«  10 ноември 2019, неделя (396 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
12:45  Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)               0:1 (0:1)  /Диема спорт/ Video
15:15  Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          1:0 (0:0)  /Диема спорт/ Video
17:45  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лудогорец 1945 (Рз)    0:1 (0:0)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
14:30  Локомотив София 1929 (София) - Кариана (Ерден)            2:0 (2:0) Video
14:30  Спартак 1918 (Варна) - Литекс (Ловеч)                     0:4 (0:1) Video
14:30  Поморие (Поморие) - Верея (Стара Загора)                  анулиран 

Северозападна Трета лига
14:30  Локомотив 1927 (Дряново) - Ювентус 95 (Малчика)           7:1 (5:0) 

Югоизточна Трета лига
14:30  Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен)                 4:0 (1:0) 

"А" ОГ Благоевград
15:00  Стрела 2003 (Вълкосел) - Авангард (Бачево)                3:2 
15:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Ураган 1970 (Горно Драглище)   3:1 
15:00  Миньор 2016 (Елешница) - Граничар (Копривлен)             4:5 
15:00  Планинец (Годлево) - Места (Хаджидимово)                  2:2 
15:00  Белица 2015 (Белица) - Левски 2008 (Крупник)              1:3 

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
15:00  Бистрица (Катунци) - Спортист (Падеш)                     1:3 
15:00  Орел (Лебница) - Спартак (Склаве)                         4:0 
15:00  Еделвайс Цветанов (Поленица) - Ветрен (Полена)            3:1 
15:00  Долно Осеново (Долно Осеново) - Локомотив (Дамяница)      6:0 
15:00  Изтребител (Ново Делчево) - Рилци 2006 (Рилци)            7:3 
15:00  Струма 2005 (Струмяни) - Спортист (Струма)                3:0 
15:00  Левуново 2014 (Левуново) - Градешница (Д.Градешница)      0:0 

"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад
11:00  Юнак 2015 (Баня) - Садово (Садово)                        7:0 
11:00  Ореляк 1974 (Лъжница) - Пирин (Брезница)                  3:4 
11:00  Барселона (Борово) - Буйна Места ММ (Мосомище)            0:3 
11:00  Корница (Корница) - Краище 2018 (Краище)                  1:0 

"А" ОГ Бургас
14:30  Странджа Агр. 2014 (Средец) - Русокастро (Русокастро)     2:0 
14:30  Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено)                    1:4 
14:30  Звезденбург (Бургас) - Странджанец (Царево)               5:0 
14:30  Свети Никола (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)      5:3 
14:30  Вихър (Айтос) - Бяла река 1 (Зайчар)                      1:0 

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
14:30  Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Равда (Равда)          6:4 
14:30  Черноморец (Несебър) - Ахелой (Ахелой)                    2:3 
14:30  Банево (кв.Банево, Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)   2:3 
14:30  Свети Влас (Свети Влас) - Бургас спорт (Бургас)           3:3 

"Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
14:30  Просеник 2019 (Просеник) - Светкавица (Гюльовца)          2:2 
14:30  Манолич (Манолич) - Сокол (Порой)                         5:0 
14:30  Балкан 2009 (Добра поляна) - Черно море 2019 (Бургас)     анулиран 
14:30  Бяла река (Тополица) - Атлетик 2018 (Каблешково)          1:5 

"А" ОГ Варна
14:00  Черноморец 1946 (Чернево) - Камчиец 1945 (Дългопол)       1:1 
14:00  Аксаково 1948 (Аксаково) - Бозвелийско (Бозвелийско)      0:2 
14:00  Провадия (Провадия) - Устрем (Караманите)                 2:1 
14:00  Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 2003 (Бяла)         3:0 
14:00  Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Провадия)                   1:2 

"Б" ОГ Варна
14:00  Сини вир (Цонево) - Провадия II (Провадия)                5:0 
14:00  Искра (Генерал Киселово) - Спринт (Белоградец)            0:0 
14:00  Спортист (Михалич) - Моряк 16 (Старо Оряхово)             4:1 

