Юноши младша възраст (род.2002-03):
« Благоевград - Областна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихрен 1925 (Сандански)            14   11   2   1   54:18   35            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Пирин 1912 (Гоце Делчев)           14   11   1   2   49:14   34            
 3. Неврокоп (Гоце Делчев)             14   10   1   3   46:15   31            
 4. Банско (Банско)                    14    7   2   5   32:25   23            
 5. Септември (Симитли)                14    4   2   8   25:31   14             [1 0 1  3:2  3]
 6. Пирин 1941 (Разлог)                14    4   2   8   21:40   14             [1 0 1  2:3  3]
 7. Места (Хаджидимово)                14    3   2   9   14:35   11            
 8. Белица 2015 (Белица)               14    0   0  14    2:65    0 [*] Изваден

Бележки
  - На полусезона Белица 2015 (Белица) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

16 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Банско (Банско) - Места (Хаджидимово)                     2:0 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)        2:5 
Септември (Симитли) - Белица 2015 (Белица)                8:0 
Пирин 1941 (Разлог) - Неврокоп (Гоце Делчев)              0:7 

                           II кръг

23 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Неврокоп (Гоце Делчев)              0:6 
Белица 2015 (Белица) - Пирин 1941 (Разлог)                1:6 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)             5:0 
Банско (Банско) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)                1:4 

                           III кръг

30 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Места (Хаджидимово)            4:0 
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     1:1 
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:6 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Белица 2015 (Белица)             6:0 

                           IV кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Белица 2015 (Белица)                4:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Неврокоп (Гоце Делчев)          1:0 
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)                     0:2 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)            2:1 

                           V кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Места (Хаджидимово)                 0:3 
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            1:5 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                  2:1 
Белица 2015 (Белица) - Вихрен 1925 (Сандански)            0:7 

                           VI кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:4 
Банско (Банско) - Белица 2015 (Белица)                    5:0 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Неврокоп (Гоце Делчев)         3:1 
Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог)                 3:1 

                           VII кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Места (Хаджидимово)                 2:2 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)              3:0 
Белица 2015 (Белица) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)           0:8 
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                 5:5 

                           VIII кръг

24 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Банско (Банско)                     0:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)        1:1 
Белица 2015 (Белица) - Септември (Симитли)                0:3 сл. 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)              2:1 

                           IX кръг

31 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Места (Хаджидимово)              5:1 
Пирин 1941 (Разлог) - Белица 2015 (Белица)                3:0 сл. 
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:3 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                5:2 

                           X кръг

7 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            0:2 
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                     4:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)             5:0 
Белица 2015 (Белица) - Неврокоп (Гоце Делчев)             0:3 сл. 

                           XI кръг

14 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Белица 2015 (Белица) - Места (Хаджидимово)                0:3 сл. 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)          3:5 
Пирин 1941 (Разлог) - Банско (Банско)                     0:3 
Септември (Симитли) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            отложен 
19 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            0:5 

                           XII кръг

21 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Септември (Симитли)                 0:3 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)            5:1 
Банско (Банско) - Неврокоп (Гоце Делчев)                  0:4 
Вихрен 1925 (Сандански) - Белица 2015 (Белица)            3:0 сл. 

                           XIII кръг

5 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Места (Хаджидимово)             3:0 
Белица 2015 (Белица) - Банско (Банско)                    0:3 сл. 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)         1:0 
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                 1:0 

                           XIV кръг

12 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Пирин 1941 (Разлог)                 1:1 
Септември (Симитли) - Неврокоп (Гоце Делчев)              3:3 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Белица 2015 (Белица)           3:0 сл. 
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)                 3:1 

                           XI кръг - отложен мач

19 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            0:5 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Вихрен 1925 (Сандански) XXX 1:1 1:0 5:5 5:0 5:0 3:0 3:0* 2. Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:5 XXX 3:1 5:2 2:1 5:1 4:0 3:0* 3. Неврокоп (Гоце Делчев) 3:5 1:0 XXX 2:1 3:0 2:1 5:1 6:0 4. Банско (Банско) 3:1 1:4 0:4 XXX 4:1 0:2 2:0 5:0 5. Септември (Симитли) 2:3 0:5 3:3 1:1 XXX 3:1 0:3 8:0 6. Пирин 1941 (Разлог) 2:6 1:5 0:7 0:3 1:0 XXX 2:2 3:0* 7. Места (Хаджидимово) 0:4 0:2 0:6 0:2 0:3 1:1 XXX 4:1 8. Белица 2015 (Белица) 0:7 0:8 0:3* 0:3* 0:3* 1:6 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре