«  20 септември 2020, неделя (243 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
17:45  Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)       1:3 (1:2)  /Диема спорт/ Video
20:30  ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   2:2 (0:1)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
17:00  Миньор (Перник) - Добруджа 1919 (Добрич)                  0:0 

Североизточна Трета лига
17:00  Дунав (Русе) - Септември 98 (Тервел)                      1:1 (1:1) 
17:00  Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   0:2 (0:2) 
17:00  Черноломец 1919 (Попово) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)     3:0 (1:0) 
17:00  Тополи 2010 (Тополи) - Интер (Добрич)                     3:0 (2:0) 
17:00  Лудогорец 1945 III (Разград) - Шумен 2007 (Шумен)         1:1 (1:0) Video
17:00  Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Доростол-Светкавица (Сс)     анулиран 

Северозападна Трета лига
17:00  Локомотив 1927 (Дряново) - Бдин 1923 (Видин)              отложен 
17:00  Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево)              2:1 (0:1) 
17:00  ОФК Локомотив (Мездра) - Спартак (Плевен)                 1:2 (0:1) 
17:00  Пещера (Галата) - Трявна (Трявна)                         отложен 
17:00  Дреновец (Дреновец) - Левски 2007 (Левски)                2:2 (1:1) 
17:00  Ботев II (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                2:1 (0:0) 
17:00  Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)                3:1 
17:00  Павликени (Павликени) - Левски 2020 (Лом)                 0:2 (0:1) 

"А" ОГ Благоевград
17:00  Граничар (Копривлен) - Места 1929 (Хаджидимово)           0:0 
17:00  Авангард (Бачево) - Белица 2015 (Белица)                  1:0 
17:00  Стрела 2003 (Вълкосел) - Малеш (Микрево)                  2:0 
17:00  Пирин (Брезница) - Ураган 1970 (Горно Драглище)           6:0 
17:00  Балкан (Добринище) - Пирин 1941 II (Разлог)               0:1 
17:00  Огняново (Огняново) - Пирин II (Благоевград)              1:1 
17:00  Левски 2008 (Крупник) - Планинец (Годлево)                6:0 

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
17:00  Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево)                    3:2 
17:00  Струма (Марикостиново) - Яворница (Яворница)              5:0 
17:00  Беласица 08 (Беласица) - Вихър (Кавракирово)              6:2 
17:00  Стрела (Петрич) - Огражденец (Кърналово)                  4:3 
17:00  Подгорец (Коларово) - Граничар (Кулата)                   3:1 
17:00  Светкавица (Митино) - Огражден 1955 (Първомай)            3:3 

"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток
11:00  Родопа (Рибново) - Канина (Гърмен)                        4:1 
11:00  Слащен 2007 (Слащен) - Плетена (Плетена)                  0:3 
11:00  Кочан (Кочан) - Граничар (Туховища)                       0:4 

"А" ОГ Бургас
17:00  Бяла река 1 (Зайчар) - Устрем (Тънково)                   5:1 
17:00  Свети Никола (Бургас) - Звезденбург (Бургас)              8:3 
17:00  Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Странджанец (Царево)    1:0 
17:00  Камено (Камено) - Балкан 1980 (Планиница)                 3:1 
17:00  Черноморски спортист (Обзор) - Ч.море-Рудник (Бургас)     3:0 
17:00  Бургас спорт (Бургас) - Атлетик 2018 (Каблешково)         5:1 
17:00  Ропотамо (Приморско) - Липа (Череша)                      анулиран 

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
14:30  Кошарица (Кошарица) - Равнец 2011 (Равнец)                1:4 
17:00  Равда (Равда) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                2:5 
17:00  Банево (кв.Банево, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас)      7:0 
17:00  Черноморец (Несебър) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс)   отложен 

"А" ОГ Варна
17:00  Аксаково (Аксаково) - Камчиец 1945 (Дългопол)             1:2 
17:00  Моряк 16 (Старо Оряхово) - Ботев (Брестак)                2:0 
17:00  Девня 2005 (Девня) - Черноморец 1946 (Чернево)            2:1 
17:00  Суворово 1 (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла)            3:2 
17:00  Устрем (Караманите) - Вихър 2016 (Вълчи дол)              2:1 
17:00  Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            2:0 