"А" ОГ Велико Търново
14:30  Чумерна (Елена) - Недан (Недан)                           4:2 
14:30  Удар (Бяла черква) - Лозен 2006 (Сухиндол)                0:2 
14:30  Етър ВТ II (Велико Търново) - Левски (Лясковец)           2:2 
14:30  Левски 1986 (Стражица) - Ресен 2012 (Ресен)               0:4 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
14:30  Ботев (Горско ново село) - Владислав (Джулюница)          1:0 
14:30  Вихър (Добри дял) - Юнак (Мерданя)                        анулиран 
14:30  Първомайци (Първомайци) - Ботев (Дебелец)                 1:0 

"А" ОГ Видин
14:30  Тимок (Брегово) - Ружинци (Ружинци)                       4:2 

"А" ОГ Враца - подгрупа "А-1"
14:30  Балкански (Михайлово) - Септември 98 (Гложене)            0:2 

"А" ОГ Враца - подгрупа "А-2"
14:30  Миньор 2017 (Згориград) - Скала 2015 (Оселна)             3:1 
14:30  Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица)                   1:4 

"А" ОГ Габрово
14:30  Стрела 2006 (Шумата) - Балкан (Плачковци)                 0:2 
14:30  Спортист (Петко Славейков) - Чардафон 1919 (Габрово)      1:0 
14:30  Юнак 2006 (Кормянско) - Дан Колов (Сенник)                1:10 
14:30  Ангел Кънчев (Трявна) - Вихър 1962 (Ряховците)            4:1 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
14:30  Добруджанец (Овчарово) - Христо Ботев (Стожер)            1:3 
14:30  Лозенец 2015 (Лозенец) - Орловец 2008 (Победа)            2:1 
14:30  ФК Калиакра 1 (Каварна) - Интер (Добрич)                  0:3 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
14:30  Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново)               3:2 
14:30  Вихър 2013 (Бранище) - Дружба Б (Безмер)                  0:7 

"А" МОГ Кърджали/Смолян
14:30  Върбица 2006 (Бенковски) - Перперикон (Перперек)          5:1 
15:00  Искра (Черноочене) - Арда 1924 II (Кърджали)              0:3 сл. 
15:00  Перперикон (Перперек) - Върбица 2006 (Бенковски)          0:3 сл. 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
11:00  Армейци (Кюстендил) - Руен (Богослов)                     4:3 
11:00  Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик)               2:1 
11:00  Осогово (Багренци) - Ботев (Лозно)                        2:1 
15:00  Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Копие (Копиловци)       2:5 
15:00  Елешница (Ваксево) - Ябълково (Ябълково)                  0:3 
15:00  Кюстендил II (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил)            1:3 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
11:00  Горица 2019 (Овчарци) - Левски (Кочериново)               3:5 
11:00  Славия 2000 (Яхиново) - Ива (Боровец)                     анулиран 
15:00  Мусала (Рила) - Ботев 2009 (Джерман)                      2:1 
15:00  Ботев (Бобошево) - Ботев 1937 (Крайници)                  2:0 
15:00  Сокол 2015 (Самораново) - Миньор 2019 (Бобов дол)         2:0 

"А" ОГ Ловеч
14:30  Вежен (Тетевен) - Пещера (Галата)                         0:3 сл. 
14:30  Озрен (Голям извор) - Чавдар (Троян)                      3:5 

"А" ОГ Монтана
14:00  Вършец 2012 (Вършец) - Ботев 1930 (Кобиляк)               4:0 
14:00  Вихър 23 (Николово) - Хайдут 2014 (Ерден)                16:3 

"Б" ОГ Монтана
12:00  Балкан (Говежда) - Динамо (Мадан)                         4:5 (2:1) 
14:00  Липен (Липен) - Озирово (Долно Озирово)                   1:3 (1:0) 

