«  4 май 2021, вторник (52 мача)  »

Първа професионална лига - Втора фаза, Първа група
17:30  Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София)           отложен  /Диема спорт/ 
19:45  Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           3:1 (1:1)  /Диема спорт/ Video

"А" ОГ Бургас
18:00  Устрем (Тънково) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)        4:1 
18:00  Свети Никола (Бургас) - Камено (Камено)                   1:0 
18:00  Бяла река 1 (Зайчар) - Черноморски спортист (Обзор)       6:2 
18:00  Звезденбург (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)              2:1 
18:00  Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос)                      1:1 
18:00  Балкан 1980 (Планиница) - Ропотамо (Приморско)            3:0 сл. 
18:00  Атлетик 2018 (Каблешково) - Русокастро (Русокастро)       1:4 

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
15:00  Банево (кв.Банево, Бургас) - Ахелой (Ахелой)              3:0 сл. 
18:00  Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Равнец 2011 (Равнец)   2:0 
18:00  Черноморец (Несебър) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         2:1 
18:00  Кошарица (Кошарица) - Равда (Равда)                       1:3 

"А" ОГ Враца
18:00  Манастирище 2020 (Манастирище) - Огоста (Хайредин)        4:4 
18:00  Бутан (Бутан) - Миньор 2017 (Згориград)                   1:2 

"А" ОГ Перник - западна подгрупа
18:00  Черногорец 1946 (Ноевци) - Вихър (Еловдол)                9:0 
18:00  Чорни 1920 (Брезник) - Ерма 2010 (Трън)                   4:3 

"А" ОГ Перник - източна подгрупа
18:00  Енергетик (Перник) - Пирин (Земен)                        6:2 
18:00  Витоша (Долна Диканя) - Металург 1957 (Перник)            1:2 

"А" ОГ Плевен
18:00  Тръстеник (Тръстеник) - Венци (Искър)                     8:1 

"А" ОГ Пловдив
18:00  Раковски (Раковски) - Кричим (Кричим)                     1:0 
18:00  Марица (Милево) - Марица 2003 (Маноле)                    2:1 
18:00  Металик 1938 (Сопот) - Дълго поле (Дълго поле)            1:2 
18:00  Житница (Житница) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)   1:0 
18:00  Вихър (Белозем) - Марица (Цалапица)                       3:0 сл. 
18:00  Садово (Садово) - Пловдив 2015 (Пловдив)                  1:0 
18:00  Тракия (Нови извор) - Вихър (Войсил)                      3:0 
18:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Секирово (кв.Секирово, Рак)  3:0 сл. 

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
18:00  Белащица (Белащица) - Спартак 1947 II (Пловдив)           0:3 

"А" ОГ София - източна подгрупа
18:00  Рилец (Говедарци) - Козаро (Ботевград)                    2:2 (1:1) 
18:00  Ракитин (Трудовец) - Левски (Долна баня)                  1:1 (1:0) Video

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
16:00  Велики Преслав (Велики Преслав) - Олимпик (Варна)         1:4 

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
17:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         7:1 
17:00  Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов)                        отложен 
17:00  Павликени (Павликени) - Спартак (Плевен)                  3:2 
17:00  Севлиево (Севлиево) - Янтра 2019 (Габрово)                0:4 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
10:30  Траките 2007 (Скутаре) - Атлетик (Куклен)                 отложен 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
15:00  Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                 3:0 

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
16:00  Барокко (София) - Ком 98 (Годеч)                          3:4 
18:00  Царско село 2015 (София) - Рилски спортист 2011 (Сам)     0:3 сл. 
18:00  Локомотив София 1929 (София) - Левски (Чепинци)          14:0 
18:00  Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)           1:4 
18:00  Ботев 57 СУ (София) - Конкордия (София)                  11:1 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - Втора фаза, Зона I
13:00  Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                 4:1 

Деца: София (столица) - Зонална група
17:00  Металург 1957 (Перник) - Миньор (Перник)                  2:3 

Деца "А": София (столица) - Областна група
11:00  Спортист 13 (София) - София спорт (София)                 1:2 
11:00  РД Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                      5:2 
11:00  ДИТ Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)               8:0 
13:00  Сердика (София) - Развитие на млади футболисти (София)    2:2 
15:00  Спартак 2015 (София) - Надежда (Доброславци)              0:4 

Купа на България за жени - 1/2 финали
15:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - НСА (София)                    0:2 (0:0) Video
17:00  Барокко (София) - Пирин лейдис (Благоевград)              2:1 (1:1) Video