«  17 октомври 2020, събота (154 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
17:45  Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София)       1:1 (1:0)  /Диема спорт/ Video
20:15  ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       1:1 (0:0)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
15:15  Септември (София) - Литекс (Ловеч)                        1:0 (1:0)  /Диема спорт/ Video
16:00  Кариана (Ерден) - Добруджа 1919 (Добрич)                  2:2 (1:0) 
16:00  Струмска слава 1927 (Рад) - Нефтохимик 1962 (Бургас)      1:0 (1:0) 
16:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Спортист 2009 (Своге)            1:2 (1:1) 
16:00  Септември (Симитли) - Созопол (Созопол)                   2:0 (1:0) 

Североизточна Трета лига
16:00  Черноморец (Балчик) - Шумен 2007 (Шумен)                  5:2 (2:1) 
16:00  Доростол-Светкавица (Силистра) - Устрем Д (Дончево)       1:3 (0:0) 

Югозападна Трета лига
16:00  Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                1:3 (0:1) 
16:00  Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)         1:1 (0:1) 
16:00  Балкан 1929 (Ботевград) - Беласица (Петрич)               2:0 (1:0) Video
16:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)            2:1 (1:1) 
16:00  Надежда (Доброславци) - Кюстендил (Кюстендил)             0:2 (0:1) Video
16:00  Велбъжд (Кюстендил) - Левски (Чепинци)                    0:0 
16:00  Перун 1978 (Кресна) - Гранит (Владая)                     1:0 
16:00  Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско (Банско)          2:0 (2:0) 
16:00  Чавдар (Етрополе) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)              2:1 (2:1) 

Югоизточна Трета лига
16:00  Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)               6:1 (4:1) 
16:00  Несебър (Несебър) - Спартак 1947 (Пловдив)                1:2 (1:1) Video
16:00  Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)             отложен 
16:00  Верея (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)   1:2 (1:1) 
16:00  Борислав 2009 (Първомай) - Родопа Смолян (Смолян)         0:1 (0:1) Video
16:00  ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)               2:0 (1:0) 
16:00  Хасково (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас)              1:2 (1:1) 
16:00  Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        2:1 (1:1) Video
16:00  Гигант (Съединение) - Извор (Горски извор)                2:1 (2:0) Video

"А" ОГ Бургас
16:00  Устрем (Тънково) - Атлетик 2018 (Каблешково)              5:2 
16:00  Звезденбург (Бургас) - Вихър (Айтос)                      отложен 

"Б" ОГ Варна
16:00  Спринт (Белоградец) - Провадия II (Провадия)              0:3 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
16:00  Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Стрела 2020 (Присад)            - 
16:00  Партизан (Василево) - ФК Калиакра 1 (Каварна)              - 
16:00  Орловец 2008 (Победа) - Заря 2006 (Крушари)                - 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
16:00  Вихър 2013 (Бранище) - Добр.спортист (Ст.Караджа)          - 
16:00  Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци)                    анулиран 

"А" ОГ Ловеч
15:00  Озрен (Голям извор) - Ботев (Луковит)                     2:1 
15:00  Чавдар (Троян) - Балкан (Български извор)                 3:0 сл. 
15:00  Изгрев (Ябланица) - Априлци 2001 (Априлци)                4:1 

"А" ОГ Разград
16:00  Ясен (Ясеновец) - Бели Лом (Дряновец)                      - 
16:00  Победа (Богданци) - Спортист (Пороище)                     - 
16:00  Челси (Брестовене) - Миньор 2012 (Сеново)                  - 

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
15:00  Приста 2000 (Средна кула) - Смирненски (Смирненски)       0:0 

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
15:00  Янтра (Долна Студена) - Ботев 2010 (Копривец)             1:3 (0:1) 

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
16:00  Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил)           4:0 
16:00  Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица)                   1:5 

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
16:00  Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)           5:1 
16:00  Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан)          анулиран 
16:00  Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)            3:0 

"A" ОГ Търговище
16:00  Сокол (Трескавец) - Герлово 2016 (Обител)                  - 
16:00  Светкавица 1922 (Търговище) - Левски (Омуртаг)             - 

"А" ОГ Хасково
15:00  Свиленград 1921 (Свиленград) - Топлика (Минерални бани)   5:0 
15:00  Тунджа (Срем) - Марица (Симеоновград)                     0:3 сл. 
15:00  Герганин извор (Бисер) - Любимец 2000 (Любимец)           1:5 

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
16:00  Габър 2015 (Габрица) - Победа 2016 (Пристое)              1:0 (1:0) 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
16:00  Балкан (Средня) - Локомотив 2008 (Каспичан)               0:3 (0:0) 
16:00  Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Хитрино (Хитрино)     5:0 (0:0) 
16:00  Енев (Дибич) - Върбица (Върбица)                          4:0 (1:0) 

Елитна група (U-19)
15:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)       1:0 (0:0) 
15:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сокол (Марково)        3:1 
15:30  Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       0:1 
15:30  Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)              2:2 
15:30  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Национал (София)               3:0 
15:30  Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)                  3:0 (3:0)  /Б1Б Спорт/ 

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
11:30  Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат)            - 
11:30  Дунав 2009 (Сливо поле) - Локомотив (Русе)                 - 
11:30  Бенковски (Бяла) - Филип Тотю 2018 (Две могили)           анулиран 

Деца: Русе - Междуобластна група
10:00  Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат)            - 
10:00  Дунав 2009 (Сливо поле) - Локомотив (Русе)                 - 
10:00  Бенковски (Бяла) - Филип Тотю 2018 (Две могили)            - 

