« 18 май 2019, събота (300 мача) »
Първа професионална лига - Втора фаза, Първа шестица
15:30 Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 1:0 (1:0) /Диема спорт/
18:00 Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) 1:1 (0:0) /Диема спорт/
20:30 Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) 0:1 (0:1) /Диема спорт/
Втора професионална лига
15:00 Локомотив 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица) 4:1 (1:0)
Североизточна Трета лига - Втора фаза, Първа шестица
17:00 Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел) 1:3 (1:1)
17:00 Спартак 1918 (Варна) - Хитрино (Хитрино) 1:1 (1:1)
17:00 Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ) 3:0 (1:0)
Североизточна Трета лига - Втора фаза, Втора седмица
17:00 Тополи 2010 (Тополи) - Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0 (0:0)
Северозападна Трета лига
18:00 Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов) 1:3 (1:0)
Югозападна Трета лига
17:00 Хебър 1918 (Пазарджик) - Спортист 2009 (Своге) 7:1 (5:1)
18:00 Балкан 1929 (Ботевград) - Оборище (Панагюрище) 0:1 (0:1)
18:00 Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански) 0:4 (0:1)
18:00 Надежда (Доброславци) - Марек 1915 (Дупница) 1:1 (0:0)
18:00 Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1 (1:1)
18:00 Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог) 1:0 (1:0)
18:00 Банско (Банско) - Беласица (Петрич) 4:1 (2:1)
18:00 Септември (Симитли) - Миньор (Перник) 1:2 (1:1)
18:00 Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня) 3:1 (2:1)
Югоизточна Трета лига
17:00 Миньор (Раднево) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1 (0:1)
17:00 Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково) 1:2 (0:1)
18:00 Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово) 4:1 (2:0)
18:00 Садово (Садово) - Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0 (1:0)
18:00 Розова долина (Казанлък) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:2 (1:0)
18:00 Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен) 3:0 (2:0)
18:00 Хасково 1957 (Хасково) - Карнобат (Карнобат) 2:0 (0:0)
18:00 Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 3:1 (0:0)
18:00 Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол) 0:1 (0:0)
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
17:00 Еделвайс Цветанов (Поленица) - Ветрен (Полена) 4:0
17:00 Орел (Лебница) - Градешница (Долна Градешница) 4:1
17:00 Бистрица (Катунци) - Локомотив (Дамяница) 3:0
17:00 Спартак (Склаве) - Долно Осеново (Долно Осеново) 3:1
17:00 Изтребител (Ново Делчево) - Левуново 2014 (Левуново) 3:0
17:00 Рилци 2006 (Рилци) - Спортист (Струма) 5:4
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
18:00 Равнец 2011 (Равнец) - Каблешково 2018 (Каблешково) 3:0 сл.
"А" ОГ Варна
17:00 Устрем (Караманите) - Ботев (Брестак) 0:3
"А" ОГ Велико Търново
18:00 Лато (Алеково) - Левски (Лясковец) 1:0
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
18:00 Устрем (Масларево) - Стрела (Ореш) 1:1
18:00 Морава (Морава) - Светкавица (Михалци) 3:0
18:00 Бъдеще 2010 (Бутово) - Спортист (Върбовка) 3:3
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
18:00 Олимпиакос 2018 (Никюп) - Янтра (Драганово) 2:5
18:00 Вихър (Добри дял) - Владислав (Джулюница) 0:10
18:00 Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Юнак (Мерданя) 3:0
18:00 Спортист (Козаревец) - Ботев (Горско ново село) 1:2
18:00 Росица (Поликраище) - Победа (Кесарево) 5:1
"А" ОГ Видин
18:00 Рациария (Арчар) - Пластик (Старопатица) 1:0
18:00 Ботев (Грамада) - Партизани (Макреш) 3:2
18:00 Дреновец (Дреновец) - Тимок (Брегово) 3:3
18:00 Балкан (Белоградчик) - Ботев Д (Димово) 0:0
"А" ОГ Враца
18:00 Септември 98 (Гложене) - Околчица (Моравица) 1:7
18:00 Манастирище (Манастирище) - Огоста (Хайредин) 1:2
18:00 Ботев (Криводол) - Ботев (Рогозен) 2:0
18:00 Скала 2015 (Оселна) - Ботевъ (Брусен) 1:1
"Б" ОГ Враца
18:00 Торпедо 2004 (Борован) - Строител (Кунино) 0:3 сл.
