«  11 октомври 2019, петък (26 мача)  »

Приятелски срещи: Лято-есен
13:00  Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)              1:0 (1:0) 
16:00  Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден)                          0:2 (0:1) 
17:15  Виторул (Констанца, Румъния, 1) - Черно море (Варна)      3:2 (1:1) 

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
16:00  Ботев (Враца) - ОФК Локомотив (Мездра)                    1:0 
16:00  Ком (Берковица) - Първа атомна (Козлодуй)                 3:2 
16:00  Бдин 1923 (Видин) - Кариана (Ерден)                       1:1 

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
15:00  Спартак (Плевен) - Гигант (Белене)                       11:0 
15:00  Литекс (Ловеч) - Вихър (Гулянци)                          5:2 
15:00  Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                7:1 
15:00  Ювентус 95 (Малчика) - Ботев (Луковит)                    3:1 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
13:00  Верея (Стара Загора) - Сокол (Марково)                    2:2 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
15:00  Родопа Смолян (Смолян) - Извор (Горски извор)             4:1 
15:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот)         8:0 

Деца: Пловдив - Зонална група
11:00  Верея (Стара Загора) - Лидер Пловдив (Ягодово)            0:2 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
16:00  Атлетик (Куклен) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 1:4 

Деца: Пловдив - Областна група
16:00  Тракия 06 (Стамболийски) - Гигант II (Съединение)         7:0 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
15:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Левски (София)                  2:2 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
12:30  Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           1:3 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:30  Сердика (София) - Интернационал (София)                   6:2 
11:30  София спорт (София) - Надежда (Доброславци)               2:1 
13:30  РД Спорт (София) - Спартак 2015 (София)                   8:0 

Квалификации за Европейско първенство 2020
21:45  Чехия - Англия                                            2:1 (1:1)  /БНТ3/ 
21:45  Черна гора - България                                     0:0  /БНТ1/ 

Квалификации за Европейско първенство за младежи (до 21 г.) 2021
17:00  Русия (мл.) - Полша (мл.)                                 2:2 (1:2) 
19:00  България (мл.) - Сърбия (мл.)                             0:1 (0:0)  /БНТ3/ 
19:15  Естония (мл.) - Латвия (мл.)                              2:1 (2:1)