"А" ОГ Пазарджик
14:00  Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград)                  5:2 
14:00  Родопи 1921 (Козарско) - Спартак (Калугерово)             3:0 
14:00  Локомотив (Септември) - Лозен (Лозен)                     4:1 

"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
14:00  Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица)                     1:0 
14:00  Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор)                       3:1 
14:00  Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Щърково)               2:1 
14:00  Тракия 2017 (Звъничево) - Милеви скали (Семчиново)        0:3 

"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
14:00  Ботев (Момина клисура) - Братаница (Братаница)            2:10 
14:00  Родопи (Дебръщица) - Ботев 2018 (Симеоновец)              3:1 
14:00  Зенит (Ветрен дол) - Кале 09 (Нова махала)                4:1 

"А" ОГ Перник - западна подгрупа
11:00  Вихър (Еловдол) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)         1:3 

"А" ОГ Перник - източна подгрупа
11:00  Витоша 2013 (Д.Диканя) - Ятак Бучино (Големо Бучино)      1:4 
14:00  Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен)                    3:0 

"А" ОГ Плевен
14:00  Ботев (Трънчовица) - Левски (Брест)                       2:0 
14:00  Палфингер 2018 (Червен бряг) - Ситомир (Никопол)          1:3 
14:00  Мизия 2005 (Кнежа) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    1:3 
14:00  Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)                    1:4 
14:00  Вихър (Гулянци) - Войвода (Драгаш войвода)                2:4 
14:00  Ботев (Комарево) - Венци (Искър)                          3:1 

"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
14:00  Ботев 2014 (Българене) - Бойчинов (Коиловци)              анулиран 
14:00  Чавдар (Бръшляница) - Славия (Новачене)                   2:0 
14:00  Динамо (Изгрев) - Обнова (Обнова)                         3:0 сл. 
14:00  Победа (Градище) - Виная (Згалево)                        5:0 

"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
11:00  Пордим 2017 (Пордим) - Спартак (Божурица)                 отложен 
11:00  Искър (Ореховица) - Свобода (Милковица)                   4:4 
11:00  Ясен (Ясен) - Вихър (Крушовене)                           1:6 
11:00  Левски (Горна Митрополия) - Дунавска чайка (Сомовит)      3:0 
11:00  Устрем (Крета) - Бенковски (Опанец)                       1:4 

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
11:00  Искър (Чомаковци) - Спартак (Койнаре)                     0:1 
11:00  Светослав (Лепица) - Левски (Писарово)                    анулиран 

"А" ОГ Пловдив
14:30  Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим)        8:0 
14:30  Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1951 (Първомай)           2:0 
14:30  Момино (Момино село) - Житница (Житница)                  1:3 
14:30  Дълго поле (Дълго поле) - Садово (Садово)                 5:3 
14:30  Калояново (Калояново) - Раковски (Раковски)               0:1 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
14:30  ФА Пловдив (Пловдив) - Спартак (Болярци)                  2:0 
14:30  Сокол (Буково) - Светкавица (Манолско Конаре)             2:4 
14:30  Ботев (Рогош) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)                3:3 
14:30  Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре)               2:2 
14:30  Тракиец 2001 (Калековец) - Тополово (Тополово)            0:3 сл. 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
14:30  Вихър (Строево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)             0:3 
14:30  Урожай (Стрелци) - Чернозем (Черноземен)                  1:6 
14:30  Тракия (Царимир) - Спортист 1948 (Голям чардак)           1:1 
14:30  Ведраре (Ведраре) - Домлян (Домлян)                       7:1 
14:30  Средногорец (Брезово) - Сокол (Пъдарско)                  3:0 
14:30  Войнягово (Войнягово) - Сокол (Крислово)                  3:0 сл.  /анулиран/ 

