«  11 октомври 2018, четвъртък (28 мача)  »

Северозападна Трета лига
16:00  Първа атомна (Козлодуй) - Академик (Свищов)               5:1 (3:1) 
16:00  ОФК Локомотив (Мездра) - Левски 2007 (Левски)             7:1 (5:1) 
16:00  Бдин 1923 (Видин) - Севлиево (Севлиево)                   1:0 (1:0) 
16:00  Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)                 3:1 (0:0) 
16:00  Ком (Берковица) - Ботев (Луковит)                         3:0 (1:0) 
16:00  Янтра (Полски Тръмбеш) - Партизан (Червен бряг)           1:2 (0:1) 
16:00  Спартак (Плевен) - Локомотив 1927 (Дряново)               4:1 (1:0) 

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
15:00  Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     2:1 

Деца: Велико Търново - Зонална група
15:00  Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)       2:0 
15:00  Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)                         0:3 
15:00  Пегас спорт (Видин) - Ботев (Враца)                       0:6 
15:00  Бдин 1923 (Видин) - Кариана (Ерден)                       3:1 

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
13:30  Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)       0:0 
13:30  Пегас спорт (Видин) - Ботев (Враца)                       1:7 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
13:00  Родопа Смолян (Смолян) - Спартак 1947 (Пловдив)           0:1 
16:00  Марица 1921 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                 отложен 
16:00  Арда 1924 (Кърджали) - Палас (Рудозем)                    6:0 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
16:00  Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)                     3:0 
16:00  Сливнишки герой (Сливница) - Царско село 2015 (София)     0:4 
16:00  Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                  0:1 
16:00  Барокко (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                 3:3 
16:00  ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1929 (София)                0:1 
16:00  Септември (София) - Левски Раковски (София)               2:1 
16:00  Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил)     отложен 

ЮМВ: София - Междуобластна група
16:00  Бенковски (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци)               3:0 
16:00  Спортист 2009 (Своге) - ФК Рилски спортист (Самоков)      4:0 
16:00  Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)        отложен 
16:00  Рилски спортист 2011 (Сам) - Спортист 2006 (Драговищица) 19:1