Юноши младша възраст (род.2001-02):
Хасково - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Арда 1924 (Кърджали)               13   11   0   2   60:10   33
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Хасково (Хасково)                  14   10   2   2   57:18   32
 3. Арда (Кърджали)                    13    9   2   2   28:11   29
 4. Свиленград 1921 (Свиленград)       14    7   1   6   44:25   22
 5. Хасково 1957 (Хасково)             14    5   0   9   17:60   15
 6. Хеброс 1921 (Харманли)             14    4   0  10   16:40   12 [1 0 1  5:4  3]
 7. Димитровград 1947 (Димитровград)   14    4   0  10   18:45   12 [1 0 1  4:5  3]
 8. Бенковски (Симеоновград)           14    2   1  11   16:47    7

Бележки
  - Арда (Кърджали) играе домакинските си мачове в Перперек.
  - Арда 1924 (Кърджали) играе домакинските си мачове в Черноочене.
  - Хасково 1957 (Хасково) играе домакинските си мачове в Стамболово.

                           I кръг

22 септември 2017, петък, 10:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Хасково 1957 (Хасково)         1:3 
22 септември 2017, петък, 11:45 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   0:2 
Хасково (Хасково) - Арда (Кърджали)                       2:0 
Арда 1924 (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли)             3:0 

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)     9:0 
Хеброс 1921 (Харманли) - Бенковски (Симеоновград)         3:2 
Арда (Кърджали) - Арда 1924 (Кърджали)                    1:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)      0:6 

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)           3:1 
7 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Арда (Кърджали)                0:4 
7 октомври 2017, събота, 11:45 ч:
Хасково (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)          2:4 
Арда 1924 (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)   3:0 

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)    10:0 
Арда (Кърджали) - Хасково 1957 (Хасково)                  2:1 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Бенковски (Симеоновград)       3:0 
Хасково (Хасково) - Арда 1924 (Кърджали)                  4:3 

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Хасково (Хасково)              2:2 
Хасково 1957 (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр)         2:1 
21 октомври 2017, събота, 11:45 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)       5:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Арда (Кърджали)                  1:2 

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            2:2 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Хеброс 1921 (Харманли)         3:0 
Хасково (Хасково) - Хасково 1957 (Хасково)                2:1 
Арда 1924 (Кърджали) - Бенковски (Симеоновград)           3:0 

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Свиленград 1921 (Свиленград)   0:7 
4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Арда 1924 (Кърджали)             0:7 
4 ноември 2017, събота, 11:45 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково (Хасково)                0:3 
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        4:0 

                           VIII кръг

17 март 2018, събота, 10:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Бенковски (Симеоновград)         1:3 
17 март 2018, събота, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   4:0 
Хеброс 1921 (Харманли) - Арда 1924 (Кърджали)             0:1 
18 март 2018, неделя, 10:30 ч:
Арда (Кърджали) - Хасково (Хасково)                       отложен 
5 май 2018, събота, 10:30 ч:
Арда (Кърджали) - Хасково (Хасково)                       2:2 

                           IX кръг

24 март 2018, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Хеброс 1921 (Харманли)         3:0 сл. 
24 март 2018, събота, 11:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)     3:0 
24 март 2018, събота, 11:45 ч:
Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      отложен 
25 март 2018, неделя, 10:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Арда (Кърджали)                    анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран.
19 май 2018, събота, 11:45 ч:
Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      7:1 

                           X кръг

1 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Бенковски (Симеоновград)                3:0 
1 април 2018, неделя, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково (Хасково)          1:3 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда 1924 (Кърджали)   0:6 
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково 1957 (Хасково)           3:0 

                           XI кръг

14 април 2018, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)       4:5 
14 април 2018, събота, 10:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Арда (Кърджали)                  3:0 сл. * 
* - първоначално 1:6, в последствие на Арда е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
14 април 2018, събота, 11:45 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград)     2:0 
Арда 1924 (Кърджали) - Хасково (Хасково)                  отложен 
1 май 2018, вторник, 11:45 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Хасково (Хасково)                  3:2 

                           XII кръг

21 април 2018, събота, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда 1924 (Кърджали)       1:5 
Хасково (Хасково) - Бенковски (Симеоновград)              3:0 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Хасково 1957 (Хасково)         4:0 
22 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Арда (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли)                  3:0 

                           XIII кръг

28 април 2018, събота, 10:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Хасково (Хасково)                0:13 
Бенковски (Симеоновград) - Арда 1924 (Кърджали)           1:7 
28 април 2018, събота, 11:45 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Димитровград 1947 (Дмгр)         5:1 
29 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)            3:0 

                           VIII кръг - отложен мач

5 май 2018, събота, 10:30 ч:
Арда (Кърджали) - Хасково (Хасково)                       2:2 

                           XI кръг - отложен мач

1 май 2018, вторник, 11:45 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Хасково (Хасково)                  3:2 

                           XIV кръг

5 май 2018, събота, 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        0:2 
5 май 2018, събота, 11:45 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Бенковски (Симеоновград)   3:0 
Арда 1924 (Кърджали) - Хасково 1957 (Хасково)            14:0 
Хасково (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)                6:1 

                           IX кръг - отложен мач

19 май 2018, събота, 11:45 ч:
Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      7:1 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Арда 1924 (Кърджали) XXX 3:2 --- 5:1 14:0 3:0 3:0 3:0 2. Хасково (Хасково) 4:3 XXX 2:0 2:4 2:1 6:1 7:1 3:0 3. Арда (Кърджали) 1:0 2:2 XXX 3:0 2:1 3:0 4:0 3:0 4. Свиленград 1921 (Свиленград) 1:5 1:3 2:2 XXX 9:0 10:0 4:0 3:0 5. Хасково 1957 (Хасково) 0:7 0:13 3:0* 3:0 XXX 3:1 2:1 1:3 6. Хеброс 1921 (Харманли) 0:1 0:3 1:2 2:0 3:0 XXX 5:1 3:2 7. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:6 0:6 0:2 0:2 4:0 3:0 XXX 3:0 8. Бенковски (Симеоновград) 1:7 2:2 0:4 0:7 1:3 3:0* 4:5 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре