« 14 октомври 2018, неделя (334 мача) »
Североизточна Трета лига - Първа фаза
16:00 Устрем Д (Дончево) - Хитрино (Хитрино) 1:2 (0:1)
16:00 Волов (Шумен) - Тополи 2010 (Тополи) 0:3 (0:2)
16:00 Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:1 (2:0)
16:00 Кубрат 2016 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел) 1:2 (1:2)
Северозападна Трета лига
16:00 Локомотив 1927 (Дряново) - Първа атомна (Козлодуй) 2:5 (1:2)
16:00 Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен) 0:2 (0:0)
16:00 Ботев (Луковит) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1 (0:0)
16:00 Павликени (Павликени) - Ком (Берковица) 1:0 (1:0)
16:00 Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново) 2:0 (2:0)
16:00 Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин) 0:3 (0:3)
16:00 Трявна (Трявна) - ОФК Локомотив (Мездра) 3:0 (1:0)
16:00 Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово) 0:4 (0:2)
Югозападна Трета лига
16:00 Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге) 1:1 (0:0)
16:00 Миньор (Перник) - Беласица (Петрич) 0:0
16:00 Германея (Сапарева баня) - Пирин 1941 (Разлог) 0:2 (0:0)
16:00 Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам) 1:1 (1:1)
16:00 Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница) 0:0
16:00 Хебър 1918 (Пазарджик) - Вихрен 1925 (Сандански) 3:2 (2:2)
16:00 Банско (Банско) - Оборище (Панагюрище) 2:2 (0:1)
16:00 Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил) 4:2 (3:1)
16:00 Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци) 3:0 (2:0)
Югоизточна Трета лига
16:00 Хасково 1957 (Хасково) - Левски (Карлово) 2:1 (1:1)
"А" ОГ Благоевград
16:00 Ураган 1970 (Горно Драглище) - Белица 2015 (Белица) 3:1
16:00 Граничар (Копривлен) - Авангард (Бачево) 2:0
16:00 Перун 1978 (Кресна) - Стрела 2003 (Вълкосел) 6:0
16:00 Левски 2008 (Крупник) - Миньор 2016 (Елешница) 2:0
16:00 Места (Хаджидимово) - Пирин 1941 II (Разлог) отложен
16:00 Малеш (Микрево) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:0
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
16:00 Спартак (Склаве) - Еделвайс Цветанов (Поленица) 3:2
16:00 Бистрица (Катунци) - Изтребител (Ново Делчево) 6:1
16:00 Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци) 2:3
16:00 Ветрен (Полена) - Спортист (Струма) 2:1
16:00 Градешница (Д.Градешница) - Левуново 2014 (Левуново) 2:2
16:00 Локомотив (Дамяница) - Долно Осеново (Долно Осеново) 1:3
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
16:00 Стрела (Петрич) - Огражден 1955 (Първомай) 0:11
"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад
11:00 Корница (Корница) - Буйна Места ММ (Мосомище) 6:2
11:00 Садово (Садово) - Пирин (Брезница) 2:2
11:00 Ореляк 1974 (Лъжница) - Балкан (Добринище) 3:0
11:00 Краище 2018 (Краище) - Юнак 2015 (Баня) 3:0
"А" ОГ Бургас
16:00 Черноморски спортист (Обзор) - Балкан 1980 (Планиница) 3:0
16:00 Русокастро (Русокастро) - Странджанец (Царево) 3:0
16:00 Камено (Камено) - Бяла река 1 (Зайчар) 4:0
16:00 Равда (Равда) - Ропотамо (Приморско) 5:3
16:00 Свети Никола (Бургас) - Вихър (Айтос) 0:3
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
16:00 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец (Несебър) 4:7
16:00 Сокол (Порой) - Устрем (Тънково) 0:5
16:00 Черноморец Бургас (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) 1:0
16:00 Каблешково 2018 (Кабл.) - Банево (кв.Банево, Бургас) 5:4
"Б" ОГ Бургас - западна подгрупа
13:00 Алтай (Карагеоргиево) - Липа (Череша) 1:2 (0:0)
16:00 Балкан 2009 (Добра поляна) - Бяла река (Тополица) 0:4 (0:0)
16:00 Сокол 2008 (Ябълчево) - Манолич (Манолич) 1:4
"А" ОГ Варна
16:00 Черноморец 2003 (Бяла) - Провадия (Провадия) 2:0