"А" ОГ Велико Търново
17:00  Изгрев 93 (Царевец) - Левски (Лясковец)                   0:0 
17:00  Лозен 1924 (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица)            2:1 
17:00  Чумерна (Елена) - Ресен 2012 (Ресен)                      1:1 
17:00  Недан (Недан) - Удар (Бяла черква)                        1:1 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
17:00  Вихър (Добри дял) - Ботев (Дебелец)                       0:2 
17:00  Първомайци 2020 (Първомайци) - Победа (Кесарево)          7:0 
17:00  Янтра (Драганово) - Ботев (Горско ново село)              3:2 

"А" ОГ Видин
17:00  Пластик (Старопатица) - Дунав (Дунавци)                   1:3 

"А" ОГ Враца
17:00  Огоста (Хайредин) - Атлетик (Козлодуй)                    7:3  /анулиран/ 
17:00  Ботев 2013 (Попица) - Ботевъ (Брусен)                     1:4 
17:00  Септември 98 (Гложене) - Миньор 2017 (Згориград)          1:1 

"А" ОГ Габрово
17:00  Балкан (Плачковци) - Дан Колов (Сенник)                   4:1 
17:00  Юнак 2006 (Кормянско) - Вихър 1962 (Ряховците)            4:2 
17:00  Спортист (Петко Славейков) - Ангел Кънчев (Трявна)        0:1 
17:00  Боруна (Царева ливада) - Стрела 2006 (Шумата)            11:1 
17:00  Видима (Душево) - Чардафон 1919 (Габрово)                 4:2 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
17:00  Лозенец 2015 (Лозенец) - Добруджанец (Овчарово)          10:0 
17:00  Стрела 2020 (Присад) - ФК Калиакра 1 (Каварна)            0:3 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
17:00  Добр.спортист (Ст.Караджа) - Искра 41 (Бенковски)         2:2 
17:00  Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2012 (Соколово)               0:3 сл.  /анулиран/ 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
10:30  Струмска слава (Търновлаг) - Ябълково (Ябълково)          5:0 
10:30  Армейци (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                  5:1 
17:00  Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът)          4:1 
17:00  Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    0:1 
17:00  Копие (Копиловци) - Ботев (Лозно)                         0:2 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
10:30  Миньор 2019 (Бобов дол) - Ива (Боровец)                   3:0 сл.  /анулиран/ 
10:30  Горица 2019 (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман)              4:2 
17:00  ФК Марек 1919 (Дупница) - Мусала 2010 (Рила)              1:2 
17:00  Ботев 1937 (Крайници) - Рилец 1948 (Ресилово)             8:0 
17:00  Славия 2000 (Яхиново) - Сокол 2015 (Самораново)           отложен 

"А" ОГ Монтана
17:00  Вършец 2012 (Вършец) - Ботев 1930 (Кобиляк)               3:0 

"Б" ОГ Монтана
17:00  Динамо (Мадан) - Партизан (Доктор Йосифово)               5:1 
17:00  Хайдут 2014 (Ерден) - Бенковски (Габровница)              1:3 
17:00  Железна (Железна) - Дунав Цибър (Долни Цибър)             2:4 
17:00  Озирово (Долно Озирово) - Спортист (Благово)              5:3 
17:00  Балкан (Говежда) - Липен (Липен)                          3:0 сл. 

