« 22 ноември 2020, неделя (197 мача) »
Първа професионална лига - Първа фаза
12:30 Черно море (Варна) - Ботев (Враца) 2:1 (1:1) /Диема спорт/
15:00 Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана) отложен /Диема спорт/
17:30 Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1 (1:1) /Диема спорт/
Североизточна Трета лига
14:00 Спартак 1918 (Варна) - Устрем Д (Дончево) 4:0 (1:0)
14:00 Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0 сл.
14:00 Тополи 2010 (Тополи) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) анулиран
Северозападна Трета лига
14:30 Бдин 1923 (Видин) - Трявна (Трявна) 1:0 (1:0)
14:30 Спартак (Плевен) - Левски 2007 (Левски) 1:2 (1:1)
14:30 Севлиево (Севлиево) - Първа атомна (Козлодуй) 3:3 (0:2)
14:30 Етър ВТ II (Велико Търново) - Академик (Свищов) 3:0 (2:0)
14:30 Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2020 (Лом) 1:3 (0:1)
14:30 Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени) 1:1
14:30 Янтра (Полски Тръмбеш) - Партизан (Червен бряг) 0:2 (0:2)
14:30 Пещера (Галата) - Дреновец (Дреновец) 2:2
Югоизточна Трета лига
14:30 Левски (Карлово) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:2 (1:1)
14:30 Родопа Смолян (Смолян) - Извор (Горски извор) 2:1 (1:1)
"А" ОГ Благоевград
15:00 Малеш (Микрево) - Граничар (Копривлен) 1:0
15:00 Белица 2015 (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 3:2
15:00 Места 1929 (Хаджидимово) - Пирин 1941 II (Разлог) 7:1
15:00 Авангард (Бачево) - Пирин II (Благоевград) 0:6
15:00 Стрела 2003 (Вълкосел) - Планинец (Годлево) 3:0 сл.
15:00 Пирин (Брезница) - Левски 2008 (Крупник) 4:2
15:00 Балкан (Добринище) - Огняново (Огняново) 0:2
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
15:00 Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово) 4:1
15:00 Яворница (Яворница) - Огражденец (Кърналово) 4:1
15:00 Калабак (Самуилово) - Локомотив (Генерал Тодоров) 3:0
15:00 Струма (Марикостиново) - Граничар (Кулата) 3:0
15:00 Беласица 08 (Беласица) - Огражден 1955 (Първомай) 1:3
15:00 Стрела (Петрич) - Светкавица (Митино) 1:1
"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток
11:00 Канина (Гърмен) - Слащен 2007 (Слащен) 4:2
11:00 Плетена (Плетена) - Кочан (Кочан) 4:1
"А" ОГ Бургас
14:30 Бургас спорт (Бургас) - Устрем (Тънково) 3:1
14:30 Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено) 3:4
14:30 Липа (Череша) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) анулиран
14:30 Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас) 1:3
14:30 Черно море-Рудник (Бургас) - Звезденбург (Бургас) 0:3
14:30 Балкан 1980 (Планиница) - Странджанец (Царево) 3:0 сл.
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
14:30 Черноморец (Несебър) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 3:3
"А" ОГ Варна
14:00 Камчиец 1945 (Дългопол) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:2
14:00 Атлетик (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла) 4:2
14:00 Аксаково (Аксаково) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:1
14:00 Моряк 16 (Старо Оряхово) - Белослав 1918 (Белослав) 1:4
14:00 Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия) 1:3
14:00 Суворово 1 (Суворово) - Устрем (Караманите) 5:0
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
14:30 Вихър (Добри дял) - Победа (Кесарево) 10:0
14:30 Първомайци 2020 (Първомайци) - Ботев (Горско ново село) 2:1
"А" ОГ Враца
14:30 Огоста (Хайредин) - Ботев 2013 (Попица) 4:0
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
15:00 Славия 2000 (Яхиново) - Сокол 2015 (Самораново) 0:5
15:00 Мусала 2010 (Рила) - Ботев 2009 (Джерман) 3:0
15:00 ФК Марек 1919 (Дупница) - Ботев 1937 (Крайници) 0:3
15:00 Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев (Бобошево) 3:2
"А" ОГ Пазарджик
14:00 Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга) 1:0
14:00 Сарая (Сарая) - Чепинец (Велинград) 1:1
14:00 Тракия (Мирянци) - Левски (Паталеница) 1:1
14:00 Марица (Белово) - Локомотив (Септември) 2:0
14:00 Левски (Ракитово) - Спартак (Калугерово) 1:0
"А" ОГ Перник - западна подгрупа
14:00 Димитровец 1928 (Ковачевци) - Вихър (Еловдол) 5:3
"А" ОГ Пловдив
14:30 Чернозем (Черноземен) - Кричим (Кричим) 2:2
14:30 Тракия (Нови извор) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
14:30 Раковски (Раковски) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:4
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
14:30 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракия 94 (Царимир) 3:0 сл.
