«  26 септември 2020, събота (228 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
18:45  Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           2:0 (2:0)  /Диема спорт/ Video
21:05  Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          2:1 (2:1)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
16:30  Янтра 2019 (Габрово) - Септември (Симитли)                0:1 (0:1)  /Диема спорт/ Video
17:00  Септември (София) - Добруджа 1919 (Добрич)                1:0 (0:0) 
17:00  Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)     3:1 (1:1) 
18:00  Витоша (Бистрица) - Локомотив (Горна Оряховица)           0:1 (0:0)  /анулиран/ 

Североизточна Трета лига
14:00  Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе)                        3:0 (1:0) 
16:00  Доростол-Светкавица (Силистра) - Кубрат 2016 (Кубрат)     2:1 (0:1) 
16:00  Шумен 2007 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   5:1 (2:1) 
16:00  Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Тополи 2010 (Тополи)     5:1 (2:1) 
16:00  Спартак 1918 (Варна) - Черноломец 1919 (Попово)           2:0 (2:0) 
16:00  Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)         1:2 (0:2) 

Югозападна Трета лига
17:00  Марек 1915 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     отложен 
17:00  Чавдар (Етрополе) - Перун 1978 (Кресна)                   3:1 (2:1) 
17:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Велбъжд (Кюстендил)            3:0 (1:0) 
17:00  Банско (Банско) - Надежда (Доброславци)                   0:3 (0:1) 
17:00  Гранит (Владая) - Вихрен 1925 (Сандански)                 0:0 
17:00  Левски (Чепинци) - Балкан 1929 (Ботевград)                2:1 (1:1) 
17:00  Кюстендил (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)        1:1 (0:0) 
17:00  Оборище (Панагюрище) - Пирин 1941 (Разлог)                0:1 (0:0) 
17:00  Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  2:0 (0:0) Video

Югоизточна Трета лига
17:00  Гигант (Съединение) - Хасково (Хасково)                   1:0 
17:00  Извор (Горски извор) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)              1:0 
17:00  Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                0:1 (0:0) 
17:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Верея (Стара Загора)           4:0 (1:0) Video
17:00  Карнобат (Карнобат) - Марица 1921 (Пловдив)               2:3 (0:2) Video
17:00  Родопа Смолян (Смолян) - Несебър (Несебър)                5:0 (2:0) 
17:00  Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)       2:1 (0:0) Video
17:00  Загорец (Нова Загора) - Спартак 1947 (Пловдив)            4:1 (1:0) 

"А" ОГ Бургас
17:00  Вихър (Айтос) - Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас)     7:1 

"А" ОГ Варна
16:00  Ботев (Брестак) - Девня 2005 (Девня)                      4:1 

"А" ОГ Велико Търново
17:00  Удар (Бяла черква) - Изгрев 93 (Царевец)                  4:1 
17:00  Ресен 2012 (Ресен) - Недан (Недан)                        3:1 

"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
17:00  Светкавица (Михалци) - Бъдеще 2010 (Бутово)               1:1 
17:00  Бенковски (Българско Сливово) - Земеделец 93 (Козловец)   1:2 
17:00  Челси (Вързулица) - Устрем (Масларево)                    1:5 
17:00  Вихър (Раданово) - Пробив 2015 (Овча могила)              2:0 
17:00  Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов)                          2:3 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
17:00  Победа (Кесарево) - Олимпиакос 2018 (Никюп)               4:3 
17:00  Рудановски 1922 (Константин) - Първомайци (Първомайци)    4:5 
17:00  Ботев (Дебелец) - Владислав (Джулюница)                   0:4 
17:00  Спортист (Козаревец) - Вихър (Добри дял)                  2:0 

"А" ОГ Видин
17:00  Дунав (Дунавци) - Кула 04 (Кула)                          4:1 
17:00  Тимок (Брегово) - Ружинци (Ружинци)                       4:2 
17:00  Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                    0:1 
17:00  Пластик (Старопатица) - Партизани (Макреш)                1:4 

"А" ОГ Враца
17:00  Манастирище 2020 (Манастирище) - Любимец (Търнава)        9:1 
17:00  Строител (Кунино) - Торпедо 2004 (Борован)                6:1 
17:00  Атлетик (Козлодуй) - Ботев 2013 (Попица)                  4:2 
17:00  Бутан (Бутан) - Огоста (Хайредин)                         3:1 
17:00  Искър 1923 (Роман) - Монолит (Бяла Слатина)               4:2 
17:00  Академия Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)           2:3 
17:00  Ботев (Рогозен) - Ботев 2013 (Криводол)                   1:2 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
17:00  Партизан (Василево) - Лозенец 2015 (Лозенец)              0:3 
17:00  Заря 2006 (Крушари) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)            0:1 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
17:00  Спортист (Стефаново) - Вихър 2013 (Бранище)               2:1 
17:00  Вихър (Жегларци) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)     3:0 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
17:00  ФК Марек 1919 (Дупница) - Ботев 1937 (Крайници)           отложен 

"А" ОГ Ловеч
17:00  Изгрев (Ябланица) - Озрен (Голям извор)                   3:3 
17:00  Априлци 2001 (Априлци) - Вежен (Тетевен)                  отложен 
17:00  Балкан (Български извор) - Ботев (Луковит)                0:6 

"А" ОГ Монтана
17:00  Расово 2020 (Расово) - Селяк (Стубел)                     5:3 
17:00  Пъстренец (Долно Белотинци) - Вършец 2012 (Вършец)        3:2 
17:00  Ком (Берковица) - Миньор Кипровец (Чипровци)              0:2 
17:00  Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         0:2 
17:00  Син стрел (Крапчене) - Бойчиновци (Бойчиновци)            3:2 

"А" ОГ Пазарджик
17:00  Тракиец 2005 (Главиница) - Лозен (Лозен)                  3:2 
17:00  Родопи 1921 (Козарско) - Вихър (Ветрен)                   3:2 
17:00  Сарая (Сарая) - Марица (Белово)                           1:4 
17:00  Тракия (Мирянци) - Величково (Величково)                  1:0 

"А" ОГ Плевен
17:00  Ювентус 95 (Малчика) - Ботев (Комарево)                   0:0 
17:00  Ситомир (Никопол) - Войвода (Драгаш войвода)              0:1 
17:00  Венци (Искър) - Ботев (Трънчовица)                        0:3 
17:00  Мизия 2005 (Кнежа) - Гигант (Белене)                      1:3 
17:00  Тръстеник (Тръстеник) - Вихър (Гулянци)                    - 
17:00  Палфингер 2018 (Червен бряг) - Левски (Брест)             анулиран 

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
17:00  Ботев 2020 (Рупци) - Светослав (Лепица)                   1:5 
17:00  Крали Марко (Еница) - Чавдар (Садовец)                    2:1 
17:00  Спартак (Койнаре) - Дреновец (Горник)                     1:2 

"А" ОГ Пловдив
17:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1951 (Първомай)       5:0 
17:00  Садово (Садово) - Раковски (Раковски)                     3:2 
17:00  Вихър (Белозем) - Марица (Милево)                         0:0 
17:00  Житница (Житница) - Металик 1938 (Сопот)                  4:1 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
17:00  Левски II (Карлово) - Раковски 2018 (Раковски)            3:0 
17:00  Домлян (Домлян) - Труд (Труд)                             0:3 

"А" ОГ Разград
17:00  Челси (Брестовене) - Ясен (Ясеновец)                      4:0 
17:00  Златен лист (Точилари) - Победа (Богданци)                3:0 
17:00  Левски (Подайва) - Бели Лом (Дряновец)                    3:1 
17:00  Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница)                      1:4 

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
17:00  Приста 2000 (Средна кула) - Дунав 2009 (Сливо поле)       отложен 
17:00  Сокол 2007 (Червена вода) - Спартак 2014 (Хотанца)        7:0 (1:0) 
17:00  Локомотив (Русе) - Дунарит (Николово)                     2:1 (1:0) 

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
17:00  Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик)                       6:0 
17:00  Караджата (Брадвари) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          1:1 
17:00  Йълдъръм (Яребица) - Светкавица 2020 (Поройно)            4:0 

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
17:00  Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      1:4 
17:00  Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                0:3 
17:00  Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа)       0:3 сл.  /анулиран/ 

"А" ОГ Сливен
16:00  Сините камъни 2013 (Сливен) - Балкан (Твърдица)           2:1 
16:00  Паланките (Бяла паланка) - Кортен 2012 (Кортен)           1:4 

"А" ОГ София - източна подгрупа
16:00  Ракитин (Трудовец) - ОФК Костенец (Костенец)              3:1 (1:1) 
16:00  Спортист (Нови хан) - Мътивир (Ихтиман)                   4:3 

