«  28 ноември 2021, неделя (160 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
15:15  Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)       2:2 (2:1)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
12:30  Добруджа 1919 (Добрич) - Етър ВТ (Велико Търново)         0:3 (0:1)  /Диема спорт/ Video

Югоизточна Трета лига
14:30  Гигант (Съединение) - Берое II (Стара Загора)             2:1 (2:0) 
14:30  Саяна (Хасково) - Левски 2005 (Крумовград)                0:0 Video
14:30  Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:3 (2:2) 

"А" ОГ Благоевград - Първа фаза, подгрупа "Бистрица"
15:00  Белица 2015 (Белица) - Пирин 1941 II (Разлог)              - 
15:00  Левски 2008 (Крупник) - Перун 1978 (Кресна)                - 
15:00  Ураган 1970 (Горно Драглище) - Спортист (Падеш)            - 
15:00  Планинец (Годлево) - Малеш (Микрево)                       - 

"А" ОГ Благоевград - Първа фаза, подгрупа "Места"
15:00  Места 1929 (Хаджидимово) - Миньор 2016 (Елешница)          - 
15:00  Банско тийм II (Банско) - Дебрен (Дебрен)                  - 
15:00  Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин 1912 II (Гоце Делчев)       - 
15:00  Пирин (Брезница) - Копривлен (Копривлен)                   - 

"А" ОГ Бургас
14:30  Свети Никола (Бургас) - Звезденбург (Бургас)              анулиран 
14:30  Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос)                       - 
14:30  Бяла река 1 (Зайчар) - Балкан 1980 (Планиница)             - 
14:30  Черном. спортист (Обзор) - Странджа Агр. 2014 (Средец)     - 
14:30  Манолич (Манолич) - Ропотамо (Приморско)                   - 
14:30  Русокастро (Русокастро) - Бургас спорт (Бургас)            - 

"А" ОГ Варна
14:00  Черноморец 1946 (Чернево) - Суворово (Суворово)           1:2 
14:00  Атлетик (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол)               5:0 
14:00  Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав)            отложен 
14:00  Девня 2005 (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла)               0:3 
14:00  Камчиец 1945 (Дългопол) - Провадия (Провадия)             1:2 

"А" ОГ Враца
14:30  Монолит (Бяла Слатина) - Академия Ботев (Враца)           4:2 
14:30  Огоста (Хайредин) - Бутан (Бутан)                         3:1 
14:30  Септември 98 (Гложене) - Искър 1923 (Роман)               0:2 
14:30  Манастирище 2020 (Манаст.) - Миньор 2017 (Згориград)      4:4 

"Б" ОГ Враца
14:30  Ботевъ (Брусен) - Торпедо 2004 (Борован)                  6:1 

"А" ОГ Габрово
14:00  Дан Колов (Сенник) - Балкан (Плачковци)                   отложен 
14:00  Ангел Кънчев (Трявна) - Боруна (Царева ливада)            отложен 
14:00  Видима (Душево) - Юнак 2006 (Кормянско)                   отложен 
14:00  Вихър 1962 (Ряховците) - Спортист (Петко Славейков)       отложен 
14:00  Трявна (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово)                 отложен 

"А" ОГ Перник - западна подгрупа
14:30  Черногорец 1946 (Ноевци) - Буря (Кошарево)                отложен 

"А" ОГ Пловдив
14:30  Садово (Садово) - Марица (Милево)                          - 
14:30  Дълго поле (Дълго поле) - Марица 1951 (Първомай)           - 
14:30  Спартак (Болярци) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       - 
14:30  Тракия (Нови извор) - Спартак 1947 (Пловдив)               - 
14:30  Вихър (Войсил) - Спортист 1948 (Голям чардак)              - 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
14:30  Раковски 2018 (Раковски) - Раковски (Раковски)             - 
14:30  Ведраре (Ведраре) - Стряма 2001 (Стряма)                   - 
14:30  Дъбене (Дъбене) - Средногорец (Брезово)                    - 
14:30  Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Домлян (Домлян)              - 
14:30  Тракия 94 (Царимир) - Калояново (Калояново)                - 

