«  24 май 2020, неделя (174 мача)  »

Северозападна Трета лига
18:00  Трявна (Трявна) - Ком (Берковица)                         анулиран 
18:00  Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов)                     анулиран 
18:00  Първа атомна (Козлодуй) - Севлиево (Севлиево)             анулиран 
18:00  Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)            анулиран 
18:00  Вихър (Славяново) - ОФК Локомотив (Мездра)                анулиран 
18:00  Ювентус 95 (Малчика) - Локомотив 1927 (Дряново)           анулиран 
18:00  Янтра 2019 (Габрово) - Дреновец (Дреновец)                анулиран 

Югоизточна Трета лига
18:00  ФК Хасково 1957 (Хасково) - Гигант (Съединение)           анулиран 
18:00  Родопа Смолян (Смолян) - Димитровград 1947 (Дмгр)         анулиран 
18:00  Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)                     анулиран 

"А" ОГ Благоевград
17:00  Левски 2008 (Крупник) - Граничар (Копривлен)              анулиран 
17:00  Белица 2015 (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище)       анулиран 
17:00  Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево)                    анулиран 
17:00  Миньор 2016 (Елешница) - Балкан (Добринище)               анулиран 
17:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Стрела 2003 (Вълкосел)         анулиран 

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
17:00  Стрела (Петрич) - Подгорец (Коларово)                     анулиран 
17:00  Граничар (Кулата) - Вихър (Кавракирово)                   анулиран 
17:00  Струма (Марикостиново) - Беласица 08 (Беласица)           анулиран 
17:00  Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 анулиран 
17:00  Огражден 1955 (Първомай) - Ураган (Михнево)               анулиран 

"А" ОГ Бургас
18:00  Липа (Череша) - Бяла река 1 (Зайчар)                      анулиран 
18:00  Вихър (Айтос) - Черноморски спортист (Обзор)              анулиран 
18:00  Свети Никола (Бургас) - Странджанец (Царево)              анулиран 
18:00  Звезденбург (Бургас) - Камено (Камено)                    анулиран 
18:00  Ропотамо (Приморско) - Русокастро (Русокастро)            анулиран 
18:00  Странджа Агр. 2014 (Средец) - Балкан 1980 (Планиница)     анулиран 

"А" ОГ Велико Търново
18:00  Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец)                анулиран 
18:00  Етър ВТ II (Велико Търново) - Лозен 2006 (Сухиндол)       анулиран 
18:00  Удар (Бяла черква) - Янтра (Полски Тръмбеш)               анулиран 
18:00  Чумерна (Елена) - Изгрев 93 (Царевец)                     анулиран 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
18:00  Първомайци (Първомайци) - Росица (Поликраище)             анулиран 
18:00  Вихър (Добри дял) - Янтра (Драганово)                     анулиран 
18:00  Ботев (Горско ново село) - Спортист (Козаревец)           анулиран 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
18:00  Дружба (Люляково) - Интер (Добрич)                        анулиран 
18:00  Албена 97 (Оброчище) - Партизан (Василево)                анулиран 
18:00  ФК Калиакра 1 (Каварна) - Христо Ботев (Стожер)           анулиран 

"А" ОГ Пазарджик
17:00  Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга)               анулиран 
17:00  Чепинец (Велинград) - Величково (Величково)               анулиран 
17:00  Спартак (Калугерово) - Тракия (Мирянци)                   анулиран 
17:00  Марица (Белово) - Локомотив (Септември)                   анулиран 
17:00  Лозен (Лозен) - Тракиец 2005 (Главиница)                  анулиран 
17:00  Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               анулиран 
17:00  Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара)                          анулиран 

"А" ОГ Пловдив
18:00  Марица (Цалапица) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)      анулиран 
18:00  Раковски (Раковски) - Марица 2003 (Маноле)                анулиран 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
18:00  Тополово (Тополово) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)          анулиран 
18:00  Тракиец 2001 (Калековец) - Светкавица (Манолско Конаре)   анулиран 
18:00  Марица (Ясно поле) - Спартак (Болярци)                    анулиран 
18:00  Ботев (Рогош) - Вихър (Войводиново)                       анулиран 
18:00  Сокол (Буково) - ФА Пловдив (Пловдив)                     анулиран 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
18:00  Вихър (Строево) - Сокол (Пъдарско)                        анулиран 
18:00  Войнягово (Войнягово) - Спортист 1948 (Голям чардак)      анулиран 
18:00  Средногорец (Брезово) - Чернозем (Черноземен)             анулиран 
18:00  Ведраре (Ведраре) - Раковски 2018 (Раковски)              анулиран 
18:00  Тракия (Царимир) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            анулиран 
18:00  Урожай (Стрелци) - Труд (Труд)                            анулиран 

