Юноши младша възраст (род.2002-03):
Видин - Областна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Актуални мачове:

5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч / XI кръг:
Тимок (Брегово) - Ружинци (Ружинци)                        - 
Ботев (Грамада) - Кула 04 (Кула)                           - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ружинци (Ружинци)                  10    8   1   1   45:10   25
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ботев (Грамада)                    10    7   2   1   36:16   23
 3. Кула 04 (Кула)                     10    2   0   8   10:31    6
 4. Тимок (Брегово)                    10    1   1   8   22:56    4

                           I кръг

22 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Кула 04 (Кула) - Ружинци (Ружинци)                        0:5 
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                         3:3 

                           II кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ружинци (Ружинци) - Тимок (Брегово)                      12:3 
Кула 04 (Кула) - Ботев (Грамада)                          2:4 

                           III кръг

6 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Тимок (Брегово) - Кула 04 (Кула)                          7:3 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев (Грамада) - Ружинци (Ружинци)                       2:3 

                           IV кръг

13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ружинци (Ружинци) - Кула 04 (Кула)                        4:0 
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         4:5 

                           V кръг

20 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Тимок (Брегово) - Ружинци (Ружинци)                       1:3 
Ботев (Грамада) - Кула 04 (Кула)                          2:0 

                           VI кръг

27 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ружинци (Ружинци) - Ботев (Грамада)                       2:4 
Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                          3:1 

                           VII кръг

31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Кула 04 (Кула) - Ружинци (Ружинци)                        0:3 
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                        10:0 

                           VIII кръг

7 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ружинци (Ружинци) - Тимок (Брегово)                      10:0 
Кула 04 (Кула) - Ботев (Грамада)                          0:1 

                           IX кръг

14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев (Грамада) - Ружинци (Ружинци)                       0:0 
Тимок (Брегово) - Кула 04 (Кула)                          1:2 

                           X кръг

21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ружинци (Ружинци) - Кула 04 (Кула)                        3:0 
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         2:5 

                           XI кръг

5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Тимок (Брегово) - Ружинци (Ружинци)                        - 
Ботев (Грамада) - Кула 04 (Кула)                           - 

                           XII кръг

12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ружинци (Ружинци) - Ботев (Грамада)                        - 
Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                           - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Ружинци (Ружинци) XXX 2:4 4:0 12:3 XXX -:- 3:0 10:0 2. Ботев (Грамада) 2:3 XXX 2:0 3:3 0:0 XXX -:- 10:0 3. Кула 04 (Кула) 0:5 2:4 XXX 3:1 0:3 0:1 XXX -:- 4. Тимок (Брегово) 1:3 4:5 7:3 XXX -:- 2:5 1:2 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре