«  28 март 2020, събота (249 мача)  »

Североизточна Трета лига
15:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Хитрино (Хитрино)                анулиран 
15:00  Тополи 2010 (Тополи) - Устрем Д (Дончево)                 анулиран 
15:00  Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)         анулиран 

Югозападна Трета лига
15:00  Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)           анулиран 
15:00  Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   анулиран 
15:00  Септември (Симитли) - Перун 1978 (Кресна)                 анулиран 
15:00  Оборище (Панагюрище) - Чавдар (Етрополе)                  анулиран 
15:00  Кюстендил (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)           анулиран 
15:00  Миньор (Перник) - Банско (Банско)                         анулиран 
15:00  Сливнишки герой (Сливница) - Марек 1915 (Дупница)         анулиран 
15:00  Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     анулиран 

Югоизточна Трета лига
15:00  Миньор (Раднево) - Марица 1921 (Пловдив)                  анулиран 
15:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Борислав 2009 (Първомай)       анулиран 
15:00  Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)            анулиран 
15:00  Свиленград 1921 (Свил) - ФК Хасково 1957 (Хасково)        анулиран 
15:00  Несебър (Несебър) - Левски (Карлово)                      анулиран 
15:00  Димитровград 1947 (Дмгр) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)          анулиран 
15:00  Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                  анулиран 

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
15:00  Спортист (Падеш) - Ветрен (Полена)                        анулиран 
15:00  Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве)                   анулиран 
15:00  Рилци 2006 (Рилци) - Бистрица (Катунци)                   анулиран 
15:00  Спортист (Струма) - Орел (Лебница)                        анулиран 
15:00  Градешница (Д.Градешница) - Еделвайс Цветанов (Полен.)    анулиран 
15:00  Левуново 2014 (Левуново) - Долно Осеново (Д.Осеново)      анулиран 
15:00  Струма 2005 (Струмяни) - Изтребител (Ново Делчево)        анулиран 

"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад
15:00  Барселона (Борово) - Юнак 2015 (Баня)                     анулиран 
15:00  Корница (Корница) - Ореляк 1974 (Лъжница)                 анулиран 
15:00  Краище 2018 (Краище) - Садово (Садово)                    анулиран 
15:00  Буйна Места ММ (Мосомище) - Пирин (Брезница)              анулиран 

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
15:30  Равнец 2011 (Равнец) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         анулиран 
15:30  Устрем (Тънково) - Ахелой (Ахелой)                        анулиран 

"А" ОГ Варна
15:00  Аксаково 1948 (Аксаково) - Ботев (Брестак)                анулиран 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
15:00  Олимпиакос 2018 (Никюп) - Рудановски 1922 (Константин)    анулиран 
15:00  Спортист (Козаревец) - Победа (Кесарево)                  анулиран 
15:00  Владислав (Джулюница) - Първомайци (Първомайци)           анулиран 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
15:30  Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев (Стожер)          анулиран 
15:30  Дружба (Люляково) - Царичино (Царичино)                   анулиран 
15:30  Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Лозенец 2015 (Лозенец)   анулиран 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
15:30  Вихър (Жегларци) - Заря 2006 (Крушари)                    анулиран 
15:30  Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Спартак (Зърнево)    анулиран 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
16:00  Ботев (Бобошево) - Германея (Сапарева баня)               анулиран 

"А" ОГ Пазарджик
15:00  Лозен (Лозен) - Марица (Белово)                           анулиран 
15:00  Балкан (Варвара) - Родопи 1921 (Козарско)                 анулиран 
15:00  Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)             анулиран 
15:00  Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Мирянци)               анулиран 

"А" ОГ Перник - западна подгрупа
11:00  Вихър (Еловдол) - Дружба (Мещица)                         анулиран 
11:00  Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Ерма (Трън)             анулиран 
15:00  Черногорец 1946 (Ноевци) - Чорни 1920 (Брезник)           анулиран 
15:00  Буря (Кошарево) - Партизан 1946 (Ярджиловци)              анулиран 

