«  5 май 2021, сряда (40 мача)  »

Първа професионална лига - Втора фаза, Втора група
17:30  Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      3:1 (3:1)  /Диема спорт/ Video
19:45  Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 0:2 (0:1)  /Диема спорт/ Video

Североизточна Трета лига
17:00  Дунав (Русе) - Устрем Д (Дончево)                         7:0 (1:0) Video
17:00  Доростол-Светкавица (Силистра) - Шумен 2007 (Шумен)       1:0 (1:0) 
17:00  Кубрат 2016 (Кубрат) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     0:3 сл. 
17:00  Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                1:4 (0:2) 
17:00  Тополи 2010 (Тополи) - Черноломец 1919 (Попово)           1:4 (1:0) 
18:00  Черноморец (Балчик) - Интер (Добрич)                      6:1 (3:1) 
18:00  Лудогорец 1945 III (Рз) - Светкавица Търговище (Тщ)       2:1 (0:0) 

Югозападна Трета лига
17:00  Надежда (Доброславци) - Балкан 1929 (Ботевград)           0:0 

Югоизточна Трета лига
18:00  Извор (Горски извор) - Борислав 2009 (Първомай)           3:0 (1:0) Video
18:00  Родопа Смолян (Смолян) - Розова долина (Казанлък)         3:0 (1:0) 

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
18:00  Житен (Житен) - Вихър (кв.Требич, София)                   - 
18:00  Искър 1945 (Нови Искър) - Въстаник 26 (Войнеговци)         - 
18:00  Банкя 2009 (Банкя) - Зенит (кв.Филиповци, София)           - 
18:00  Спартак 1933 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци)       - 
18:00  Сокол (Негован) - Мрамор (Мрамор)                          - 

ЮСВ: Купа на БФС - 1/2 финали
11:00  Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              2:2 
11:00  ЦСКА (София) - Левски (София)                             2:1 (0:0) 

Деца: Купа на БФС - 1/2 финали
15:00  ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   3:1 (2:0) 
17:00  Славия 1913 (София) - Левски (София)                      3:3 

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
18:00  ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)              - 
18:00  Хаджи Димитър (Самуилово) - Сливен 2000 (Сливен)           - 
18:00  Вихър (Айтос) - Поморие (Поморие)                          - 
18:00  Сините камъни 2013 (Сливен) - Несебър (Несебър)            - сл. 
18:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)               - 

ЮСВ: Велико Търново - Междуобластна група
17:00  Трявна (Трявна) - Янтра 2019 (Габрово)                     - 
17:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1927 (Дряново)        - 
17:00  Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)            - 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
11:00  Сантяго Бернабеу (София) - Интер Джесика 2010 (София)      - сл. 
11:00  Искър 1945 (Нови Искър) - Левски Раковски (София)          - 
11:00  Победа 2013 (София) - Барокко (София)                      - 
11:00  София спорт (София) - Развитие МФ (София)                  - сл. 
11:00  Царско село 2015 (София) - Ферион (София)                  - 
11:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)       - 
11:00  ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе)             - 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:00  Арес (София) - Елит София (София)                          - 
09:00  ОФК София (София) - Победа 2013 (София)                    - 
09:00  Ферион (София) - Банкя 2009 (Банкя)                        - 
09:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спортист 13 (София)     -