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
18:00 Добр.спортист (Ст.Караджа) - Спортист 2011 (Ген.Тошево) 0:3 сл.
18:00 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дружба (Люляково) 7:1
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
18:00 Спартак (Зърнево) - Спортист (Стефаново) 6:0
18:00 Вихър 2013 (Бранище) - Вихър (Жегларци) 3:0
18:00 Стрела 2004 (Орляк) - Заря 2006 (Крушари) 3:2
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
17:00 Ботев (Бобошево) - Мусала (Рила) 6:3
"А" ОГ Ловеч
15:00 Вежен (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци) 0:0
18:00 Пещера (Галата) - Чавдар (Троян) 3:0 сл.
18:00 Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица) 2:2
"А" ОГ Монтана
16:00 Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 2012 (Вършец) 5:4 (4:1)
17:00 Озирово (Долно Озирово) - Расово (Расово) 1:4 (0:1)
17:00 Пъстренец (Долно Белотинци) - Шурданица (Георги Дамяново) 5:4 (1:1)
17:00 Миньор Кипровец (Чипровци) - Син стрел (Крапчене) 5:1 (0:1)
17:00 Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър 23 (Николово) 2:5 (0:3)
17:00 Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия) 3:0 сл.
"А" ОГ Пазарджик
17:00 Величково (Величково) - Оборище II (Панагюрище) 3:3
17:00 Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая) 2:2
17:00 Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница) 3:1
17:00 Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово) 1:0
17:00 Левски (Паталеница) - Локомотив 2011 (Септември) 2:2
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
17:00 Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица) 3:0
17:00 Спартак (Щърково) - Тракиец (Исперихово) 3:0
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
17:00 Братаница (Братаница) - Коба (Радилово) 4:2
17:00 Левски (Ракитово) - Родопи (Дебръщица) 4:2
17:00 Тракия 2017 (Звъничево) - Милеви скали (Семчиново) 2:4
"А" ОГ Перник - подгрупа 1
18:00 Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Ботев (Друган) 7:3
18:00 Верила (Дрен) - Дружба (Мещица) 2:4
"А" ОГ Перник - подгрупа 2
18:00 Балкан (Банище) - Буря (Кошарево) 0:1
"А" ОГ Плевен
18:00 Ситомир (Никопол) - Мизия 2005 (Кнежа) 5:0
18:00 Ювентус (Малчика) - Вихър (Гулянци) 3:1
18:00 Ботев (Трънчовица) - Войвода (Драгаш войвода) 4:1
18:00 Левски (Брест) - Устрем (Крета) 10:0
"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
18:00 Виная (Згалево) - Ботев (Вълчитрън) 2:2
18:00 Динамо (Изгрев) - Славия (Новачене) 0:5 сл.
18:00 Победа (Градище) - Чавдар (Бръшляница) 2:6
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
18:00 Искър (Долни Луковит) - Спартак (Койнаре) 1:4
"А" ОГ Пловдив
18:00 Марица (Цалапица) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1
18:00 Вихър (Войсил) - Кричим (Кричим) 6:0
18:00 Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница) 2:3
18:00 Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем) 5:0
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
18:00 Сокол (Крислово) - Спортист 1948 (Голям чардак) 0:9
18:00 Чернозем (Черноземен) - Средногорец (Брезово) 3:1
"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
18:00 Чепеларе (Чепеларе) - Тракия 2008 (Нови извор) 1:6
18:00 Младост (Златовръх) - Космос 2018 (Боянци) 3:0 сл.
"А" ОГ Разград
18:00 Светкавица (Медовене) - Белите орли (Лозница) 3:0
18:00 Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище) 3:3
18:00 Барса 2011 (Сушево) - Стара сила (Старо селище) 2:5
18:00 Академик (Веселец) - Стрела (Тодорово) 8:3
18:00 Челси (Брестовене) - Ураган (Гецово) 0:1
"А" ОГ Русе - Финали - 1/4 финали
17:00 Младост (Екзарх Йосиф) - Мартен (Мартен) 2:2 (1:1); при дузпите: 6:5
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
17:30 Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:6
17:30 Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:3
17:30 Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра) 5:2
17:30 Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0 сл.
"А" ОГ Сливен
17:00 Левски 2018 (Младово) - Червени войводи (Сливен) 1:4
17:00 Кортен 2012 (Кортен) - Паланките (Бяла паланка) 6:0
"А" ОГ София - източна подгрупа
14:00 Ракитин (Трудовец) - Левски 2007 (Долна баня) 0:2
17:00 Мирково (Мирково) - Ракитин (Трудовец) 0:3 сл.
