«  19 септември 2020, събота (242 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
18:45  Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 4:0 (1:0)  /Диема спорт/ Video
21:00  Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                     3:0 (1:0)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
16:15  Локомотив София 1929 (София) - Литекс (Ловеч)             2:0 (2:0)  /Диема спорт/ Video
17:00  Янтра 2019 (Габрово) - Септември (София)                  0:2 (0:0) 
17:00  Спортист 2009 (Своге) - Витоша (Бистрица)                 1:1 (1:1)  /анулиран/ 
17:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Кариана (Ерден)                0:4 (0:2) 
19:00  Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик)              2:3 (1:1) 

Североизточна Трета лига
17:00  Ботев (Нови пазар) - Устрем Д (Дончево)                   2:1 (0:1) 
17:00  Кубрат 2016 (Кубрат) - Черноморец (Балчик)                0:0 

Северозападна Трета лига
17:00  Вихър (Славяново) - Етър ВТ II (Велико Търново)           2:0 

Югозападна Трета лига
17:00  Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                  2:2 Video
17:00  Ботев 1937 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)               1:2 
17:00  Пирин 1941 (Разлог) - Кюстендил (Кюстендил)               0:3 
17:00  Сливнишки герой (Сливница) - Левски (Чепинци)             1:0 (0:0) 
17:00  Балкан 1929 (Ботевград) - Гранит (Владая)                 0:1 Video
17:00  Вихрен (Сандански) - Банско (Банско)                      2:0 Video
17:00  Надежда (Доброславци) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)          2:4 
17:00  Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                   0:0 
17:00  Перун 1978 (Кресна) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      0:0 Video

Югоизточна Трета лига
17:00  Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                  6:1 Video
17:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр)         1:1 
17:00  Розова долина (Казанлък) - Родопа Смолян (Смолян)         2:2 Video
17:00  Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                   2:2 Video
17:00  Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)          0:2 Video
17:00  Верея (Стара Загора) - Сокол (Марково)                    1:4 Video
17:00  Борислав 2009 (Първомай) - Извор (Горски извор)           1:1 Video
17:00  ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение)               1:1 Video
17:00  Хасково (Хасково) - Атлетик (Куклен)                      1:3 Video

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
17:00  Рилци 2006 (Рилци) - Ветрен (Полена)                      анулиран 
17:00  Локомотив (Дамяница) - Еделвайс Цветанов (Поленица)       5:1 
17:00  Орел (Лебница) - Спортист (Струма)                        2:3 
17:00  Левуново 2014 (Левуново) - Градешница (Д.Градешница)      2:1 
17:00  Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево)              1:1 
17:00  Долно Осеново (Долно Осеново) - Спортист (Падеш)          2:3 

"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад
17:00  Корница (Корница) - Червено знаме (Кочан)                 0:3 
17:00  Садово (Садово) - Юнак 2015 (Баня)                        2:1 
17:00  Краище 2018 (Краище) - Ореляк 1974 (Лъжница)              4:3 

"А" ОГ Бургас
17:00  Вихър (Айтос) - Русокастро (Русокастро)                   3:0 сл. 

"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
17:00  Стрела (Ореш) - Светкавица (Михалци)                      2:2 
17:00  Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово)                       0:0 
17:00  Пробив 2015 (Овча могила) - Челси (Вързулица)            11:1 
17:00  Устрем (Масларево) - Бенковски (Българско Сливово)        2:3 
17:00  Земеделец 93 (Козловец) - Бъдеще 2010 (Бутово)            2:3 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
17:00  Владислав 2004 (Джулюница) - Рудановски (Константин)      3:2 
17:00  Олимпиакос 2018 (Никюп) - Росица (Поликраище)             0:1 

"А" ОГ Видин
17:00  Партизани (Макреш) - Балкан (Белоградчик)                 1:1 
17:00  Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                         5:2 
17:00  Ружинци (Ружинци) - Рациария (Арчар)                      2:2 
17:00  Дуло (Видин) - Кула 04 (Кула)                             1:1 

"А" ОГ Враца
17:00  Ботев (Рогозен) - Манастирище 2020 (Манастирище)          2:1 
17:00  Ботев 2013 (Криводол) - Академия Ботев (Враца)            3:2 
17:00  Дунав 2016 (Селановци) - Искър 1923 (Роман)               0:3 
17:00  Монолит (Бяла Слатина) - Бутан (Бутан)                    2:0 
17:00  Скала 2015 (Оселна) - Строител (Кунино)                   1:0 
17:00  Торпедо 2004 (Борован) - Любимец (Търнава)                1:2 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
17:00  Христо Ботев 1946 (Стожер) - Заря 2006 (Крушари)          2:0 
17:00  Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)          1:3 
17:00  Дружба (Люляково) - Партизан (Василево)                   2:3 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
17:30  Спартак (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                      4:0 
17:30  Вихър 2013 (Бранище) - Дружба (Безмер)                    3:6 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
17:00  Ботев (Бобошево) - Германея (Сапарева баня)               0:6 

