« 15 май 2022, неделя (250 мача) »
Втора професионална лига
18:00 Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (Симитли) 4:0 (2:0)
20:30 Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:1 (0:1) /Диема спорт/
Североизточна Трета лига
13:00 Доростол Силистра (Силистра) - Устрем Д (Дончево) 1:1 (0:1)
14:00 Волов (Шумен) - Спартак 1918 II (Варна) 2:1 (2:0)
17:00 Черноломец 1919 (Попово) - Лудогорец 1945 III (Разград) 1:0 (0:0)
"А" ОГ Благоевград - Втора фаза, Първа осмица
14:00 Места 1929 (Хаджидимово) - Левски 2008 (Крупник) 2:0
17:00 Пирин (Брезница) - Малеш (Микрево) 3:0
17:00 Пирин 1912 II (Гоце Делчев) - Дебрен (Дебрен) 3:0
17:00 Спортист (Падеш) - Планинец (Годлево) 1:1
"А" ОГ Благоевград - Втора фаза, Втора седмица
17:00 Перун 1978 (Кресна) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 3:0
17:00 Пирин 1941 II (Разлог) - Копривлен (Копривлен) 1:1
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
17:00 Яворница (Яворница) - Огражденец (Кърналово) 3:0 сл.
17:00 Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово) 0:3 сл.
17:00 Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово) анулиран
17:00 Струма (Марикостиново) - Огражден 1955 (Първомай) 0:3 сл.
17:00 Ураган (Михнево) - Стрела (Петрич) 0:3
17:00 Светкавица (Митино) - Граничар (Кулата) 3:0
"А" ОГ Бургас
18:00 Балкан 1980 (Планиница) - Свети Никола (Бургас) 3:0 сл.
18:00 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Странджанец (Царево) 0:3 сл.
18:00 Ропотамо (Приморско) - Бяла река 1 (Зайчар) 3:0 сл.
18:00 Бургас спорт (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 3:0 сл.
18:00 Русокастро (Русокастро) - Манолич (Манолич) 0:3 сл.
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
15:30 Ахелой (Ахелой) - Устрем (Тънково) 4:2
15:30 Черноморец 1919 II (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) 1:0
18:00 Черноморец (Несебър) - Равнец 2011 (Равнец) 0:3 сл.
18:00 Банево (кв.Банево, Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 6:2
18:00 Равда (Равда) - Кошарица (Кошарица) 5:2
"Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
18:00 Аполония Понтика (Созопол) - Атлетик 2018 (Каблешково) 3:0 сл.
18:00 Просеник 2019 (Просеник) - Черно море-Рудник (Бургас) 7:2
18:00 Българово 1948 (Българово) - Алтай (Карагеоргиево) 6:0
18:00 Бяла река (Тополица) - Свети Никола (Черноморец) 8:2
"А" ОГ Варна
13:00 Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:0
13:00 Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия) 0:1
13:00 Черноморец 2003 (Бяла) - Устрем (Караманите) 10:0
17:00 Камчиец 1945 (Дългопол) - Девня 2005 (Девня) 0:3 сл.
"Б" ОГ Варна
13:00 Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец) 3:0 сл.
"А" ОГ Велико Търново
18:00 Недан (Недан) - Лозен 1924 (Сухиндол) 1:5
18:00 Чумерна (Елена) - Земеделец 93 (Козловец) 4:2
18:00 Изгрев 93 (Царевец) - Левски (Лясковец) 0:1
18:00 Рудановски 1922 (Константин) - Левски 1986 (Стражица) 3:6
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
18:00 Росица (Поликраище) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) 5:2
18:00 Първомайци 2020 (Първомайци) - Вихър (Добри дял) 3:2
18:00 Янтра (Драганово) - Ботев 33 (Крушето) 2:0
"А" ОГ Враца
18:00 Академия Ботев (Враца) - Скала 2015 (Оселна) 5:2
18:00 Бутан (Бутан) - Монолит (Бяла Слатина) 3:0
18:00 Миньор 2017 (Згориград) - Огоста (Хайредин) 3:4
"Б" ОГ Враца
18:00 Ботев 2013 (Попица) - Искър 1923 II (Роман) 5:0
18:00 Първа атомна (Козлодуй) - Любимец (Търнава) анулиран
"А" ОГ Габрово
17:00 Видима (Душево) - Трявна (Трявна) 3:0 сл.