17:00 Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:4
17:00 Рилец (Говедарци) - Бенковски (гр.Костенец) 3:0 сл.
"А" ОГ София - западна подгрупа
11:30 Правец (Правец) - Козаро (Скравена) 3:0 (0:0)
17:00 Зенит (Церово) - Драгоман (Драгоман) 0:4 (0:3)
17:00 Торнадо (Безден) - Спортист 2006 (Драговищица) 2:3 (1:1)
"А" ОГ Стара Загора
18:00 Чирпан (Чирпан) - Бузлуджа (Енина) 6:0
18:00 Габровница 04 (Горно Сахране) - Минерал (Овощник) 0:2
18:00 Левски (Сърнево) - Локомотив (Тулово) 1:5
18:00 Левски (Оризово) - Елтемир (Крън) 0:3 сл.
18:00 Млада гвардия (Розово) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 0:3 сл.
"А" ОГ Хасково
18:00 Любимец 2000 (Любимец) - Тунджа (Срем) 3:0 сл.
18:00 Стамболово (Стамболово) - Свиленград 1921 II (Свил) 3:4
18:00 Любимец 2018 (Любимец) - Герганин извор (Бисер) 0:1
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
18:00 Борци (Борци) - Зенит (Черноглавци) 2:2 (1:2)
18:00 Динамо 2018 (Черна) - Дъбрава (Осеновец) 0:3 сл.
18:00 Победа 2016 (Пристое) - Вихър 1969 (Боян) 3:1 (0:0)
18:00 Никола Козлево (Никола Козлево) - Ясен 2007 (Ясенково) 5:1 (1:1)
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
18:00 Енев Дибич (Шумен) - Герой (Зайчино ореше) 9:0 (1:0)
18:00 Ендже (Царев брод) - Шумен 2007 (Шумен) 0:2 (0:1)
"А" ОГ Ямбол
17:00 Елхово (Елхово) - Межда (Межда) 3:0
18:00 Стралджа (Стралджа) - Спортист (Роза) 3:0 сл.
18:00 Тракиец (Кукорево) - Бенковски (Зимница) 3:0 сл.
18:00 Ямбол 1915 (Ямбол) - Искра (Симеоново) 1:1
"Б" ОГ Ямбол
15:30 Безмер (Безмер) - Тунджа 2006 (Тенево) 1:1
15:30 Кабиле (Кабиле) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 4:1
Елитна група (U-17)
11:00 Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София) 1:2 (1:2)
13:00 Ботев (Враца) - Черно море (Варна) 1:3
13:00 Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:6
15:00 Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София) 3:2
15:00 Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
15:00 Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 3:0
15:00 Ботев (Пловдив) - Левски (София) 3:2 (1:2)
15:00 Етър ВТ (Велико Търново) - Сокол (Марково) 3:3
Елитна група (U-15)
11:00 Септември (София) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
11:00 Локомотив 1926 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
11:00 Ботев (Враца) - Черно море (Варна) 2:6
11:00 Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
13:00 Славия 1913 (София) - Спартак 1919 (Плевен) 0:2
13:00 Ботев (Пловдив) - Левски (София) 0:1 (0:1)
13:00 Етър ВТ (Велико Търново) - Национал (София) 2:1
14:00 Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София) 0:1
Деца: Благоевград - Областна група
11:00 Перун 1978 (Кресна) - Вихрен 1925 (Сандански) 2:5
11:00 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич) 0:4
11:00 Неврокоп (Гоце Делчев) - Банско (Банско) 4:1
11:00 Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли) 7:0
11:00 Малеш (Микрево) - Пирин 1941 (Разлог) 4:1
ЮМВ: Бургас - Областна група
09:30 Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 3:0
09:30 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Поморие (Поморие) 3:4
09:30 Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
10:00 Ропотамо (Приморско) - Звезденбург (Бургас) 3:0 сл.
10:00 Свети Никола (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 1:9
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
11:00 Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 5:0
11:00 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Поморие (Поморие) 1:8
11:00 Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
ЮМВ: Варна - Междуобластна група
10:00 Велики Преслав (Велики Преслав) - Тополи 2010 (Тополи) 6:2
10:00 Атлетик (Провадия) - Суворово 1 (Суворово) 1:2
10:00 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Септември 98 (Тервел) 0:3 сл.