16:00 Суворово 1920 (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав) 0:3
16:00 Атлетик (Провадия) - Девня 2005 (Девня) 1:0
16:00 Устрем (Караманите) - Бозвелийско (Бозвелийско) 0:0
16:00 Камчиец 1945 (Дългопол) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:1
"Б" ОГ Варна
16:00 Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец) 3:0
16:00 Бабушки орли (Момчилово) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 5:0
16:00 Искра (Генерал Киселово) - Сини вир (Цонево) 0:1
"А" ОГ Велико Търново
16:00 Чумерна (Елена) - Земеделец 93 (Козловец) 0:4
16:00 Изгрев 93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица) 1:2
16:00 Вихър (Раданово) - Левски (Лясковец) 1:1
16:00 Удар (Бяла черква) - Пробив 2015 (Овча могила) 3:1
16:00 Лозен 2006 (Сухиндол) - Лато (Алеково) 1:3
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
16:00 Недан (Недан) - Стрела (Ореш) 3:0
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
16:00 Рудановски 1922 (Константин) - Първомайци (Първомайци) 2:0
16:00 Янтра (Драганово) - Спортист (Козаревец) 9:0
"А" ОГ Видин
16:00 Ботев Д (Димово) - Тимок (Брегово) 3:4
"А" ОГ Враца
16:00 Миньор 2017 (Згориград) - Септември 98 (Гложене) 5:3
"Б" ОГ Враца
16:00 Милин камък (Баница) - Балкански (Михайлово) анулиран
16:00 Ураган 33 (Софрониево) - Торпедо 2004 (Борован) 4:0
16:00 Любимец (Търнава) - Строител (Кунино) 0:0
16:00 Огоста II (Хайредин) - Ботев 2013 (Попица) 2:5
"А" ОГ Габрово
11:00 Стрела 2006 (Шумата) - Чардафон 1919 (Габрово) 0:3
13:00 Севлиево II (Севлиево) - Балкан (Плачковци) 1:5
13:00 Видима (Душево) - Ангел Кънчев (Трявна) 1:2
16:00 Вихър 1962 (Ряховците) - Дан Колов (Сенник) 1:2
16:00 Юнак 2006 (Кормянско) - Янтра 1919 (Габрово) 0:3 сл.
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
16:00 Орловец 2008 (Победа) - Албена 97 (Оброчище) 6:1
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
16:00 Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2012 (Соколово) 6:0
16:00 Искра 41 (Бенковски) - Вихър 2013 (Бранище) 1:4
"А" МОГ Кърджали/Смолян
14:30 Искра (Черноочене) - Левски 2005 (Крумовград) 4:0
14:30 Върбица 2006 (Бенковски) - Палас (Рудозем) 2:1
14:30 Перперикон (Перперек) - Родопа 2018 (Смолян) 3:0 сл.
14:30 Родопа Смолян (Смолян) - Арда 1 (Кърджали) 3:0
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
10:30 Ботев (Лозно) - Елешница (Ваксево) 3:1
10:30 Осогово (Багренци) - Ябълково (Ябълково) 2:0
10:30 Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът) 3:0
16:00 Копие (Копиловци) - Кюстендил (Кюстендил) 0:3
16:00 Руен (Богослов) - Армейци (Кюстендил) 0:2
16:00 Спортист (Слокощица) - Славия (Граница) 0:2
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
10:30 Ботев 2009 (Джерман) - Левски (Кочериново) 0:4
10:30 Горица (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново) 2:2 /анулиран/
16:00 Бенковски 1953 (Сапарево) - Рилец 1948 (Ресилово) 6:4
16:00 Мусала (Рила) - Марек 1919 (Дупница) 0:5 сл.
"А" ОГ Монтана
16:00 Ботев 1930 (Кобиляк) - Шурданица (Георги Дамяново) 2:2
"Б" ОГ Монтана
16:00 Железна (Железна) - Левски (Комощица) 3:7
16:00 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Липен (Липен) 1:3
16:00 Порто (Портитовци) - Спортист (Благово) 6:0
16:00 Локомотив (Долно Церовене) - Балкан (Говежда) 2:4
16:00 Хайдут 2014 (Ерден) - Динамо (Мадан) 1:3
"А" ОГ Пазарджик
16:00 Чико Бунара (Бяга) - Балкан (Варвара) 1:0
16:00 Сарая (Сарая) - Ботев (Момина клисура) 4:0
16:00 Спартак (Калугерово) - Левски (Паталеница) 1:2
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
16:00 Карабунар (Карабунар) - Виноградец 2014 (Виноградец) 0:0
16:00 Тракиец (Исперихово) - Барикади (Стрелча) 3:0 сл.
