«  10 ноември 2018, събота (172 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
12:30  Ботев (Пловдив) - Септември (София)                       2:0 (0:0)  /Диема спорт/ Video
15:00  Черно море (Варна) - Левски (София)                       1:0 (1:0)  /Диема спорт/ Video
17:15  Верея (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)           0:1 (0:0)  /Нова спорт/ Video

Втора професионална лига
14:30  Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                      4:1 (0:1) 
14:30  Кариана (Ерден) - Царско село 2015 (София)                1:2 (1:1) 
14:30  Струмска слава 1927 (Радомир) - Добруджа 1919 (Добрич)    3:1 (1:0) 
14:30  Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)              0:3 (0:0) 
14:30  Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                   0:0 
14:30  Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1929 (София)      0:2 (0:1) 
16:00  Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград)              2:0 (1:0) 

Североизточна Трета лига - Първа фаза
14:00  Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     2:1 (1:1) 
14:00  Септември 98 (Тервел) - Тополи 2010 (Тополи)              2:0 (0:0) 
14:00  Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           5:2 (4:0) 

Югозападна Трета лига
14:00  Оборище (Панагюрище) - Балкан 1929 (Ботевград)            2:1 (1:1) Video
14:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)             1:0 
14:00  Марек 1915 (Дупница) - Надежда (Доброславци)              4:0 
14:00  Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе)        2:2 (1:0) Video
14:00  Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)                1:0 
14:00  Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       0:1 (0:1) Video
14:00  Спортист 2009 (Своге) - Хебър 1918 (Пазарджик)            0:0 
14:00  Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                     1:0 (0:0) Video
14:00  Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)     0:2 

Югоизточна Трета лига
14:30  Миньор (Раднево) - Созопол (Созопол)                      0:1 
14:30  Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)    1:0 
14:30  Марица 1921 (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)               3:0 (1:0) 
14:30  Хасково 1957 (Хасково) - Атлетик (Куклен)                 1:0 (0:0) 
14:30  Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково)                   2:1 
14:30  Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец 1919 (Бургас)     2:4 
14:30  Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:3 (1:2) 
14:30  Садово (Садово) - Левски (Карлово)                        1:0 
14:30  Борислав 2009 (Първомай) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       1:2 (0:1) 

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
15:00  Огражденец (Кърналово) - Светкавица (Митино)              0:4 
15:00  Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово)                    2:1 
15:00  Вихър (Кавракирово) - Граничар (Кулата)                   1:1 
15:00  Стрела (Петрич) - Подгорец (Коларово)                     2:8 
15:00  Беласица 08 (Беласица) - Струма (Марикостиново)           2:3 

"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток
15:00  Плетена (Плетена) - Кочан (Кочан)                         4:1 
15:00  Единство 2005 (Дъбница) - Дебрен (Дебрен)                 1:2 
15:00  Граничар (Туховища) - Родопа (Рибново)                    4:1 
15:00  Огняново (Огняново) - Слащен 2007 (Слащен)                2:1 
15:00  Канина (Гърмен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)            8:1 

"А" ОГ Бургас
14:30  Вихър (Айтос) - Странджанец (Царево)                      2:0 

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
14:30  Свети Влас (Свети Влас) - Устрем (Тънково)                2:2 

"А" ОГ Варна
14:30  Атлетик (Провадия) - Ботев (Брестак)                      0:3 

"А" ОГ Велико Търново
14:30  Лато (Алеково) - Левски 1986 (Стражица)                   1:3 

"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
14:30  Бъдеще 2010 (Бутово) - Атлетик (Свищов)                   0:3 
14:30  Морава (Морава) - Спортист (Върбовка)                     3:1 
14:30  Устрем (Масларево) - Светкавица (Михалци)                 1:7 
14:30  Бенковски (Българско Сливово) - Стрела (Ореш)             3:1 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
14:30  Владислав (Джулюница) - Вихър (Добри дял)                 6:0 
14:30  Юнак (Мерданя) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)        2:5 
14:30  Ботев (Дебелец) - Първомайци (Първомайци)                 2:0 
14:30  Ботев (Горско ново село) - Спортист (Козаревец)           5:0 
14:30  Победа (Кесарево) - Росица (Поликраище)                   2:1 

"А" ОГ Враца
14:30  Скала 2015 (Оселна) - Околчица (Моравица)                 2:2 
14:30  Ботев (Криводол) - Ботевъ (Брусен)                        0:1 
14:30  Миньор 2017 (Згориград) - Ботев (Рогозен)                 2:3 
14:30  Манастирище (Манастирище) - Монолит (Манастирище)         0:1 
14:30  Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин)                0:5 сл. 

