«  27 февруари 2021, събота (98 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
12:15  Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали)                3:2 (1:2)  /Диема спорт/ Video
15:00  Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   1:0 (1:0)  /Диема спорт/ Video
17:45  Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 2:1 (1:0)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
14:00  Кариана (Ерден) - Созопол (Созопол)                       0:3 сл. 
14:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Спортист 2009 (Своге)            1:2 (1:1) Video
14:00  Миньор (Перник) - Локомотив (Горна Оряховица)             1:0 (1:0) Video
14:00  Локомотив София 1929 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)   6:0 (3:0) Video

Североизточна Трета лига
14:00  Дунав (Русе) - Ботев (Нови пазар)                         7:0 (2:0) Video
14:00  Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол-Светкавица (Сс)      2:0 (1:0) 
14:00  Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                2:1 (0:1) 
14:00  Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Интер (Добрич)           0:2 (0:1) 

Северозападна Трета лига
14:00  Ботев II (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                      0:0 

Югозападна Трета лига
14:00  Надежда (Доброславци) - Марек 1915 (Дупница)              1:1 
14:00  Вихрен (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)                  2:0 (2:0) 
14:00  Балкан 1929 (Ботевград) - Перун 1978 (Кресна)             7:1 (2:0) Video
14:00  Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)   1:0 (0:0) 
14:00  Пирин 1941 (Разлог) - Чавдар (Етрополе)                   4:2 (1:1) 
14:00  Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)           2:0 
14:00  Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       отложен 
14:00  Оборище (Панагюрище) - Гранит (Владая)                    1:1 (0:0) 
14:00  Кюстендил (Кюстендил) - Левски (Чепинци)                  2:1 (2:0) 

Югоизточна Трета лига
14:00  Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)               4:1 (2:0) 
14:00  Верея (Стара Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)              0:1 (0:1) Video
14:00  Марица 1921 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                 2:0 (0:0) 
14:00  Несебър (Несебър) - Атлетик (Куклен)                      1:2 (0:1) Video
14:00  Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)            2:0 (2:0) 
14:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Извор (Горски извор)             0:3 (0:1) 
14:00  Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково)                   3:2 (3:0) 
14:00  Димитровград 1947 (Дмгр) - Черноморец 1919 (Бургас)       1:2 (1:1) 
14:00  Родопа Смолян (Смолян) - Карнобат (Карнобат)              7:1 (3:1) 

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
14:30  Огражден 1955 (Първомай) - Ураган (Михнево)               7:2 
14:30  Светкавица (Митино) - Граничар (Кулата)                   3:0 
14:30  Подгорец (Коларово) - Локомотив (Генерал Тодоров)         3:0 сл. 
14:30  Стрела (Петрич) - Вихър (Кавракирово)                     5:1 
14:30  Беласица 08 (Беласица) - Яворница (Яворница)              2:1 
14:30  Струма (Марикостиново) - Калабак (Самуилово)              2:0 

"А" ОГ Враца
14:30  Манастирище 2020 (Манастирище) - Академия Ботев (Враца)   4:6 
14:30  Искър 1923 (Роман) - Ботев (Рогозен)                      5:2 
14:30  Бутан (Бутан) - Ботев 2013 (Криводол)                    10:0 
14:30  Ботевъ (Брусен) - Монолит (Бяла Слатина)                  0:5 
14:30  Строител (Кунино) - Ботев 2013 (Попица)                   0:0 
14:30  Любимец (Търнава) - Септември 98 (Гложене)                1:2 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
14:00  Германея (Сапарева баня) - ФК Марек 1919 (Дупница)        4:0 

"А" ОГ Пазарджик
14:00  Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая)                    2:0 
14:00  Балкан (Варвара) - Лозен (Лозен)                          3:0 сл. 