"А" ОГ Перник - източна подгрупа
16:00  Енергетик (Перник) - Пирин (Земен)                        анулиран 

"А" ОГ Плевен
15:00  Ботев (Трънчовица) - Мизия 2005 (Кнежа)                   анулиран 
15:00  Палфингер 2018 (Червен бряг) - Гигант (Белене)            анулиран 
15:00  Левски (Брест) - Вихър (Гулянци)                          анулиран 
15:00  Ситомир (Никопол) - Ботев (Комарево)                      анулиран 
15:00  Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Венци (Искър)         анулиран 
15:00  Левски 2007 (Левски) - Войвода (Драгаш войвода)           анулиран 

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
15:00  Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре)                    анулиран 

"А" ОГ Пловдив
15:00  Марица 1951 (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Рак)      анулиран 
15:00  Житница (Житница) - Асеновец 2005 (Асеновград)            анулиран 
15:00  Садово (Садово) - Вихър (Белозем)                         анулиран 
15:00  Металик 1938 (Сопот) - Марица (Милево)                    анулиран 
15:00  Калояново (Калояново) - Спартак 1947 (Пловдив)            анулиран 
15:00  Дълго поле (Дълго поле) - Момино (Момино село)            анулиран 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
17:00  Марица 2006 (Градина) - Ботев (Рогош)                     анулиран 
17:00  Светкавица (Ман.Конаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)      анулиран 

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
17:00  Радиново 2006 (Радиново) - Спартак (Ново село)            анулиран 
17:00  Тракия 06 (Стамболийски) - Лидер (Ягодово)                анулиран 

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
15:00  Сокол (Червена вода) - Пристис (кв.Долапите, Русе)        анулиран 

"А" ОГ Сливен
14:30  Ботев (Кермен) - Кортен 2012 (Кортен)                     анулиран 
14:30  Левски 2018 (Младово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)           анулиран 

"А" ОГ Стара Загора
15:00  Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Сърнево)          анулиран 
15:00  Тунджа (Павел баня) - Бузлуджа (Енина)                    анулиран 

"А" ОГ Хасково
15:30  Любимец 2000 (Любимец) - Извор (Горски извор)             анулиран 
15:30  Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2018 (Любимец)           анулиран 

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
15:00  Лудогорец 1948 (Хърсово) - Борци (Борци)                  анулиран 
15:00  Победа 2016 (Пристое) - Лудогорец 2017 (Каолиново)        анулиран 
15:00  Зенит (Черноглавци) - Габър 2015 (Габрица)                анулиран 
15:00  Ясен 2007 (Ясенково) - Капитана (Капитан Петко)           анулиран 
15:00  Вихър 1969 (Боян) - Дъбрава (Осеновец)                    анулиран 

"А" ОГ Ямбол
15:00  Искра (Симеоново) - Тракиец (Кукорево)                    анулиран 
15:00  Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово)                        анулиран 
15:00  Червена звезда (Каменец) - Христо Ботев (Ген.Инзово)      анулиран 

"Б" ОГ Ямбол
15:00  Бакаджик (Чарган) - Бенковски (Зимница)                   анулиран 

Деца: Благоевград - Областна група
11:00  Мечетата (Петрич) - Места (Хаджидимово)                   анулиран 
11:00  Банско (Банско) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)                анулиран 
11:00  Пирин 2001 (Благоевград) - Перун 1978 (Кресна)            анулиран 
11:00  Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград)                 анулиран 
11:00  Стрела 2003 (Вълкосел) - Вихрен 1925 (Сандански)          анулиран 
11:00  Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   анулиран 

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
09:30  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)       анулиран 
10:00  ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Стралджа (Стралджа)               анулиран 
10:00  Черноморски спортист (Обзор) - Ропотамо (Приморско)       анулиран 

