«  22 май 2022, неделя (125 мача)  »

Първа професионална лига - Втора фаза, Първа група
20:30  Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     2:1 (0:0)  /Диема спорт 3/ Video
20:30  Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         0:0  /Диема спорт 2/ Video
20:30  Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 0:1 (0:1)  /Диема спорт/ Video

Североизточна Трета лига
17:00  Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Ботев (Нови пазар)       0:0 
17:00  Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)               1:0 (0:0) 
17:00  Локомотив (Русе) - Доростол Силистра (Силистра)           0:3 сл. 
17:00  Устрем Д (Дончево) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:2 (0:1) 
17:00  Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Волов (Шумен)                  1:1 (0:0) 
17:00  Спартак 1918 II (Варна) - Черноломец 1919 (Попово)        1:2 (0:0) 

Северозападна Трета лига
18:00  Етър ВТ II (Велико Търново) - Ботев II (Враца)            2:3 (1:1) 

Югозападна Трета лига
17:00  Хебър 1918 II (Пазарджик) - Рилски спортист 2011 (Сам)    3:3 (1:2) 
18:00  Пирин II (Благоевград) - Пирин 1941 (Разлог)              1:4 

Югоизточна Трета лига
18:00  Саяна (Хасково) - Атлетик (Куклен)                        4:1 (3:0) 

"А" ОГ Варна
17:00  Камчиец 1945 (Дългопол) - Суворово (Суворово)             0:3 сл. 
17:00  Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия)                  3:0 сл. 
17:00  Устрем (Караманите) - Аксаково (Аксаково)                 2:4 
17:00  Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)             3:0 
17:00  Черноморец 1946 (Чернево) - Вихър 2016 (Вълчи дол)        2:1 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
18:00  Спортист 2011 II (Генерал Тошево) - Интер (Добрич)        3:1 
18:00  ФК Калиакра 1 (Каварна) - Христо Ботев 1946 (Стожер)      1:3 
18:00  Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари)              0:6 

"А" ОГ Ловеч
18:00  Ботев (Луковит) - Изгрев 2013 (Ябланица)                  3:0 сл. 

"А" ОГ Пловдив
18:00  Вихър (Войсил) - Марица (Милево)                           - 
18:00  Марица 2003 (Маноле) - Чернозем (Черноземен)               - 
18:00  Тракия (Нови извор) - Пловдив 2015 (Пловдив)               - 
18:00  Спартак (Болярци) - Житница (Житница)                      - 
18:00  Дълго поле (Дълго поле) - Секирово (кв.Секирово, Рак)      - 

"А" ОГ Разград
17:00  Златен лист (Точилари) - Ураган (Гецово)                  4:0 
17:00  Бели Лом 2015 (Дряновец) - Челси (Брестовене)             2:0 
18:00  Вихър (Лозница) - Левски (Подайва)                        0:6 
18:00  Кубрат 2016 (Кубрат) - Адаспорт (Острово)                 1:4 

"А" ОГ Русе - Финали - 1/4 финали
18:00  Дунарит (Николово) - Филип Тотю 2018 (Две могили)         5:2 (1:0) 
18:00  Смирненски (Смирненски) - Бенковски (Бяла)                0:2 (0:1) 
18:00  Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Спартак 2000 (Бъзън)        4:1 (1:1) 

"А" ОГ Силистра - Финали - Финал
17:30  Дулово 2006 (Дулово) - Добруджа (Ситово)                  4:0 

"А" ОГ Стара Загора
18:00  Минерал (Овощник) - Левски (Сърнево)                       - 
18:00  Верея (Стара Загора) - Локомотив (Тулово)                 5:1 (1:0) 

"A" ОГ Търговище
14:00  Светкавица 1922 (Търговище) - Агроелит 1 (Макариополско)  0:3 сл. 
16:00  Боровец 2002 (Търговище) - Бенковски (Подгорица)          5:2 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
18:00  Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Балкан (Средня)       7:0 (2:0) 
18:00  Балкан 1965 (Градище) - Велики Преслав (Велики Преслав)   0:2 (0:0) 
18:00  Герой (Зайчино ореше) - Върбица (Върбица)                 0:3 (0:0) 
18:00  Хитрино (Хитрино) - Смядово (Смядово)                     4:2 (1:2) 
18:00  Устрем (Трем) - Ендже (Царев брод)                        1:5 (1:2) 
18:00  Ботев (Каменяк) - Локомотив 2008 (Каспичан)               1:1 (1:1) 

Елитна група (U-17)
10:00  Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:2 
12:00  Левски (София) - Черно море (Варна)                       1:0 (1:0) 
12:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                1:0 
15:30  Славия 1913 (София) - Розова долина (Казанлък)            4:0 
16:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)             1:1 
16:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Национал (София)                 0:2 
16:00  Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново)            5:1 
18:00  Септември (София) - ЦСКА (София)                          0:4 

Елитна група (U-15)
10:00  Левски (София) - Черно море (Варна)                       4:1 (2:0) 
10:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                3:1 
13:30  Славия 1913 (София) - ФК Спартак 1919 (Плевен)            4:0 
15:00  Дунав от Русе (Русе) - Берое (Стара Загора)               2:2 
16:00  Септември (София) - ЦСКА (София)                          0:1 
16:00  Ботев (Враца) - Национал (София)                          2:0 
16:00  Локомотив София 1929 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)   2:4 
16:00  Звезденбург (Бургас) - Етър ВТ (Велико Търново)           6:3 

