«  9 октомври 2019, сряда (23 мача)  »

Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) - Област Пловдив, 1/4 финали
16:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                 1:0 (1:0) 
16:00  Марица (Милево) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:0 (0:0) 

Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) - Област Хасково, 1/2 финали
16:00  ФК Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свил)        3:2 (0:0) 

Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) - Област Бургас, 1/2 финали
16:00  Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     3:2 (0:1) 
16:00  Камено (Камено) - Черноморец 1919 (Бургас)                0:3 сл. 

Елитна група (U-17)
11:00  Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       6:1 (3:0) 
12:00  Славия 1913 (София) - Спартак 1918 (Варна)                4:0 (2:0) 
13:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       1:1 (0:0) 
13:30  Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     1:2 (1:1) Video
15:00  Сокол (Марково) - Етър ВТ (Велико Търново)                3:2 (2:0) 
15:00  Левски Раковски (София) - Септември (София)               0:4 (0:1) 
15:00  Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            4:2 (2:0) Video
15:00  Дунав (Русе) - Черно море (Варна)                         2:3 (1:2) 

Елитна група (U-15)
10:00  Славия 1913 (София) - Добруджа 1919 (Добрич)              7:0 (3:0) 
11:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:3 (0:3) 
11:30  Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     4:0 (4:0) Video
13:00  Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            2:2 (1:1) Video
14:30  Национал (София) - Асти АБ (Хасково)                      6:1 (4:1) 
14:30  Витоша 13 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)              1:1 (1:1) 
14:30  Спартак 1919 (Плевен) - Септември (София)                 2:0 (1:0) 
14:30  Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море (Варна)             1:2 (1:1) 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
14:00  Пирин 1941 (Разлог) - Хебър 1918 (Пазарджик)              0:6 

Деца "А": София (столица) - Областна група
11:30  Левски Раковски (София) - Септември (София)               1:3