17:00 Ангел Кънчев (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово) 3:1
17:00 Дан Колов (Сенник) - Спортист (Петко Славейков) 3:1
17:00 Стрела 2006 (Шумата) - Юнак 2006 (Кормянско) 0:5
17:00 Балкан (Плачковци) - Боруна (Царева ливада) 2:6
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
18:00 Христо Ботев 1946 (Стожер) - Добруджанец (Овчарово) 1:0
18:00 Интер (Добрич) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 0:3
18:00 Орловец 2008 (Победа) - ФК Спортист (Генерал Тошево) 3:2
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
18:00 Спортист (Стефаново) - Дружба (Безмер) 3:0
18:00 Сокол 2012 (Соколово) - Искра 41 (Бенковски) 5:1
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
10:30 Ботев (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът) 0:3 сл.
10:30 Копие (Копиловци) - Армейци (Кюстендил) 1:3
10:30 Руен (Богослов) - Осоговец (Пиперков чифлик) 9:1
10:30 Струмска слава (Търновлаг) - Спортист (Слокощица) 5:2
17:00 Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци) 3:0 сл.
17:00 Струма (Нови чифлик) - Ябълково (Ябълково) 3:0 сл.
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
10:30 Червена звезда (Ч.брег) - Рилец 1948 (Ресилово) 7:2
10:30 Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман) 0:0
10:30 Ботев (Пороминово) - Ботев 1937 (Крайници) 1:2
17:00 Мусала 2010 (Рила) - Германея (Сапарева баня) 3:0
17:00 Горица 2019 (Овчарци) - Миньор 2019 (Бобов дол) 3:1
"А" ОГ Ловеч
18:00 Изгрев 2013 (Ябланица) - Балкан (Орешак) 0:3 сл.
18:00 Априлци (Априлци) - Ботев (Луковит) 0:3 сл.
"Б" ОГ Монтана
14:00 Липен (Липен) - Динамо (Мадан) 2:3
17:00 Спортист (Благово) - Хайдут 2014 (Ерден) 3:0 сл.
"А" ОГ Пазарджик
14:00 Левски (Паталеница) - Тракия (Мирянци) 5:3
14:30 Величково (Величково) - Юнак (Ивайло) 5:0
18:00 Чико Бунара (Бяга) - Спартак (Калугерово) 5:0
18:00 Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово) 0:3 сл.
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
18:00 Оборище II (Панагюрище) - Ботев 2020 (Черногорово) 3:0
18:00 Карабунар 2015 (Карабунар) - Лесичово 2011 (Лесичово) 0:3 сл.
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
18:00 Лозен (Лозен) - Зенит (Ветрен дол) 3:0 сл.
"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
18:00 Космос 2004 (Гривица) - Ботев 1419 (Българене) 4:1
18:00 Ботев 2005 (Вълчитрън) - Виная (Згалево) 0:3 сл.
18:00 Вихър 21 (Драгаш войвода) - Динамо (Изгрев) 2:5
18:00 Славия (Новачене) - Борба 10 (Шияково) 6:2
18:00 Пордим 2017 (Пордим) - Обнова 1934 (Обнова) 3:0 сл.
"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
15:00 Левски (Горна Митрополия) - Свобода (Милковица) анулиран
18:00 Динамо (Бохот) - Вихър (Крушовене) 1:4
18:00 Бенковски (Опанец) - Устрем 2010 (Крета) 0:3 сл.
18:00 Бенковски 2021 (Петърница) - Спартак (Божурица) анулиран
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
11:00 Лавров 1946 (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник) 3:0
11:00 Ботев 2020 (Рупци) - Спартак (Койнаре) 3:0 сл.
