«  23 ноември 2022, сряда (32 мача)  »

Североизточна Трета лига
14:00  Спартак 1918 II (Варна) - Дунав от Русе II (Русе)         3:1 (0:1) 

Югозападна Трета лига - Първа фаза, Група "А"
14:00  Чавдар (Етрополе) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)              6:0 (2:0) 

Югозападна Трета лига - Първа фаза, Група "Б"
14:00  Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен (Сандански)                  1:3 (1:1) 

"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад
14:00  Ореляк 1974 (Лъжница) - Левски (Огняново)                 0:1 

Купа на България - Първи кръг (1/16 финали)
13:30  Крумовград (Крумовград) - Септември (София)               0:1 (0:0) 

Приятелски срещи: Лято-есен
14:00  ФК ЦСКА 1948 II (София) - Беласица (Петрич)               прекратен 

ЮМВ: Купа на БФС - 1/4 финали
10:30  ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         4:0 (0:0) 
12:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                3:0 (1:0) 
13:30  Монтана 1921 (Монтана) - ФК ЦСКА 1948 (София)             0:3 (0:1) 

Деца: Купа на БФС - 1/4 финали
10:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)              4:0 (2:0) 
11:00  Звезденбург (Бургас) - Славия 1913 (София)                3:3 
11:00  Национал (София) - Черно море (Варна)                     1:1 (1:1); при дузпите: 2:4 
14:00  Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                 4:1 (3:1) 

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
14:30  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Загорец (Нова Загора)          4:1 

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
14:30  Павликени (Павликени) - Трявна 1922 (Трявна)              3:2 
14:30  Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин 1923 (Видин)                0:2 
14:30  Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1927 (Дряново)         4:1 
14:30  Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                     3:2 
14:30  Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)               2:5 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
11:00  Металик 1938 (Сопот) - Арсенал 2000 (Казанлък)            2:8 
14:00  Верея (Стара Загора) - Атлетик (Куклен)                   0:6 
14:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)           отложен 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
15:00  Труд (Труд) - Марица 1921 (Пловдив)                       1:1 

Деца: Пловдив - Зонална група (U15)
13:00  Ботев (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен)                      3:0 
14:30  Брестник 1948 (Брестник) - Локомотив 1926 (Пловдив)       1:6 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
15:00  Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                    2:0 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
11:00  Септември (София) - Славия 1913 (София)                   отложен 
11:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - Национал (София)                   отложен 
11:00  ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                        отложен 
12:00  Беласица (Петрич) - Развитие МФ (София)                   отложен 
12:00  Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  2:0 
14:00  Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София)    3:3