16:00 Светкавица (Синитово) - Юнак (Ивайло) 0:1
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
16:00 Братаница (Братаница) - Милеви скали (Семчиново) 5:0
16:00 Лозен (Лозен) - Зенит (Ветрен дол) 8:1
16:00 Бенковски 2006 (Црънча) - Родопи (Дебръщица) 1:7
16:00 Тракия 2017 (Звъничево) - Атлетик (Мокрище) 1:1
"А" ОГ Перник - подгрупа 1
10:30 Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Вихър (Еловдол) 5:2
10:30 Партизан 1946 (Ярджиловци) - Верила (Дрен) анулиран
16:00 Ботев (Друган) - Пирин (Земен) 1:2
16:00 Чорни 1920 (Брезник) - Дружба (Мещица) 0:0
"А" ОГ Перник - подгрупа 2
10:30 Бенковски (Копаница) - Спортист (Драгичево) 1:2
10:30 Енергетик (Перник) - Витоша 2013 (Долна Диканя) 0:3
16:00 Китка (Витановци) - Балкан (Банище) 5:0
16:00 Буря (Кошарево) - Черногорец 1946 (Ноевци) 0:3 сл.
"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
16:00 Ботев (Ленково) - Свобода (Милковица) 2:0
16:00 Спартак (Божурица) - Ясен (Ясен) 1:0
16:00 Левски (Горна Митрополия) - Искър (Ореховица) 2:1
16:00 Единство (Долни Дъбник) - Бенковски (Опанец) 1:2
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
11:00 Искър (Чомаковци) - Левски (Сухаче) анулиран
16:00 Левски (Писарово) - Искър (Долни Луковит) 4:1
16:00 Светослав (Лепица) - Палфингер (Червен бряг) 1:5
16:00 Венци (Искър) - Чавдар (Садовец) 3:0
16:00 Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник) 2:1
"А" ОГ Пловдив
16:00 Вихър (Войводиново) - Житница (Житница) 5:4
16:00 Марица 2003 (Маноле) - Момино (Момино село) 5:1
16:00 Раковски (Раковски) - Кричим (Кричим) 2:2
16:00 Сокол Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Марица (Милево) 0:3
16:00 Дълго поле (Дълго поле) - Вихър (Войсил) 1:0
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
16:00 Сокол (Буково) - Марица 2006 (Градина) 1:3
16:00 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Пловдив (Пловдив) 2:1
16:00 Марица (Ясно поле) - Спартак (Болярци) 3:2
16:00 Тракиец 2001 (Калековец) - Караджалово 2011 (Карадж.) 1:6
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
16:00 Войнягово (Войнягово) - Спортист 1948 (Голям чардак) 1:5
16:00 Средногорец (Брезово) - Раковски 2018 (Раковски) 5:1
16:00 Калояново (Калояново) - Урожай (Стрелци) 5:0
"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
16:00 Лидер (Ягодово) - Радиново 2006 (Радиново) 11:1
16:00 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Спортинг (Бенковски) 4:1
16:00 Марица 1921 II (Пловдив) - Победа (Царацово) 7:1
16:00 Белащица (Белащица) - Бенковски (Куртово Конаре) 2:1
"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
16:00 Младост (Златовръх) - Шипка 2015 (Асеновград) 1:1
16:00 Чепеларе (Чепеларе) - Стоево 2018 (Стоево) 1:4
16:00 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен) 0:2
16:00 Тракия 2008 (Нови извор) - Тополово (Тополово) 2:1
16:00 Космос 2018 (Боянци) - Спартак 2012 (Избеглии) 5:1
"А" ОГ Разград
16:00 Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец) 0:2
16:00 Миньор (Сеново) - Барса 2011 (Сушево) 3:1
"А" ОГ Русе - източна подгрупа
15:00 Смирненски (Смирненски) - Ботев (Голямо Враново) 4:1
15:00 Пристис (кв.Долапите, Русе) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:1
15:00 Юделник (Юделник) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 1:2
15:00 Дунав (Сливо поле) - Сокол (Червена вода) 1:1
15:00 Мартен (Мартен) - Дунарит (Николово) 4:2
"А" ОГ Русе - западна подгрупа
15:00 Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Долна Студена) 4:0
15:00 Борово 2000 (Борово) - Левски (Караманово) 10:0
15:00 Левски (Новград) - Янтра (Ценово) 1:3
15:00 Ботев 2010 (Копривец) - Дунав (Батин) 1:1
15:00 Партизан (Босилковци) - Две могили (Две могили) 4:1
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
15:30 Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда) 1:1
15:30 Релакс (Овен) - Вихър (Боил) 7:0
15:30 Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил) 1:0
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
15:30 Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра) 0:3
15:30 Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:1
"А" ОГ Сливен
10:30 Балкан (Твърдица) - Левски 2018 (Младово) 13:2
16:00 Аполон (кв.Речица, Сливен) - Самуил (Самуилово) 4:2
16:00 Тунджа 2009 (Мечкарево) - Паланките (Бяла паланка) 2:0
"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
16:00 Банкя 2009 (Банкя) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:4
16:00 Зенит (кв.Филиповци, София) - Изтребител (Иваняне) 3:0 сл.