Деца: Варна - Междуобластна група
11:30 Атлетик (Провадия) - Суворово 1 (Суворово) 0:0
11:30 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Септември 98 (Тервел) 0:3 сл.
12:00 Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар) 1:4
Деца: Варна - Областна група
10:00 Спартак 1918 (Варна) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 6:0
10:00 Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Хитрино (Хитрино) 2:5
10:00 Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:3 сл.
14:00 Шампиони 2014 (Варна) - Провадия (Провадия) 3:2
ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
10:30 Добруджа 1919 II (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен) 0:3 сл.
10:30 Лудогорец 1945 (Разград) - Аристон (Русе) 9:0
10:30 Доростол Силистра (Силистра) - Олимпик (Варна) 3:0
10:30 Черно море II (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 0:4
14:30 МФК Тича (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
09:45 Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново) 4:0
09:45 Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен) 1:1
10:30 Павликени (Павликени) - Литекс (Ловеч) 2:2
Деца: Велико Търново - Междуобластна група
10:30 Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна) отложен
10:30 Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра Габрово (Габрово) 1:3
10:30 Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево) 2:3
11:30 Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
11:30 Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен) 0:4
Деца: Враца - Областна група
10:30 Първа атомна (Козлодуй) - Искър 1923 (Роман) 9:2
10:30 Скала 2015 (Оселна) - Любимец (Търнава) 2:2
10:30 ОФК Локомотив (Мездра) - Околчица (Моравица) 10:1
Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа
11:00 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ситомир (Никопол) 7:0
11:00 Венци (Искър) - Гигант (Белене) 5:0
Деца: Плевен - Областна група - западна подгрупа
11:00 Ботев (Луковит) - Бенковски (Тетевен) 2:0
11:00 Партизан (Червен бряг) - Дреновец (Горник) 9:1
11:00 Искър (Чомаковци) - Чавдар (Троян) 3:0
11:00 Спартак (Койнаре) - Светкавица (Градежница) 3:0
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
10:00 Сокол (Марково) - Брестник 1948 II (Пловдив) 2:3
10:30 Гигант (Съединение) - Юнайтед (Пловдив) 3:0 сл.
14:00 Арда 1924 (Кърджали) - Садово (Садово) 3:0 сл.
Деца: Пловдив - Зонална група
10:30 Асеновец 2005 (Асеновград) - Пълдин (Пловдив) 2:4
10:30 Чавдар (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 3:6
13:00 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив) 1:3
13:30 Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) отложен
Деца: Пловдив - Междуобластна група
10:30 Ботев 2002 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:4
11:00 Хасково 1957 (Хасково) - Векта (Пловдив) 0:2
Деца: Пловдив - Областна група
10:30 Тракия 06 (Стамболийски) - Юнайтед (Пловдив) 1:2
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
10:30 Ботев (Пловдив) - Гигант (Съединение) 13:0
12:00 Векта (Пловдив) - Родопа 2018 (Смолян) 14:0
ЮМВ: Русе - Междуобластна група
10:30 Вихър (Завет) - Аристон (Русе) 0:1
10:30 Кубрат 2016 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе) 3:0 сл.
10:30 Черноломец 2017 (Попово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:3 сл.
10:30 Две могили (Две могили) - Черноломец 1919 (Попово) 7:0
Деца: Русе - Междуобластна група
10:00 Вихър (Завет) - Аристон (Русе) 4:3
10:00 Кубрат 2016 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе) 3:0 сл.
10:00 Черноломец 2017 (Попово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:3 сл.
10:00 Две могили (Две могили) - Черноломец 1919 (Попово) 1:1
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
16:00 Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 6:1
16:00 Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
16:00 Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра) 3:3
16:00 Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0 сл.
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
14:00 Струмска слава 1927 (Радомир) - Барокко (София) 3:0
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
09:30 Олимпиец (София) - Гранит (Владая) 6:0
11:30 Конкордия (София) - Надежда (Доброславци) 5:4
13:30 Елит София (София) - Барокко (София) 7:0
16:30 Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе) 0:2
18:00 Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 2:0
Деца: София (столица) - Зонална група
11:30 Локомотив 1929 (София) - ЦСКА 1948 (София) 3:0
11:30 Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 57 СОУ (София) 1:13
11:30 Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София) 0:2
11:30 Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:0
11:30 Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) 5:1
11:30 Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе) 4:2
Деца: София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:30 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - РД Спорт (София) 2:4
09:30 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпия ФК (София) 2:0
09:30 Победа 2013 (София) - Надежда (Доброславци) 5:4
09:30 Барокко (София) - Интернационал (София) 3:0 сл.
