«  21 ноември 2020, събота (144 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
12:15  Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)            0:0  /Диема спорт/ Video
15:00  ЦСКА (София) - Левски (София)                             отложен  /Диема спорт/ 
17:45  Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                отложен  /Диема спорт/ 

Втора професионална лига
14:30  Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч)            3:3 (1:2) 
14:30  Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                  2:0 (2:0) 
14:30  Созопол (Созопол) - Локомотив (Горна Оряховица)           3:3 (1:2) 

Североизточна Трета лига
14:00  Интер (Добрич) - Дунав (Русе)                             0:4 (0:2) Video
14:00  Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Шумен 2007 (Шумен)       1:4 (0:2) 
14:00  Септември 98 (Тервел) - Доростол-Светкавица (Силистра)    1:2 (1:0) 
14:00  Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик)    2:3 (2:0) 
14:00  Лудогорец 1945 III (Разград) - Ботев (Нови пазар)         6:1 (2:0) Video

Северозападна Трета лига
14:30  ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев II (Враца)                 1:0 (1:0) 

Югозападна Трета лига
14:00  Марек 1915 (Дупница) - Гранит (Владая)                    6:0 (4:0) 
14:00  Левски (Чепинци) - Банско (Банско)                        1:0 (0:0) 
14:00  Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)          2:0 (0:0) 
14:00  Оборище (Панагюрище) - Чавдар (Етрополе)                  3:4 (1:1) 
14:00  Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        1:0 (1:0) Video
14:00  Ботев 1937 (Ихтиман) - Перун 1978 (Кресна)                4:0 
14:00  Пирин 1941 (Разлог) - Велбъжд (Кюстендил)                 2:0 (1:0) 
14:00  Сливнишки герой (Сливница) - Надежда (Доброславци)        0:1 (0:0) 
14:00  Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен 1925 (Сандански)         1:1 (1:1) Video

Югоизточна Трета лига
14:30  Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково)                     1:0 (1:0) 
14:30  Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    2:0 (0:0) Video
14:30  Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                  2:0 (1:0) 
14:30  Спартак 1947 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                отложен 
14:30  Розова долина (Казанлък) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)          2:0 (0:0) 
14:30  Несебър (Несебър) - Борислав 2009 (Първомай)              1:0 (0:0) Video
14:30  Марица 1921 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)              5:1 (2:0) 

"А" ОГ Бургас
14:30  Вихър (Айтос) - Черноморски спортист (Обзор)              3:0 сл. 
14:30  Атлетик 2018 (Каблешково) - Бяла река 1 (Зайчар)          1:1 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
14:30  Спортист (Козаревец) - Рудановски 1922 (Константин)       1:0 
14:30  Владислав 2004 (Джулюница) - Росица (Поликраище)          0:3 
14:30  Олимпиакос 2018 (Никюп) - Янтра (Драганово)               0:4 

"А" ОГ Враца
14:30  Манастирище 2020 (Манастирище) - Атлетик (Козлодуй)       анулиран 
14:30  Бутан (Бутан) - Ботевъ (Брусен)                           5:0 
14:30  Искър 1923 (Роман) - Миньор 2017 (Згориград)              1:0 
14:30  Академия Ботев (Враца) - Строител (Кунино)                7:2 
14:30  Ботев (Рогозен) - Любимец (Търнава)                       4:0 
14:30  Ботев 2013 (Криводол) - Торпедо 2004 (Борован)           13:1 
14:30  Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна)              2:1 
14:30  Монолит (Бяла Слатина) - Септември 98 (Гложене)           4:2 

"А" ОГ Ловеч
14:30  Балкан (Български извор) - Вежен (Тетевен)                отложен 
14:30  Априлци 2001 (Априлци) - Озрен (Голям извор)              отложен 
14:30  Изгрев 2013 (Ябланица) - Чавдар (Троян)                   отложен 

"А" ОГ Монтана
14:30  Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)          0:3 (0:2) 
14:30  Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     2:3 (1:0) 

"А" ОГ Пазарджик
14:00  Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          0:3 
14:00  Величково (Величково) - Балкан (Варвара)                  0:4 
14:00  Вихър (Ветрен) - Лозен (Лозен)                            3:2 

"А" ОГ Плевен
14:30  Вихър (Гулянци) - Ювентус 95 (Малчика)                    отложен 
14:30  Гигант 1947 (Белене) - Левски (Брест)                     3:3 
14:30  Войвода (Драгаш войвода) - Тръстеник (Тръстеник)          1:3 
14:30  Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа)                     отложен 
14:30  Ситомир (Никопол) - Венци (Искър)                         3:1 

"А" ОГ Пловдив
14:30  Садово (Садово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        отложен 
14:30  Житница (Житница) - Вихър (Войсил)                        отложен 
14:30  Металик 1938 (Сопот) - Пловдив 2015 (Пловдив)             3:0 
14:30  Марица (Милево) - Марица (Цалапица)                       9:0 
14:30  Марица 2003 (Маноле) - Дълго поле (Дълго поле)            7:1 

"А" ОГ Разград
14:00  Левски (Подайва) - Ясен (Ясеновец)                        3:0 
14:00  Спортист (Пороище) - Миньор 2012 (Сеново)                 0:1 
14:00  Вихър (Лозница) - Златен лист (Точилари)                  5:1 
14:00  Бели Лом (Дряновец) - Вълци (Владимировци)                0:3 
14:00  Победа (Богданци) - Ураган (Гецово)                       0:3 

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
14:00  Дунарит (Николово) - Смирненски (Смирненски)              4:0 (0:0) 

"А" ОГ Стара Загора
14:30  Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране)    3:1 
14:30  Чирпан (Чирпан) - Локомотив (Тулово)                      5:1 
14:30  Левски (Сърнево) - Елтемир (Крън)                         2:11 