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
10:00  Звезденбург (Бургас) - Поморие (Поморие)                  анулиран 
11:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звездичка (Бургас)             анулиран 

ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00  Доростол Силистра (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)   анулиран 

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
10:00  Атлетик (Провадия) - Калиакра 1923 (Каварна)              анулиран 
10:00  Велики Преслав (Велики Преслав) - Хитрино (Хитрино)       анулиран 
10:00  Черноморец II (Балчик) - Черноморец (Балчик)              анулиран 
10:00  Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                анулиран 
10:00  Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                анулиран 

Деца: Варна - Зонална група
11:30  Доростол Силистра (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)   анулиран 

Деца: Варна - Междуобластна група
11:30  Велики Преслав (Велики Преслав) - Хитрино (Хитрино)       анулиран 
11:30  Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                анулиран 
11:30  Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                анулиран 

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
11:00  Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               анулиран 
11:00  Аристон (Русе) - Олимпик (Варна)                          анулиран 
11:00  Спартак 1918 (Варна) - МФК Тича (Варна)                   анулиран 
11:00  Варна 2017 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                   анулиран 
11:00  Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)       анулиран 
11:00  Дунав II (Русе) - Черно море II (Варна)                   анулиран 
13:30  ФК Тича (Варна) - Дунав (Русе)                            анулиран 

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
11:00  Локомотив 2008 (Каспичан) - Камчиец 1945 (Дългопол)       анулиран 

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
10:30  Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                         анулиран 
10:30  Павликени (Павликени) - Белица 2017 (Килифарево)          анулиран 
10:30  Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)       анулиран 

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
10:30  Левски 2007 (Левски) - Локомотив 1927 (Дряново)           анулиран 
10:30  Академик (Свищов) - Изгрев 93 (Царевец)                   анулиран 
10:30  Трявна (Трявна) - Етър ВТ (Велико Търново)                анулиран 
10:30  Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)              анулиран 

Деца: Враца - Междуобластна група
10:30  ОФК Локомотив (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)           анулиран 
10:30  Дунав 2016 (Селановци) - Монтана 1921 (Монтана)           анулиран 

Деца: Плевен - Междуобластна група
11:00  Ботев (Луковит) - Вихър (Славяново)                       анулиран 
11:00  Пещера (Галата) - Партизан (Червен бряг)                  анулиран 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
10:00  Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)                анулиран 
10:00  Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец 1919 (Бургас)           анулиран 
10:30  Пълдин (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)                анулиран 
11:00  Чавдар (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                   анулиран 
11:00  Марица 1921 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)              анулиран 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Брестник 1948 (Брестник) - Юнайтед (Пловдив)              анулиран 
10:30  АФК Хасково (Хасково) - Извор (Горски извор)              анулиран 
10:30  Орлета (Пазарджик) - Борислав 2009 (Първомай)             анулиран 
12:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              анулиран 

Деца: Пловдив - Зонална група
10:30  Ботев (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                    анулиран 
12:00  Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец 1919 (Бургас)           анулиран 
13:00  Марица 1921 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)              анулиран 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
10:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        анулиран 
13:00  Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив)                  анулиран 

Деца: Пловдив - Областна група
10:30  Осанна (Пловдив) - Гигант II (Съединение)                 анулиран 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
15:15  Пълдин (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково)              анулиран 
16:30  Беломорец (Асеновград) - Реал (Пловдив)                   анулиран 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
16:30  Палас (Рудозем) - Пълдин (Пловдив)                        анулиран 
17:45  Асеновец 2005 (Асеновград) - ФА Пловдив (Пловдив)         анулиран 
19:00  Юнайтед (Пловдив) - ФА Пловдив II (Пловдив)               анулиран 
20:15  Лион (Пловдив) - УФК Васил Левски (Пловдив)               анулиран 