16:00 Въстаник 26 (Войнеговци) - Левски (Чепинци) 1:1
16:00 Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 6:2
16:00 Житен (Житен) - Локомотив 2016 (София) 1:1
16:00 Мрамор (Мрамор) - Надежда II (Доброславци) 0:0
"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
13:30 Футбол клуб 13 (София) - Гранит (Владая) 1:7
16:00 Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:0
16:00 Урвич (Панчарево) - Обеля (кв.Обеля, София) 3:2
16:00 Спарта (София) - Железница (Железница) 0:7
"А" ОГ София - източна подгрупа
11:30 Левски 2007 (Долна баня) - Рилец (Говедарци) 0:2
16:00 Мирково (Мирково) - Левски 1923 (Елин Пелин) 0:2
"А" ОГ София - западна подгрупа
11:30 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Петърч (Петърч) 4:0
16:00 Спортист 2006 (Драговищица) - Ком 98 (Годеч) 3:0
"A" ОГ Търговище
16:00 Вихър 1931 (Дългач) - Беломорец (Светлен) анулиран
16:00 Агроелит 1 (Макариополско) - Въбел (кв.Въбел, Тщ) 1:0
16:00 Герлово 2016 (Обител) - Урожай (Гърчиново) 1:0
16:00 Черноломец 1919 (Попово) - Левски (Омуртаг) 4:1
16:00 Агротрон М (Момино) - Спортист (Ковачевец) 3:1
"А" ОГ Хасково
16:00 Раковски (Ивайловград) - Хеброс 1921 (Харманли) 1:1
16:00 Топлика (Минерални бани) - Извор (Горски извор) 3:1
16:00 Тунджа (Срем) - Любимец 2018 (Любимец) 2:2
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
16:00 Зенит (Черноглавци) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 5:2 (0:1)
16:00 Дъбрава (Осеновец) - Мълния (Климент) 4:2 (3:2)
16:00 Вихър 1969 (Боян) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:1 (1:1)
16:00 Капитана (Капитан Петко) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 2:1 (2:0)
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
16:00 Смядово 2010 (Смядово) - Герой (Зайчино ореше) 5:0 (3:0)
16:00 Кочово (Кочово) - Велики Преслав (Велики Преслав) анулиран
"А" ОГ Ямбол
16:00 Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бенковски (Зимница) 5:0
16:00 Межда (Межда) - Спортист (Роза) 9:1
"Б" ОГ Ямбол
13:00 Изгрев (Меден кладенец) - Тунджа 2006 (Тенево) 1:0
13:00 Ударник (Иречеково) - Безмер (Безмер) 3:1
16:00 Бояново 2012 (Бояново) - Индже (Победа) 4:1
16:00 Бакаджик (Войника) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 1:0
Приятелски срещи: Лято-есен
13:00 Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София) 1:1 (0:1)
Елитна група (U-17)
10:30 Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София) 0:2
10:30 Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
11:00 Септември (София) - Ботев (Пловдив) 1:4
13:30 Черно море (Варна) - Левски (София) 1:3
14:00 Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца) 4:0
15:30 Левски Раковски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
15:30 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора) 1:5
15:30 ЦСКА (София) - Сокол (Марково) 6:1
Елитна група (U-15)
11:00 Септември (София) - Ботев (Пловдив) 0:1
11:00 ЦСКА (София) - Национал (София) 4:1
11:00 Черно море (Варна) - Левски (София) 0:2
12:00 Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца) 11:0
ЮМВ: Благоевград - Областна група
11:00 Септември (Симитли) - Места (Хаджидимово) 0:3
11:00 Пирин 1941 (Разлог) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:5
11:00 Неврокоп (Гоце Делчев) - Банско (Банско) 2:1
11:00 Белица 2015 (Белица) - Вихрен 1925 (Сандански) 0:7
Деца: Благоевград - Областна група
11:00 Септември (Симитли) - Пирин 2001 (Благоевград) 1:3
Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
10:00 Странджанец (Царево) - Звездичка (Бургас) 0:0
11:00 Черноморски спортист (Обзор) - Карнобат (Карнобат) 2:2
ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00 Дунав 2010 (Русе) - Олимпик (Варна) 2:3
10:00 Лудогорец 1945 (Разград) - Шумен 2007 (Шумен) 5:0
10:00 Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) 0:2
10:00 Одесос 2014 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) отложен
