«  7 май 2021, петък (32 мача)  »

Първа професионална лига - Втора фаза, Първа група
17:30  Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)               0:2 (0:1)  /Диема спорт/ Video
20:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - ЦСКА (София)                       отложен  /Диема спорт/ 

Втора професионална лига
13:45  Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  2:2 (1:1)  /Диема спорт/ Video
18:00  Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол)           1:0 (0:0) 
18:00  Спортист 2009 (Своге) - Лудогорец 1945 II (Разград)       1:2 (0:1) 

Югоизточна Трета лига
18:00  Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                    1:0 (0:0) 

ЮСВ: Варна - Зонална група
17:00  Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        4:0 
17:00  Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Калиакра 1923 (Каварна)      3:0 сл. 
17:00  Шумен 2007 (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                4:2 
17:00  Тополи 2010 (Тополи) - Велики Преслав (Велики Преслав)    3:0 сл. 
17:00  Суворово 1 (Суворово) - Спартак 1918 (Варна)              1:8 

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
14:00  Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                  3:1 
14:00  Янтра 2019 (Габрово) - Академик (Свищов)                  3:0 
14:00  Янтра 2013 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        отложен 
14:00  Спартак (Плевен) - Ботев (Дебелец)                       12:3 

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
15:00  Монолит (Бяла Слатина) - ОФК Локомотив (Мездра)           2:4 
15:00  Ботев 2013 (Криводол) - Кариана (Ерден)                   3:0 сл. 

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
17:00  Левски 2007 (Левски) - Вихър (Гулянци)                    3:0 сл. 
17:00  Пещера (Галата) - Чавдар (Троян)                           - 
17:00  Вихър (Славяново) - Спартак (Плевен)                       - 
17:00  Литекс (Ловеч) - Партизан (Червен бряг)                    - 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
18:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)             - 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
18:00  Пловдив 2015 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)            - 
18:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Труд (Труд)                   - 

Деца: Пловдив - Зонална група
18:00  Спартак 1947 II (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив)         - 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - Втора фаза, Зона I
11:00  Септември (София) - Вихрен (Сандански)                    3:1 

ЮМВ: София - Междуобластна група
17:00  ОФК Костенец (Костенец) - Сливнишки герой (Сливница)      2:3 
17:00  Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                5:1 

Международни приятелски срещи за деца (до 15 г.) 2021 - Турнир "Влатко Маркович", Група "A"
13:15  Хърватия (деца) - Беларус (деца)                          3:1 
18:30  България (деца) - Северна Македония (деца)                2:0 

Международни приятелски срещи за деца (до 15 г.) 2021 - Турнир "Влатко Маркович", Група "B"
11:30  Босна и Херцеговина (деца) - Албания (деца)                - 
16:45  Русия (деца) - Литва (деца)                                -