Деца (род.2003-04):
Републиканско първенство 2017/18



1/8 финали

Етър ВТ (Велико Търново)00 Ботев (Пловдив)31
Черноморец 1919 (Бургас)1 (2)2 Локомотив 1926 (Пловдив)2 (4)1 след дузпи
Локомотив (Горна Оряховица)20 Литекс (Ловеч)52
ЦСКА (София)13 Спартак-С 94 (Пловдив)10
Славия 1913 (София)40 Аристон (Русе)12
Берое (Стара Загора)11 Лудогорец 1945 (Разград)31
Национал (София)11 Левски (София)63
ДИТ Спорт (София)15 Черно море (Варна)12

1/4 финали

Ботев (Пловдив)0 Локомотив 1926 (Пловдив)1
Литекс (Ловеч)2 ЦСКА (София)1
Славия 1913 (София)1 Лудогорец 1945 (Разград)1
Левски (София)1 ДИТ Спорт (София)0


1/8 финали

Жребий: 4 юни 2018 г., понеделник, 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           Първи срещи

7 юни 2018, четвъртък, 10:30 ч:
в Бургас, ст."Черноморец":
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)       2:1 
в София, ст."Славия":
Славия 1913 (София) - Аристон (Русе)                      0:2 
в Стара Загора, комплекс "Берое" /ст."Локомотив"/:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           1:1 
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Черно море (Варна)                    5:2 
в Дебелец, ст."Христо Ботев":
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                0:1 
7 юни 2018, четвъртък, 18:00 ч:
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                     3:0 
в Горна Оряховица, ст."Локомотив":
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              0:2 
в София, ст."НСА":
Национал (София) - Левски (София)                         1:3 

                           Срещи реванш

10 юни 2018, неделя, 10:30 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)       2:1; при дузпите: 4:2; общ резултат: 3:3 
в Русе, ст."Локомотив":
Аристон (Русе) - Славия 1913 (София)                      1:4; общ резултат: 3:4 
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           3:1; общ резултат: 4:2 
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - ДИТ Спорт (София)                    1:1; общ резултат: 3:6 
10 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Тодор Диев":
Спартак-С 94 (Пловдив) - ЦСКА (София)                     1:1; общ резултат: 1:4 
в Ловеч, ст."Салито":
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              5:2; общ резултат: 7:2 
в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - пом.терен:
Левски (София) - Национал (София)                         6:1; общ резултат: 9:2 
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - пом.терен:
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                3:0; общ резултат: 4:0 

нагоре


1/4 финали

                           Първи срещи

16 юни 2018, събота, 10:30 ч:
в София, ст."Славия":
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            1:1 
в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - помощен терен:
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                        1:0 
16 юни 2018, събота, 18:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:1 
в Ловеч, ст."Салито":
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             2:1 

                           Срещи реванш

19 юни 2018, вторник, 10:30 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 
19 юни 2018, вторник, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                              - 
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                         - 

нагоре


1/2 финали

нагоре


Финал

нагоре