14:30 Ведраре (Ведраре) - Домлян (Домлян) 3:1
14:30 Вихър (Строево) - Дъбене (Дъбене) 2:1
14:30 Урожай (Стрелци) - Раковски 2018 (Раковски) 1:2
14:30 Калояново (Калояново) - Труд (Труд) 0:0
"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
14:30 Космос 2018 (Боянци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 3:0 сл.
14:30 Спартак (Болярци) - Родопи 2012 (Червен) 3:2
14:30 Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх) 3:0 сл.
"А" ОГ Разград
14:00 Локомотив 2019 (Самуил) - Челси (Брестовене) 0:3
"А" ОГ Русе - източна подгрупа
14:00 Юделник (Юделник) - Ботев (Голямо Враново) 0:1 (0:0)
14:00 Локомотив (Русе) - Сокол 2007 (Червена вода) 1:1 (0:1)
14:00 Спартак 2000 (Бъзън) - Приста 2000 (Средна кула) 1:3 (1:1)
14:00 Спартак 2014 (Хотанца) - Вихър 2020 (Николово) 0:0
14:00 Мартен (Мартен) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:2 (0:1)
"А" ОГ Русе - западна подгрупа
14:00 Бенковски (Бяла) - Борово 2000 (Борово) отложен
"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
14:00 Вихър (кв.Требич, София) - Сантяго Бернабеу (София) 1:4
14:00 Въстаник 26 (Войнеговци) - Световрачене (Световрачене) анулиран
14:00 Зенит (кв.Филиповци, София) - Житен (Житен) 0:1 (0:0)
14:00 Кремиковци (кв.Кремиковци) - Искър 1945 (Нови Искър) 0:3
14:00 Мрамор (Мрамор) - Банкя 2009 (Банкя) 2:3
14:00 Сокол (Негован) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:0
"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
11:00 Левски Раковски (София) - Академик 1947 (София) 9:0
14:00 Обеля (кв.Обеля, София) - Урвич (Панчарево) 4:0
14:00 Спарта (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:3
14:00 Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:1
14:00 Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница) 2:6
14:00 Септември II (София) - Витоша II (Бистрица) 0:4
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
14:00 Борци (Борци) - Габър 2015 (Габрица) отложен
14:00 Зенит (Черноглавци) - Дъбрава (Осеновец) отложен
14:00 Вихър 1969 (Боян) - Лудогорец 2017 (Каолиново) отложен
14:00 Победа 2016 (Пристое) - Устрем 2020 (Пет могили) отложен
14:00 Никола Козлево (Никола Козлево) - Мълния (Климент) отложен
14:00 Ясен 2007 (Ясенково) - Войвода (Капитан Петко) отложен
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
11:00 Волов (Шумен) - Заря 1962 (Звегор) отложен
"Б" ОГ Ямбол
14:30 Бакаджик (Чарган) - Безмер (Безмер) 0:2
14:30 Бояново 2012 (Бояново) - Воденичане 2017 (Воденичане) 0:5
14:30 Спортист (Роза) - Тунджа 2006 (Тенево) 6:1
14:30 Стефан Караджа (Окоп) - Бенковски (Зимница) 2:4
Елитна група (U-17) - Първа фаза, Източна група
11:00 Спартак 1947 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) отложен
11:00 Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали) отложен
11:00 Дунав (Русе) - Сокол (Марково) отложен
14:00 Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) отложен
14:00 Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) отложен
Елитна група (U-17) - Първа фаза, Западна група
13:00 Левски (София) - Септември (София) отложен
13:00 Левски Раковски (София) - Национал (София) отложен
14:00 Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) отложен
14:00 ФК Спартак 1919 (Плевен) - Витоша (Бистрица) отложен
14:00 Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив София 1929 (София) отложен
14:00 Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) отложен
Елитна група (U-15) - Първа фаза, Източна група
11:00 Сините камъни 2013 (Сливен) - Спартак 1918 (Варна) отложен
12:00 Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) отложен
12:00 Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) отложен
14:00 Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) отложен
14:00 Дунав (Русе) - Хасково (Хасково) отложен
Елитна група (U-15) - Първа фаза, Западна група
11:00 Левски (София) - Септември (София) отложен
12:00 Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) отложен
12:00 ФК Спартак 1919 (Плевен) - Витоша 13 (София) отложен
12:00 Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца) отложен
12:00 Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) отложен
14:00 Борислав 2009 (Първомай) - Национал (София) 0:3 сл.
Деца: Благоевград - Областна група
11:00 Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград) 8:0
ДПГ13: Благоевград - Областна група
11:00 Пирин 2001 (Благоевград) - Орлетата (Благоевград) 7:0
11:00 Пирин (Благоевград) - Мечетата (Петрич) 3:0 сл.
11:00 Септември (Симитли) - Малеш (Микрево) 0:4
11:00 Беласица (Петрич) - Перун 1978 (Кресна) 14:0
11:00 Вихрен (Сандански) - Неврокоп 1 (Гоце Делчев) отложен
ЮСВ: Варна - Зонална група
14:00 Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Волов (Шумен) 3:0 сл.