"Б" ОГ Враца
14:30  Ураган 33 (Софрониево) - Огоста II (Хайредин)             3:0 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
14:30  Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)     1:2 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
14:30  Искра 41 (Бенковски) - Заря 2006 (Крушари)                4:0 
14:30  Спартак (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                      2:1 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
15:00  Ботев (Бобошево) - Бенковски 1953 (Сапарево)              1:4 
15:00  Ива (Боровец) - Рилец 1948 (Ресилово)                     анулиран 

"А" ОГ Монтана
14:30  Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         1:1 

"Б" ОГ Монтана
14:30  Балкан (Говежда) - Порто (Портитовци)                     5:1 

"А" ОГ Пазарджик
14:00  Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен)                            4:0 
14:00  Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)         1:0 
14:00  Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  0:3 
14:00  Локомотив 2011 (Септември) - Левски (Паталеница)          0:7 

"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
14:00  Левски (Ракитово) - Коба (Радилово)                       2:0 

"А" ОГ Перник - подгрупа 2
14:30  Буря (Кошарево) - Светля 2000 (Светля)                     - 

"А" ОГ Плевен
14:00  Ювентус (Малчика) - Войвода (Драгаш войвода)              4:1 
14:00  Гигант (Белене) - Вихър (Гулянци)                         анулиран 
14:00  Ситомир (Никопол) - Ботев (Комарево)                      0:2 
14:00  Обнова (Обнова) - Мизия 2005 (Кнежа)                      7:1 

"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
14:00  Космос (Гривица) - Обнова II (Обнова)                     5:0 

"А" ОГ Пловдив
14:30  Марица (Цалапица) - Марица 2003 (Маноле)                  3:2 
14:30  Металик 1938 (Сопот) - Житница (Житница)                  1:3 
14:30  Тракия 06 (Стамболийски) - Момино (Момино село)           5:1 
14:30  Марица 1951 (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Рак)      0:1 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
14:30  Караджалово 2011 (Караджалово) - Траките 2007 (Скутаре)   3:0 сл. 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
14:30  Сокол (Пъдарско) - Спортист 1948 (Голям чардак)           1:1 
14:30  Чернозем (Черноземен) - Войнягово (Войнягово)             2:1 

"А" ОГ Разград
14:00  Победа (Богданци) - Вихър (Лозница)                       6:0 
14:00  Белите орли (Лозница) - Светкавица (Медовене)             3:0 
14:00  Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец)                  3:4 
14:00  Стара сила (Старо селище) - Барса 2011 (Сушево)           3:0 
14:00  Стрела (Тодорово) - Академик (Веселец)                    2:3 

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
14:30  Светкавица (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           - 
14:30  Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)                  - 
14:30  Галактика (Черник) - Вихър (Любен)                         - 

"А" ОГ Сливен
15:00  Балкан (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен)                  3:3 
15:00  Самуил (Самуилово) - Червени войводи (Сливен)             1:3 

"А" ОГ София - източна подгрупа
11:00  Ракитин (Трудовец) - Мирково (Мирково)                    2:0 
15:00  Бенковски (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци)               1:0 
15:00  Пирдоп (Пирдоп) - Мътивир (Ихтиман)                       3:0 сл. 

"А" ОГ Стара Загора
14:30  Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                 0:3 
14:30  Левски (Оризово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          0:5 
14:30  Левски (Сърнево) - Елтемир (Крън)                         0:5 
14:30  Габровница 04 (Горно Сахране) - Локомотив (Тулово)        отложен 
14:30  Единство (Гурково) - Минерал (Овощник)                    3:3 
14:30  Чирпан (Чирпан) - Реал (Мъдрец)                           8:1 

"A" ОГ Търговище
15:00  Левски (Омуртаг) - Урожай (Гърчиново)                     3:0 

"А" ОГ Хасково
14:30  Свиленград 1921 II (Свил) - Стамболово (Стамболово)       6:1 
14:30  Хасково (Хасково) - Извор (Горски извор)                  3:0 сл. 
14:30  Герганин извор (Бисер) - Любимец 2018 (Любимец)           4:3 