"А" ОГ Ловеч
17:00  Ботев (Луковит) - Априлци 2001 (Априлци)                  1:1 
17:00  Вежен (Тетевен) - Изгрев 2013 (Ябланица)                  3:0 
17:00  Озрен (Голям извор) - Чавдар (Троян)                      3:6 

"А" ОГ Монтана
17:00  Син стрел (Крапчене) - Расово 2020 (Расово)               1:6 
17:00  Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово)             0:0 
17:00  Шурданица (Георги Дамяново) - Ком (Берковица)             2:0 
17:00  Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстренец (Долно Белотинци)  2:1 
17:00  Пъстрина 2012 (Николово) - Селяк (Стубел)                11:0 

"А" ОГ Пазарджик
15:00  Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                  2:1 
17:00  Левски (Паталеница) - Локомотив (Септември)               7:1 
17:00  Чепинец (Велинград) - Спартак (Калугерово)                5:1 
17:00  Оборище II (Панагюрище) - Лозен (Лозен)                   3:1 
17:00  Чико Бунара (Бяга) - Вихър (Ветрен)                       3:0 сл. 
17:00  Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Ракитово)              3:2 
17:00  Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Белово)                  1:1 
17:00  Сарая (Сарая) - Тракия (Мирянци)                          1:0 

"А" ОГ Перник - западна подгрупа
17:00  Димитровец 1928 (Ковачевци) - Чорни 1920 (Брезник)        2:4 

"А" ОГ Перник - източна подгрупа
17:00  Ятак Бучино (Големо Бучино) - Спортист (Драгичево)        2:2 

"А" ОГ Плевен
17:00  Палфингер 2018 (Червен бряг) - Ювентус 95 (Малчика)       анулиран 
17:00  Левски (Брест) - Тръстеник (Тръстеник)                    1:2 
17:00  Вихър (Гулянци) - Мизия 2005 (Кнежа)                      1:5 
17:00  Гигант 1947 (Белене) - Венци (Искър)                      5:3 
17:00  Ботев (Трънчовица) - Ситомир (Никопол)                    3:0 
17:00  Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Комарево)               1:3 

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
17:00  Искър (Чомаковци) - Спартак (Койнаре)                     2:0 
17:00  Чавдар 2011 (Садовец) - Ботев 2020 (Рупци)                3:0 сл. 
17:00  Лавров (Горни Дъбник) - Червена звезда 1945 (Глава)       4:1 

"А" ОГ Пловдив
17:00  Кричим (Кричим) - Житница (Житница)                       2:1 
17:00  Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем)                    6:1 
17:00  Марица (Милево) - Садово (Садово)                         отложен 
17:00  Марица 2003 (Маноле) - Чернозем (Черноземен)              4:2 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
17:00  Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2009 (Градина)      1:5 
17:00  Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Сокол (Буково)               8:0 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
17:00  Сокол (Пъдарско) - Тракия 94 (Царимир)                    2:0 
17:00  Калояново (Калояново) - Домлян (Домлян)                   5:1 
17:00  Труд (Труд) - Дъбене (Дъбене)                             1:1 

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
17:00  Тракия 06 (Стамболийски) - Белащица (Белащица)            3:0 

"А" ОГ Разград
17:00  Ясен (Ясеновец) - Спортист (Пороище)                      0:3 
17:00  Вихър (Лозница) - Левски (Подайва)                        2:6 
17:00  Бели Лом 2015 (Дряновец) - Миньор 2012 (Сеново)           1:1 
17:00  Победа (Богданци) - Вълци (Владимировци)                  0:3 сл. 

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
17:00  Янтра (Долна Студена) - Филип Тотю 2018 (Две могили)      0:1 

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
17:00  Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  2:0 
17:00  Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен)                 2:2 

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
17:00  Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр)    3:0  /анулиран/ 
17:00  Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)             8:0 
17:00  Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 9:0 

"А" ОГ Сливен
17:00  Самуил (Самуилово) - Червени войводи (Сливен)             0:4 
17:00  Тунджа 2009 (Мечкарево) - Паланките (Бяла паланка)        9:2 

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
17:00  Левски Раковски (София) - Железница (Железница)           7:1 

"А" ОГ София - източна подгрупа
17:00  ОФК Костенец (Костенец) - Спортист (Нови хан)             3:1 
17:00  Рилец (Говедарци) - Ракитин (Трудовец)                    0:0 

