«  6 май 2021, четвъртък (22 мача)  »

Първа професионална лига - Втора фаза, Трета група
17:30  Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново)         1:0 (0:0)  /Диема спорт/ Video
19:45  Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                       2:0 (1:0)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
15:00  Локомотив София 1929 (София) - Янтра 2019 (Габрово)       1:3 (0:2)  /Диема спорт/ Video

"А" ОГ Благоевград
17:00  Граничар (Копривлен) - Левски 2008 (Крупник)              1:2 
17:00  Огняново (Огняново) - Планинец (Годлево)                  3:0 
17:00  Балкан (Добринище) - Пирин II (Благоевград)               0:3 сл. 
17:00  Пирин (Брезница) - Пирин 1941 II (Разлог)                 3:0 
17:00  Стрела 2003 (Вълкосел) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     3:0 
17:00  Авангард (Бачево) - Малеш (Микрево)                       2:2 
17:00  Места 1929 (Хаджидимово) - Белица 2015 (Белица)           3:0 

Деца: Благоевград - Областна група
11:00  Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   1:0 

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
10:00  Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   1:1 
10:00  Бургас спорт (Бургас) - Звездичка (Бургас)                3:0 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
11:00  Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)              5:0 

Деца "А": София (столица) - Областна група
11:00  Орловец 2015 (Кокаляне) - Конкордия (София)               2:3 
11:00  Чавдар (Етрополе) - Развитие МФ (София)                   2:0 

ЮМВ: София - Междуобластна група
17:00  Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)     отложен 

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
15:00  Миньор (Раднево) - Верея (Стара Загора)                   0:7 

Международни приятелски срещи за деца (до 15 г.) 2021 - Турнир "Влатко Маркович", Група "A"
13:15  Северна Македония (деца) - Хърватия (деца)                1:7 
18:30  България (деца) - Беларус (деца)                          1:2 

Международни приятелски срещи за деца (до 15 г.) 2021 - Турнир "Влатко Маркович", Група "B"
11:30  Босна и Херцеговина (деца) - Литва (деца)                  - 
16:45  Албания (деца) - Русия (деца)                              -