"А" ОГ София - западна подгрупа
11:00  Драгоман (Драгоман) - Скравена (Скравена)                 2:0 (0:0) 
17:00  Ком 98 (Годеч) - Петърч (Петърч)                          1:0 (1:0) 
17:00  Правец (Правец) - Искър 2005 (гара Лакатник)              анулиран 
17:00  Торнадо 2019 (Безден) - Зенит (Церово)                    6:4 (4:1) 

"А" ОГ Стара Загора
17:00  Левски (Сърнево) - Реал (Мъдрец)                          2:1 
17:00  Тунджа (Павел баня) - Чирпан (Чирпан)                     0:2 
17:00  Минерал (Овощник) - Бузлуджа (Енина)                      0:0 
17:00  Елтемир (Крън) - Локомотив (Тулово)                       6:0 
17:00  Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране)     - 

"A" ОГ Търговище
17:00  Герлово 2016 (Обител) - Светкавица 1922 (Търговище)       1:0 
17:00  Левски (Омуртаг) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)            6:1 

"А" ОГ Хасково
17:00  Герганин извор (Бисер) - Тунджа (Срем)                    5:0 
17:00  Старско (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)          0:3 сл. 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
17:00  Енев (Дибич) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен)          3:0 (0:0) 
17:00  Върбица (Върбица) - Заря 1962 (Звегор)                    3:1 (2:0) 
17:00  Хитрино (Хитрино) - Устрем (Трем)                         1:2 (0:1) 

Елитна група (U-19)
17:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА (София)                     1:7 (1:1) 

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
10:00  Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)                 1:2 
10:00  Волов (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                        3:1 
10:00  Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923 (Каварна)             отложен 

Деца: Варна - Междуобластна група
11:30  Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)                 0:2 
11:30  Волов (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                        3:0 
11:30  Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923 (Каварна)             отложен 

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - първа подгрупа
11:00  Девня 2005 (Девня) - Аристон (Русе)                       0:4 

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа
10:00  Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна)                        6:0 
10:00  Шумен 2007 (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                6:2 

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
10:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           8:0 
10:30  Черно море (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра)       3:0 сл. 
11:30  Дунав (Русе) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)                   7:0 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
10:00  Лидер Пловдив (Ягодово) - Орлета (Пазарджик)              1:2 
11:00  Верея (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив)              0:1 
11:30  Чавдар (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    - 
13:00  Сините камъни 2013 (Сливен) - Сокол (Марково)             0:1 

Деца: Пловдив - Зонална група
10:00  Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                1:1 
11:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда 1924 (Кърджали)         2:0 
11:00  Сините камъни 2013 (Сливен) - Олимпия спорт (Ст.Загора)   1:3 
13:00  Верея (Стара Загора) - Пловдив сити (Пловдив)             5:2 

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
11:30  Бенковски (Бяла) - Черноломец 1919 (Попово)               анулиран 
11:30  Филип Тотю 2018 (Две могили) - Лудогорец 1945 (Разград)   1:5 
11:30  Локомотив (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   4:2 

Деца: Русе - Междуобластна група
10:00  Бенковски (Бяла) - Черноломец 1919 (Попово)               2:3 
10:00  Филип Тотю 2018 (Две могили) - Лудогорец 1945 (Разград)   0:8 
10:00  Локомотив (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   2:2 

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
15:00  Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик)                       1:1 
15:00  Караджата (Брадвари) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          3:0 
15:00  Йълдъръм (Яребица) - Светкавица 2020 (Поройно)            3:0 

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
15:00  Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      2:3 
15:00  Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                0:5 
15:00  Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа)       0:3 сл.  /анулиран/ 

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
17:00  Локомотив София 1929 (София) - Конкордия (София)         10:0 
17:00  Спортист 2009 (Своге) - Ботев 57 СОУ (София)              отложен 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
13:00  Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София)        0:3 
13:00  Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)              1:1 
13:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                 2:0 
13:00  Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли)                 отложен 
13:00  Елит София (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)             1:4 
13:00  Гранит (Владая) - Национал (София)                        1:0 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
13:00  Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София)                    1:1 
13:00  Марек 1915 (Дупница) - Витоша 13 (София)                  0:2 
13:00  Беласица (Петрич) - РД Спорт (София)                      0:2 
13:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)                0:2 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
09:30  ДИТ Спорт (София) - Левски Раковски (София)              10:2 
11:00  Витоша (Бистрица) - Сантяго Бернабеу (София)              6:1 
11:30  Ферион (София) - Интер Джесика 2010 (София)              17:1 
11:30  Септември (София) - Развитие МФ (София)                   2:1 
11:30  Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                       1:1 
11:30  Царско село 2015 (София) - Искър 1945 (Нови Искър)       10:0 
11:30  София спорт (София) - Победа 2013 (София)                 4:7 