"А" ОГ София - западна подгрупа
11:00  Петърч (Петърч) - Драгоман (Драгоман)                     1:1 
17:00  Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо 2019 (Безден)       0:4 
17:00  Зенит (Церово) - Правец (Правец)                          3:1 

"А" ОГ Стара Загора
17:00  Габровница 04 (Горно Сахране) - Елтемир (Крън)            0:1 
17:00  Бузлуджа (Енина) - Тунджа (Павел баня)                    1:2 
17:00  Чирпан (Чирпан) - Левски (Сърнево)                        1:0 

"A" ОГ Търговище
17:00  Левски (Омуртаг) - Герлово 2016 (Обител)                  3:2 

"А" ОГ Хасково
17:00  Хеброс 1921 (Харманли) - Старско (Хасково)               10:0 
17:00  Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец 2000 (Любимец)     1:0 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
17:00  Локомотив 2008 (Каспичан) - Хитрино (Хитрино)             1:1 (0:0) 
17:00  Устрем (Трем) - Герой (Зайчино ореше)                     1:0 (1:0) 
17:00  Заря 1962 (Звегор) - Енев (Дибич)                         0:3 (0:3) 
17:00  Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Смядово (Смядово)     2:0 (0:0) 

"А" ОГ Ямбол
17:00  Червена звезда (Каменец) - Априлец 2017 (Бояджик)         3:0 
17:00  Елхово (Елхово) - Межда (Межда)                           1:0 
17:00  Ботев (Болярово) - Искра (Симеоново)                      отложен 

Елитна група (U-17) - Първа фаза, Източна група
11:30  Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      2:1 
11:30  Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             2:0 
12:00  Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:3 
16:30  Арда 1924 (Кърджали) - Черноморец 1919 (Бургас)           2:2 
17:00  Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив)                  1:4 
17:00  Дунав (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)                   0:1 

Елитна група (U-17) - Първа фаза, Западна група
11:30  ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           2:1 
11:30  Национал (София) - Левски (София)                         0:3 
16:30  Септември (София) - ФК Спартак 1919 (Плевен)             12:0 
17:00  Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)              3:2 

Елитна група (U-15) - Първа фаза, Източна група
09:30  Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      0:2 
09:30  Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:1 
10:00  Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:0 
15:00  Дунав (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)                   0:1 

Елитна група (U-15) - Първа фаза, Западна група
09:30  ЦСКА (София) - Витоша 13 (София)                          7:0 
09:30  Национал (София) - Левски (София)                         4:1 
10:30  Борислав 2009 (Първомай) - Славия 1913 (София)            0:2 (0:0) 
15:00  Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)              5:3 
16:30  Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                  1:0 
16:30  Септември (София) - ФК Спартак 1919 (Плевен)              2:1 

Деца: Благоевград - Областна група
11:00  Пирин (Благоевград) - Вихрен (Сандански)                  1:7 
11:00  Пирин сити (Разлог) - Перун 1978 (Кресна)                 2:5 
11:00  Стрела 2003 (Вълкосел) - Беласица (Петрич)                0:4 
11:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Места 1929 (Хаджидимово)       5:0 
11:00  Пирин 2001 (Благоевград) - Малеш (Микрево)                4:0 
11:00  Банско (Банско) - Септември (Симитли)                     1:9 
11:00  Неврокоп 1 (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)            1:0 

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
10:00  Калиакра 1923 (Каварна) - Волов (Шумен)                   0:3 
10:00  Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия)                   4:0 

Деца: Варна - Междуобластна група
11:30  Калиакра 1923 (Каварна) - Волов (Шумен)                   1:1 
11:30  Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия)                   5:1 

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - първа подгрупа
10:00  Камчиец 1945 (Дългопол) - Доростол-Светкавица (Сс)        0:1 
11:00  Аристон (Русе) - Суворово 1 (Суворово)                    4:3 

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа
10:00  МФК Тича (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                     1:1 
14:30  Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна)                    0:3 сл. 

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
10:30  Черно море II (Варна) - Варна 2017 (Варна)                8:0 
10:30  Доростол-Светкавица (Силистра) - Дунав (Русе)             1:3 
10:30  Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:7 
14:30  Шампиони 2014 (Варна) - Черно море (Варна)                0:6 

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
16:30  Олимпик (Варна) - Гранд Про (Варна)                       4:2 

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
10:30  Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)                      3:1 
10:30  Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев (Златарица)                6:0 
10:30  Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)             6:0 
10:30  Левски 2007 (Левски) - Янтра 2019 (Габрово)               0:5 
10:30  Изгрев 93 (Царевец) - Севлиево (Севлиево)                 9:1 
10:30  Чумерна (Елена) - Локомотив 1927 (Дряново)                2:0 
10:30  ФК Спартак 1919 (Плевен) - Павликени (Павликени)          7:0 
10:30  Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                 1:5 

