«  15 февруари 2020, събота (32 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
14:45  Левски (София) - ЦСКА (София)                             0:0  /Диема спорт/ Video
17:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)                  6:0 (2:0)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
12:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)         0:2 (0:1)  /Диема спорт/ Video
12:30  Ботев (Гълъбово) - Пирин (Благоевград)                    0:0 

Приятелски срещи: Зима-пролет
10:30  Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) - Дреновец (Дреновец)     1:2 (1:0) 
10:30  Левски /юн.ст./ (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)            0:3 (0:3) 
11:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)              2:0 (2:0) Video
11:00  Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Сокол (Марково)                3:3 
11:00  Козаро (Ботевград) - Вършец 2012 (Вършец)                 3:0 (3:0) Video
12:00  Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                   1:1 
12:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море /юн.ст./ (Варна)      2:2 (1:2) 
12:00  Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     5:0 (4:0) 
12:00  Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 2007 (Шумен)     2:4 (0:3) 
12:00  Левски (Карлово) - Надежда (Доброславци)                   - 
12:30  Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        1:0 (1:0) 
13:00  Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Рз) - Черноломец 1919 (Попово)   0:1 (0:1) 
13:00  Места (Хаджидимово) - Пирин 1941 (Разлог)                 0:4 
13:30  Първа атомна (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг)          2:1 (1:1) 
13:30  Локомотив 1927 (Дряново) - Павликени (Павликени)          2:2 
14:00  Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  0:0 
14:00  Димитровград 1947 (Дмгр) - Родопа Смолян (Смолян)         0:3 
14:00  Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)              0:1 (0:1) 
14:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Саса (М.Каменица, Мак, 2)       3:0 
14:00  Гигант (Съединение) - Брацигово (Брацигово)               7:0 (5:0) 
15:30  Трявна (Трявна) - Янтра 2019 (Габрово)                    0:5 (0:1) 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Н спорт (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)          4:1 
10:10  Левски II (София) - ЦСКА (София)                          3:0 
11:20  Ферион (София) - Металург 1957 (Перник)                   9:8 
12:30  Ултраспорт академия (София) - ДИТ Спорт (София)           2:6 
13:40  Славия 1913 (София) - Развитие МФ (София)                13:0 
14:50  Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        0:13 
16:00  Спортист 13 (София) - Септември (София)                    -