Деца: София (столица) - Зонална група
11:00  Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София)                    0:0 
11:00  Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)              0:3 
11:00  Марек 1915 (Дупница) - Локомотив София 1929 (София)       1:2 
11:00  Пирин (Благоевград) - Национал (София)                    0:2 
11:00  Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик)                0:1 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
09:30  Левски (София) - Левски Раковски (София)                 17:0 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арес (София)           2:3 
09:30  Спортист 13 (София) - Ферион (София)                     11:0 
09:30  Банкя 2009 (Банкя) - София спорт (София)                  5:0 
09:30  Сердика (София) - ОФК София (София)                       анулиран 
15:00  Победа 2013 (София) - Елит София (София)                  1:1 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Национал (София) - Левски (София)                         0:3 
10:30  ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Миньор (Перник)       11:1 
12:00  Локомотив 1929 (София) - Левски Спартак 1962 (София)      3:1 
13:30  Сливнишки герой (Сливница) - Марек 1915 (Дупница)         0:4 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "В"
09:00  Сердика (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    1:1 
10:30  Интер Джесика 2010 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)      0:6 
12:00  Металург 1957 (Перник) - Барокко (София)                  3:1 
13:30  София спорт (София) - Септември II (София)                2:0 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Левски (София) - Миньор (Перник)                          5:0 
10:30  Славия 1913 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)             7:0 
12:00  Левски Раковски (София) - Спортист 13 (София)             4:1 
13:30  Септември (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        3:0 
15:00  ДИТ Спорт (София) - Ботев 2017 (Батановци)               15:0 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "В"
09:00  Олимпиец (София) - Елит София (София)                     0:4 
10:30  Марек 1915 (Дупница) - РД Спорт (София)                   0:3 
12:00  Ботев 57 СОУ (София) - Възраждане 2020 (София)            0:11 
13:30  Локомотив София 1929 (София) - Кремиковци (София)         0:1 
15:00  Арес (София) - София спорт (София)                        4:0 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    1:0 
10:10  Олимпия ФК (София) - Спортион (София)                     2:0 
11:20  ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                  16:1 
12:30  Спартак София (София) - Барокко (София)                   8:0 
13:40  Миньор (Перник) - Интер Джесика 2010 (София)              1:0 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "В"
09:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - Метал 2002 (Перник)                8:0 
10:10  Победа 2013 (София) - Урвич (Панчарево)                   3:0  /анулиран/ 
11:20  Шампион (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        3:1 
12:30  Витоша (Бистрица) - Спорт за всички (София)               0:3 
13:40  Академик 1947 (София) - Лъвчетата (София)                 3:5 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Левски (София) - София спорт (София)                      8:0 
10:10  Национал (София) - Щурче (София)                          3:0 
11:20  Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:0 
12:30  Септември (София) - Локомотив София 1929 (София)          1:1 
13:40  Левски Раковски (София) - Олимпия ФК (София)              2:5 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:6 
10:00  Младост 2015 (София) - Левски Спартак 1962 (София)        0:3  /анулиран/ 
11:00  Ботев 57 СОУ (София) - Лъвчетата (София)                  5:1 
12:00  София спорт (София) - ОФК София (София)                   7:2 
13:00  Н спорт (София) - Барокко (София)                         1:1 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Първа фаза, Група "Б"
09:00  Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София)                    2:3 
10:00  Шампион (София) - Атлетико Артен (София)                  2:1 
11:00  Елит София (София) - Козаро (Ботевград)                   6:4 
12:00  Левски (София) - Атлетик 11 (София)                      13:0 
13:00  БГ 7 (София) - Софияспорт 2020 (София)                    3:2 

Държавно първенство за жени
16:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (Чепинци)              13:0 (5:0) 
16:00  Риал (Ковачевци) - Локомотив (Стара Загора)               1:2 (0:2) 
16:00  ЖФК Варна (Варна) - Янтра 2013 (Габрово)                  3:0 (2:0) 
16:00  Барокко (София) - Пирин лейдис (Благоевград)              0:3 (0:1) Video