«  15 май 2019, сряда (37 мача)  »

Североизточна Трета лига - Втора фаза, Първа шестица
17:30  Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             2:0 (1:0) 

"А" ОГ Варна
18:00  Камчиец 1945 (Дългопол) - Белослав 1918 (Белослав)        1:2 

"А" ОГ Перник - подгрупа 2
18:30  Витоша 2013 (Долна Диканя) - Енергетик (Перник)           6:1 

"А" ОГ Сливен
17:00  Самуил (Самуилово) - Червени войводи (Сливен)             1:2 

"А" ОГ Хасково
18:00  Раковски (Ивайловград) - Бенковски (Симеоновград)         0:0 

Купа на България - Пети кръг (Финал)
19:00  Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:1 (0:0)  /Нова спорт/ Video

ЮМВ: Купа на БФС - Финал
16:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)              1:0 (0:0) 

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
18:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)           - 
18:00  Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Ямбол 1915 (Ямбол)       - 
18:00  Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                     3:0 

ЮМВ: Бургас - Областна група
16:00  Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   1:1 

ЮСВ: Варна - Зонална група
16:00  Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен)                       2:2 

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
15:00  Спартак (Плевен) - Белица 2017 (Килифарево)               1:0 
16:30  Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)           7:2 
16:30  Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         2:0 
16:30  Академик (Свищов) - Янтра 1919 (Габрово)                  1:1 

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
15:00  Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)           1:2 
15:00  Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                отложен 
15:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         5:1 
15:00  Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)             3:4 
15:00  Академик (Свищов) - Янтра 1919 (Габрово)                  1:4 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
11:00  Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    7:0 
17:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда 1924 (Кърджали)         0:0 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
13:00  Металик 1938 (Сопот) - Родопа Смолян (Смолян)             0:9 

Деца: София (столица) - Зонална група
11:30  ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)        15:0 
17:00  Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  6:3 
17:00  Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша 13 (София)              0:2 
17:00  Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)        7:1 
17:00  Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    1:0 
17:00  Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София)                   5:0 
17:00  Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)            0:1 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Група "А"
09:00  ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   0:1 
10:30  ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Н спорт (София)        2:0 
12:00  Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София)                  10:0 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "А"
14:00  Национал (София) - Септември (София)                      5:1 
15:00  Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)           5:0 

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
16:00  Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           1:0