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
09:00  Лидер Пловдив (Ягодово) - Брестник 1948 (Брестник)        анулиран 
10:15  ФК Хасково 1924 (Хасково) - Чико Бунара (Бяга)            анулиран 
11:30  Родопа Смолян (Смолян) - ФК Хасково 1957 (Хасково)        анулиран 
12:45  Беломорец (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик)           анулиран 
14:00  Лион (Пловдив) - Левски (Карлово)                         анулиран 

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
09:00  Брестник 1948 (Брестник) - Юнайтед (Пловдив)              анулиран 
10:15  ФА Пловдив (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)              анулиран 
11:30  Академик (Пловдив) - Улпия (Пловдив)                      анулиран 
12:45  Спартак 1947 (Пловдив) - Феникс (Пловдив)                 анулиран 
14:00  Шипка 2015 (Асеновград) - Тракия 06 (Стамболийски)        анулиран 
15:15  Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Цалапица)                 анулиран 

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
09:00  Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив)            анулиран 
10:00  Пълдин (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                       анулиран 
11:00  Родопа Смолян (Смолян) - Хебър 1918 (Пазарджик)           анулиран 
12:00  Орлета (Пазарджик) - Пловдив сити II (Пловдив)            анулиран 
13:00  Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив)          анулиран 

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
09:00  Велд (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)                    анулиран 
10:00  Велд II (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив)                  анулиран 
11:00  Шипка 2018 (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив)               анулиран 
12:00  Атлетик (Куклен) - Лион (Пловдив)                         анулиран 
13:00  Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим)        анулиран 
14:00  ФА Карлово (Карлово) - Реал (Пловдив)                     анулиран 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
14:00  Барокко (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                    анулиран 

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
14:00  Локомотив София 1929 (София) - Витоша (Бистрица)          анулиран 
16:00  Чавдар (Етрополе) - Спортист 2009 (Своге)                 анулиран 
16:00  Младост 2015 (София) - Пирин (Благоевград)                анулиран 
16:00  Елит София (София) - Царско село 2015 (София)             анулиран 
18:00  Конкордия (София) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           анулиран 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
11:30  Барокко (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                    анулиран 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
09:30  Царско село 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София)   анулиран 
09:30  Барокко (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    анулиран 
11:30  Надежда (Доброславци) - Мрамор (Мрамор)                   анулиран 