09:30 Левски (Чепинци) - Обеля (кв.Обеля, София) 1:7
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Втора фаза, Група "А"
09:00 Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) 3:1
10:30 Марек 1915 (Дупница) - Левски (София) 1:4
12:00 Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София) отложен
13:30 Национал (София) - Метал 2002 (Перник) 1:0
15:00 Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:1
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Втора фаза, Група "В"
09:00 Талант (София) - Олимпиец (София) 2:1
10:30 Спортист 13 (София) - Н спорт (София) 1:5
12:00 Ферион (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:2
13:30 Металург 1957 (Перник) - Сердика (София) 1:4
15:00 Елит София (София) - Средногорец 2016 (Златица) 5:2
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Група "А"
09:00 Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София) 3:0
10:30 Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София) 8:0
12:00 Н спорт (София) - Левски Раковски (София) 0:0
13:30 ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) отложен
15:00 Левски (София) - РД Спорт (София) 1:0
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Група "В"
09:00 Сердика (София) - ОФК София (София) 1:0
10:30 Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци) 0:0
12:00 Интернационал (София) - София спорт (София) 2:2
13:30 Спартак 2015 (София) - Олимпиец (София) 10:0
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "А"
09:00 Локомотив 1929 (София) - Септември (София) 1:2
10:10 Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София) 1:0
11:20 Академик 1947 (София) - Олимпиец (София) 0:3
12:30 Славия 1913 (София) - Национал (София) 1:3
13:40 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Левски (София) 1:2
14:50 Лъвчетата (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:5
16:00 Миньор (Перник) - Левски Раковски (София) 1:2
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "А"
09:00 Елит София (София) - Ком 98 (Годеч) 1:1
10:10 Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София) 0:1
11:20 Левски (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:0
12:30 Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София) 3:1
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "В"
09:30 Академик 1947 (София) - Спортист 13 (София) 7:4
10:40 Урвич (Панчарево) - Спартак 2015 (София) 1:6
11:50 Металург 1957 (Перник) - ОФК София (София) 3:0
13:00 Спорт за всички (София) - Победа 2013 (София) 3:1
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Втора фаза, Група "А"
09:00 Левски (София) - Талант (София) отложен
10:00 София спорт (София) - Лъвчетата (София) отложен
11:00 Шампион (София) - Национал (София) отложен
12:00 Царско село 2015 (София) - Арес (София) отложен
13:00 Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) отложен
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Втора фаза, Група "Б"
09:00 Олимпия ФК (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) отложен
10:00 Н спорт (София) - Ферион (София) 2:2
11:00 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Младост 2015 (София) 2:0
12:00 Люлин (кв.Люлин, София) - Атлетико Артен (София) 1:1
13:00 Спорт за всички (София) - Барокко (София) отложен
Деца: София - Областна група - първа подгрупа
10:00 Сливнишки герой (Сливница) - Ком 98 (Годеч) 10:0
11:30 ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Спортист 2009 (Своге) 3:0 сл.
Деца: София - Областна група - втора подгрупа
11:30 Средногорец 2016 (Златица) - Спортист (Нови хан) 3:0 сл.
Деца: Стара Загора - Междуобластна група
12:00 Загорец (Нова Загора) - Арсенал (Казанлък) 0:1
12:00 Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан) 4:1
12:00 Димитровград 1947 (Дмгр) - Сините камъни 2013 (Сливен) 0:0
12:00 Олимпия спорт (Стара Загора) - Респект (Хасково) 2:7
12:00 Верея (Стара Загора) - Миньор (Раднево) 5:0
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
10:00 Локомотив (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
10:00 Яворов (Чирпан) - Ботев (Гълъбово) 0:3 сл.
10:00 Берое II (Стара Загора) - Единство (Гурково) 3:0
10:00 Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора) 0:3
10:00 Димитровград 1947 (Дмгр) - Сините камъни 2013 (Сливен) 0:1
10:00 Олимпия спорт (Стара Загора) - Респект (Хасково) 3:1
10:00 Верея (Стара Загора) - Миньор (Раднево) 9:1
Деца: Ямбол - Междуобластна група
11:30 Балкан (Лозенец) - Елхово (Елхово) 2:6
Купа на България за жени - 1/4 финали
14:00 Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) 2:1 (1:1)
16:30 Енко (Пловдив) - Риал (Ковачевци) 3:2