"А" ОГ Плевен
14:30  Ботев (Трънчовица) - Войвода (Драгаш войвода)             3:0 сл. 
14:30  Вихър (Гулянци) - Ювентус 95 (Малчика)                    2:3 

"А" ОГ Пловдив
14:00  Садово (Садово) - Кричим (Кричим)                         2:0 
14:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот)         2:0 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
15:00  Домлян (Домлян) - Урожай (Стрелци)                        0:3 

"А" ОГ Стара Загора
15:00  Минерал (Овощник) - Мини "Марица-изток" (Раднево)         1:1 
15:00  Тунджа (Павел баня) - Габровница 04 (Горно Сахране)       0:3 сл. 
15:00  Левски (Сърнево) - Локомотив (Тулово)                     1:4 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
14:00  Герой (Зайчино ореше) - Хитрино (Хитрино)                 3:0 
15:00  Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) - Локомотив 2008 (Каспичан)    1:2 (0:0) 

Приятелски срещи: Зима-пролет
14:00  Янтра 2019 (Габрово) - Созопол (Созопол)                  1:1 (1:0) 

Елитна група (U-15) - Първа фаза, Западна група
12:00  Септември (София) - Национал (София)                      2:1 

Деца: Благоевград - Областна група
11:00  Перун 1978 (Кресна) - Пирин (Благоевград)                 5:0 
11:00  Вихрен (Сандански) - Беласица (Петрич)                    1:0 
11:00  Пирин сити (Разлог) - Места 1929 (Хаджидимово)            0:3 сл. 
11:00  Стрела 2003 (Вълкосел) - Малеш (Микрево)                  3:0 
11:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)            3:0 
11:00  Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин 1941 (Разлог)            отложен 
11:00  Банско (Банско) - Неврокоп 1 (Гоце Делчев)                0:5 

ЮСВ: Варна - Зонална група
14:00  Волов (Шумен) - Тополи 2010 (Тополи)                      2:1 

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
10:30  Изгрев 93 (Царевец) - Литекс (Ловеч)                      0:4 
10:30  Чумерна (Елена) - ФК Спартак 1919 (Плевен)                1:2 
10:30  Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              6:4 
10:30  Трявна (Трявна) - Ботев (Златарица)                       6:3 

Деца: Враца - Междуобластна група
10:30  Първа атомна (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)               0:1 
10:30  Прециз (Монтана) - Ботев (Враца)                          1:5 
10:30  Монолит (Бяла Слатина) - ОФК Локомотив (Мездра)           3:1 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
09:30  Орлета (Пазарджик) - Димитровград 1947 (Димитровград)     0:2 
11:00  Верея (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат)                отложен 
11:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           2:0 

Деца: Пловдив - Зонална група
10:30  Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 II (Пловдив)    0:3 
12:00  Ботев (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен)             4:2 
12:00  Верея (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:2 
13:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           отложен 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
13:30  Велд (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     отложен 
14:30  Лидер Пловдив (Ягодово) - Ботев II (Пловдив)              0:3 

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
16:00  Ботев 57 СУ (София) - Ком 98 (Годеч)                      3:0 сл. 
16:00  Спортист 2009 (Своге) - Конкордия (София)                 3:2 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
09:30  Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              2:1 
11:00  Интер Джесика 2010 (София) - Барокко (София)              0:3 сл. 
11:00  Левски Раковски (София) - Развитие МФ (София)             2:3 
11:00  Искър 1945 (Нови Искър) - Септември (София)               0:9 
11:00  Победа 2013 (София) - Чавдар (Етрополе)                   1:2 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:00  Елит София (София) - Арес (София)                         0:2 
09:00  Победа 2013 (София) - ОФК София (София)                   0:4 
09:00  Спортист 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    3:0 
13:00  Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (София)                       отложен 

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
12:00  Извор (Горски извор) - Олимпия спорт (Стара Загора)       3:3 
12:00  Чирпан (Чирпан) - Розова долина II (Казанлък)             0:2 
12:00  Бригада (Димитровград) - Верея (Стара Загора)            10:2 
12:00  Розова долина (Казанлък) - Арсенал 2000 (Казанлък)        отложен 
12:00  Ботев (Гълъбово) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)                  2:3 

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
10:00  Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   2:2