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
10:30  Оборище (Панагюрище) - Локомотив (Септември)              6:2 
10:30  Левски (Ракитово) - Хебър 1918 (Пазарджик)                2:3 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
10:30  Атлетик (Куклен) - Марица (Милево)                        3:0 сл. 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
11:00  Димитровград 1947 (Дмгр) - Лидер Пловдив (Ягодово)        1:1 
11:00  Орлета (Пазарджик) - Верея (Стара Загора)                 2:3 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Марица 2003 (Маноле) - Марица 1921 (Пловдив)              анулиран 
10:30  Ботев 2002 (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник)           7:0 
12:30  Юнайтед (Пловдив) - Кричим (Кричим)                       6:0  /анулиран/ 

Деца: Пловдив - Зонална група
10:00  Пловдив сити (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:1 
11:00  Олимпия спорт (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив)     3:5 
13:00  Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:0 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Родопа Смолян (Смолян) - Родопа Смолян II (Смолян)        0:3 

Деца: Пловдив - Областна група
10:00  Реал (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                     4:0 
10:00  УФК Васил Левски (Пловдив) - Реал II (Пловдив)            отложен 
12:00  Гигант II (Съединение) - Девин (Девин)                    5:1 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
10:00  Велд (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                    2:1 

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
15:00  Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  3:0 
15:00  Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен)                 3:3 

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
15:00  Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр)    3:0 сл.  /анулиран/ 
15:00  Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)             3:0 
15:00  Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 0:1 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
15:00  Ботев 57 СУ (София) - Барокко (София)                     5:0 

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
17:00  Ком 98 (Годеч) - Спортист 2009 (Своге)                    1:1 
17:00  Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 (София)        2:5 
17:00  Конкордия (София) - Царско село 2015 (София)              3:11 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - Първа фаза, Зона I
10:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)            0:4 
13:00  Септември (Симитли) - Вихрен (Сандански)                  0:1 
13:00  Банско (Банско) - Кюстендил (Кюстендил)                   4:0 сл. 
13:00  Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        0:4 
17:00  Национал (София) - Елит София (София)                     1:2 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - Първа фаза, Зона II
13:00  Септември (София) - Беласица (Петрич)                     3:1 
13:00  Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник)                1:1 
13:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски Раковски (София)            1:3 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
09:00  Победа 2013 (София) - Царско село 2015 (София)            5:4 
11:30  Интер Джесика 2010 (София) - София спорт (София)          0:8 
11:30  Искър 1945 (Нови Искър) - Витоша (Бистрица)               1:8 
11:30  Сантяго Бернабеу (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)     1:4 
11:30  Барокко (София) - Септември (София)                       0:0 

Деца: София (столица) - Зонална група
11:00  Металург 1957 (Перник) - Беласица (Петрич)                1:0 
11:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)              8:0 
11:00  Локомотив София 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил)      4:2 
11:00  Ботев 57 СУ (София) - Миньор (Перник)                     2:1 
11:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски Раковски (София)            2:2 
14:30  Национал (София) - Марек 1915 (Дупница)                   2:3 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:30  Елит София (София) - Сердика (София)                      анулиран 
09:30  ОФК София (София) - Банкя 2009 (Банкя)                    3:1 

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
11:00  Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)           2:1 
11:00  ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ракитин (Трудовец)     0:3 

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
11:00  Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски (Долна баня)      9:0 
11:00  Пирдоп (Пирдоп) - ОФК Костенец (Костенец)                 1:4 

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
12:00  Олимпия спорт (Стара Загора) - Извор (Горски извор)       2:3 
12:00  Розова долина II (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)            11:1 
12:00  Верея (Стара Загора) - Бригада (Димитровград)             7:2 
12:00  Арсенал 2000 (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)        0:8 
12:00  ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Ботев (Гълъбово)                  6:1 

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
10:00  Сините камъни 2013 (Сливен) - ФК Сливен (Сливен)          отложен 
10:00  Олимпия спорт (Стара Загора) - Респект (Хасково)          4:0 
10:00  Розова долина (Казанлък) - Минерал (Ягода)                2:1 
10:00  Верея (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   0:0 
10:00  Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея II (Стара Загора)    4:1 
10:00  ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Берое (Стара Загора)              0:5 

Деца: Хасково - Областна група
10:00  Сакарски спортист 04 (Топ.) - Свиленград 1921 (Свил)      3:0 
10:00  ФК Свиленград (Свиленград) - Хасково (Хасково)            7:0 

ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11)
10:00  Хасково (Хасково) - Евророма (Свиленград)                 2:3 
10:00  Хеброс 1921 (Харманли) - ФК Свиленград (Свиленград)       анулиран