«  17 април 2019, сряда (40 мача)  »

Втора професионална лига
17:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Гълъбово)                 1:0 (0:0) 

Североизточна Трета лига - Първа фаза
16:00  Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        3:0 (2:0) 
16:00  Кубрат 2016 (Кубрат) - Тополи 2010 (Тополи)               1:1 
16:00  Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)      0:0 
16:00  Локомотив (Русе) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)    3:0 (2:0) 
16:00  Волов (Шумен) - Суворово 1 (Суворово)                     1:4 (0:4) 
16:00  Устрем Д (Дончево) - Спартак 1918 (Варна)                 0:6 (0:2) 

Югоизточна Трета лига
17:00  Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)                     3:0 

"А" ОГ Пловдив
17:00  Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Белозем)     1:2 

Купа на България - Четвърти кръг (1/2 финали)
19:00  Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            3:2 (2:1)  /Диема спорт/ Video

Елитна група (U-19)
16:00  Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:2 (0:2) 

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
17:00  Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                 1:2 
17:00  Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     6:2 
17:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)   10:1 

ЮМВ: Варна - Зонална група
11:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             3:0 

Деца: Варна - Зонална група
13:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             7:1 

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
16:30  Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        2:2 

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
15:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        4:0 

Деца: Видин - Областна група
13:00  Рациария (Арчар) - Дреновец (Дреновец)                    0:14 
14:45  Ружинци (Ружинци) - Балкан (Белоградчик)                  0:3 

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
16:00  Кариана (Ерден) - ОФК Локомотив (Мездра)                  1:2 
16:00  Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Враца)                   2:1 

Деца: Кърджали - Междуобластна група
17:30  Върбица 2006 (Бенковски) - Мадан (Мадан)                   - 

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
10:30  Хебър 1918 (Пазарджик) - Батак (Батак)                    2:2 

Деца: Пазарджик - Областна група
10:30  Свобода 2011 (Пещера) - Оборище (Панагюрище)              0:5 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
14:00  Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     1:6 

Деца: София (столица) - Зонална група
16:00  Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир)         8:0 
16:00  Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          0:5 
16:00  Септември (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 4:6 
16:00  Витоша 13 (София) - ЦСКА 1948 (София)                     2:0 
16:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 57 СОУ (София)             6:3 
16:00  Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград)                   0:0 
16:00  Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София)                3:1 
16:00  Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)           4:2 

Деца: София (столица) - Областна група - първа подгрупа
12:00  Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     4:0 

Деца: София (столица) - Областна група - втора подгрупа
12:00  Обеля (кв.Обеля, София) - Барокко (София)                 6:2 

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
15:00  Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                   3:8 

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
10:00  Димитровград 1947 (Дмгр) - Берое II (Стара Загора)        2:1 

Международни приятелски срещи за юноши (до 16 г.) 2019 - Турнир за развитие на УЕФА (април)
11:00  Северна Ирландия (юн.мл."Б") - България (юн.мл."Б")       1:1 (1:0); при дузпите: 4:5 
15:30  Уелс (юн.мл."Б") - Люксембург (юн.мл."Б")                 3:0 (1:0)