ЮСВ: Пловдив - Зонална група
10:30 Траките 2007 (Скутаре) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
10:30 Марица 1921 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 9:0
11:00 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Хасково (Хасково) анулиран
ЮМВ: Пловдив - Зонална група
10:30 Спартак 1947 (Пловдив) - Сокол (Марково) 2:2
Деца: Пловдив - Зонална група
10:00 Димитровград 1947 (Дмгр) - Спартак 1947 II (Пловдив) 5:0
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
10:00 Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
11:00 Хасково (Хасково) - Берое (Стара Загора) 2:4
12:00 Реал (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 0:6
12:00 Лидер Пловдив (Ягодово) - Родопа Смолян (Смолян) 3:0 сл.
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
14:00 Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе) 2:0
14:00 Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив София 1929 (София) 0:3
14:00 Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София) 8:2
14:00 Септември (Симитли) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
14:00 Беласица (Петрич) - Ботев 57 СУ (София) 1:0
14:00 Вихрен (Сандански) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
15:00 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Барокко (София) 6:0
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
14:00 Барокко (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:6
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - Първа фаза, Зона I
12:30 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - ЦСКА (София) 0:1
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
13:30 Царско село 2015 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
Деца "А": София (столица) - Областна група
11:30 Гранит (Владая) - Надежда (Доброславци) 1:0
11:30 РД Спорт (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
11:30 Спортист 13 (София) - Олимпиец (София) 4:1
11:30 Ботев 57 СУ (София) - Чавдар (Етрополе) 2:1
11:30 Конкордия (София) - София спорт (София) 1:4
13:30 Сердика (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен
13:30 Спартак 2015 (София) - Развитие МФ (София) 2:7
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
09:30 Национал (София) - Царско село 2015 (София) 14:0
09:30 РД Спорт (София) - Славия 1913 (София) 0:3
09:30 Ботев 57 СУ (София) - Левски (София) 0:8
09:30 ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) 2:0
09:30 Олимпия ФК (София) - Септември (София) 1:2
14:00 Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:3
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "Б"
09:00 ОФК София (София) - Арес (София) 2:4
10:30 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София) 0:8
12:00 Пловдив 2015 (Пловдив) - Н спорт (София) 2:3
13:30 Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА (София) 1:1
15:00 Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт II (София) 1:1
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "Г"
09:00 Надежда (Доброславци) - Елит София (София) 2:2
10:30 Спартак 2015 (София) - Витоша 13 (София) 0:6
12:00 Академия Мургаш (Нови хан) - БГ 7 (София) 5:3
13:30 Локомотив 1929 II (София) - Обеля сити (кв.Обеля, Сф) 8:1
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "Б"
09:00 Левски Раковски II (София) - ДИТ Спорт II (София) 0:1
10:30 Развитие на млади футболисти (София) - ЦСКА (София) 0:9
12:00 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски II (София) 1:2
13:30 Металург 1957 (Перник) - Атлетико Артен (София) 1:2
15:00 Академик 1947 (София) - Н спорт (София) 2:0
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "Г"
09:00 Победа 2013 (София) - Ферион (София) 0:3
10:30 Сердика (София) - Ултраспорт академия (София) 0:0
12:00 Гранит (Владая) - Спорт за всички (София) 2:2
13:30 Щурче (София) - ОФК София (София) 1:0
15:00 БАМФ (София) - Левски (Чепинци) 0:4
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "Б"
09:00 Атлетико Артен (София) - Талант (София) 10:2
10:10 Елит София (София) - Възраждане 2020 (София) 3:1
11:20 Младост 2015 (София) - Витоша 13 (София) отложен
12:30 Кюстендил (Кюстендил) - Национал (София) 5:2
13:40 Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт II (София) 0:4
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "Г"
09:00 БГ 7 (София) - Ботев 57 СУ (София) 0:2
10:10 Развитие МФ (София) - Металург 1957 (Перник) 0:12
11:20 София спорт (София) - Сердика (София) 2:0
12:30 Арес (София) - Вива (София) 0:2
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "Б"
10:00 Атлетико Артен (София) - Талант (София) 0:4
11:10 Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София) 0:11
12:20 Н спорт (София) - Левски II (София) 3:4
13:30 Арес (София) - Железница (Железница) 0:3
14:40 Спартак София (София) - ДИТ Спорт (София) 3:0
Деца: София - Областна група - втора подгрупа
11:00 Левски (Долна баня) - ОФК Костенец (Костенец) отложен
15:00 Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:5
Държавно първенство за жени
13:00 Севлиево лейдис (Севлиево) - Левски (Чепинци) 4:0 (3:0)
13:00 НСА (София) - Локомотив (Стара Загора) 3:1 (2:0)
13:30 ЖФК Варна (Варна) - Пълдин (Пловдив) 6:0 (1:0)