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
14:30  Брестник 1948 (Брестник) - Тракия 06 (Стамболийски)       анулиран 
14:30  Чавдар (Пловдив) - Победа (Царацово)                      2:0 
14:30  Спартак (Ново село) - Белащица (Белащица)                 2:2 
14:30  Бенковски (Куртово Конаре) - Лидер (Ягодово)              2:2 

"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
14:30  Младост (Златовръх) - Спартак 2012 (Избеглии)             3:1 
14:30  Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен)       1:2 
14:30  Космос 2018 (Боянци) - Чепеларе (Чепеларе)                6:1 
14:30  Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Шипка 2015 (Асеновград)       1:4 
14:30  Тракия 2008 (Нови извор) - Стоево 2018 (Стоево)           3:0 сл. 

"А" ОГ Разград - западна подгрупа
14:30  Стара сила (Старо селище) - Бели Лом (Дряновец)           1:1 

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
14:00  Ботев (Голямо Враново) - Пристис (кв.Долапите, Русе)      1:4 (0:2) 
14:00  Спартак (Бъзън) - Мартен (Мартен)                         0:0 
14:00  Юделник (Юделник) - Дунарит (Николово)                    0:5 (0:3) 
14:00  Спартак 2014 (Хотанца) - Смирненски (Смирненски)          2:4 

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
14:00  Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин)                     0:4 
14:00  Левски (Караманово) - Две могили (Две могили)             3:3 
14:00  Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово)                   анулиран 
14:00  Борово 2000 (Борово) - Атлетик (Тръстеник)                2:7 (1:3) 

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
14:30  Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                1:0 
14:30  Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен)                   3:0 сл.  /анулиран/ 
14:30  Чернолик (Чернолик) - Светкавица 2020 (Поройно)           2:1 

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
14:30  Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)       2:2 
14:30  Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово)                  1:2 

"А" ОГ Сливен
13:00  Червени войводи (Сливен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)     0:4 
16:00  Балкан (Твърдица) - Паланките (Бяла паланка)              6:1 

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
14:00  Левски (Чепинци) - Световрачене (Световрачене)            6:1 
14:00  Локомотив 2016 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)   5:2 
14:00  Спартак 1933 (Подгумер) - Банкя 2009 (Банкя)              1:2 
14:00  Сокол (Негован) - Въстаник 26 (Войнеговци)                5:2 
14:00  Житен (Житен) - Зенит (кв.Филиповци, София)               2:2 

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
10:30  Младост 2015 (София) - Витоша II (Бистрица)               0:11 
14:00  Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      1:2 
14:00  Гранит (Владая) - Академик 1947 (София)                   1:0 
14:00  Левски Раковски (София) - Урвич (Панчарево)               7:2 
14:00  Обеля (кв.Обеля, София) - Обеля сити (кв.Обеля, София)    3:2 
15:00  Орловец 2015 (Кокаляне) - Спарта (София)                  2:0 

"А" ОГ София - източна подгрупа
15:00  Левски 2007 (Долна баня) - Пирдоп (Пирдоп)                7:1 
15:00  Левски 1923 (Елин Пелин) - Ракитин (Трудовец)             1:2 
15:00  Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци)                0:6 

"А" ОГ София - западна подгрупа
11:00  Петърч (Петърч) - Спортист 2006 (Драговищица)             4:1 
11:00  Зенит (Церово) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         анулиран 
15:00  Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)          0:3 сл. 
15:00  Торнадо 2019 (Безден) - Скравена (Скравена)               7:3 

"А" ОГ Стара Загора
14:30  Мъглиж (Мъглиж) - Минерал (Овощник)                       2:1 
14:30  Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа (Павел баня)       5:1 
14:30  Чирпан (Чирпан) - Бузлуджа (Енина)                        1:2 
14:30  Верея (Стара Загора) - Левски (Сърнево)                   7:0 
14:30  Локомотив (Тулово) - Млада гвардия (Розово)               3:0 

"A" ОГ Търговище
15:00  Бенковски (Подгорица) - Тузлушка слава (Антоново)         1:4 
15:00  Левски (Омуртаг) - Герлово 2016 (Обител)                  3:0 
15:00  Светкавица 1922 (Търговище) - Агроелит 1 (Макариополско)  4:1 
15:00  Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Сокол (Трескавец)           0:7 сл. 

