«  13 октомври 2018, събота (162 мача)  »

Североизточна Трета лига - Първа фаза
16:00  Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                 1:1 (0:1) 
16:00  Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     0:2 (0:0) 

Югоизточна Трета лига
16:00  Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                    0:0 
16:00  Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)       3:1 
16:00  Гигант (Съединение) - Черноморец 1919 (Бургас)            0:0 
16:00  Загорец (Нова Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          2:0 (0:0) 
16:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     1:2 
16:00  Розова долина (Казанлък) - Садово (Садово)                4:1 (1:1) 
17:00  Созопол (Созопол) - Сокол (Марково)                       3:0 

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
16:00  Граничар (Кулата) - Светкавица (Митино)                   0:3 
16:00  Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово)                 отложен 
16:00  Огражденец (Кърналово) - Локомотив (Генерал Тодоров)      2:1 
16:00  Ураган (Михнево) - Струма (Марикостиново)                 отложен 
16:00  Вихър (Кавракирово) - Беласица 08 (Беласица)              4:1 

"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток
16:00  Родопа (Рибново) - Кочан (Кочан)                          3:0 
16:00  Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен)                    5:0 
16:00  Плетена (Плетена) - Спартак 2004 (Долно Дряново)          4:0 
16:00  Единство 2005 (Дъбница) - Канина (Гърмен)                 4:1 
16:00  Граничар (Туховища) - Огняново (Огняново)                 3:1 

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
16:00  Равнец 2011 (Равнец) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс)   1:1 (0:1) 

"А" ОГ Варна
16:00  Ботев (Брестак) - Аксаково 1948 (Аксаково)                6:1 

"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
16:00  Атлетик (Свищов) - Светкавица (Михалци)                   6:1 
16:00  Бъдеще 2010 (Бутово) - Бенковски (Българско Сливово)      6:2 
16:00  Морава (Морава) - Устрем (Масларево)                      3:0 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
16:00  Олимпиакос 2018 (Никюп) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)       1:6 
16:00  Владислав (Джулюница) - Росица (Поликраище)               4:2 
16:00  Юнак (Мерданя) - Победа (Кесарево)                        1:0 
16:00  Ботев (Дебелец) - Ботев (Горско ново село)                5:0 

"А" ОГ Видин
16:00  Рациария (Арчар) - Дунав (Дунавци)                        0:3 
16:00  Балкан (Белоградчик) - Партизани (Макреш)                 1:0 
16:00  Венец (гара Орешец) - Пластик (Старопатица)               анулиран 
16:00  Дреновец (Дреновец) - Ботев (Грамада)                     3:0 

"А" ОГ Враца
16:00  Ботев (Рогозен) - Околчица (Моравица)                     0:4 
16:00  Ботевъ (Брусен) - Искър 1923 (Роман)                      6:1 
16:00  Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Манастирище)               0:1 
16:00  Ботев (Криводол) - Огоста (Хайредин)                      4:3 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
16:00  Дружба (Люляково) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)              0:4 
16:00  Лозенец 2015 (Лозенец) - Интер (Добрич)                   3:1 
16:00  Христо Ботев (Стожер) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    0:3 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
16:00  Заря 2006 (Крушари) - Спортист (Стефаново)                3:2 
16:00  Дружба Б (Безмер) - Вихър (Жегларци)                      4:2 
16:00  Стрела 2004 (Орляк) - Спартак (Зърнево)                   1:4 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
16:00  Ботев (Бобошево) - Сокол 2015 (Самораново)                3:2 
16:00  Ива (Боровец) - Миньор 2014 (Бобов дол)                   анулиран 

"А" ОГ Ловеч
16:00  Чавдар (Троян) - Пещера (Галата)                          0:3 сл. 
16:00  Изгрев (Ябланица) - Спортист Озрен (Голям извор)          3:2 
16:00  Априлци 2001 (Априлци) - Вежен (Тетевен)                  1:5 

"А" ОГ Монтана
16:00  Озирово (Долно Озирово) - Вихър 23 (Николово)             1:7 
16:00  Вихър (Бързия) - Син стрел (Крапчене)                     1:1 
16:00  Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец)            3:3 
16:00  Миньор Кипровец (Чипровци) - Расово (Расово)              1:4 
16:00  Пъстрина 2012 (Монтана) - Пъстренец (Долно Белотинци)     9:1 