11:00 Червена звезда 1945 (Глава) - Чавдар 2011 (Садовец) 0:1
"А" ОГ Пловдив
10:00 Спартак 1947 (Пловдив) - Спартак (Болярци) 10:1
11:30 Пловдив 2015 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 3:0
18:00 Вихър (Войсил) - Кричим (Кричим) 3:0 сл.
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
18:00 Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0 сл.
18:00 Марица (Ясно поле) - Ботев (Рогош) 1:2
18:00 Марица 2009 (Градина) - Тракиец 2001 (Калековец) 0:3 сл.
18:00 Сокол (Буково) - Светкавица (Манолско Конаре) 3:0 сл.
18:00 Вихър (Войводиново) - Вихър (Белозем) 3:2
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
18:00 Средногорец (Брезово) - Раковски 2018 (Раковски) 1:6
18:00 Домлян (Домлян) - Дъбене (Дъбене) 0:3 сл.
18:00 Урожай (Стрелци) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:1
"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
16:00 Брестовица (Брестовица) - Спартак 1971 (Ново село) 1:4
18:00 Лидер Пловдив (Ягодово) - Костиево (Костиево) 0:3 сл.
18:00 Вето (Цалапица) - Лидер (Ягодово) 0:3 сл.
18:00 Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Марица (Цалапица) 3:0 сл.
18:00 Белащица (Белащица) - Царацово 2020 (Царацово) 3:0 сл.
"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
18:00 Родопи 2012 (Червен) - Тополово (Тополово) 5:1
18:00 Космос 2018 (Боянци) - Спартак 2012 (Избеглии) анулиран
18:00 Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх) 3:0 сл.
"А" ОГ Разград
15:00 Ураган (Гецово) - Бели Лом 2015 (Дряновец) 4:3
17:00 Локомотив 2019 (Самуил) - Стрела (Тодорово) 5:0
18:00 Вихър (Лозница) - Кубрат 2016 (Кубрат) 1:8
"А" ОГ Русе - източна подгрупа
14:00 Дунав 2009 (Сливо поле) - Спартак 2000 (Бъзън) 0:1
18:00 Мартен (Мартен) - Смирненски (Смирненски) 4:0
18:00 Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово) 0:4
18:00 Ботев (Голямо Враново) - Юделник (Юделник) 0:3 сл.
18:00 Вихър 2020 (Николово) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:0 сл.
"А" ОГ Русе - западна подгрупа
14:00 Атлетик (Тръстеник) - Дунав (Батин) 1:6 (0:3)
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
17:30 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица 2020 (Поройно) 0:3 сл.
17:30 Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник) 3:1
17:30 Победа 2009 (Вокил) - Караджата (Брадвари) 0:3 сл.
17:30 Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен) 1:6
"А" ОГ Сливен
17:00 Балкан (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен) 3:0 сл.
"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
11:00 Спартак 1933 (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София) 5:3
11:00 Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован) 0:7 сл.
12:00 Враждебна (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 3:1
12:00 Искър 1945 (Нови Искър) - Зенит (кв.Филиповци, София) 2:1
12:00 Ферион (София) - Спортист 13 (София) 3:2
13:30 Сантяго Бернабеу (София) - Житен (Житен) 0:3
18:00 Мрамор (Мрамор) - Банкя 2009 (Банкя) 0:3 сл.
"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
11:00 Железница (Железница) - Урвич (Панчарево) 2:0
11:00 Спарта (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 3:0
14:00 Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 2:8
18:00 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Ботев 57 СУ (София) анулиран
18:00 Витоша II (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София) 3:0 сл.
"А" ОГ София - Втора фаза, Финал за 7-мо място
17:00 Правец (Правец) - Левски 1923 (Елин Пелин) 1:0
"А" ОГ София - Втора фаза, Финал за 9-то място
13:00 Петърч (Петърч) - Спортист (Нови хан) 10:2
"А" ОГ Стара Загора
18:00 Миньор (Раднево) - Тунджа (Павел баня) 0:3 сл.
18:00 Локомотив (Тулово) - Габровница 04 (Горно Сахране) 3:0 сл.
"A" ОГ Търговище
17:00 Бенковски (Подгорица) - Светкавица 1922 (Търговище) 3:0 сл.