"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
17:00  Лесичово 2011 (Лесичово) - Ботев 2020 (Черногорово)       3:1 
17:00  Звезда (Семчиново) - Карабунар 2015 (Карабунар)           5:1 
17:00  Спартак (Щърково) - Миньор (Елшица)                       0:2 
17:00  Шипка (Драгор) - Барикади (Стрелча)                       1:6 

"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
17:00  Зенит (Ветрен дол) - Бенковски 2006 (Црънча)              3:0 
17:00  Батак (Батак) - Родопи (Дебръщица)                        0:3 
17:00  Братаница (Братаница) - Кале 09 (Нова махала)             9:0 
17:00  Ботев 2018 (Симеоновец) - Тракия 2017 (Звъничево)         1:0 

"А" ОГ Перник - западна подгрупа
11:00  Вихър (Еловдол) - Партизан 1946 (Ярджиловци)              0:5 
17:00  Черногорец 1946 (Ноевци) - Ерма 2010 (Трън)               1:0 
17:00  Дружба (Мещица) - Буря (Кошарево)                         6:2 

"А" ОГ Перник - източна подгрупа
11:00  Ботев (Друган) - Пирин (Земен)                            1:1 
17:00  Енергетик (Перник) - Витоша (Долна Диканя)                2:3 
17:00  Верила (Дрен) - Металург 1957 (Перник)                    0:5 

"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
11:00  Чавдар (Бръшляница) - Ботев 2005 (Вълчитрън)              3:0 
11:00  Космос 2004 (Гривица) - Динамо (Изгрев)                   2:0 
11:00  Ботев 1419 (Българене) - Виная (Згалево)                  5:1 
11:00  Славия (Новачене) - Обнова 1934 (Обнова)                  5:1 
11:00  Пордим 2017 (Пордим) - Победа (Градище)                   анулиран 

"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
17:00  Дунав (Гиген) - Дунавска чайка (Сомовит)                  анулиран 
17:00  Искър (Ореховица) - Свобода (Милковица)                   4:0 
17:00  Устрем 2010 (Крета) - Спартак (Божурица)                  2:0 
17:00  Ясен 2011 (Ясен) - Левски (Горна Митрополия)              2:1 
17:00  Вихър (Крушовене) - Бенковски (Опанец)                    2:1 

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
17:00  Дреновец (Горник) - Крали Марко (Еница)                   7:2 
17:00  Светослав (Лепица) - Искър 2012 (Долни Луковит)           4:3 

"А" ОГ Пловдив
17:00  Раковски (Раковски) - Тракия (Нови извор)                 2:1 
17:00  Дълго поле (Дълго поле) - Асеновец 2005 (Асеновград)      отложен 
17:00  Марица 1951 (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Рак)      2:2 
17:00  Пловдив 2015 (Пловдив) - Вихър (Войсил)                   1:2 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
17:00  Вихър (Войводиново) - Ботев (Рогош)                       2:1 
17:00  Марица (Ясно поле) - Тракиец 2001 (Калековец)             0:1 
17:00  Тополово (Тополово) - Траките 2007 (Скутаре)              0:3 сл. 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
17:00  Ведраре (Ведраре) - Левски II (Карлово)                   1:2 
17:00  Вихър (Строево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)             3:1 
17:00  Урожай (Стрелци) - Спортист 1948 (Голям чардак)           1:4 
17:00  Средногорец (Брезово) - Раковски 2018 (Раковски)          1:0 

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
15:00  Брестовица (Брестовица) - Спартак 1947 II (Пловдив)       1:6 
17:00  Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Вето (Цалапица)         8:1 
17:00  Лидер (Ягодово) - Царацово 2020 (Царацово)                8:0 

"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
17:00  Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Космос 2018 (Боянци)    4:1 
17:00  Спартак (Болярци) - Младост (Златовръх)                   3:1 
17:00  Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен)   3:1 

"А" ОГ Разград
17:00  Локомотив 2019 (Самуил) - Златен лист (Точилари)          3:2 
17:00  Ураган (Гецово) - Челси (Брестовене)                      2:2 

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
17:00  Ботев (Голямо Враново) - Локомотив (Русе)                 0:0 
17:00  Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник)                    4:1 
17:00  Спартак 2014 (Хотанца) - Смирненски (Смирненски)          1:1 
17:00  Мартен (Мартен) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)      1:1 
17:00  Дунав 2009 (Сливо поле) - Вихър 2020 (Николово)           3:1 

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
17:00  Бенковски (Бяла) - Дунав (Батин)                          2:4 
17:00  Ботев 2010 (Копривец) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф)       0:1 
17:00  Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово)                   2:2 
17:00  Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Ценово)                      2:1 