"А" ОГ Хасково
14:30  Топлика (Минерални бани) - Стамболово (Стамболово)        анулиран 
14:30  Герганин извор (Бисер) - Любимец 2018 (Любимец)           1:0 
14:30  Извор (Горски извор) - Раковски (Ивайловград)             3:0 сл. 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
14:00  Велики Преслав (Велики Преслав) - Върбица (Върбица)       0:1 (0:0) 
14:00  Волов (Шумен) - Герой (Зайчино ореше)                     9:1 (4:0) 
14:00  Устрем (Трем) - Локомотив 2008 (Каспичан)                 6:0 (3:0) 
14:00  Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Енев (Дибич)          0:3 (0:2) 
14:00  Балкан 1965 (Градище) - Ендже (Царев брод)                2:1 (1:0) 
14:00  Смядово 2010 (Смядово) - Заря 1962 (Звегор)               8:0 (5:0) 

"А" ОГ Ямбол
14:30  Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бакаджик (Войника)        анулиран 

"Б" ОГ Ямбол
12:00  Априлец 2017 (Бояджик) - Безмер (Безмер)                  8:1 
14:30  Спортист (Роза) - Изгрев (Меден кладенец)                 2:5 
14:30  Бакаджик (Чарган) - Ударник (Иречеково)                   4:1 
14:30  Бояново 2012 (Бояново) - Кабиле (Кабиле)                  0:3 
14:30  Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Индже (Победа)          3:6 

Елитна група (U-17)
10:30  Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 0:2 (0:1) 
14:00  ЦСКА (София) - Левски (София)                             2:1 (0:0) 
14:00  Септември (София) - Славия 1913 (София)                   1:3 (0:2) 
14:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)       1:1 (0:1) 
14:00  Национал (София) - Ботев (Пловдив)                        4:6 (1:3) 
14:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)   2:4 (1:2) 
14:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав (Русе)                   1:1 (0:1) 
14:30  Сокол (Марково) - Левски Раковски (София)                 2:0 (1:0) 

Елитна група (U-15)
11:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               1:5 (0:2) 
12:00  ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:2 (0:2) 
12:00  Септември (София) - Славия 1913 (София)                   0:0 
12:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)       0:1 (0:1) 
12:00  Национал (София) - Ботев (Пловдив)                        0:3 (0:1) 
12:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец 1919 (Бургас)       2:0 (0:0) 
14:00  Витоша 13 (София) - Спартак 1919 (Плевен)                 0:3 (0:1) 
14:30  Асти АБ (Хасково) - Берое (Стара Загора)                  0:2 (0:0) 

ДПГ13: Благоевград - Междуобластна група
11:00  Неврокоп (Гоце Делчев) - Малеш (Микрево)                  2:0 
11:00  Лъвчетата (Дебрен) - Марек 1915 (Дупница)                 4:4 
11:00  Пирин сити (Разлог) - Пирин (Благоевград)                 2:10 

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
11:00  Стралджа (Стралджа) - Черноморски спортист (Обзор)        3:0 

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
10:00  Карнобат (Карнобат) - Бургас спорт (Бургас)               2:1 

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
10:00  Созопол (Созопол) - Руен юнайтед 2019 (Руен)              1:3 
10:00  Звездичка (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)             1:2 
10:00  Камено (Камено) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                0:7 
10:00  Бургас спорт (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   0:1 

ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00  Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:1 
10:00  Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 2007 (Шумен)     1:3 

Деца: Варна - Зонална група
11:30  Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               9:0 
11:30  Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 2007 (Шумен)     1:4 