17:00 Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Герлово 2016 (Обител) 1:4
"А" ОГ Хасково
18:00 Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2000 (Любимец) 1:2
18:00 Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа (Срем) 3:0 сл.
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
14:00 Енев (Дибич) - Смядово (Смядово) 3:0 сл.
18:00 Балкан 1965 (Градище) - Балкан (Средня) 4:1 (1:1)
18:00 Устрем (Трем) - Върбица (Върбица) 1:6 (0:3)
18:00 Локомотив 2008 (Каспичан) - Заря 1962 (Звегор) 1:1 (0:1)
"Б" ОГ Ямбол
14:00 Воденичане 2017 (Воденичане) - Спортист (Роза) 1:7
18:00 Стефан Караджа (Окоп) - Бояново 2012 (Бояново) 0:3 сл.
Купа на България - Пети кръг (Финал)
17:00 ЦСКА (София) - Левски (София) 0:1 (0:0) /Диема спорт/
ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00 Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 4:0
10:00 Волов (Шумен) - Олимпик (Варна) 0:3
10:00 Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав от Русе (Русе) 0:5
10:00 Девня 2005 (Девня) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
11:00 Локомотив (Русе) - Черно море (Варна) 0:1
Деца: Варна - Зонална група
11:30 Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
11:30 Волов (Шумен) - Олимпик (Варна) 0:3
11:30 Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав от Русе (Русе) 2:1
11:30 Девня 2005 (Девня) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
11:30 Локомотив (Русе) - Черно море (Варна) 0:3 сл.
ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
11:00 Шумен 2007 (Шумен) - Марев старс (Варна) 4:2
14:30 Олимпик (Варна) - Атлетик (Шумен) 3:0
14:30 МФК Тича (Варна) - Варна 2017 (Варна) 9:0
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
16:00 Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов) 5:0
16:00 Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново) 7:0
16:00 Литекс (Ловеч) - Павликени (Павликени) 2:1
16:00 Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана) 1:2
16:00 Етър ВТ (Велико Търново) - Гигант 1947 (Белене) 0:7
16:00 Спартак (Плевен) - Изгрев 93 (Царевец) 7:0
ЮСВ: Пловдив - Зонална група
11:00 Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Пловдив) 0:3
11:00 Арда 1924 (Кърджали) - Атлетик (Куклен) 5:0
ЮМВ: Пловдив - Зонална група
11:00 Сините камъни 2013 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
12:00 Бургас спорт (Бургас) - Ботев (Пловдив) 4:1
Деца: Пловдив - Зонална група
10:00 Сливен 2000 (Сливен) - Пловдив сити (Пловдив) 1:1
10:00 Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) 2:2
13:00 Сините камъни 2013 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
Деца: Пловдив - Междуобластна група
10:30 Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив) 1:2
Деца: Пловдив - Областна група
10:30 Сокол (Марково) - Траките 2007 (Скутаре) 2:2
ДПГ13: Пловдив - Зонална група център
10:00 Локомотив 1926 II (Пловдив) - Марица 1921 II (Пловдив) 0:2
10:00 Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
12:00 Хебър 1918 (Пазарджик) - Металик 1938 (Сопот) 6:0
14:00 Ботев II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:7
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
09:15 Пловдив 2015 II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 4:1
13:30 Левски (Паталеница) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:0
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
16:00 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица 2020 (Поройно) 0:3
16:00 Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник) 0:4
16:00 Победа 2009 (Вокил) - Караджата (Брадвари) 0:3 сл.
16:00 Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен) 3:2
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
11:00 Барокко (София) - Септември (Симитли) 3:1
11:00 Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) 9:3
14:00 Вихрен (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил) отложен
14:00 Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница) 0:4
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
11:00 Спортист 2009 (Своге) - Сантяго Бернабеу (София) 9:1
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
11:00 Левски (София) - Национал (София) 3:0
ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
11:00 Септември (София) - Спортист 13 (София) 5:2
11:00 Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) 2:0
13:00 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски (Чепинци) 6:0
13:00 Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци) 1:0
Деца "А": София (столица) - Областна група
09:00 Локомотив София 1929 (София) - Витоша (Бистрица) 0:0
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
09:00 Септември (София) - ЦСКА (София) 2:1
09:00 Витоша 13 (София) - Академия Септември (София) 4:2
09:00 София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:6
09:00 Левски (София) - Витоша (Бистрица) 3:0 сл.
