«  18 юли 2020, събота (28 мача)  »

Баражи за Първа лига
20:00  Царско село 2015 (София) - Септември (София)              2:0 (1:0)  /Диема спорт/ Video

Приятелски срещи: Лято-есен
10:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море /юн.ст./ (Варна)      2:0 (1:0) 
10:00  Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               1:0 (1:0) 
10:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            3:0 (1:0) 
10:00  Левски 2020 (Лом) - Първа атомна (Козлодуй)               3:0 (1:0) 
10:30  Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)                  0:2 (0:1) 
11:00  Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил)     анулиран 
11:00  Левски /юн.ст./ (София) - Сливнишки герой (Сливница)      4:1 
11:00  Балкан 1929 (Ботевград) - Дреновец (Дреновец)             2:1 (1:0) Video
11:00  Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)                      1:2 
11:00  Ком (Берковица) - Монтана 1921 /юн.ст./ (Мт)              4:0 (2:0) 
11:00  Берое /юн.ст./ (Стара Загора) - Хасково (Хасково)         6:0 (3:0) 
18:00  Спортист 2009 (Своге) - Кариана (Ерден)                   2:0 (1:0) 
18:00  Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                 0:2 (0:2) 
18:00  Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)                 2:0 (2:0) 
18:00  Димитровград 1947 (Дмгр) - Родопа Смолян (Смолян)         3:1 (2:0) 
18:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)              3:0 (1:0) 
18:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша /юн.ст./ (Бистрица)      8:3 (4:1) 
18:00  Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Левски (Карлово)               3:1 (2:0) 
18:00  Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик)             1:1 (0:0) Video
18:00  Секирово (кв.Секирово, Рак) - Спартак 1947 (Пловдив)      0:3 (0:1) 
18:00  Шумен 2007 (Шумен) - Черноломец 1919 (Попово)             1:2 
18:00  Локомотив 1927 (Дряново) - Етър ВТ II (Велико Търново)    1:1 
18:30  Янтра 2019 (Габрово) - Загорец (Нова Загора)              1:0 (1:0) Video

Държавно първенство за жени
18:00  ЛП Супер спорт (София) - Левски (Чепинци)                 6:0 (2:0) 
18:00  Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево)             2:0 (2:0) 
18:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Стара Загора)       0:4 (0:0) 
18:00  НСА (София) - Риал (Ковачевци)                           10:0 (6:0)