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
14:00  Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил)            - 
14:00  Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица)                    - 

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
14:00  Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)            - 
14:00  Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан)          анулиран 
14:00  Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)             - 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
14:00  Чавдар (Етрополе) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)              2:0 
14:00  Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София)            2:4 

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
16:00  Ком 98 (Годеч) - Конкордия (София)                        7:2 
16:00  Барокко (София) - Царско село 2015 (София)                1:6 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
13:00  Септември (Симитли) - Национал (София)                    0:2 
13:00  Банско (Банско) - Гранит (Владая)                         3:2 
13:00  Ботев 57 СОУ (София) - Елит София (София)                 2:1 
13:00  Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                 2:1 
13:00  Локомотив София 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил)      3:0 сл. 
14:00  ЦСКА (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                    4:0 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
11:00  Витоша 13 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                0:0 
13:00  Малеш (Микрево) - Септември (София)                       0:3 
13:00  Пирин 2001 (Благоевград) - Беласица (Петрич)              0:0 
13:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София)           3:2 
13:00  Миньор (Перник) - Левски (София)                          0:3 
16:00  Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)            1:0 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
11:30  Интер Джесика 2010 (София) - Искър 1945 (Нови Искър)       - 
11:30  Сантяго Бернабеу (София) - Победа 2013 (София)            1:4 
11:30  Барокко (София) - Царско село 2015 (София)                4:2 
11:30  Развитие МФ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    2:1 
15:00  Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     3:0 

Деца: София (столица) - Зонална група
11:00  Металург 1957 (Перник) - Национал (София)                 3:1 
11:00  Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)     0:0 
11:00  Ботев 57 СОУ (София) - Беласица (Петрич)                  3:0 
11:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград)                2:1 
11:00  Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)                   0:1 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
10:00  Септември (София) - Славия 1913 (София)                   1:1 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:00  Ферион (София) - Победа 2013 (София)                      1:15 
09:30  София спорт (София) - Елит София (София)                  2:2 
09:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сердика (София)        анулиран 
09:30  Спортист 13 (София) - Банкя 2009 (Банкя)                  1:0 
13:30  Арес (София) - ОФК София (София)                          2:1 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Левски (София) - Левски Спартак 1962 (София)              6:0 
10:30  Национал (София) - Локомотив София 1929 (София)           2:1 
12:00  Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                    1:2 
13:30  Септември (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      0:2 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "В"
09:00  Ботев 57 СОУ (София) - Барокко (София)                    5:1 
10:30  Орловец 2015 (Кокаляне) - Септември II (София)            1:10 
12:00  Интер Джесика 2010 (София) - Металург 1957 (Перник)       0:14 
13:30  Сердика (София) - София спорт (София)                     1:4 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Миньор (Перник) - Спортист 13 (София)                     1:2 
10:30  Левски (София) - Славия 1913 (София)                      0:0 
12:00  Ботев 2017 (Батановци) - Септември (София)                1:9 
13:30  Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Самоков)  0:3 
15:00  Национал (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)       3:4 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "В"
09:00  Елит София (София) - Възраждане 2020 (София)              4:3 
10:30  РД Спорт (София) - Локомотив София 1929 (София)           0:3 
12:00  София спорт (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)   1:7 
13:30  Олимпиец (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   5:0 
15:00  Марек 1915 (Дупница) - Арес (София)                       4:3 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "А"
09:00  ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Барокко (София)        6:1 
10:10  Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                         3:0 
11:20  Спортион (София) - Спартак София (София)                  0:1 
12:30  Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     3:1 
13:40  Интер Джесика 2010 (София) - Левски Спартак 1962 (София)  1:0 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "В"
09:00  БАМФ (София) - Победа 2013 (София)                        8:0 
10:10  ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Лъвчетата (София)      0:9 
11:20  Урвич (Панчарево) - Академик 1947 (София)                 анулиран 
11:20  ФК ЦСКА 1948 (София) - Шампион (София)                   11:0 
12:30  Метал 2002 (Перник) - Спорт за всички (София)             0:6 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "А"
09:00  София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София)        1:8 
10:10  ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София)                         0:2 
11:20  Щурче (София) - Левски Раковски (София)                   1:1 
12:30  Левски (София) - Септември (София)                        4:0 
13:40  Национал (София) - Славия 1913 (София)                    1:1 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Първа фаза, Група "А"
09:00  ЦСКА (София) - ОФК София (София)                         13:0 
10:00  Лъвчетата (София) - Барокко (София)                       2:6 
11:00  Левски Спартак 1962 (София) - Н спорт (София)             0:10 
12:00  Славия 1913 (София) - София спорт (София)                 3:1 
13:00  Младост 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)               анулиран 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Първа фаза, Група "Б"
09:00  Витоша 13 (София) - Левски (София)                        3:2 
10:00  Олимпия ФК (София) - Атлетик 11 (София)                   отложен 
11:00  Атлетико Артен (София) - БГ 7 (София)                     7:0 
12:00  Шампион (София) - Елит София (София)                      3:2 
13:00  Козаро (Ботевград) - Софияспорт 2020 (София)              2:0 

Държавно първенство за жени
12:00  ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Варна (Варна)                2:0 (0:0) 
14:30  Локомотив 1926 (Пловдив) - Барокко (София)                3:0 (2:0) 
14:30  Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив)              11:0 (5:0) 
14:30  Риал (Ковачевци) - Енко (Пловдив)                         0:2 (0:1) 
15:00  Локомотив (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево)     4:0 (2:0)