09:00 Левски (София) - Арес (София) 7:1
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Група "Б"
09:00 Левски (Чепинци) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
10:25 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Сердика (София) 1:0
11:50 Марек 1915 (Дупница) - Левски II (София) 1:2
13:15 Кюстендил (Кюстендил) - Национал II (София) 1:2
14:40 Миньор (Перник) - Атлетико Артен (София) 1:3
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Група "Б"
09:00 Талант (София) - Възраждане 2020 (София) 2:8
10:30 Витоша 13 (София) - Ботев 57 СУ (София) 3:0
12:00 София спорт (София) - Царско село 2015 (София) 4:2
13:30 Победа 2013 (София) - Интер Джесика 2010 (София) 0:2
15:00 Национал II (София) - Атлетико Артен (София) 1:2
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Група "Г"
09:30 Балкан 1929 (Ботевград) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
11:00 БАМФ (София) - Арес (София) 0:1
12:30 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Развитие МФ (София) 2:1
14:00 РД Спорт (София) - Спорт за всички (София) 0:1
15:30 Академия Мургаш (Нови хан) - Спартак 2015 (София) 3:2
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "Б"
09:00 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Атлетико Артен (София) 2:0
10:10 Шампион (София) - Септември II (София) 2:5
11:20 Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) 4:2
12:30 Вива (София) - Национал II (София) 1:2
13:40 Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) 2:2
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "Г"
09:00 Сердика (София) - Козаро (Ботевград) 0:3
10:10 Елит София (София) - Спорт за всички (София) 1:4
11:20 Арес (София) - Надежда (Доброславци) 0:5
12:30 Спортист 13 (София) - ДАФ (София) 1:3
13:40 Барокко (София) - БАМФ (София) 0:0
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "Б"
09:00 ЦСКА II (София) - Софияспорт 2020 (София) 9:0
10:10 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Н спорт (София) отложен
11:20 Национал II (София) - Септември II (София) 7:2
12:30 Левски Раковски (София) - Атлетико Артен (София) 2:2
13:40 Лъвчетата (София) - Левски II (София) 0:2
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "В"
09:30 Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:11
10:40 Барокко (София) - Ботев 57 СУ II (София) 7:5
11:50 Металург 1957 (Перник) - Развитие МФ (София) 10:0
13:00 ЦСКА III (София) - Шампион (София) отложен
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "Г"
09:00 Гранит (Владая) - Левски Спартак 1962 (София) 3:3
10:10 ОФК София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1
11:20 Железница (Железница) - Комета (София) 8:1
12:30 Академия Мургаш (Нови хан) - ФК Рилски спортист (Сам) 1:4
13:40 Тигрите (София) - Талант (София) отложен
Държавно първенство за жени - Втора фаза, Втора осмица
14:00 Светкавица (Градежница) - ЖФК Варна (Варна) 4:2
Международни приятелски срещи за деца (до 15 г.) 2022 - Турнир "Влатко Маркович", Финал за 7-мо място
10:15 Черна гора (деца) - Македония (деца) 2:3 (1:1)
Международни приятелски срещи за деца (до 15 г.) 2022 - Турнир "Влатко Маркович", Финал за 5-то място
12:00 Узбекистан (деца) - България (деца) 4:3 (2:2)
Международни приятелски срещи за деца (до 15 г.) 2022 - Турнир "Влатко Маркович", Финал за 3-то място
13:45 Ирландия (деца) - Уелс (деца) 3:3 (2:2); при дузпите: 5:4
Международни приятелски срещи за деца (до 15 г.) 2022 - Турнир "Влатко Маркович", Финал
18:15 Хърватия (деца) - Босна и Херцеговина (деца) 2:0 (1:0)