«  21 септември 2022, сряда (41 мача)  »

"А" ОГ Шумен - Първа фаза, Централна група
17:30  Шумен 2007 (Шумен) - Локомотив 2008 (Каспичан)            0:1 (0:1) 

Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) - Област Плевен, 1/2 финали
17:00  Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)                  2:0 (1:0) 

Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) - Област Благоевград, 1/4 финали
16:00  Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                 1:1; при дузпите: 7:6 
16:00  Спартак (Склаве) - Левски 2008 (Крупник)                  1:1 (0:0); при дузпите: 4:3 

Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) - Област Стара Загора, Първи кръг
17:00  Локомотив (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)               0:0; при дузпите: 3:4 Video

Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) - Област Сливен, Първи кръг
16:30  Кортен 2012 (Кортен) - Загорец (Нова Загора)              1:7 (1:4) 

Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) - Област Бургас, 1/2 финали
17:00  ОФК Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                 1:3 
17:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            3:0 (2:0) 

Приятелски срещи: Лято-есен
17:00  Фарул (Констанца, Румъния, 1) - Черно море (Варна)        1:3 (0:1) 

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации) - Североизточна България, Финали
13:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Фратрия (Бенковски)            7:0 (3:0) 

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации) - Област София (столица), Финали
17:00  Национал (София) - ЦСКА (София)                           0:1 (0:0) 
17:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София)       3:0 
17:00  Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    4:0 
17:00  Левски (София) - Левски Раковски (София)                  3:0 (0:0) 
17:00  Септември (София) - РД Спорт (София)                      4:0 (3:0) 

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации) - Област Пловдив, Втори кръг
16:00  Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)            3:0 

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации) - Североизточна България, Финали
13:30  Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)   4:2 

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации) - Област София (столица), Финали
11:00  Витоша 13 (София) - Левски (София)                        1:0 (1:0) 
11:00  Септември (София) - Славия 1913 (София)                   1:0 (1:0) 
15:00  Национал (София) - Локомотив София 1929 (София)           2:0 (1:0) 

Деца: Купа на БФС (квалификации) - Североизточна България, Финали
11:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         9:0 (6:0) 

Деца: Купа на БФС (квалификации) - Област София (столица), Финали
09:00  Витоша (Бистрица) - Септември (София)                     2:6 
09:00  Левски (София) - Ултраспорт академия (София)             14:0 (8:0) 
09:00  Академия Септември (София) - Славия 1913 (София)          2:4 
11:00  Елит София (София) - Развитие МФ (София)                  5:3 
13:00  Национал (София) - Локомотив София 1929 (София)           6:0 (3:0) 

Деца: Благоевград - Областна група
11:00  Малеш (Микрево) - Неврокоп 1 (Гоце Делчев)                2:1 
11:00  Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли)                 1:2 
11:00  Беласица (Петрич) - Стрела 2003 (Вълкосел)                3:0 
11:00  Вихрен (Сандански) - Хлапетата (Благоевград)              2:1 
11:00  Банско тийм (Банско) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)           1:5 
11:00  Пирин 1941 (Разлог) - ФК Спортист 1959 (Падеш)            0:3 сл. 

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
16:00  Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)                1:3 
16:00  Монтана 1921 (Монтана) - Трявна 1922 (Трявна)             6:0 
16:00  Янтра 2019 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                  3:1 
16:00  Спартак (Плевен) - Локомотив 1927 (Дряново)               4:0 
16:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 0:4 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
17:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Арсенал 2000 (Казанлък)        4:1 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
15:00  Кюстендил (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил)               6:0 

Квалификации за Европейско първенство за юноши (до 19 г.) 2023 - Квалификационен кръг, Група 2
13:00  Турция (юн.ст.) - Люксембург (юн.ст.)                     4:4 (2:2) 
17:00  Азербайджан (юн.ст.) - България (юн.ст.)                  0:1 (0:0)  /b1b.box/