ЮМВ: Силистра - Областна група - Финали - Финал
15:30  Галактика (Черник) - Левски 96 (Главиница)                1:0 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
11:30  Витоша (Бистрица) - Локомотив София 1929 (София)          5:0 
13:00  Ботев 57 СУ (София) - Беласица (Петрич)                   2:1 
13:00  Орлета (Пазарджик) - Септември (Симитли)                  2:1 
14:00  Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)          10:0 
14:00  Марек 1915 (Дупница) - Вихрен (Сандански)                 7:1 
14:00  Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)               5:0 
14:00  Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               2:1 

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
10:00  Левски (Чепинци) - Чавдар (Етрополе)                      1:0 
11:00  Спортист 13 (София) - Левски Раковски (София)             1:3 
11:00  Надежда (Доброславци) - Септември (София)                 0:1 
16:00  ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София)    2:4 

Деца "А": София (столица) - Областна група
11:00  Витоша (Бистрица) - Елит София (София)                    2:2 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
09:00  Витоша (Бистрица) - София спорт (София)                   0:3 сл. 
09:00  Академия Септември (София) - Септември (София)            1:2 
09:00  ЦСКА (София) - Национал (София)                           1:1 
09:00  Левски Раковски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)      2:2 
09:00  Славия 1913 (София) - Арес (София)                        3:0 
09:00  София спорт (София) - Левски (София)                      1:5 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Група "Б"
09:00  Левски II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      1:1 
10:25  Левски (Чепинци) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)          3:2 
11:50  Атлетико Артен (София) - Кюстендил (Кюстендил)            4:1 
13:15  Сердика (София) - Миньор (Перник)                         1:0 
14:40  Национал II (София) - Марек 1915 (Дупница)                1:3 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Група "Б"
09:00  Интер Джесика 2010 (София) - Талант (София)               2:3 
10:30  Атлетико Артен (София) - Ботев 57 СУ (София)              0:2 
12:00  Възраждане 2020 (София) - Национал II (София)              - 
13:30  Царско село 2015 (София) - Победа 2013 (София)            2:2 
15:00  Витоша 13 (София) - София спорт (София)                   0:1 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Група "Г"
09:30  Развитие МФ (София) - Спорт за всички (София)              - 
11:00  Арес (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)               - 
12:30  Орловец 2015 (Кокаляне) - БАМФ (София)                     - 
14:00  Спартак 2015 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
15:30  РД Спорт (София) - Академия Мургаш (Нови хан)              - 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "Б"
09:00  Левски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)               0:2 
10:10  Национал II (София) - Локомотив София 1929 (София)        4:2 
11:20  Септември II (София) - Кюстендил (Кюстендил)              0:1 
12:30  Миньор (Перник) - Вива (София)                            4:5 
13:40  Марек 1915 (Дупница) - Шампион (София)                    3:1 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "Г"
09:00  Сердика (София) - Спортист 13 (София)                     4:1 
10:10  Елит София (София) - Барокко (София)                      2:0 
11:20  Надежда (Доброславци) - Козаро (Ботевград)                7:3 
12:30  БАМФ (София) - Арес (София)                               6:0 
13:40  ДАФ (София) - Спорт за всички (София)                     0:4 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "Б"
09:00  Левски II (София) - Софияспорт 2020 (София)               отложен 
10:10  Атлетико Артен (София) - Лъвчетата (София)                5:0 
11:20  ЦСКА II (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)              отложен 
12:30  Н спорт (София) - Национал II (София)                      - 
13:40  Септември II (София) - Левски Раковски (София)            1:1 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "В"
09:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София)        2:5 
10:40  Шампион (София) - Септември (София)                      13:0 
11:50  Развитие МФ (София) - Ботев 57 СУ II (София)              1:8 
13:00  Сердика (София) - Металург 1957 (Перник)                  0:0 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "Г"
09:00  Комета (София) - Тигрите (София)                          4:0 
10:10  ОФК София (София) - Гранит (Владая)                       2:1 
11:20  ФК Рилски спортист (Самоков) - Железница (Железница)      5:5 
12:30  Левски Спартак 1962 (София) - Академия Мургаш (Нови хан)  2:1 
13:40  Талант (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                  6:0 

Държавно първенство за жени - Втора фаза, Първа осмица
11:00  Спортика (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново)         1:5 (0:3) 
17:00  ЛП Супер спорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)       0:2 

Европейско първенство за юноши (до 17 г.) 2022 - Групова фаза, Група "A"
20:00  Германия (юн.мл.) - Израел (юн.мл.)                       3:0 (0:0) 
20:00  Люксембург (юн.мл.) - Италия (юн.мл.)                     0:1 (0:1) 

Европейско първенство за юноши (до 17 г.) 2022 - Групова фаза, Група "B"
17:30  Холандия (юн.мл.) - Франция (юн.мл.)                      3:1 (0:1) 
17:30  Полша (юн.мл.) - България (юн.мл.)                        1:1 (0:0)  /БНТ3/