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
14:30  Лидер (Ягодово) - Лидер Пловдив (Ягодово)                  - 
14:30  Марица (Цалапица) - Вето (Цалапица)                        - 
14:30  Спартак 1971 (Ново село) - Траките 2007 II (Скутаре)       - 
14:30  Царацово 2020 (Царацово) - Бенковски 1959 (К.Конаре)       - 
14:30  Спартак 1947 II (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)        - 

"А" ОГ Разград
14:00  Локомотив 2019 (Самуил) - Спортист (Пороище)              0:5 
14:00  Миньор 2012 (Сеново) - Стрела (Тодорово)                  3:0 
14:00  Ураган (Гецово) - Златен лист (Точилари)                  1:1 

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
14:00  Ботев (Голямо Враново) - Спартак 2014 (Хотанца)           0:1 (0:1) 
14:00  Дунав 2009 (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски)         0:0 

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
13:00  Дунав (Батин) - Атлетик (Тръстеник)                       6:0 (3:0) 

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
14:00  Банкя 2009 (Банкя) - Спартак 1933 (Подгумер)              1:3 
14:00  Сокол (Негован) - Вихър (кв.Требич, София)                8:0 
14:00  Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Мрамор (Мрамор)       0:4 
14:00  Житен (Житен) - Въстаник 26 (Войнеговци)                  4:0 
14:00  Зенит (кв.Филиповци, София) - Враждебна (София)           4:3 
14:00  Спортист 13 (София) - Сантяго Бернабеу (София)            2:0 
14:00  Ферион (София) - Искър 1945 (Нови Искър)                  2:0 

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
14:00  Люлин (кв.Люлин, София) - Железница (Железница)           0:3 
14:00  Казичене 1929 (Казичене) - Урвич (Панчарево)              6:3 
14:00  Ботев 57 СУ (София) - Спарта (София)                      9:0 
14:00  София спорт (София) - Академик 1947 (София)               5:1 
14:00  Обеля (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София)         3:6 
14:00  Витоша II (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне)            2:1 

"А" ОГ София - Първа фаза, Източна подгрупа
14:00  Мътивир (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин)              1:3 
14:00  Средногорец 2016 (Златица) - Левски (Долна баня)          3:5 

"А" ОГ София - Първа фаза, Западна подгрупа
11:00  Спортист 2006 (Драговищица) - Правец (Правец)             1:2 
14:00  Спортист 2009 II (Своге) - Зенит (Церово)                 1:3 (1:1) 
14:00  Козаро (Ботевград) - Скравена (Скравена)                  1:0 (0:0) Video
14:00  Петърч (Петърч) - Ком 98 (Годеч)                          0:1 

"А" ОГ Стара Загора
14:00  Левски (Сърнево) - Минерал (Овощник)                      2:5 (0:3) 

"A" ОГ Търговище
14:00  Герлово 2016 (Обител) - Бенковски (Подгорица)             3:0 
14:00  Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава 2011 (Антоново)         0:3 сл. 
14:00  Сокол (Трескавец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           1:4 

"А" ОГ Хасково
14:30  Раковски (Ивайловград) - Старско (Хасково)                3:5 
14:30  Любимец 2000 (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли)           2:3 
14:30  Тунджа (Срем) - Свиленград 1921 (Свиленград)              1:6 

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
11:00  Космос (Браничево) - Устрем 2020 (Пет могили)             1:4 (0:2) 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
14:00  Велики Преслав (Велики Преслав) - Балкан 1965 (Градище)   4:1 (1:0) 
14:00  Върбица (Върбица) - Герой (Зайчино ореше)                 2:1 (1:1) 
14:00  Смядово (Смядово) - Хитрино (Хитрино)                     3:1 (1:0) 
14:00  Ендже (Царев брод) - Устрем (Трем)                        3:2 (1:1) 
14:00  Заря 1962 (Звегор) - Олимпия (Шумен)                      анулиран 
14:00  Локомотив 2008 (Каспичан) - Ботев (Каменяк)               2:1 (1:0) 

Елитна група (U-17)
12:30  Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       0:1 
14:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)              0:2 
14:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)       4:0 (2:0) 
14:00  Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          3:1 
14:00  Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 1:0 
14:00  Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            5:0 
14:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Розова долина (Казанлък)         0:0 
14:00  Септември (София) - Национал (София)                      6:0 