"Б" ОГ Монтана
16:00  Селияк (Стубел) - Бенковски (Габровница)                  8:1 

"А" ОГ Пазарджик
16:00  Вихър (Ветрен) - Величково (Величково)                    0:3 
16:00  Чепинец (Велинград) - Марица (Белово)                     4:2 
16:00  Оборище II (Панагюрище) - Родопи 1921 (Козарско)          0:0 
16:00  Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 2011 (Септември)     2:0 
16:00  Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                3:0 

"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
16:00  Спартак (Щърково) - Миньор (Елшица)                       3:3 
16:00  Шипка (Драгор) - Лесичово (Лесичово)                      3:2 

"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
16:00  Кале 09 (Нова махала) - Коба (Радилово)                   0:0 
16:00  Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Левски (Ракитово)    3:3 

"А" ОГ Перник - подгрупа 1
16:00  Легия (Рударци) - Металург 1957 (Перник)                  анулиран 

"А" ОГ Перник - подгрупа 2
16:00  Светля 2000 (Светля) - Ерма (Трън)                        3:0 

"А" ОГ Плевен
16:00  Устрем (Крета) - Вихър (Гулянци)                          1:3 
16:00  Левски (Брест) - Ботев (Комарево)                         2:0 
16:00  Ботев (Трънчовица) - Мизия 2005 (Кнежа)                   4:0 
16:00  Ювентус (Малчика) - Обнова (Обнова)                       1:1 
16:00  Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)                       анулиран 

"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
16:00  Обнова II (Обнова) - Виная (Згалево)                      4:0 
16:00  Бойчинов (Коиловци) - Динамо (Изгрев)                     2:0 
16:00  Ботев (Вълчитрън) - Ботев 2014 (Българене)                0:4 
16:00  Славия (Новачене) - Победа (Градище)                      2:0 
16:00  Кайлъка (Плевен) - Чавдар (Бръшляница)                    анулиран 

"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
16:00  Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Дунавска чайка (Сомовит)     4:2 

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
16:00  Спартак (Койнаре) - Крали Марко (Еница)                  11:1 

"А" ОГ Пловдив
16:00  Марица (Цалапица) - Вихър (Белозем)                       3:2 
16:00  Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   прекратен 
16:00  Тракия 06 (Стамболийски) - Марица 1951 (Първомай)         1:3 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
16:00  Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (Рогош)              0:0 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
16:00  Сокол (Пъдарско) - Тракия (Царимир)                       2:3 
16:00  Чернозем (Черноземен) - Вихър (Строево)                   5:1 

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
16:00  Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)          0:8 
16:00  Труд (Труд) - Спартак (Ново село)                         4:0 

"А" ОГ Разград
16:00  Победа (Богданци) - Академик (Веселец)                    5:1 
16:00  Белите орли (Лозница) - Челси (Брестовене)                1:0 
16:00  Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово)                      4:0 
16:00  Стара сила (Старо селище) - Стрела (Тодорово)             3:0 

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
15:30  Светкавица (Поройно) - Вихър (Любен)                      1:5 
15:30  Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник)                   1:2 

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
15:30  Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)      5:0 
15:30  Левски 96 (Главиница) - Трансмариска 2013 (Тутракан)      анулиран 
15:30  Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            1:0 

"А" ОГ Сливен
16:00  Кортен 2012 (Кортен) - Червени войводи (Сливен)           0:0 

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
16:00  Младост 2015 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)         5:4 

"А" ОГ София - източна подгрупа
11:30  Ракитин (Трудовец) - Мътивир (Ихтиман)                    4:0 
11:30  Спортист (Нови хан) - Пирдоп (Пирдоп)                     6:1 
16:00  ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)     1:0 

"А" ОГ София - западна подгрупа
11:30  Козаро (Скравена) - Зенит (Церово)                        2:1 
16:00  Правец (Правец) - Торнадо (Безден)                        8:1 
16:00  Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник)          4:0 

"А" ОГ Стара Загора
16:00  Елтемир (Крън) - Бузлуджа (Енина)                         2:2 
16:00  Мини "Марица-изток" (Раднево) - Локомотив (Тулово)        5:2 
16:00  Млада гвардия (Розово) - Минерал (Овощник)                1:7 
16:00  Левски (Оризово) - Реал (Мъдрец)                          6:2 
16:00  Левски (Сърнево) - Чирпан (Чирпан)                        2:4 
16:00  Габровница 04 (Горно Сахране) - Единство (Гурково)        1:3 