Деца: Варна - Зонална група
11:30 Дунав 2010 (Русе) - Олимпик (Варна) 6:0
11:30 Лудогорец 1945 (Разград) - Шумен 2007 (Шумен) 5:1
11:30 Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) 1:1
11:30 Одесос 2014 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) отложен
11:30 Волов (Шумен) - Дунав 2010 II (Русе) 1:0
Деца: Варна - Областна група
10:00 Хитрино (Хитрино) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 1:2
10:00 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Провадия (Провадия) 3:0
10:00 Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Шампиони 2014 (Варна) 2:2
ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
10:30 Суворово 1 (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи) 3:0
10:30 ФК Тича (Варна) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:0
12:30 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Черноморец (Балчик) 2:7
ЮСВ: Пазарджик - Областна група
10:30 Чико Бунара (Бяга) - Батак (Батак) 8:0
10:30 Локомотив 2011 (Септември) - Свобода 2011 (Пещера) анулиран
10:30 Спартак (Калугерово) - Левски (Ракитово) 3:5
10:30 Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово) 0:14
10:30 Хебър 1918 (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище) 0:3
Деца: Перник - Междуобластна група
10:30 Миньор 2014 (Бобов дол) - Марек 1919 (Дупница) 3:1
10:30 Легия (Рударци) - Германея (Сапарева баня) 5:0
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
10:30 Юнайтед (Пловдив) - Левски (Карлово) 2:4
10:30 Брестник 1948 II (Пловдив) - Садово (Садово) 3:0 сл.
Деца: Пловдив - Зонална група
10:30 Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
13:00 Чавдар (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
Деца: Пловдив - Междуобластна група
12:00 Асеновец 2005 (Асеновград) - Девин (Девин) 1:1
Деца: Пловдив - Областна група
10:30 Раковски 2018 (Раковски) - Кричим (Кричим) 4:0
10:30 Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай) 2:0
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
10:30 Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив) 2:5
12:00 Родопа Смолян (Смолян) - Борислав 2009 (Първомай) 2:1
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
14:00 Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда) 3:0
14:00 Релакс (Овен) - Вихър (Боил) 1:0
14:00 Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил) 3:1
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
14:00 Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра) 2:0
14:00 Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
11:00 Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград) 2:1
16:00 Локомотив 1929 (София) - Септември (София) 0:1
16:00 Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА 1948 (София) 2:1
16:00 Ботев 57 СОУ (София) - Барокко (София) 4:0
16:00 Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе) 1:0
16:00 Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница) 3:1
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
11:30 Ботев 57 СОУ (София) - Пирин (Благоевград) 5:1
11:30 Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник) 0:12
11:30 Беласица (Петрич) - ЦСКА 1948 (София) 0:1
11:30 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София) 0:2
11:30 Локомотив 1929 (София) - Левски (София) отложен
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
11:30 Барокко (София) - Спортист 2009 (Своге) 0:2
11:30 Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски Раковски (София) 3:7
13:30 Олимпиец (София) - Кюстендил (Кюстендил) 3:1
Деца: София (столица) - Областна група - първа подгрупа
09:30 Царско село 2015 (София) - Септември (София) 1:0
09:30 Локомотив 1929 (София) - Национал (София) 0:4
09:30 Олимпиец (София) - Витоша 13 (София) 2:5
09:30 София спорт (София) - Елит София (София) 3:0
10:30 Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе) 4:0
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "Б"