Елитна група (U-15)
10:00  Дунав от Русе (Русе) - Звезденбург (Бургас)               3:0 
10:30  Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       2:0 
11:00  Локомотив София 1929 (София) - Черно море (Варна)         3:3 (2:2) 
12:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)       4:0 (2:0) 
12:00  Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          0:0 
12:00  Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:5 
12:00  Септември (София) - Национал (София)                      1:0 
13:30  Ботев (Враца) - ФК Спартак 1919 (Плевен)                  1:2 

ЮСВ: Варна - Зонална група
14:00  Доростол Силистра (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)   0:5 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
11:00  Верея (Стара Загора) - Сокол (Марково)                     - 
11:00  Сините камъни 2013 (Сливен) - Ботев (Пловдив)              - 
12:00  Бургас спорт (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)              - 

Деца: Пловдив - Зонална група
12:00  Сливен 2000 (Сливен) - Спартак 1947 (Пловдив)              - 
13:00  Сините камъни 2013 (Сливен) - Ботев (Пловдив)              - 

ДПГ13: Пловдив - Зонална група център
10:30  Марица 1921 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)          - 
10:30  Орлета (Пазарджик) - Ботев (Пловдив)                       - 
10:30  Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив)           - 
10:30  Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)             - 
12:00  Металик 1938 (Сопот) - ФК Арда 1924 (Кърджали)             - 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
09:00  Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 (София)        0:1 
14:00  Орлета (Пазарджик) - Барокко (София)                      1:2 
14:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чавдар (Етрополе)      5:1 
14:00  Кюстендил (Кюстендил) - Беласица (Петрич)                 2:0 
14:00  Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград)                0:3 
14:00  Миньор (Перник) - Вихрен (Сандански)                      6:1 
14:00  Царско село 2015 (София) - Струмска слава 1927 (Рад)      9:0 

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
11:00  Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци)                  4:1 
11:00  Спортист 13 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)          2:1 
11:00  Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     0:3 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "Б"
09:00  Ай ма3кс (София) - Национал II (София)                    0:7 
10:30  Сердика (София) - Миньор (Перник)                         0:2 
12:00  Атлетико Артен (София) - Кюстендил (Кюстендил)            3:5 
13:30  Левски II (София) - Марек 1915 (Дупница)                  2:2 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "Б"
09:00  Интер Джесика 2010 (София) - София спорт (София)          4:1 
10:30  Атлетико Артен (София) - Национал II (София)              0:1 
12:00  Ботев 57 СУ (София) - Победа 2013 (София)                 4:0 
13:30  Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София)              0:0 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "Г"
09:30  Развитие на млади футболисти (София) - БАМФ (София)       0:5 
11:00  Арес (София) - Спорт за всички (София)                    0:1 
12:30  Спартак 2015 (София) - Възраждане 2020 (София)            2:2 
14:00  РД Спорт (София) - Академия Мургаш (Нови хан)             5:0 
15:30  Орловец 2015 (Кокаляне) - Балкан 1929 (Ботевград)         0:6 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "Б"
09:00  ДИТ (кв.Драгалевци, София) - София спорт (София)           - 
10:10  Миньор (Перник) - Шампион (София)                          - 
11:20  Левски (София) - Вива (София)                              - 
12:30  Септември II (София) - Марек 1915 (Дупница)                - 
13:40  Национал II (София) - Кюстендил (Кюстендил)                - 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "Г"
09:00  Спортист 13 (София) - Елит София (София)                   - 
10:10  Арес (София) - Козаро (Ботевград)                          - 
11:20  Барокко (София) - Надежда (Доброславци)                    - 
12:30  Сердика (София) - ДАФ (София)                              - 
13:40  Спорт за всички (София) - БАМФ (София)                     - 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "Б"
09:00  Талант (София) - Софияспорт 2020 (София)                   - 
10:10  Левски II (София) - Лъвчетата (София)                      - 
11:20  Атлетико Артен (София) - Железница (Железница)             - 
12:30  Септември II (София) - Левски Раковски (София)             - 
13:40  Национал II (София) - ЦСКА II (София)                      - 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "Г"
09:00  Гранит (Владая) - Тигрите (София)                          - 
10:10  Н спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                  - 
11:20  Комета (София) - Академия Мургаш (Нови хан)                - 
12:30  ФК Рилски спортист (Самоков) - Барокко (София)             - 
13:40  Левски Спартак 1962 (София) - ОФК София (София)            - 

Държавно първенство за жени - Първа фаза
13:30  Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)       2:0