«  7 април 2021, сряда (66 мача)  »

Северозападна Трета лига
17:00  Левски 2020 (Лом) - Бдин 1923 (Видин)                     2:0 (1:0) 
17:00  Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 2:0 (1:0) Video
17:00  Партизан (Червен бряг) - Първа атомна (Козлодуй)          0:0 Video
17:00  Ботев II (Враца) - Левски 2007 (Левски)                   2:0 (1:0) 
17:00  Дреновец (Дреновец) - Трявна (Трявна)                     3:0 (1:0) 
17:00  Пещера (Галата) - Спартак (Плевен)                        1:2 
17:00  ОФК Локомотив (Мездра) - Севлиево (Севлиево)              4:0 (1:0) Video
17:00  Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ II (Велико Търново)      3:2 (1:1) 
17:00  Вихър (Славяново) - Локомотив 1927 (Дряново)              2:0 (1:0) 

Югозападна Трета лига
16:00  Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница)     0:2 (0:1) Video
16:00  Перун 1978 (Кресна) - Чавдар (Етрополе)                   1:0 (1:0) 
16:00  Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            1:0 (0:0) 
16:00  Надежда (Доброславци) - Банско (Банско)                   1:1 (0:1) 
16:00  Вихрен (Сандански) - Гранит (Владая)                      6:1 (3:1) 
16:00  Балкан 1929 (Ботевград) - Левски (Чепинци)                2:0 (2:0) Video
16:00  Сливнишки герой (Сливница) - Кюстендил (Кюстендил)        0:4 
16:00  Пирин 1941 (Разлог) - Оборище (Панагюрище)                2:2 (1:1) 
16:00  Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                  1:1 (1:1) 

Югоизточна Трета лига
17:00  Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                       2:0 (1:0) 
17:00  Хасково (Хасково) - Гигант (Съединение)                   0:0 Video
17:00  ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Извор (Горски извор)              0:0 
17:00  Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                3:0 (0:0) Video
17:00  Марица 1921 (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)               1:0 (0:0) Video
17:00  Несебър (Несебър) - Родопа Смолян (Смолян)                3:0 (2:0) Video
17:00  Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       2:0 (0:0) 
17:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)            0:1 (0:0) 
18:00  Верея (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)           0:2 

"А" ОГ Враца
17:00  Торпедо 2004 (Борован) - Скала 2015 (Оселна)              1:4 

"А" ОГ Пловдив
17:30  Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)      1:1 

Купа на България - Четвърти кръг (1/2 финали)
19:30  ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   1:1 (0:0)  /Диема спорт/ Video

Деца: Благоевград - Областна група
11:00  Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли)                 0:11 
11:00  Пирин 1941 (Разлог) - Малеш (Микрево)                     0:1 
11:00  Неврокоп 1 (Гоце Делчев) - Места 1929 (Хаджидимово)       4:1 
11:00  Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                       0:2 
11:00  Пирин 2001 (Благоевград) - Перун 1978 (Кресна)            8:1 
11:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Вихрен (Сандански)             0:1 
11:00  Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин сити (Разлог)              3:0 сл. 

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
17:00  Сините камъни 2013 (Сливен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)    3:0 сл. 
17:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)         15:0 
17:00  Созопол (Созопол) - Сливен 2000 (Сливен)                  0:6 

ЮСВ: Варна - Зонална група
13:00  Тополи 2010 (Тополи) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:0 
16:00  Устрем Д (Дончево) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:5 
16:00  Шумен 2007 (Шумен) - Доростол-Светкавица (Силистра)      10:0 
16:00  Суворово 1 (Суворово) - Калиакра 1923 (Каварна)           3:0 
16:00  Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                     11:1 
16:00  Велики Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)   0:3 сл. 

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
11:00  Гранд Про (Варна) - МФК Тича (Варна)                      2:2 

ЮСВ: Велико Търново - Междуобластна група
16:00  Трявна (Трявна) - Етър ВТ (Велико Търново)                отложен 
16:00  Локомотив (Горна Оряховица) - Белица 2017 (Килифарево)    2:1 
16:00  Академик (Свищов) - Янтра 2019 (Габрово)                  отложен 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
17:00  Хасково (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)                 0:4 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
15:00  Сокол (Марково) - Сините камъни 2013 (Сливен)             2:0 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
10:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)          0:2 
12:00  Реал (Пловдив) - Велд (Пловдив)                           0:5 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
16:00  Миньор (Перник) - Вихрен (Сандански)                      7:2 
16:00  Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София)             отложен 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - Втора фаза, Зона I
11:00  Вихрен (Сандански) - Хебър 1918 (Пазарджик)               1:3 
12:30  Елит София (София) - Септември (София)                    0:2 
13:00  Левски Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)        отложен 
14:00  Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 отложен 
14:00  Миньор (Перник) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)                5:0 
14:00  Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                 отложен 
14:00  ЦСКА (София) - Ботев 57 СУ (София)                        отложен 

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
12:00  Бригада (Димитровград) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)            3:3 

Деца: Ямбол - Междуобластна група
10:30  ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Сливен 2000 (Сливен)              2:2 

Държавно първенство за жени
12:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)               9:0 (6:0)