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
14:00  Зенит (Черноглавци) - Динамо 2018 (Черна)                 7:0 (3:0) 
14:00  Борци (Борци) - Победа 2016 (Пристое)                     3:0 (2:0) 
14:00  Капитана (Капитан Петко) - Никола Козлево (Ник.Козлево)   0:9 (0:5) 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
14:00  Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) - Герой (Зайчино ореше)    0:0 
14:00  Устрем (Трем) - Шумен 2007 (Шумен)                        0:0 
14:00  Балкан 1965 (Градище) - Енев Дибич (Шумен)                0:3 (0:1) 

"А" ОГ Ямбол
14:30  Елхово (Елхово) - Христо Ботев (Генерал Инзово)           7:0 
14:30  Ботев (Болярово) - Искра (Симеоново)                      0:2 
14:30  Ямбол 1915 (Ямбол) - Бенковски (Зимница)                  3:0 

"Б" ОГ Ямбол
12:00  Безмер (Безмер) - Бакаджик (Чарган)                       4:0 
14:30  Воденичане 2017 (Воденичане) - Партизан (Скалица)         3:0 
14:30  Кабиле (Кабиле) - Тунджа 2006 (Тенево)                    3:2 

Елитна група (U-17)
11:00  Сокол (Марково) - Лудогорец 1945 (Разград)                0:1 
14:00  Септември (София) - Славия 1913 (София)                   0:2 
14:00  Левски Раковски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)        1:1 
14:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)      2:1 
14:00  Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    3:3 
14:00  ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            1:4 
14:00  Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)             4:1 
14:00  Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     2:0 (1:0) 

Елитна група (U-15)
10:30  Септември (София) - Славия 1913 (София)                   4:0 
11:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Враца)                    1:1 
11:00  Национал (София) - Лудогорец 1945 (Разград)               1:1 
12:00  ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            3:2 
12:00  Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)             4:0 
12:00  Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     4:1 (3:1) 
14:00  Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив)          2:0 
14:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Верея (Стара Загора)           6:1 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
09:00  Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)             0:4 
10:30  Садово (Садово) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:5 
10:30  Левски (Карлово) - Ботев (Пловдив)                        1:0 

Деца: Пловдив - Зонална група
10:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        0:1 
10:30  Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)               1:4 
11:00  Берое (Стара Загора) - Орлета (Пазарджик)                 8:0 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)             0:0 
10:30  Родопа Смолян (Смолян) - Палас (Рудозем)                  3:1 
11:00  Хасково 1957 (Хасково) - Ботев (Пловдив)                  0:4 
12:00  Векта (Пловдив) - Девин (Девин)                           9:0 
13:00  Асти АБ (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)                 1:1 

Деца: Пловдив - Областна група
10:30  Брестник 1948 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)               4:2 
12:30  Левски (Карлово) - Раковски 2018 (Раковски)               4:1 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Векта (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                   12:0 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
09:30  Ботев 57 СОУ (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     10:1 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
11:30  Надежда (Доброславци) - Олимпиец (София)                  0:4 
11:30  Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                       2:0 
11:30  Конкордия (София) - Царско село 2015 (София)              0:5 
13:30  Ботев 57 СОУ (София) - Елит София (София)                 1:4 
14:30  Локомотив 1929 (София) - Гранит (Владая)                 11:0 

Деца: София (столица) - Зонална група
09:15  Национал (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   2:3 
11:30  Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                  5:1 
11:30  Витоша 13 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:1 
11:30  Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                  3:0 
11:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград)    0:3 
11:30  Локомотив 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил)            2:2 

Деца: София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:00  ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Ферион (София)         4:1 
09:30  Левски (Чепинци) - Интернационал (София)                  6:0 
09:30  Барокко (София) - Надежда (Доброславци)                   4:0 
09:30  Победа 2013 (София) - Олимпия ФК (София)                  1:1 
09:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - РД Спорт (София)       0:3 

Държавно първенство за жени
13:00  Пълдин (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)               1:0 
13:00  Енко (Пловдив) - Спортика (Благоевград)                   2:2 
13:00  Риал (Ковачевци) - ЛП Супер спорт (София)                 0:5 
13:00  Локомотив (Стара Загора) - ЖФК Варна (Варна)              3:1 
13:00  НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)                  6:1