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III
10:00  Олимпик II (Варна) - Девня 2005 (Девня)                   3:0 
10:30  Локомотив 2008 (Каспичан) - Спартак 1918 (Варна)          1:4 
11:00  Дунав (Русе) - ФК Тича (Варна)                            3:0 сл. 
11:00  Аристон (Русе) - Тополи 2010 (Тополи)                     9:1 
12:30  Олимпик (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                 14:1 

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
11:00  Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Калиакра 1923 (Каварна)       4:0 
11:00  Локомотив (Русе) - Смядово 2018 (Смядово)                 6:0 
11:00  Аврен (Аврен) - Локомотив 2008 (Каспичан)                 6:0 
11:00  Дуло (Дулово) - Камчиец 1945 (Дългопол)                   0:0 
11:00  Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     1:0 

Деца: Велико Търново - Зонална група
14:30  Ботев (Враца) - Янтра 2019 (Габрово)                      3:0 
14:30  Спартак 1919 (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)          1:2 

ЮМВ: Видин - Областна група
10:30  Ботев (Грамада) - Ружинци (Ружинци)                       3:0 
10:30  Славия (Ново село) - Дреновец (Дреновец)                  6:1 

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
10:30  Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)             0:8 
10:30  Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак (Калугерово)             3:0 
10:30  Чико Бунара (Бяга) - Батак (Батак)                        6:4 

Деца: Пазарджик - Областна група
10:30  Локомотив (Септември) - Чепинец (Велинград)               8:0 

Деца: Перник - Междуобластна група
10:30  Кюстендил II (Кюстендил) - Металург 1957 (Перник)         1:5 
10:30  Германея (Сапарева баня) - Легия (Рударци)                0:14 
10:30  Миньор 2019 (Бобов дол) - ФК Марек 1919 (Дупница)         0:12 
10:30  Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил)     1:8 

Деца: Плевен - Междуобластна група
11:00  Гигант (Белене) - Ювентус 95 (Малчика)                    8:1 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
11:00  Брестник 1948 (Брестник) - Арда 1924 (Кърджали)           1:0 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
10:00  Сините камъни 2013 (Сливен) - Карнобат (Карнобат)         5:0 
11:00  Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)              4:2 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
11:00  Раковски 2018 (Раковски) - Орлета (Пазарджик)             0:3 сл. 

Деца: Пловдив - Зонална група
12:00  Сините камъни 2013 (Сливен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)    0:1 
13:00  Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив)          2:1 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Борислав 2009 (Първомай) - Спартак 1947 (Пловдив)         2:1 
10:30  Асеновец 2005 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик)       0:8 
11:00  Атлетик (Куклен) - ФК Хасково 1924 (Хасково)              0:0 
12:00  ФА Пловдив (Пловдив) - Палас (Рудозем)                    2:7 

Деца: Пловдив - Областна група
10:30  Кричим (Кричим) - Гигант (Съединение)                     0:7 
10:30  Гигант II (Съединение) - Марица 2003 (Маноле)             7:1 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Векта (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                    1:5 
10:30  Металик 1938 (Сопот) - Марица 1921 (Пловдив)              0:9 
10:30  Брестник 1948 (Брестник) - Ботев (Пловдив)                0:7 
10:30  Пловдив сити (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив)             1:1 
12:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора)             0:8 
12:00  Родопа Смолян (Смолян) - Хебър 1918 II (Пазарджик)        1:4 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
15:15  Реал (Пловдив) - Левски (Карлово)                         1:2 
16:30  Пълдин (Пловдив) - Беломорец (Асеновград)                 0:3 

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
09:00  Локомотив 1926 III (Пловдив) - Супер старс (Пловдив)      0:2 
10:15  Ботев (Пловдив) - Велд (Пловдив)                          0:1 
11:30  Локомотив 1926 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)      6:0 
12:45  Марица 1921 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)             3:0 
14:00  Лидер Пловдив (Ягодово) - Кронос 2016 (Пловдив)           0:4 

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
09:00  Кронос 2016 (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд)       0:9 
10:00  ФК Хасково 1957 (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив)      1:2 
11:00  Металик 1938 (Сопот) - Академик (Пловдив)                 1:3 
12:00  Марица 1921 (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив)              3:1 
13:00  Шипка старс 2015 (Асеновград) - Чико Бунара (Бяга)        2:0 
14:00  Левски (Паталеница) - Хебър 1918 (Пазарджик)              6:0 

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
09:00  Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив)         3:3 
10:00  Супер старс (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   1:2 
11:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)         1:2 
12:00  Орлета (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив)                     7:1 
13:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив)            3:12 

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
09:00  Марица 1921 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград)     6:2 
10:00  УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Кронос 2016 (Пловдив)       2:2 
11:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)         2:1 
12:00  Пловдив сити (Пловдив) - Бригада (Димитровград)           4:2 
13:00  Беломорец (Асеновград) - Шампион (Стара Загора)           0:5 
14:00  ФА Пловдив (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово)              13:2 

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
14:00  Пловдив сити (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера)            3:5 
15:00  УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Хебър 1918 (Пазарджик)      4:3 
15:00  Вихър (Белозем) - Брестник 1948 (Брестник)                3:3 
16:00  Тракия 06 (Стамболийски) - Борислав 2009 (Първомай)       2:4 
16:00  Академик (Пловдив) - Улпия (Пловдив)                      1:0 
17:00  Беломорец (Асеновград) - Тополово (Тополово)              4:5 

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
09:00  Супер старс (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                  анулиран 
10:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)          5:0 
11:00  Ботев 2002 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)               0:9 
12:00  Велд (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив)                    0:4 
13:00  Шампион (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив)           1:3 

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
09:00  Марица 1921 II (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас)          0:9 
09:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)         4:2 
10:00  Пълдин (Пловдив) - Велд (Пловдив)                        10:0 
12:00  Супер старс (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград)           1:3 
13:00  Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив)             4:2 

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
09:00  ФА Спартак (Пловдив) - Труд (Труд)                        3:0 
10:00  Лион (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                   2:4 
11:00  Шампион (Стара Загора) - ФК Хасково 1957 (Хасково)        2:4 
12:00  ФА Карлово (Карлово) - Шипка старс 2015 (Асеновград)      0:2 
13:00  Пловдив сити (Пловдив) - Вихър (Белозем)                  2:6 

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
13:00  Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                3:0 
13:00  Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен)                   3:0 сл.  /анулиран/ 
13:00  Чернолик (Чернолик) - Светкавица 2020 (Поройно)           3:0 

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
13:00  Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)       3:2 
13:00  Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово)                  1:2 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
14:00  Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)            1:2 
14:00  Септември (София) - Пирин 1941 (Разлог)                   6:1 
14:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК ЦСКА 1948 (София)   2:0 
14:00  Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик)                0:1 
14:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Барокко (София)                 2:2 
14:00  Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                   0:3 
14:00  Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 57 СОУ (София)      2:1 
14:00  Левски (София) - Локомотив София 1929 (София)             5:0 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - първа подгрупа
11:00  Оборище (Панагюрище) - Левски Раковски (София)            0:4 
11:30  Олимпиец (София) - Славия 1913 (София)                    1:1 
11:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК ЦСКА 1948 (София)   2:3 
11:30  Царско село 2015 (София) - Барокко (София)                5:0 
11:30  Витоша 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:0 
11:30  Левски (София) - Локомотив София 1929 (София)             2:1 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - втора подгрупа
11:30  Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли)       1:1 
11:30  Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник)                4:5 
11:30  Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:0 
11:30  Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                  2:3 
11:30  Перун 1978 (Кресна) - Кюстендил (Кюстендил)               2:8 
11:30  Банско (Банско) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)                1:4 

Деца "А": София (столица) - Областна група
09:30  Национал (София) - Левски Раковски (София)                1:6 
09:30  Победа 2013 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)             3:0 
11:30  Гранит (Владая) - Септември (София)                       0:10 
11:30  Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София)          1:2 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
09:30  Развитие МФ (София) - Витоша 13 (София)                   4:0 
09:30  Левски (София) - Славия 1913 (София)                      7:0 
09:30  Царско село 2015 (София) - Национал (София)               2:3 
15:30  Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  1:0 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "Б"
09:00  Н спорт (София) - Сердика (София)                         5:0 
10:30  Ботев 57 СОУ (София) - Славия 1913 (София)                0:3 
12:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         0:9 
13:30  РД Спорт (София) - Ком 98 (Годеч)                         2:2 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "Г"
09:00  Конкордия (София) - София спорт (София)                   0:6 
10:30  Люлин (кв.Люлин, София) - Ферион (София)                  3:2 
12:00  Ултраспорт академия (София) - Надежда (Доброславци)       0:5 
13:30  ОФК София (София) - Арес (София)                          3:0 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "Б"
09:00  Олимпия ФК (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)     2:5 
10:30  Метал 2002 (Перник) - ЦСКА (София)                        0:8 
12:00  Кюстендил (Кюстендил) - Левски II (София)                 1:4 
13:30  Витоша 13 (София) - Национал (София)                      1:3 
15:00  Олимпиец (София) - Металург 1957 (Перник)                 3:2 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "Г"
09:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - РД Спорт (София)                   0:1 
10:30  Интернационал (София) - Септември II (София)              0:4 
12:00  Щурче (София) - Ботев 57 СОУ (София)                      4:4 
13:30  Атлетико Артен (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)          6:0 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "Б"
09:00  Левски Раковски (София) - Национал (София)                0:1 
10:10  Атлетико Артен (София) - Царско село 2015 (София)         3:0 
11:20  Академик 1947 (София) - Миньор (Перник)                   1:1 
12:30  Ком 98 (Годеч) - Левски (София)                           2:2 
13:40  Арес (София) - Елит София (София)                         2:8 
14:50  София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София)        0:2 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "В"
09:00  Витоша 13 (София) - Спорт за всички (София)               0:2 
10:10  Победа 2013 (София) - Олимпия ФК (София)                  4:1 
11:20  Сердика (София) - ОФК София (София)                       1:2 
12:30  РД Спорт (София) - Олимпиец (София)                       2:0 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "Б"
10:00  Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:4 
11:10  Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София)               0:7 
12:20  Септември (София) - Н спорт (София)                       1:4 
13:30  Лъвчетата (София) - Левски (София)                        0:5 
14:40  Атлетико Артен (София) - Спартак 2015 (София)             0:3 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "Г"
10:00  Сердика (София) - Урвич (Панчарево)                       4:2 
11:10  ДАФ (София) - Развитие на млади футболисти (София)        2:1 
12:20  Шампион (София) - Средногорец 2016 (Златица)              4:2 
13:30  Спорт за всички (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)      6:2 

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
11:00  Спортист 2009 (Своге) - Рилец (Говедарци)                 2:1 
11:00  Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)  2:1 
11:00  Балкан 1929 (Ботевград) - ФК Рилски спортист (Самоков)    5:3 
11:00  Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     0:0 

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
15:00  Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  4:4 
15:00  Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)             2:1 
15:00  Ботев (Гълъбово) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                   1:2 

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
10:30  Арсенал (Казанлък) - Димитровград 1947 (Димитровград)     1:2 
10:30  Респект (Хасково) - Ботев (Гълъбово)                      1:0 

Деца: Ямбол - Областна група
10:30  Тракиец (Кукорево) - Христо Ботев (Генерал Инзово)        0:3 
10:30  Стралджа (Стралджа) - Тунджа 2006 (Тенево)                анулиран 
10:30  Бенковски (Зимница) - Арена (Ямбол)                       1:6 
10:30  ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Елхово (Елхово)                   0:3 

Държавно първенство за жени
13:00  Севлиево лейдис (Севлиево) - Енко (Пловдив)               1:0 (1:0)