09:00 ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София) 0:0
10:30 Миньор (Перник) - Н спорт (София) 0:2
12:00 Кюстендил (Кюстендил) - РД Спорт (София) 2:0
13:30 Марек 1915 (Дупница) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 3:2
15:00 Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София) 2:2
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "Б"
09:00 Н спорт (София) - Олимпиец (София) 14:0
10:30 Марек 1915 (Дупница) - Левски (София) 0:5
12:00 Царско село 2015 (София) - Ком 98 (Годеч) 8:0
13:30 Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София) 2:0
15:00 Кюстендил (Кюстендил) - Олимпия ФК (София) 0:6
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "Г"
09:00 Надежда (Доброславци) - Арес (София) 1:0
10:30 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица) 0:5
12:00 Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Ферион (София) 3:7
13:30 Щурче (София) - Победа 2013 (София) 2:4
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "Б"
09:00 Академик 1947 (София) - Спартак 2015 (София) 14:0
10:10 Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София) 0:2
11:20 Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София) 2:7
12:30 Люлин (кв.Люлин, София) - Марек 1915 (Дупница) 6:0
13:40 ДИТ Спорт (София) - Надежда (Доброславци) 9:0
14:50 РД Спорт (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:6
16:00 Лъвчетата (София) - Елит София (София) 2:0
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "В"
09:00 Сердика (София) - Спортист 13 (София) 6:0
10:10 Олимпиец (София) - ДАФ (София) 8:0
11:20 Н спорт (София) - Металург 1957 (Перник) 4:1
12:30 Банкя 2009 (Банкя) - Ботев 57 СОУ (София) 0:0
13:40 Арес (София) - Метал 2002 (Перник) 0:1
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "Б"
10:30 Победа 2013 (София) - Септември (София) 3:3
11:40 Левски (София) - ЦСКА (София) 5:1
12:50 Национал (София) - Ком 98 (Годеч) 5:2
14:00 Левски (Чепинци) - ОФК София (София) 6:1
15:10 Атлетико Артен (София) - Олимпия ФК (София) 1:0
ЮСВ: София - Областна група
11:00 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ком 98 (Годеч) 3:0
ЮМВ: София - Междуобластна група
10:30 Спортист 2009 (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица) 11:0
Деца: София - Областна група - втора подгрупа
11:30 Драгоман (Драгоман) - Средногорец 2016 (Златица) 0:12
11:30 Белмекен (с.Костенец) - Бенковски (гр.Костенец) 0:4
11:30 Спортист (Нови хан) - Пирдоп (Пирдоп) 1:7
ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
10:00 Берое (Стара Загора) - Хасково (Хасково) 1:0
10:00 Сините камъни 2013 (Сливен) - Розова долина (Казанлък) 1:0
10:00 Асти АБ (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3
10:00 Ботев (Гълъбово) - Миньор (Раднево) 2:7
10:00 Чирпан (Чирпан) - Хасково 1957 (Хасково) 3:0
ДПГ13: Търговище - Областна група (Футбол 11) - група "C"
10:00 Светкавица (Кралево) - Бенковски (Подгорица) 2:2
11:10 Светлина (Черковна) - Биоелит (Момино) 3:3
12:20 Бенковски (Подгорица) - Биоелит (Момино) 3:0
13:30 Светкавица (Кралево) - Светлина (Черковна) 4:1
Деца: Хасково - Областна група
11:00 Сакарски спортист 04 (Топ) - Димитровград 1947 (Дмгр) 0:8
ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11)
11:00 Раковски (Ивайловград) - Евророма (Свиленград) 5:0
Деца: Ямбол - Междуобластна група
10:30 Стралджа (Стралджа) - Ямбол 2004 (Ямбол) 4:4
10:30 Бенковски (Зимница) - Ямбол 2004 II (Ямбол) 6:1
10:30 Тунджа 2006 (Тенево) - Ямбол 1915 (Ямбол) 12:0
10:30 Сливен 2000 II (Сливен) - Елхово (Елхово) 4:0
12:30 Балкан (Лозенец) - Сливен 2000 (Сливен) 0:12
Държавно първенство за жени
14:30 Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 3:1
14:30 Риал (Ковачевци) - Локомотив (Стара Загора) 1:1
16:45 ЛП Супер спорт (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
Международни приятелски срещи за юноши (до 19 г.) 2018
11:00 България (юн.ст.) - Кипър (юн.ст.) 2:1 (2:0)