Деца: София (столица) - Зонална група
11:30  Левски Раковски (София) - Септември (София)               анулиран 
11:30  Марек 1915 (Дупница) - ФК ЦСКА 1948 (София)               анулиран 
11:30  Пирин (Благоевград) - Метал 2002 (Перник)                 анулиран 
11:30  Хебър 1918 (Пазарджик) - РД Спорт (София)                 анулиран 
11:30  Миньор (Перник) - Елит София (София)                      анулиран 
11:30  Кюстендил (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                 анулиран 
11:30  Царско село 2015 (София) - Олимпиец (София)               анулиран 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:30  РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                анулиран 
09:30  Спортист 13 (София) - Интернационал (София)               анулиран 
09:30  Надежда (Доброславци) - Олимпия ФК (София)                анулиран 
11:30  София спорт (София) - Спартак 2015 (София)                анулиран 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Втора фаза, Група "А"
09:00  Ботев 57 СОУ (София) - Н спорт (София)                    анулиран 
10:30  ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София)                анулиран 
12:00  ЦСКА (София) - Национал (София)                           анулиран 
13:30  ОФК София (София) - Витоша 13 (София)                     анулиран 
15:00  Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 анулиран 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Втора фаза, Група "В"
09:00  Надежда (Доброславци) - Сливнишки герой (Сливница)        анулиран 
10:30  Миньор (Перник) - София спорт (София)                     анулиран 
12:00  Развитие МФ (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 анулиран 
13:30  Ултраспорт академия (София) - Спортист 13 (София)         анулиран 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Група "А"
09:00  Септември (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      анулиран 
10:30  ЦСКА (София) - Левски II (София)                          анулиран 
12:00  Национал (София) - ФА Пловдив (Пловдив)                   анулиран 
13:30  Н спорт (София) - Левски (София)                          анулиран 
15:00  Ком 98 (Годеч) - Славия 1913 (София)                      анулиран 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Група "В"
09:00  Сердика (София) - Олимпия ФК (София)                      анулиран 
10:30  София спорт (София) - Лъвчетата (София)                   анулиран 
12:00  ОФК София (София) - Витоша 13 (София)                     анулиран 
13:30  Барокко (София) - Кюстендил (Кюстендил)                   анулиран 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Група "Д"
09:30  Банкя 2009 (Банкя) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 анулиран 
11:00  ДАФ (София) - Ботев 57 СОУ II (София)                     анулиран 
12:30  София 2010 (София) - Младост 2015 (София)                 анулиран 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "А"
09:00  Елит София (София) - Левски II (София)                    анулиран 
10:10  Национал (София) - Локомотив София 1929 (София)           анулиран 
11:20  Левски (София) - Септември (София)                        анулиран 
12:30  Левски Раковски (София) - Атлетико Артен (София)          анулиран 
13:40  ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           анулиран 
14:50  Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                     анулиран 
16:00  Металург 1957 (Перник) - Победа 2013 (София)              анулиран 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "А"
09:00  Метал 2002 (Перник) - ЦСКА (София)                        анулиран 
10:10  София спорт (София) - Талант (София)                      анулиран 
11:20  Спартак 2015 (София) - Славия 1913 (София)                анулиран 
12:30  Локомотив София 1929 (София) - Левски (София)             анулиран 
13:40  Н спорт (София) - Арес (София)                            анулиран 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "В"
09:00  Академик 1947 (София) - Младост 2015 (София)              анулиран 
10:10  Барокко (София) - Щурче (София)                           анулиран 
11:20  Ком 98 (Годеч) - Металург 1957 (Перник)                   анулиран 
12:30  Развитие МФ (София) - Лъвчетата (София)                   анулиран 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Втора фаза, Група "А"
09:00  Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        анулиран 
10:00  Вива (София) - ОФК София (София)                          анулиран 
11:00  Арес (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                       анулиран 
12:00  Лъвчетата (София) - Талант (София)                        анулиран 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Втора фаза, Група "Б"
09:00  Олимпия ФК (София) - Барокко (София)                      анулиран 
10:00  Спорт за всички (София) - Царско село 2015 (София)        анулиран 
11:00  Витоша 13 (София) - Атлетико Артен (София)                анулиран 
12:00  Левски (София) - Шампион (София)                          анулиран 

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
11:00  Мъглиж (Мъглиж) - Ника (Сливен)                           анулиран 
11:00  Ботев (Гълъбово) - Сините камъни 2013 (Сливен)            анулиран 
11:00  Миньор (Раднево) - Арсенал (Казанлък)                     анулиран 
11:00  Локомотив (Стара Загора) - Респект (Хасково)              анулиран 
11:00  Арена (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)                     анулиран 
11:00  Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   анулиран 

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
10:00  Берое (Стара Загора) - Ника (Сливен)                      анулиран 
10:00  Ботев (Гълъбово) - Сините камъни 2013 (Сливен)            анулиран 
10:00  Миньор (Раднево) - Верея (Стара Загора)                   анулиран 
10:00  Димитровград 1947 (Димитровград) - Респект (Хасково)      анулиран 
10:00  Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                анулиран 

Деца: Хасково - Областна група
10:00  Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски (Ивайловград)     анулиран 
10:00  Любимец 2000 (Любимец) - Асти АБ (Хасково)                анулиран 
10:00  Аида (Караманци) - Извор (Горски извор)                   анулиран 

ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11)
10:00  Хеброс 1921 (Харманли) - ФК Хасково 1924 (Хасково)        анулиран 
11:00  Сакарски спортист 04 (Топ) - АФК Хасково (Хасково)        анулиран 
13:00  ФК Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свил)        анулиран