Юноши младша възраст (род.2001-02):
Хасково - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

21 април 2018, събота, 11:45 ч / XII кръг:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда 1924 (Кърджали)        - 
Хасково (Хасково) - Бенковски (Симеоновград)               - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Хасково 1957 (Хасково)          - 
22 април 2018, неделя, 10:30 ч / XII кръг:
Арда (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли)                   - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Арда (Кърджали)                     9    7   1   1   24:7    22
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Арда 1924 (Кърджали)                9    7   0   2   31:6    21
 3. Свиленград 1921 (Свиленград)       11    6   1   4   40:17   19 [1 0 1  5:5  3, 4 гола на чужд терен]
 4. Хасково (Хасково)                   8    6   1   1   24:11   19 [1 0 1  5:5  3, 3 гола на чужд терен]
 5. Хасково 1957 (Хасково)             11    4   0   7   15:35   12
 6. Димитровград 1947 (Димитровград)   10    3   0   7   12:31    9 [1 0 0  3:0  3]
 7. Хеброс 1921 (Харманли)             11    3   0   8   10:30    9 [0 0 1  0:3  0]
 8. Бенковски (Симеоновград)           11    2   1   8   15:34    7

Бележки
  - Арда (Кърджали) играе домакинските си мачове в Перперек.
  - Арда 1924 (Кърджали) играе домакинските си мачове в Черноочене.
  - Хасково 1957 (Хасково) играе домакинските си мачове в Стамболово.

                           I кръг

22 септември 2017, петък, 10:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Хасково 1957 (Хасково)         1:3 
22 септември 2017, петък, 11:45 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   0:2 
Хасково (Хасково) - Арда (Кърджали)                       2:0 
Арда 1924 (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли)             3:0 

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)     9:0 
Хеброс 1921 (Харманли) - Бенковски (Симеоновград)         3:2 
Арда (Кърджали) - Арда 1924 (Кърджали)                    1:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)      0:6 

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)           3:1 
7 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Арда (Кърджали)                0:4 
7 октомври 2017, събота, 11:45 ч:
Хасково (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)          2:4 
Арда 1924 (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)   3:0 

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)    10:0 
Арда (Кърджали) - Хасково 1957 (Хасково)                  2:1 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Бенковски (Симеоновград)       3:0 
Хасково (Хасково) - Арда 1924 (Кърджали)                  4:3 

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Хасково (Хасково)              2:2 
Хасково 1957 (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр)         2:1 
21 октомври 2017, събота, 11:45 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)       5:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Арда (Кърджали)                  1:2 

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            2:2 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Хеброс 1921 (Харманли)         3:0 
Хасково (Хасково) - Хасково 1957 (Хасково)                2:1 
Арда 1924 (Кърджали) - Бенковски (Симеоновград)           3:0 

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Свиленград 1921 (Свиленград)   0:7 
4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Арда 1924 (Кърджали)             0:7 
4 ноември 2017, събота, 11:45 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково (Хасково)                0:3 
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        4:0 

                           VIII кръг

17 март 2018, събота, 10:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Бенковски (Симеоновград)         1:3 
17 март 2018, събота, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   4:0 
Хеброс 1921 (Харманли) - Арда 1924 (Кърджали)             0:1 
18 март 2018, неделя, 10:30 ч:
Арда (Кърджали) - Хасково (Хасково)                       отложен 

                           IX кръг

24 март 2018, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Хеброс 1921 (Харманли)         3:0 сл. 
24 март 2018, събота, 11:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)     3:0 
24 март 2018, събота, 11:45 ч:
Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      отложен 
25 март 2018, неделя, 10:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Арда (Кърджали)                    отложен 

                           X кръг

1 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Бенковски (Симеоновград)                3:0 
1 април 2018, неделя, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково (Хасково)          1:3 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда 1924 (Кърджали)   0:6 
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково 1957 (Хасково)           3:0 

                           XI кръг

14 април 2018, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)       4:5 
14 април 2018, събота, 10:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Арда (Кърджали)                  1:6 
14 април 2018, събота, 11:45 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград)     2:0 
Арда 1924 (Кърджали) - Хасково (Хасково)                  отложен 

                           XII кръг

21 април 2018, събота, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда 1924 (Кърджали)        - 
Хасково (Хасково) - Бенковски (Симеоновград)               - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Хасково 1957 (Хасково)          - 
22 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Арда (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли)                   - 

                           XIII кръг

28 април 2018, събота, 10:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Хасково (Хасково)                 - 
Бенковски (Симеоновград) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
28 април 2018, събота, 11:45 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Димитровград 1947 (Дмгр)          - 
29 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)             - 

                           XIV кръг

5 май 2018, събота, 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)         - 
5 май 2018, събота, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Бенковски (Симеоновград)    - 
Арда 1924 (Кърджали) - Хасково 1957 (Хасково)              - 
Хасково (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)                 - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Арда (Кърджали) XXX 1:0 -:- -:- 2:1 4:0 -:- 3:0 2. Арда 1924 (Кърджали) -:- XXX 5:1 -:- -:- 3:0 3:0 3:0 3. Свиленград 1921 (Свиленград) 2:2 -:- XXX 1:3 9:0 4:0 10:0 -:- 4. Хасково (Хасково) 2:0 4:3 2:4 XXX 2:1 -:- -:- -:- 5. Хасково 1957 (Хасково) 1:6 0:7 3:0 -:- XXX 2:1 3:1 1:3 6. Димитровград 1947 (Димитровград) -:- 0:6 0:2 0:6 -:- XXX 3:0 3:0 7. Хеброс 1921 (Харманли) 1:2 0:1 2:0 0:3 3:0 -:- XXX 3:2 8. Бенковски (Симеоновград) 0:4 -:- 0:7 2:2 1:3 4:5 3:0* XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре