - Левски (Горна Митрополия)            4:0 

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
11:00  Левски (Писарово) - Крали Марко (Еница)                  10:0 
11:00  Левски (Сухаче) - Палфингер (Червен бряг)                 анулиран 
17:00  Искър (Долни Луковит) - Чавдар (Садовец)                  0:2 
17:00  Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник)                     отложен 
17:00  Светослав (Лепица) - Венци (Искър)                        0:2 

"А" ОГ Пловдив
17:00  Вихър (Войводиново) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)    4:3 
17:00  Марица 2003 (Маноле) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   2:0 
17:00  Раковски (Раковски) - Вихър (Войсил)                      3:0 
17:00  Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Дълго поле (Дълго поле)    1:3 
17:00  Металик 1938 (Сопот) - Тракия 06 (Стамболийски)           1:0 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
17:00  Марица 2006 (Градина) - Пловдив (Пловдив)                 4:1 
17:00  Ботев (Рогош) - Спартак (Болярци)                         0:0 
17:00  Сокол (Буково) - Караджалово 2011 (Караджалово)           1:6 
17:00  Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица (Ясно поле)           0:1 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
17:00  Тракия (Царимир) - Спортист 1948 (Голям чардак)           1:0 
17:00  Войнягово (Войнягово) - Вихър (Строево)                   3:0 сл. 
17:00  Средногорец (Брезово) - Урожай (Стрелци)                  2:4 
20:00  Раковски 2018 (Раковски) - Сокол (Крислово)               3:0 сл. 

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
14:00  Спортинг (Бенковски) - Победа (Царацово)                  0:2 
17:00  Лидер (Ягодово) - Спартак 1947 (Пловдив)                  0:5 
17:00  Радиново 2006 (Радиново) - Брестовица (Брестовица)        0:6 
17:00  Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Спартак (Ново село)         0:3 

"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
17:00  Родопи 2012 (Червен) - Шипка 2015 (Асеновград)            2:1 
17:00  Стоево 2018 (Стоево) - Тополово (Тополово)                5:7 
17:00  Чепеларе (Чепеларе) - Космос 2018 (Боянци)                отложен 
17:00  Тракия 2008 (Нови извор) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)      5:0 

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
17:00  Приста 2000 (Средна кула) - Ботев (Голямо Враново)        отложен 
17:00  Спартак 2014 (Хотанца) - Сокол (Червена вода)             отложен 
17:00  Смирненски (Смирненски) - Дунарит (Николово)              2:0 
17:00  Пристис (кв.Долапите, Русе) - Мартен (Мартен)             2:4 
17:00  Юделник (Юделник) - Дунав (Сливо поле)                    0:1 

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
17:00  Атлетик (Тръстеник) - Дунав (Батин)                       0:3 
17:00  Младост (Екзарх Йосиф) - Две могили (Две могили)          4:0 
17:00  Левски (Новград) - Ботев 2010 (Копривец)                  5:4 

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
16:30  Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник)                  3:0 
16:30  Релакс (Овен) - Червена звезда (Дулово)                   3:1 

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
16:30  Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан)       анулиран 
16:30  Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         2:0 
16:30  Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)           2:1 

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
14:30  Банкя 2009 (Банкя) - Локомотив 2016 (София)               1:3 
17:00  Спартак 1933 (Подгумер) - Левски (Чепинци)                0:0 
17:00  Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Ботунец, Сф)    0:1 
17:00  Зенит (кв.Филиповци, София) - Надежда II (Доброславци)    3:1 
17:00  Въстаник 26 (Войнеговци) - Мрамор (Мрамор)                0:5 
17:00  Сокол (Негован) - Житен (Житен)                           4:1 

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
14:30  Футбол клуб 13 (София) - Младост 2015 (София)             0:0 
17:00  Витоша II (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София)            3:0 
17:00  Люлин (кв.Люлин, София) - Гранит (Владая)                 2:3 
17:00  Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      0:1 
17:00  Академик 1947 (София) - Железница (Железница)             5:2 
17:00  Урвич (Панчарево) - Спарта (София)                        0:10 сл. 

"А" ОГ София - източна подгрупа
17:00  Мирково (Мирково) - Бенковски (гр.Костенец)               0:3 

"А" ОГ София - западна подгрупа
11:30  Козаро (Скравена) - Искър 2005 (гара Лакатник)            4:1 
11:30  Драгоман (Драгоман) - Спортист 2006 (Драговищица)         4:0 

"А" ОГ Стара Загора
17:00  Локомотив (Тулово) - Реал (Мъдрец)                        2:1 
17:00  Мини "Марица-изток" (Раднево) - Единство (Гурково)        3:1 

"A" ОГ Търговище
17:00  Тузлушка слава (Антоново) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)   отложен 
17:00  Беломорец (Светлен) - Урожай (Гърчиново)                  анулиран 
17:00  Агроелит 1 (Макариополско) - Агротрон М (Момино)          2:3 
17:00  Герлово 2016 (Обител) - Черноломец 1919 (Попово)          1:2 

"А" ОГ Хасково
17:00  Любимец 2000 (Любимец) - Любимец 2018 (Любимец)           1:0 
17:00  Топлика (Минерални бани) - Свиленград 1921 II (Свил)      0:0 
17:00  Тунджа (Срем) - Бенковски (Симеоновград)                  1:4 

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
17:00  Лудогорец 2017 (Каолиново) - Мълния (Климент)             1:3 (1:0) 
17:00  Борци (Борци) - Капитана (Капитан Петко)                  1:2 (1:1) 
17:00  Дъбрава (Осеновец) - Вихър 1969 (Боян)                    3:1 (2:1) 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
17:00  Шумен 2007 (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав)      2:1 (0:1) 
17:00  Смядово 2010 (Смядово) - Енев Дибич (Шумен)               0:1 (0:1) 
17:00  Кочово (Кочово) - Ендже (Царев брод)                      0:0  /анулиран/ 

"А" ОГ Ямбол
17:00  Бенковски (Зимница) - Червена звезда (Каменец)            0:9 
17:00  Искра (Симеоново) - Стралджа (Стралджа)                   0:0 
17:00  Христо Ботев (Генерал Инзово) - Тракиец (Кукорево)        2:3 

"Б" ОГ Ямбол
14:00  Партизан (Скалица) - Бакаджик (Чарган)                    6:1 
17:00  Индже (Победа) - Тунджа 2006 (Тенево)                     3:2 
17:00  Бояново 2012 (Бояново) - Безмер (Безмер)                  4:3 

Елитна група (U-19)
14:00  Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              3:0 
17:00  Дунав 2010 (Русе) - Янтра 1919 (Габрово)                  1:2 
17:00  Марек 1915 (Дупница) - Черно море (Варна)                 0:7 
17:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)            0:1 
17:00  Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          2:1 
17:00  Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               0:14 

Елитна група (U-17)
10:30  Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                  1:2 
10:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)     0:2 
12:30  Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       2:4 
17:00  Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                  1:0 
17:00  Септември (София) - Сокол (Марково)                       3:2 
17:00  Левски Раковски (София) - Левски (София)                  0:5 
17:00  Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                     0:8 

Елитна група (U-15)
10:30  Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       4:1 
10:30  Септември (София) - Национал (София)                      1:0 
11:00  Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               0:2 
11:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море (Варна)             0:3 
11:00  Добруджа 1919 (Добрич) - ЦСКА (София)                     1:1 
15:00  Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                  1:3 

ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00  Олимпик (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                     3:1 
10:00  Волов (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)          2:2 
10:00  Доростол Силистра (Силистра) - Шумен 2007 (Шумен)         2:2 
10:00  Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 0:1 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
10:00  Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         0:7 
10:00  Марица 1921 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)                18:0 
10:30  Атлетик (Куклен) - Брестник 1948 (Пловдив)                0:3 сл. 
12:00  Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                    2:8 

Деца: Пловдив - Зонална група
12:00  Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)            3:1 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив)          2:0 
10:30  Гигант (Съединение) - Металик 1938 (Сопот)                5:2 
12:00  Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:0 
12:00  Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)                    0:3 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
13:00  Левски Раковски (София) - Миньор (Перник)                 2:1 
15:00  Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         2:1 
17:00  Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   2:3 
17:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА 1948 (София)      0:0 
17:00  Струмска слава 1927 (Радомир) - Барокко (София)           2:4 
17:00  Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                 0:1 
17:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)       4:0 
17:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 57 СОУ (София)            4:1 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
11:30  Пирин (Благоевград) - ЦСКА 1948 (София)                   2:2 
11:30  Царско село 2015 (София) - Национал (София)               0:1 
11:30  Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)                     0:2 
11:30  Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)              0:7 
11:30  Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      4:1 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
11:30  Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             3:1 
11:30  Барокко (София) - Кюстендил (Кюстендил)                   3:2 
11:30  Чавдар (Етрополе) - Олимпиец (София)                      0:1 
13:00  Спортист 2009 (Своге) - Септември (София)                 0:2 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
12:00  Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         1:3 

Деца: София (столица) - Областна група - първа подгрупа
09:30  Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    0:1 
09:30  Царско село 2015 (София) - Елит София (София)             3:0 
09:30  Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              2:7 
09:30  Олимпиец (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   1:4 
09:30  Левски (София) - София спорт (София)                     10:0 
10:00  Септември (София) - Витоша 13 (София)                     3:0 
10:30  Национал (София) - Чавдар (Етрополе)                      6:0 

Държавно първенство за жени
16:30  ЖФК Варна (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)              0:3 (0:3) 
16:30  Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      1:4 (0:1) 
16:30  Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)               2:0 (0:0) 
16:30  Енко (Пловдив) - Риал (Ковачевци)                         2:0 (2:0) 
17:00  ЛП Супер спорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)       0:0