"A" ОГ Търговище
14:00  Агроелит 1 (Макариополско) - Герлово 2016 (Обител)        2:4 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
14:00  Хитрино (Хитрино) - Балкан (Средня)                       отложен 
14:00  Ендже (Царев брод) - Върбица (Върбица)                    отложен 
14:00  Велики Преслав (Велики Преслав) - Енев (Дибич)            отложен 
14:00  Локомотив 2008 (Каспичан) - Смядово (Смядово)             отложен 
14:00  Устрем (Трем) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен)         отложен 

"А" ОГ Ямбол
14:30  Ботев (Болярово) - Искра (Симеоново)                      3:0 
14:30  Червена звезда (Каменец) - Елхово (Елхово)                2:1 

Елитна група (U-17) - Първа фаза, Източна група
13:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                отложен 

Елитна група (U-15) - Първа фаза, Източна група
11:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                отложен 

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
14:00  Спортист 2009 (Своге) - Ком 98 (Годеч)                    1:3 
14:00  Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)       4:1 
14:00  Царско село 2015 (София) - Конкордия (София)             17:0 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
11:00  Национал (София) - Локомотив София 1929 (София)          14:0 
13:00  Елит София (София) - Вихрен 1925 (Сандански)              2:1 
13:00  Гранит (Владая) - Кюстендил (Кюстендил)                   3:0 сл. 
13:00  Септември (Симитли) - Славия 1913 (София)                 2:3 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
12:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София)                   2:7 
13:00  Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                  3:2 
13:00  РД Спорт (София) - Левски Раковски (София)                1:2 
13:00  Малеш (Микрево) - ФК ЦСКА 1948 (София)                    0:3 
13:00  Витоша 13 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:3 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
11:30  Витоша (Бистрица) - Интер Джесика 2010 (София)            отложен 
11:30  София спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                   0:9 
11:30  Победа 2013 (София) - Септември (София)                   2:6 
11:30  Искър 1945 (Нови Искър) - Ферион (София)                  1:12 
11:30  Сантяго Бернабеу (София) - Развитие МФ (София)            1:1 
11:30  Левски Раковски (София) - Барокко (София)                 2:1 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:30  Сердика (София) - Елит София (София)                      анулиран 
09:30  Банкя 2009 (Банкя) - ОФК София (София)                    2:1 
09:30  Спортист 13 (София) - София спорт (София)                 4:0 
09:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ферион (София)        14:1 
16:30  Победа 2013 (София) - Арес (София)                        1:7 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Сливнишки герой (Сливница) - Левски (София)               отложен 
10:30  Марек 1915 (Дупница) - Локомотив София 1929 (София)       2:1 
12:00  Левски Спартак 1962 (София) - ДИТ Спорт (София)           0:3 
13:30  Миньор (Перник) - Септември (София)                       1:3 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Левски Раковски (София) - Миньор (Перник)                 3:1 
10:30  Балкан 1929 (Ботевград) - Левски (София)                  0:6 
12:00  Спортист 13 (София) - Национал (София)                    1:4 
13:30  Септември (София) - Славия 1913 (София)                   0:4 
15:00  Рилски спортист 2011 (Самоков) - ДИТ Спорт (София)        0:6 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "В"
09:00  Локомотив София 1929 (София) - Елит София (София)         0:4 
10:30  Възраждане 2020 (София) - Арес (София)                    1:2 
12:00  Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Ботев 57 СОУ (София)    21:0 
13:30  София спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                2:6 
15:00  РД Спорт (София) - Олимпиец (София)                       0:2 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Спартак София (София) - ДИТ Спорт (София)                 0:10 
10:10  Царско село 2015 (София) - Спортион (София)               0:1 
11:20  Левски Спартак 1962 (София) - ЦСКА (София)                отложен 
12:30  Барокко (София) - Олимпия ФК (София)                      1:7 
13:40  Интер Джесика 2010 (София) - Славия 1913 (София)          1:6 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "В"
09:00  Лъвчетата (София) - Победа 2013 (София)                   8:1 
10:10  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Метал 2002 (Перник)    1:1 
11:20  Академик 1947 (София) - Шампион (София)                   4:2 
12:30  ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ФК ЦСКА 1948 (София)   отложен 
13:40  Спорт за всички (София) - БАМФ (София)                    2:1 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Левски Раковски (София) - София спорт (София)             1:4 
10:10  Олимпия ФК (София) - Септември (София)                    0:2 
11:20  Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София)        4:4 
12:30  ЦСКА (София) - Национал (София)                           1:3 
13:40  Щурче (София) - Левски (София)                            0:3 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Н спорт (София) - ЦСКА (София)                            1:5 
10:00  ОФК София (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:5 
11:00  Барокко (София) - София спорт (София)                     2:3 
12:00  Левски Спартак 1962 (София) - Славия 1913 (София)         0:13 
13:00  Лъвчетата (София) - Младост 2015 (София)                  анулиран 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Първа фаза, Група "Б"
09:00  Козаро (Ботевград) - Шампион (София)                      2:4 
10:00  Атлетик 11 (София) - Елит София (София)                   7:2 
11:00  БГ 7 (София) - Олимпия ФК (София)                         1:2 
12:00  Софияспорт 2020 (София) - Левски (София)                  0:13 
13:00  Атлетико Артен (София) - Витоша 13 (София)                2:0 

Държавно първенство за жени
13:00  Барокко (София) - Енко (Пловдив)                          6:0 (4:0) 
13:00  Пирин лейдис (Благоевград) - Риал (Ковачевци)             8:1 (3:1) 
13:00  Янтра 2013 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)           0:11 (0:7) 
13:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)         3:0 (2:0)