«  7 ноември 2019, четвъртък (37 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
15:30  Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София)           0:2 (0:0)  /Нова спорт/ Video

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
21:00  Искър 1945 (Нови Искър) - Мрамор (Мрамор)                 0:3 

Лига Европа - Групова фаза, Група "H"
22:00  Еспаньол (Барселона, Испания) - Лудогорец 1945 (Рз)       6:0 (3:0)  /БНТ1/ 
22:00  Ференцварош (Будапеща, Унг) - ЦСКА (Москва, Русия)        0:0 

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
14:30  Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     3:1 

Деца: Велико Търново - Зонална група
14:30  Академия Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)           2:2 
14:30  Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин)                        3:1 

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
13:00  Академия Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)           1:2 
13:00  Спартак 1919 (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)          0:0 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
14:00  Марица (Милево) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:3 
14:00  Сокол (Марково) - АФК Хасково (Хасково)                   3:0 сл. 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
15:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                 3:0 сл. 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
14:00  Чавдар (Етрополе) - ФК ЦСКА 1948 (София)                  2:1 
14:00  Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                1:2 
14:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София)        8:0 
14:00  Беласица (Петрич) - Спортист 2009 (Своге)                 2:4 
14:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 57 СОУ (София)            3:1 
14:00  Миньор (Перник) - Локомотив София 1929 (София)            2:4 
14:00  Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски (София)            3:0 сл. 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - първа подгрупа
11:30  Оборище (Панагюрище) - Славия 1913 (София)                отложен 
11:30  Левски Раковски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)            3:1 
11:30  Олимпиец (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 2:4 
11:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София)        0:2 
11:30  Национал (София) - Септември (София)                      отложен 
11:30  Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)           2:1 
11:30  Витоша 13 (София) - Левски (София)                        отложен 
14:00  ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София)               отложен 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - втора подгрупа
11:30  Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     4:2 
11:30  Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград)                   0:5 
11:30  Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 2001 (Благоевград)        0:0 
11:30  Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)           6:1 
14:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Перун 1978 (Кресна)            8:0 
14:00  Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              2:0 

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
15:00  Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               3:1 
15:00  Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)                  1:1 
15:00  Арсенал (Казанлък) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                 0:0 

Деца: Хасково - Областна група
14:30  Димитровград 1947 (Димитровград) - Аида (Караманци)       8:0