"A" ОГ Търговище
16:00  Тузлушка слава (Антоново) - Сокол (Трескавец)             3:0 

"А" ОГ Хасково
16:00  Сакарски спортист 04 (Топ) - Стамболово (Стамболово)      3:0 сл. 
16:00  Бенковски (Симеоновград) - Герганин извор (Бисер)         3:2 
16:00  Свиленград 1921 II (Свиленград) - Хасково (Хасково)       2:2 (1:1) 

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
16:00  Победа 2016 (Пристое) - Габър 2015 (Габрица)              6:2 (2:0) 
16:00  Динамо 2018 (Черна) - Никола Козлево (Никола Козлево)     0:9 (0:5) 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
16:00  Стан (Стан) - Шумен 2007 (Шумен)                          0:3 сл.  /анулиран/ 
16:00  Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Заря 1963 (Звегор)    3:0 (2:0) 
16:00  Върбица (Върбица) - Енев Дибич (Шумен)                    1:1 (0:1) 
16:00  Устрем (Трем) - Балкан 1965 (Градище)                     1:0 (1:0) 
16:00  Ендже (Царев брод) - Локомотив 2008 (Каспичан)            4:0 (1:0) 

"А" ОГ Ямбол
16:00  Елхово (Елхово) - Червена звезда (Каменец)                1:1 
16:00  Ботев (Болярово) - Стралджа (Стралджа)                    отложен 
16:00  Ямбол 1915 (Ямбол) - Тракиец (Кукорево)                   2:0 

"Б" ОГ Ямбол
16:00  Воденичане 2017 (Воденичане) - Бакаджик (Чарган)          8:0 
16:00  Априлец 2017 (Бояджик) - Кабиле (Кабиле)                  4:1 

Приятелски срещи: Лято-есен
11:00  Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   7:0 (3:0) 
11:00  Локомотив (Горна Оряховица) - Арда 1924 (Кърджали)        1:0 (0:0) 
11:30  Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               2:0 (1:0) 
15:00  Славия 1913 (София) - Кариана (Ерден)                     3:0 (1:0) 
17:00  Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   2:0 (1:0) 

Елитна група (U-15)
11:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора)           0:2 
11:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:0 
12:00  Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                0:5 
12:00  Спартак 1919 (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)          3:2 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
10:30  Борислав 2009 (Първомай) - Садово (Садово)                1:6 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        0:7 
11:30  Гигант (Съединение) - Арда 1924 (Кърджали)                0:4 
12:30  Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   0:4 

Деца: Пловдив - Зонална група
10:00  Берое (Стара Загора) - Сокол (Марково)                    0:3 
10:30  Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)         1:0 
10:30  Орлета (Пазарджик) - Пълдин (Пловдив)                     0:4 
12:00  Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:1 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Векта (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:0 
11:00  Пловдив (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                1:3 
11:00  Ботев 2002 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                  0:3 
12:00  Хасково 1957 (Хасково) - Палас (Рудозем)                  1:5 

Деца: Пловдив - Областна група
10:00  Брестник 1948 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)        0:0 
10:30  Тополово (Тополово) - Юнайтед (Пловдив)                   3:5 
10:30  Левски (Карлово) - Металик 1938 (Сопот)                   2:2 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
10:00  Ботев (Пловдив) - Векта (Пловдив)                         2:0 
10:30  Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив)           0:2 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
16:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)    4:1 
16:00  Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               0:1 

Деца: София (столица) - Зонална група
11:30  Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица)         0:4 
11:30  Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          0:1 
11:30  Кюстендил (Кюстендил) - Септември (София)                 2:2 
11:30  ЦСКА 1948 (София) - Витоша 13 (София)                     1:3 
11:30  Ботев 57 СОУ (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)             4:1 
11:30  Марек 1915 (Дупница) - Пирин 2001 (Благоевград)           1:0 
13:30  Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)                   2:0 

Държавно първенство за жени
13:00  Спортика (Благоевград) - ЖФК Варна (Варна)                7:0 
14:30  Енко (Пловдив) - НСА (София)                              1:2 

Лига на нациите на УЕФА 2019 - Лига "C", Група 3
19:00  Норвегия - Словения                                       1:0 (1:0)  /БНТ3/ 
21:45  България - Кипър                                          2:1 (0:1)  /БНТ1/