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
17:00  Светкавица 2020 (Поройно) - Караджата (Брадвари)          4:4 
17:00  Чернолик (Чернолик) - Дулово 2006 (Дулово)                2:0 
17:00  Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда)                 3:0 

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
17:00  Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         3:0 
17:00  Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            5:0 

"А" ОГ Сливен
17:00  Кортен 2012 (Кортен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)         2:0 
17:00  Левски 2018 (Младово) - Сините камъни 2013 (Сливен)       1:6 
17:00  Балкан (Твърдица) - Ботев (Кермен)                        8:1 

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
17:00  Зенит (кв.Филиповци, София) - Вихър (кв.Требич, София)    5:1 
17:00  Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Враждебна (София)     0:4 
17:00  Мрамор (Мрамор) - Сантяго Бернабеу (София)                3:1 
17:00  Сокол (Негован) - Световрачене (Световрачене)             анулиран 
17:00  Спартак 1933 (Подгумер) - Житен (Житен)                   1:4 (1:2) Video
17:00  Банкя 2009 (Банкя) - Искър 1945 (Нови Искър)              1:4 

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
17:00  Урвич (Панчарево) - Спарта (София)                        2:1 
17:00  Обеля сити (кв.Обеля, София) - Обеля (кв.Обеля, София)    5:0 
17:00  Орловец 2015 (Кокаляне) - Люлин (кв.Люлин, София)         1:2 
17:00  Септември II (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)         4:1 
17:00  Витоша II (Бистрица) - Академик 1947 (София)              6:1 

"А" ОГ София - източна подгрупа
11:00  Левски 1923 (Елин Пелин) - Левски (Долна баня)            2:0 (0:0) Video
17:00  Мътивир (Ихтиман) - Пирдоп (Пирдоп)                       8:1  /анулиран/ 
17:00  Звездец (Горна Малина) - Козаро (Ботевград)               0:4 

"А" ОГ София - западна подгрупа
17:00  Скравена (Скравена) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    0:4 
17:00  Искър 2005 (гара Лакатник) - Ком 98 (Годеч)               анулиран 

"А" ОГ Стара Загора
17:00  Локомотив (Тулово) - Минерал (Овощник)                    2:1 
17:00  Реал (Мъдрец) - Ботев (Гълъбово)                          0:4 

"A" ОГ Търговище
17:00  Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Бенковски (Подгорица)       6:3 
17:00  Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава 2011 (Антоново)        1:1 
17:00  Агроелит 1 (Макариополско) - Светкавица 1922 (Търговище)  отложен 

"А" ОГ Хасково
17:00  Марица (Симеоновград) - Топлика (Минерални бани)          3:0 сл. 
17:00  Извор II (Горски извор) - Герганин извор (Бисер)          5:4 
18:00  Тунджа (Срем) - Любимец 2018 (Любимец)                    0:6 

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
17:00  Габър 2015 (Габрица) - Зенит (Черноглавци)                2:1 (1:0) 
17:00  Вихър 1969 (Боян) - Борци (Борци)                         5:0 (2:0) 
17:00  Победа 2016 (Пристое) - Дъбрава (Осеновец)                5:0 (2:0) 
17:00  Никола Козлево (Н.Козлево) - Лудогорец 2017 (Каолиново)   9:0 (4:0) 
17:00  Ясен 2007 (Ясенково) - Устрем 2020 (Пет могили)           0:4 (0:2) 
17:00  Войвода (Капитан Петко) - Мълния (Климент)                0:3 сл. 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
17:00  Балкан (Средня) - Ендже (Царев брод)                      1:0 (0:0) 
17:00  Волов (Шумен) - Върбица (Върбица)                         2:3 (1:2) 

"А" ОГ Ямбол
17:00  Тракиец (Кукорево) - Христо Ботев (Генерал Инзово)        9:1 

Елитна група (U-17) - Първа фаза, Западна група
11:00  Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)             0:4 
16:30  Локомотив София 1929 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)   1:5 