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
18:00  Вихър (Войсил) - Белащица (Белащица)                      анулиран 
18:00  Бенковски (Куртово Конаре) - Тракия 06 (Стамболийски)     анулиран 
18:00  Спартак (Ново село) - Брестовица (Брестовица)             анулиран 

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
18:00  Житен (Житен) - Въстаник 26 (Войнеговци)                  анулиран 
18:00  Сокол (Негован) - Банкя 2009 (Банкя)                      анулиран 
18:00  Спартак 1933 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Ботунец, Сф)     анулиран 
18:00  Локомотив 2016 (София) - Световрачене (Световрачене)      анулиран 
18:00  Левски (Чепинци) - Мрамор (Мрамор)                        анулиран 
18:00  Искър 1945 (Нови Искър) - Вихър (кв.Требич, София)        анулиран 

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
18:00  Обеля сити (кв.Обеля, София) - Спарта (София)             анулиран 
18:00  Обеля (кв.Обеля, София) - Урвич (Панчарево)               анулиран 
18:00  Левски Раковски (София) - Академик 1947 (София)           анулиран 
18:00  Гранит (Владая) - Витоша II (Бистрица)                    анулиран 
18:00  Младост 2015 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)         анулиран 
18:00  Люлин (кв.Люлин, София) - ФК ЦСКА 1948 II (София)         анулиран 
18:00  Железница (Железница) - Орловец 2015 (Кокаляне)           анулиран 

"А" ОГ Стара Загора
18:00  Минерал (Овощник) - Чирпан (Чирпан)                       анулиран 
18:00  Бузлуджа (Енина) - Верея (Стара Загора)                   анулиран 
18:00  Реал (Мъдрец) - Локомотив (Тулово)                        анулиран 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
18:00  Велики Преслав (Велики Преслав) - Заря 1962 (Звегор)      анулиран 
18:00  Смядово 2010 (Смядово) - Ендже (Царев брод)               анулиран 
18:00  Балкан 1965 (Градище) - Енев (Дибич)                      анулиран 
18:00  Чавдар 2016 (кв.Дивдядово) - Локомотив 2008 (Каспичан)    анулиран 
18:00  Устрем (Трем) - Герой (Зайчино ореше)                     анулиран 
18:00  Волов (Шумен) - Върбица (Върбица)                         анулиран 

"Б" ОГ Ямбол
18:00  Воденичане 2017 (Воденичане) - Безмер (Безмер)            анулиран 
18:00  Бенковски (Зимница) - Кабиле (Кабиле)                     анулиран 
18:00  Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Ударник (Иречеково)     анулиран 
18:00  Бояново 2012 (Бояново) - Тунджа 2006 (Тенево)             анулиран 

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III
10:00  Олимпик II (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)               анулиран 
10:00  Спартак 1918 (Варна) - Тополи 2010 (Тополи)               анулиран 
11:00  Аристон (Русе) - Девня 2005 (Девня)                       анулиран 
11:00  Тополи 2010 II (Тополи) - Дунав (Русе)                    анулиран 
12:30  Олимпик (Варна) - ФК Тича (Варна)                         анулиран 

Деца: Перник - Междуобластна група
10:30  Миньор 2019 (Бобов дол) - Кюстендил (Кюстендил)           анулиран 
10:30  Германея (Сапарева баня) - ФК Марек 1919 (Дупница)        анулиран 
10:30  Кюстендил II (Кюстендил) - Легия (Рударци)                анулиран 
10:30  Велбъжд (Кюстендил) - Металург 1957 (Перник)              анулиран 

Деца: Плевен - Междуобластна група
11:00  Партизан (Червен бряг) - Гигант (Белене)                  анулиран 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
10:30  Сините камъни 2013 (Сливен) - Верея (Стара Загора)        анулиран 
12:00  Марица 1921 (Пловдив) - Сокол (Марково)                   анулиран 
12:00  Арда 1924 (Кърджали) - Арена (Ямбол)                      анулиран 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Раковски 2018 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)     анулиран 
12:00  Атлетик (Куклен) - Родопа Смолян (Смолян)                 анулиран 

Деца: Пловдив - Зонална група
10:00  Марица 1921 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)           анулиран 
10:30  Розова долина (Казанлък) - Олимпия спорт (Стара Загора)   анулиран 
12:30  Сините камъни 2013 (Сливен) - Верея (Стара Загора)        анулиран 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
10:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       анулиран 
12:00  Палас (Рудозем) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  анулиран 
14:00  Марица 1921 (Пловдив) - Извор (Горски извор)              анулиран 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Векта (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                анулиран 
10:30  ФА Пловдив (Пловдив) - Хебър 1918 II (Пазарджик)          анулиран 
10:30  Пловдив сити (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  анулиран 
11:00  Брестник 1948 (Брестник) - Арда 1924 (Кърджали)           анулиран 
11:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Металик 1938 (Сопот)             анулиран 
12:00  Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)            анулиран 
13:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)             анулиран 

