«  11 юли 2020, събота (27 мача)  »

Първа професионална лига - Втора фаза, Финал за 7-мо място
20:00  Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      0:1 (0:0)  /Диема спорт/ Video

Приятелски срещи: Лято-есен
10:00  Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)         2:1 (1:1) 
10:00  Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)      0:2 
10:00  Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)       1:3 (0:3) 
10:00  Вихър (Белозем) - Спартак 1947 (Пловдив)                  1:3 
10:30  Струмска слава 1927 (Радомир) - Сборен отбор на АБФ       4:3 (2:3) 
11:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - Кариана (Ерден)                    1:1 (0:0) Video
11:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Марек 1915 (Дупница)           1:2 
11:00  Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци)      4:1 (1:1) 
11:00  Берое /юн.ст./ (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)     1:5 
11:00  Гранит (Владая) - Кюстендил (Кюстендил)                   2:3 
11:00  Чавдар (Етрополе) - Спартак (Плевен)                      2:0 (1:0) 
18:00  Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)      2:1 (0:0) 
18:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)              анулиран 
18:00  Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              2:0 (0:0) 
18:00  Септември (София) - Марица 1921 (Пловдив)                 1:1 (1:0) 
18:00  Литекс (Ловеч) - Етър ВТ II (Велико Търново)              4:0 (3:0) 
18:00  Ком (Берковица) - Вихър 23 (Николово)                     1:1 
18:00  Несебър (Несебър) - Спартак 1918 (Варна)                  0:2 (0:1) 
18:00  Левски 2020 (Лом) - Бдин 1923 (Видин)                     0:1 (0:0) 
18:30  ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев II (Враца)                 3:1 (2:0) 
19:00  Монтана 1921 /юн.ст./ (Мт) - Пъстрина 2012 (Николово)     1:5 
19:30  Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   2:0 (0:0) 

Държавно първенство за жени
18:00  Левски (Чепинци) - Риал (Ковачевци)                       1:5 (0:3) 
18:00  Локомотив (Стара Загора) - НСА (София)                    1:1 (0:0) 
18:00  Севлиево лейдис (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново)     2:5 (0:2) 
18:00  Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                 5:1 (4:0)