Елитна група (U-15) - Първа фаза, Източна група
11:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)       1:0 
16:30  Хасково (Хасково) - Сините камъни 2013 (Сливен)           0:0 

ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00  Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                  0:6 
10:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)      отложен 
10:00  Шумен 2007 (Шумен) - Дунав (Русе)                         2:6 
10:00  Аристон (Русе) - Черно море (Варна)                       0:3 

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
15:30  Велики Преслав (Велики Преслав) - Спартак 1918 (Варна)    1:1 

Деца: Варна - Зонална група
11:30  Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                  4:1 
11:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)      отложен 
11:30  Шумен 2007 (Шумен) - Дунав (Русе)                         4:0 
11:30  Аристон (Русе) - Черно море (Варна)                       0:3 

Деца: Варна - Междуобластна група
17:00  Велики Преслав (Велики Преслав) - Спартак 1918 (Варна)    1:0 

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - първа подгрупа
10:00  Дуло 2018 (Дулово) - Вихър 2016 (Вълчи дол)               1:0 
10:00  Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня)                  3:3 

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа
11:00  Септември 98 (Тервел) - Аврен (Аврен)                    11:0 

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
10:30  Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна)                    2:2 

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
10:30  МФК Тича (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав)        3:2 
14:30  Марев старс (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна)             3:1 

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
10:30  Етър ВТ (Велико Търново) - Павликени (Павликени)          8:0 
10:30  Локомотив (Горна Оряховица) - Севлиево (Севлиево)         4:1 
10:30  Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 2019 (Габрово)             0:3 
10:30  Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)                      3:5 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
11:00  Сокол (Марково) - Хасково (Хасково)                       0:4 
17:00  Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)        1:0 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
10:00  Лидер Пловдив (Ягодово) - Асеновец 2005 (Асеновград)      2:2 

Деца: Пловдив - Зонална група
10:30  Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)        4:0 
11:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Арда 1924 (Кърджали)          0:4 
11:00  Арда 1924 (Кърджали) - Верея (Стара Загора)               0:5 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
10:00  Юнайтед (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)            5:2 
13:00  Пловдив 2015 II (Пловдив) - Левски (Карлово)             10:0 

Деца: Пловдив - Областна група
12:00  Марица 1921 (Пловдив) - Гигант (Съединение)               4:0 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
09:30  Хебър 1918 (Пазарджик) - Реал (Пловдив)                   7:1 
10:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                0:1 
11:00  Хасково (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив)                3:1 
11:00  Ботев II (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                 0:5 

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
15:00  Светкавица 2020 (Поройно) - Караджата (Брадвари)          3:3 
15:00  Чернолик (Чернолик) - Дулово 2006 (Дулово)                2:1 
15:00  Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда)                 3:0 

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
15:00  Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         1:4 
15:00  Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            3:0 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
14:00  Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил)                 1:2 
14:00  Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир)       2:0 
14:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)                1:2 
14:00  Вихрен (Сандански) - Левски Раковски (София)              6:2 
14:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК ЦСКА 1948 (София)   2:3 

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
16:00  Балкан 1929 (Ботевград) - Барокко (София)                 5:1 (1:0) Video
16:00  Левски (Чепинци) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         1:6 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
11:30  Царско село 2015 (София) - РД Спорт (София)               5:1 

Деца "А": София (столица) - Областна група
10:00  ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спартак 2015 (София)   2:0 
11:30  Надежда (Доброславци) - Сердика (София)                   3:4 
11:30  Спортист 13 (София) - РД Спорт (София)                    1:1 
11:30  Ботев 57 СУ (София) - Гранит (Владая)                    10:1 
11:30  Конкордия (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)               4:4 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
09:30  Царско село 2015 (София) - РД Спорт (София)               0:7 
09:30  Ботев 57 СУ (София) - Национал (София)                    2:3 
09:30  ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        2:0 
09:30  Олимпия ФК (София) - Левски (София)                       0:8 
09:30  Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)          2:2 
17:00  Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София)               0:5 

Международни приятелски срещи за жени 2020
19:00  Люксембург (жени) - България (жени)                       0:3 (0:1)