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
09:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          анулиран 
10:00  Академик (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково)            анулиран 
11:00  Беломорец (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Асеновград)    анулиран 
12:00  УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Левски (Паталеница)    анулиран 
13:00  ФА Пловдив (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)             анулиран 
14:00  Чико Бунара (Бяга) - Кронос 2016 (Пловдив)                анулиран 
15:00  Металик 1938 (Сопот) - Лидер Пловдив (Ягодово)            анулиран 

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
09:00  ФА Пловдив (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)              анулиран 
10:00  Шипка старс 2015 (Ас) - УСК Паисий Хилендарски (Пд)       анулиран 
11:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив)           анулиран 
12:00  ФА Карлово (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив)           анулиран 
13:00  Кронос 2016 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора)            анулиран 
14:00  Бригада (Димитровград) - Беломорец (Асеновград)           анулиран 

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
14:00  Борислав 2009 (Първомай) - УСК Паисий Хилендарски (Пд)    анулиран 
15:00  Тополово (Тополово) - Тракия 06 (Стамболийски)            анулиран 
16:00  Свобода 2011 (Пещера) - Вихър (Белозем)                   анулиран 
17:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Академик (Пловдив)               анулиран 
18:00  Беломорец (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив)           анулиран 
19:00  Брестник 1948 (Брестник) - Улпия (Пловдив)                анулиран 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - първа подгрупа
11:30  Оборище (Панагюрище) - Ботев 57 СОУ (София)               анулиран 
11:30  Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)          анулиран 
11:30  Левски (София) - Барокко (София)                          анулиран 
11:30  Витоша 13 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                анулиран 
11:30  Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            анулиран 
11:30  Национал (София) - Левски Раковски (София)                анулиран 
11:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпиец (София)       анулиран 
14:00  ЦСКА (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                       анулиран 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - втора подгрупа
11:30  Септември (Симитли) - Пирин 2001 (Благоевград)            анулиран 
11:30  Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград)       анулиран 
11:30  Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                    анулиран 
11:30  Вихрен 1925 (Сандански) - Перун 1978 (Кресна)             анулиран 
11:30  Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       анулиран 
11:30  Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)          анулиран 

Деца "А": София (столица) - Областна група
09:30  Локомотив София 1929 (София) - София спорт (София)        анулиран 
11:30  Гранит (Владая) - Национал (София)                        анулиран 
11:30  Чавдар (Етрополе) - Победа 2013 (София)                   анулиран 
11:30  Левски Раковски (София) - Обеля (кв.Обеля, София)         анулиран 
15:30  Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  анулиран 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
09:30  Развитие МФ (София) - Септември (София)                   анулиран 
09:30  Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 анулиран 
09:30  Витоша 13 (София) - ЦСКА (София)                          анулиран 
09:30  Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София)        анулиран 
09:30  Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София)                   анулиран 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Група "Б"
09:00  Атлетико Артен (София) - Метал 2002 (Перник)              анулиран 
10:30  Олимпиец (София) - Левски Раковски (София)                анулиран 
12:00  Арес (София) - Металург 1957 (Перник)                     анулиран 
13:30  Орловец 2015 (Кокаляне) - Локомотив София 1929 (София)    анулиран 
15:00  Балкан 1929 (Ботевград) - Витоша (Бистрица)               анулиран 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "Б"
09:00  ОФК София (София) - Ком 98 (Годеч)                        анулиран 
10:10  Спорт за всички (София) - Левски Раковски II (София)      анулиран 
11:20  Спортист 13 (София) - Развитие МФ (София)                 анулиран 
12:30  Витоша 13 (София) - Миньор (Перник)                       анулиран 
13:40  Сердика (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)        анулиран 
14:50  Ферион (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)           анулиран 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "Б"
10:00  Септември (София) - Витоша 13 (София)                     анулиран 
11:10  Елит София (София) - Национал (София)                     анулиран 
12:20  ФК ЦСКА 1948 (София) - Спорт за всички (София)            анулиран 
13:30  Железница (Железница) - Царско село 2015 (София)          анулиран 
14:40  ДИТ Спорт (София) - Атлетико Артен (София)                анулиран 

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
11:00  Арсенал (Казанлък) - Хеброс 1921 (Харманли)               анулиран 
11:00  Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Гълъбово)       анулиран